Na úvodní stránku





Vítězem Podzimní ceny Modřan mladších žáků se stal Kryštof Přída

Fuček Miloslav

2014-09-27

Žáci

Přečteno: 506

Komentářů: 0


V sobotu 27. 9. proběhl zahajovací turnaj série Grand Prix mladšího žactva, na němž jsme měli čtyři hráče.


Zahajovacího turnaje Grand Prix mladších žáků se zúčastnilo 38 hráčů. Turnaj se hrál v osmi skupinách. Naši hráči nepostoupili a bojovali v útěše, kde všichni mimo Bartoloměje Srba prošli prvním kolem. V něm skončil Vojtěch Hes, který v druhém kole nestačil na Filipa Luxemburka. Vojta Podrazil vyřadil v semifinále útěchy svého bratra Václava a potém útěchu vyhrál. Ve čtyřhrách prošli Podrazilovi 1. kolem a v druhém vypadli s pozdějšími vítězi Přídou a Sommerovou. Hes se Srbem vypadli v 1. kole s Kauckým a Lebedou.

 

Dvouhry

 

Skupina A

Lanžhotský – Lorencová 0:3(-6,-6,-6), Matouš – Podrazil Vojtěch 0:3(-3,-11,-6), Lorencová – Matouš 3:0(6,02,2), Přída – Lanžhotský 3:0(5,8,7), Matouš – Přída 0:3(-3,-6,-8), Podrazil Vojtěch – Lorencová 0:3(-3,-10,-10), Přída – Podrazil Vojtěch 3:0(5,5,7), Lanžhotský – Matouš 3:0(5,5,9), Podrazil Vojtěch – Lanžhotský 3:0(1,3,7), Lorencová – Přída 0:3(-1,-3,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 3. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 4. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka, 5. Vojtěch Matouš – SK Hamr

 

Skupina B

Řehák – Lebeda 0:3(-8,-10,-10), Havlík – Kratochvíl 0:3(-6,-2,-6), Lebeda – Havlík 3:0(3,1,7), Šimůnková – Řehák 3:0(9,13,12), Havlík – Šimůnková 0:3(-5,-3,-0), Kratochvíl – Lebeda 0:3(-4,-2,-6), Šimůnková – Kratochvíl 3:0(4,7,6), Řehák – Havlík 3:0(3,5,0), Kratochvíl – Řehák 0:3(-7,-9,-5), Lebeda – Šimůnková 0:3(-4,-7,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. František Řehák – Kotlářka, 4. David Kratochvíl – Sportovní JM, 5. Tomáš Havlík – Loko Vršovice

 

Skupina C

Mallarino – Blažková 2:3(9,-12,11,-10,-6), Hes – Sloup 0:3(-3,-3,-4), Blažková – Hes 3:0(10,3,8), Kaucký – Mallarino 3:0(3,6,5), Hes – Kaucký 0:3(-4,-6,-1), Sloup – Blažková 0:3(-9,-9,-10), Kaucký – Sloup 3:0(7,2,10), Mallarino – Hes 3:0(0,3,6), Sloup – Mallarino 3:0(8,-11,3,9), Blažková – Kaucký 0:3(-1,-7,-3)

 

Pořadí skupiny C

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 3. Richard Sloup – Sportovní JM, 4. Marco Mallarino – Kotlářka, 5. Vojtěch Hes – TTC Praha

 

Skupina D

Němec – Brož 0:3(-5,-7,-8), Bulička - Podrazil Václav 3:1(6,-4,6,5), Brož – Bulička 3:0(9,5,10), Knobloch – Němec 3:0(4,5,3), Bulička – Knobloch 0:3(-3,-7,-9), Podrazil Václav – Brož 0:3(-7,-7,-9), Knobloch – Podrazil Václav 0:3(7,8,7), Němec – Bulička 0:3(-11,-6,-2), Podrazil Václav – Němec 3:2(2,-8,8,-10,5), Brož – Knobloch 0:3(-8,-7,-5)

 

Pořadí skupiny D

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Patrik Brož – Kotlářka, 3. Václav Bulička – Sparta Praha, 4. Václav Podrazil – TTC Praha, 5. Filip Němec – Kotlářka

 

Skupina E

Srb – Bendzák 0:3(-7,-6,-7), Malůšková – Kopecký 0:3(-3,-6,-5), Bendzák – Malůšková 3:0(7,2,5), Buček – Srb 3:0(2,4,2), Malůšková – Buček 0:3(-1,-2,-4), Kopecký – Bendzák 3:1(7,-8,8,10), Buček – Kopecký 3:0(10,9,6), Srb – Malůšková 3:0(3,7,1), Kopecký – Srb 3:0(3,3,3), Bendzák – Buček 1:3(-5,-9,8,-8)

 

Pořadí skupiny E

1. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Jakub Bendzák – Loko Vršovice, 4. Bartoloměj Srb – TTC Praha, 5. Helena Malůšková – Sparta Praha

 

Skupina F

Soukup – Bartoš 1:3(-7,8,-9,-10), Železný – Veith 3:0(3,6,5), Bartoš – Železný 3:1(8,-7,0,5), Havránek – Soukup 3:0(7,2,8), Železný – Havránek 0:3(-5,-1,-4), Veith – Bartoš 1:3(-5,-9,11,-8), Havránek – Veith 3:0(7,8,9), Soukup – Železný 2:3(6,9,-7,-8,-6), Veith – Soukup 3:2(-9,12,4,-9,9), Bartoš – Havránek 3:2(-2,-10,10,5,10)

 

Pořadí skupiny F

1. Martin Bartoš – Kotlářka, 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. Jan Železný – Sparta Praha, 4. Pavel Veith – SK Vršovice, 5. Vojtěch Soukup – ZŠ Lužiny

 

Skupina G

Sochor – Mužík 3:0(5,2,0), Luxemburk – Bartoňová 1:3(-10,-8,7,-3), Mužík – Bartoňová 0:3(-1,-8,-5), Sochor – Luxemburk 3:0(2,5,8), Luxemburk – Mužík 3:0(6,4,8), Bartoňová – Sochor 0:3(-5,-4,-3)

 

Pořadí skupiny G

1. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Filip Luxemburk – Kotlářka, 4. Martin Mužík – SK Vršovice

 

Skupina H

Průša – Redlich 3:0(9,9,9), Pfleger – Sommerová 0:3(-9,-9,-9), Redlich – Sommerová 1:3(9,-9,-9,-9), Průša – Pfleger 3:0(9,9,9), Pfleger – Redlich 2:3(9,9,-9,-9,-9), Sommerová – Průša 3:0(9,9,9)

 

Pořadí skupiny H

1. Helena Sommerová – Kotlářka, 2. Ondřej Průša – Loko Vršovice, 3. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 4. Michal Pfleger – Slavoj Praha

 

Osmifinále

Přída – Průša 3:0(6,10,2), Blažková – Bartoš 0:3(-4,-5,-4), Buček – Bartoňová 3:0(3,2,6), Lebeda – Knobloch 0:3(-9,-7,-4), Kaucký – Havránek 3:0(7,9,5), Kopecký – Sommerová 2:3(-9,9,-9,9,9), Sochor – Lorencová 3:0(7,10,4), Brož – Šimůnková 0:3(-8,-6,-9)

 

Čtvrtfinále

Přída – Bartoš 3:0(8,3,3), Buček – Knobloch 2:3(-9,7,-8,9,-4), Kaucký – Sommerová 1:3(8,-7,-9,-9), Sochor – Šimůnková 3:2(-10,12,9,-10,10)

 

Semifinále

Přída – Knobloch 3:0(7,8,4), Sommerová – Sochor 3:0(7,7,4)

 

Finále

Přída – Sommerová 3:0(3,4,2)

 

O 3. místo

Knobloch – Sochor 2:3(-7,8,-10,5,-4)

 

O 5. až 8. místo

Bartoš – Buček 3:0(9,5,8), Kaucký – Šimůnková 3:1(-7,6,5,9)

 

O 5. místo

Buček – Kaucký 0:3(-7,-5,-5)

 

O 7. místo

Bartoš – Šimůnková 0:3(-3,-4,-2)

 

O 9. až 16. místo

Průša – Blažková 3:0(5,8,9), Bartoňová – Lebeda 2:3(-13,8,6,-5,-6), Havránek – Kopecký 3:0(9,8,5), Lorencová – Brož 3:0(7,9,8)

 

O 9. až 12. místo

Průša – Lebeda 2:3(-7,9,6,-7,-9), Havránek – Lorencová 3:2(-9,-13,1,4,9)

 

O 9. místo

Lebeda – Havránek 3:2(7,-10,6,-11,10)

 

O 11. místo

Průša – Lorencová 3:2(-7,9,-10,2,7)

 

O 13. až 16. místo

Blažková – Bartoňová 2:3(9,-4,-7,9,-5), Kopecký – Brož 3:1(-8,7,8,10)

 

O 13. místo

Bartoňová – Kopecký 3:2(-8,7,-4,5,3)

 

O 15. místo

Blažková – Brož 1:3(9,-6,-7,-4)

 

Pořadí dvouher

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Helena Sommerová – Kotlářka, 3. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 4. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 5. Jakub Kaucký – Kotlářka, 6. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 7. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 8. Martin Bartoš – Kotlářka, 9. Josef Lebeda – Kotlářka, 10. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 11. Ondřej Průša – Loko Vršovice, 12. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 13. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 14. Michael Kopecký – Kotlářka, 15. Patrik Brož – Kotlářka, 16. Anežka Blažková – Loko Vršovice

 

Soutěž útěchy dvouher

 

Předkolo

Němec – Veith 3:1(11,8,-9,5), Havlík – Mallarino 3:1(-6,6,5,7), Lanžhotský – Hes 1:3(-6,-6,10,-11), Malůšková – Mužík 0:3(-5,-6,-8), Podrazil Václav – Matouš 3:0(7,4,2), Pfleger – Soukup 3:1(5,12,-12,7)

 

Osmifinále

Bendzák – Němec 3:0(8,7,3), Kratochvíl – Bulička 3:0 w.o., Redlich – Mallarino 3:1(-9,9,7,9), Hes – Luxemburk 1:3(9,-9,-9,-9), Sloup – Mužík 3:0(7,7,4), Podrazil Václav – Železný 3:0 w.o., Řehák – Srb 3:1(6,-8,9,5), Pfleger – Podrazil Vojtěch 0:3(-10,-9,-7)

 

Čtvrtfinále

Bendzák – Kratochvíl 3:0(5,10,2), Redlich – Luxemburk 2:3(8,-8,-8,8,5), Sloup – Podrazil Václav 1:3(-8,11,-4,-4), Řehák – Podrazil Vojtěch 0:3(-9,-13,-3)

 

Semifinále

Bendzák – Luxemburk 2:3(8,8,-6,-5,-8), Podrazil Václav – Podrazil Vojtěch 2:3(10,-8,-7,7,-5)

 

Finále

Luxemburk – Podrazil Vojtěch 1:3(-4,6,-14,-1)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 2. Filip Luxemburk – Kotlářka, 3. až 4. Jakub Bendzák – Loko Vršovice a Václav Podrazil – TTC Praha, 5. až 8. David Kratochvíl – Sportovní JM, Michal Redlich – ZŠ Lužiny, Richard Sloup – Sportovní JM a František Řehák – Kotlářka, 9. až 16. místo Filip Němec – Kotlářka, Václav Bulička – Sparta Praha, Marco Mallarino – Kotlářka, Vojtěch – Hes – TTC Praha, Martin Mužík – SK Vršovice, Jan Železný – Sparta Praha, Bartoloměj Srb – TTC Praha a Michal Pfleger – Sparta Praha, 17. až 22. Pavel Veith – SK Vršovice, Tomáš Halík – Loko Vršovice, Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka, Helena Matůšková – Sparta Praha, Vojtěch Matouš – SK Hamr, Vojtěch Soukup – ZŠ Lužiny

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Redlich, Soukup – Mallarino, Lanžhotský 3:2(5,8,-7,-7,10)

 

Osmifinále

Knobloch, Havránek – Redlich, Soukup 3:0(5,5,3), Kratochvíl, Sloup – Bartoš, Brožík 0:3(-9,-9,-9), Šimůnková, Lorencová – Veith, Mužík 3:0(2,6,5), Hes, Srb – Kaucký, Lebeda 0:3(-3,-4,-4), Buček, Bartoňová – Řehák, Němec 3:0(8,8,6), Kopecký, Luxemburk – Průša, Bendák 2:3(-7,6,-7,8,-13), Sochor, Pfleger – Podrazil Vojtěch, Podrazil Václav 1:3(-4,8,-10,-11), Havlík, Matouš – Přída, Sommerová 0:3(-9,-9,-9)

 

Čtvrtfinále

Knobloch, Havránek – Bartoš, Brož 3:0(9,5,9), Šimůnková, Lorencová – Kaucký, Lebeda 3:2(7,2,-8,-9,9), Buček, Bartoňová – Průša, Bendzák 3:2(9,-7,-5,3,8), Podrazil Vojtěch, Podrazil Václav – Přída, Sommerová 0:3(-8,-3,-7)

 

Semifinále

Knobloch, Havránek – Šimůnková, Lorencová 2:3(6,-9,9,-3,-6), Buček, Bartoňová – Přída, Sommerová 1:3(-7,-5,8,-5)

 

Finále

Šimůnková, Lorencová – Přída, Sommerová 0:3(-4,-9,-8)

 

Pořadí čtřyher

1. Kryštof Přída a Helena Sommerová (oba Kotlářka), 2. Veronika Šimůnková a Kateřina Lorencová (obě Slavoj Praha), 3. Miroslav Knobloch a Jakub Havránek (oba Loko Vršovice) a Tadeáš Buček (Slavoj Praha) a Tereza Bartoňová (Slovan Bohnice)

 

Podzimní cena Modřan bude pokračovat v neděli kategorií nejmladšího žactva, kam se chystá z našich hráčů jenom Václav Podrazil.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
18.12.2018