Na úvodní stránku





Úvodní Grand Prix starších žáků vyhrál Petr Dvořák, náš Adam Petr vyhrál útěchu

Fuček Miloslav

2014-09-24

Žáci

Přečteno: 470

Komentářů: 0


Z úvodních Grand Prix mládeže jsem se v sobotu neúčastnili dorostu, na nedělním turnaji starších žáků byli Adam Petr a Tomáš Sedláček.


Za účasti 29 hráčů se konalo v neděli 21. 9. 2014 Grand Prix starších žáků na Jižním Městě nv hetně TTC Elizza Praha.

 

Skupina A

Veselý – Kaucký 1:3, Šebl – Veselý 3:0, Kauský – Šebl 1:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina B

Beran T. - Cihlář 3:1, Kulveit – Beran T. 1:3, Cihlář – Kulveit 1:3

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Beran – Kotlářka, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice

 

Skupina C

Lebeda – Čáha 3:0, Dvořák P. - Lebeda 3:0, Čáha – Dvořák P. 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Petr Dvořák – SJM, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Jiří Čáha – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Přída – Sochor 3:0, Vaněk – Sedláček 3:0, Sochor – Sedláček 3:1, Přída – Vaněk 3:0, Vaněk – Sochor 1:3, Sedláček – Přída 0:3

 

Pořadí skupiny D

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 3. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 4. Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Skupina E

Stránská – Mallaríno 3:0, Kratochvíl – Beran M. 0:3, Mallaríno – Beran M. 0:3, Stránská – Kratochvíl 3:0, Kratochvíl – Mallaríno 2:3, Beran M. - Stránská 1:3

 

Pořadí skupiny E

1. Anna Stránská – Viktorie Radim, 2. Matěj Beran – Kotlářka, 3. Marko Mallaríno – Kotlářka, 4. Kratochvíl – SJM

 

Skupina F

Marat – Neměc 3:0, Náhlik – Petr 3:2, Němec – Petr 0:3, Marat – Náhlik 3:1, Náhlik – Němec 3:0, Petr – Marat 0:3

 

Pořadí skupiny F

1. Filip Marat – SJM, 2. Pavol Náhlik – Kotlářka, 3. Adam Petr – TTC Praha, 4. Filip Němec - Kotlářka

 

Skupina G

Skopec – Buchtová 3:0, Šnajdr – Balák 0:3, Buchtová – Balák 1:3, Skopec – Šnajdr 3:0, Šnajdr – Buchtová 2:3, Balák – Skopec 2:3

 

Pořadí skupiny G

1. Daniel Skopec – Sparta Praha, 2. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 3. Tereza Buchtová – Kotlářka, 4. Jakub Šnajdr – Spartak Čelákovice

 

Skupina H

Mitka – Beránek 3:0, Paál – Jaroň 0:3, Beránek – Jaroň 0:3, Mitka – Paál 3:1, Paál – Beránek 3:0, Jaroň – Mitka 3:1

 

Pořadí skupiny H

1. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 2. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 3. Daniel Paál – Spartak Čelákovice, 4. Matěj Beránek – Kotlářka

 

Osmifinále

Šebl – Lebeda 3:0, Beran M. - Skopec 0:3, Jaroň – Kulveit 0:3, Náhlik – Přída 0:3, Dvořák P. - Mitka 3:0, Kaucký – Stránská 3:2, Marat – Sochor 3:0, Balák – Beran T 3:2

 

Čtvrtfinále

Šebl – Skopec 3:2, Kulveit – Přída 3:2, Dvořák P. - Kaucký 3:0, Marat – Balák 3:0

 

Semifinále

Šebl – Kulveit 0:3, Dvořák P. - Marat 3:0

 

Finále

Kulveit – Dvořák P. 2:3

 

Pořadí dvouher

a1. Petr Dvořák – SJM, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 4. Filip Marat – SJM, 5. Kryštof Přída – Kotlářka, 6. Jakub Kaucký – Kotlářka, 7. Daniel Skopec – Sparta Praha, 8. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 9. Matěj Beran – Kotlářka, 10. Tomáš Beran – Kotlářka, 11. Pavol Náhlik – Kotlářka, 12. Anna Stránská – Viktorie Radim, 13. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 14. Josef Lebeda – Kotlářka, 15. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 16. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby

 

O 3. místo

Šebl – Marat 3:0

 

O 5. až 8. místo

Skopec – Přída 0:3, Kaucký – Balák 3:2

 

O 5. místo

Přída – Kaucký 3:1

 

O 7. místo

Skopec – Balák 3:2

 

O 9. až 16. místo

Lebeda – Beran M. 0:3, Jaroň – Náhlik 2:3, Mitka – Stránská 0:3, Sochor – Beran T. 0:3

 

O 9. až 12. místo

Beran M. - Náhlik 3:0, Stránská – Beran T. 0:3

 

O 9. místo

Beran M. - Beran T. 3:0

 

O 11. místo

Náhlik – Stránská 3:0

 

O 13. až 16. místo

Lebeda – Jaroň 3:0, Mitka – Sochor 0:3

 

O 13. místo

Lebeda – Sochor 0:3

 

O 15. místo

Jaroň – Mitka 1:3

 

Soutěž útěchy – předkolo

Kratochvíl – Paál 0:3, Buchtová – Sedláček 0:3, Beránek – Cihlář 3:0, Šnajdr – Mallaríno 3:0, Vaněk – Němec 3:0

 

Soutěž útěchy – 1. kolo

Petr – Paál 3:2, Sedláček – Beránek 3:2, Veselý – Šnajdr 3:0, Vaněk – Čáha 3:0

 

Soutěž útěchy – semifinále

Petr – Sedláček 3:2, Veselý – Vaněk 0:3

 

Soutěž útěchy – finále

Petr – Vaněk 3:2

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Adam Petr – TTC Praha, 2. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 3. Tomáš Sedláček – TTC Praha a Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Čtyřhra

1. kolo

Šebl, Kulveit – bye, Buchtová, Mallaríno – Petr, Sedláček 0:3, Přída, Náhlik – Šnajdr, Paál 3:0, Němec, Beránek – Mitka, Balák 0:3, Dvořák P., Vaněk – Kaucký, Lebeda 3:0, Kratochvíl, Veselý – Čáha, Cihlář 0:3, Stránská, Sochor – Beran M., Beran T. 0:3, Marat, Skopec – bye

 

2. kolo

Šebl, Kulveit – Petr, Sedláček 3:0, Přída, Náhlik – Mitka, Balák 0:3, Dvořák P., Vaněk – Čáha, Cihlář 3:0, Beran M., Beran T. - Marat, Skopec 3:0

 

Semifinále

Šebl, Kulveit – Mitka, Balák 0:3, Dvořák P., Vaněk – Beran M., Beran T. 0:3

 

Finále

Mitka, Balák – Beran M., Beran T. 0:3

 

Pořadí čtyřher

a1. Matěj Beran a Tomáš Beran (oba Kotlářka), 2. Kryštof Mitka a Kryštof Balák (oba TTC Brandýs n. L.), 3. Jáchym Šebl a Jonáš Kulveit (oba Slavoj Praha) a Petr Dvořák – SJM a Petr Vaněk – Slavoj Praha

 

O víkendu se chystáme na Grand Prix do Modřan, kde budou mladší a nejmladší žáci. Tady bychom měli mít zastouepní v sobotu i v neděli v obou kategoriích. Na mladších žácích bychom měli mít čtyři hráči, na nejmladších jednoho.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
21.09.2018