Na úvodní stránku





Pražské přebory jsme zahájili s neutrální bilancí

Fuček Miloslav

2014-10-05

Pražský přebor

Přečteno: 500

Komentářů: 0


Bilance našich devíti týmů mužů a jednoho týmu žen v 1. kole pražského přeboru této sezóny je neutrální – 4 vítězství, 2 remízy a 4 porážky.


TJ Sokol Petrovice I.B – TTC Praha A 7:10

Matoušek, Pecka – Remunda, Barcal 3:1(3,8,-6,12), Hozman, Laube – Chlumský, Ševčík 3:0 w.o., Matoušek – Remunda 0:3(-8,-7,-11), Laube – Barcal 1:3(-6,-12,7,-7), Pecka – Chlumský 0:3(-5,-3,-7), Hozman – Ševčík 3:0 w.o., Laube – Remunda 1:3(9,-8,-10,-9), Pecka – Barcal 1:3(-11,11,-4,-6), Hozman – Chlumský 3:1(-10,14,5,5), Matoušek – Jelínek 3:0(7,7,3), Pecka – Remunda 1:3(-8,-,12,-9), Hozman – Barcal 3:1(5,-10,6,6), Matoušek – Chlumský 2:3(-9,8,5,-6,-6), Laube – Jelínek 0:3(-3,-6,-5), Hozman – Remunda 3:1(11,-7,9,9), Matoušek – Barcal 3:3(9,4,-5,-5,-7), Laube – Chlumský 0:3(-5,-9,-4)

Body domácích: Hozman 3, Matoušek 1,5, Pecka 0,5, Laube 0, WO 2

Body hostů: Remunda 3, Barcal 3, Chlumský 3, Jelínek 1

Soutěž: 2. třída B

Hráno: Petrovice 30. 9. 2014

 

TTC Praha B – SK OAZA Praha C 6:10

Fejks, Fiala – Stočes, Fabian 2:3(7,8,-5,-10,-8), Cherednik, Zahradníček – Kačinetz, Suchan 3:1(7,-8,9,9), Zahradníček – Suchan 3:0(7,9,5), Fejks – Kačinetz 1:3(-4,-6,9,-8), Fiala – Stočes 0:3(-3,-8,-6), Cherednik – Fabian 1:3(2,-6,-9,-2), Fejks – Suchan 1:3(-8,9,-0,-4), Fiala – Kačinetz 1:3(-2,10,-9,-8), Cherednik – Stočes 3:1(-9,5,3,7), Zahradníček – Fabian 3:0(8,7,5), Fiala – Suchan 1:3(-4,8,-6,-6), Cherednik – Kačinetz 3:1(3,3,-2,6), Zahradníček – Stočes 0:3(-5,-4,-5), Fejks – Fabian 0:3(-6,-2,-8), Cherednik – Suchan 3:0(4,7,4), Zahradníček – Kačinetz 1:3(-13,-6,9,-10)

Body domácích: Cherednik 3,5, Zahradníček 2,5, Fiala 0, Fejks 0

Body hostů: Kačinetz 3, Stočes 2,5, Fabian 2,5, Suchan 2

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 1. 10. 2014

 

TTC Klánovice E – TTC Praha C 10:6

Neoficiální výsledky: Houček 3, Jansa 1, Fejks 1, Szilágyi 0 + 1 čtyřhra

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Klánovice 3. 10. 2014

 

TTC Praha D – TTC Klánovice F 9:9

Houček, Bárta – Houček, Hrabal 3:2(-8,4,-3,9,11), Zahradník, Monyč – Nový, Platil 0:3(-9,-9,-8), Monyč – Lacman 0:3(-6,-6,-8), Zahradník – Platil 1:3(-8,-4,9,-8), Bárta – Nový 3:1(-9,10,6,11), Houček – Hrabal 3:2(6,6,-8,-8,9), Zahradník – Lacman 3:0(5,8,9), Bárta – Platil 3:2(8,8,-9,-6,9), Houček – Nový 3:1(-8,5,3,7), Monyč – Hrabal 1:3(-3,-6,10,-2), Bárta – Lacman 1:3(-7,-6,10,-9), Houček – Platil 3:1(-9,8,8,10), Monyč – Nový 1:3(-5,-9,4,-8), Zahradník – Hrabal 3:1(4,4,-5,9), Houček – Lacman 3:0(9,8,9), Monyč – Platil 0:3(-8,-6,-7), Zahradník – Nový 0:3(-11,-5,-8), Bárta – Hrabal 0:3(-10,-6,-6)

Body domácích: Houček 4,5, Bárta 2,5, Zahradník 2, Monyč 0

Body hostů: Nový 2,5, Platil 2,5, Lacman 2, Hrabal 2

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 2. 10. 2014

 

TTC Praha E – SF SKK El Nino Praha K 10:3

Haba, Fuček – Wichterle, Stuchlík 3:1(-6,9,6,3), Smíšek Jaroslav, Moravec – Štefan, Šrytr 3:0(4,8,8), Smíšek Jaroslav – Přída 0:3(-9,-6,-2), Smíšek Jan – Wichterle 3:2(11,9,-4,-6,5), Haba – Stuchlík 3:0(8,8,6), Moravec – Štefan 3:0(1,1,2), Smíšek Jan – Přída 0:3(-8,-6,-9), Haba – Wichterle 3:1(8,7,-10,2), Moravec – Stuchlík 3:1(6,-8,12,2), Smíšek Jaroslav – Štefan 3:2(-6,9,-8,8,8), Haba – Přída 0:3(-9,-7,-4), Moravec – Wichterle 3:1(2,5,-9,6), Smíšek Jaroslav – Stuchlík 3:2(-7,3,7,-10,8)

Body domácích: Moravec 3,5, Smíšek Jaroslav 2,5, Haba 2,5, Smíšek Jan 1, Fuček 0,5

Body hostů: Přída 3, Štefan 0, Wichterle 0, Stuchlík 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 3. 10. 2014

 

TJ Sokol Nové Vysočany D – TTC Praha F 10:2

Erben, Litomický – Pouč, Paroubek J. 3:2, Jonák, Nováček – Mutl, Havlíček 2:3, Erben – Pouč 3:2, Litomický – Mutl 3:0, Nováček – Paroubek J. 3:0, Jonák – Havlíček 3:0, Litomiský – Pouč 3:1, Nováček – Mutl 3:1, Jonák – Paroubek J. 3:1, Erben – Havlíček 3:0, Nováček – Pouč 0:3, Jonák – Mutl 3:1

Body domácích: Jonák 3, Erben 2,5, Litomiský 2,5, Nováček 2

Body hostů: Pouč 1, Mutl 0,5, Havlíček 0,5, Paroubek J. 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Nové Vysočany 1. 10. 2014

 

SF SKK El Nino Praha M – TTC Praha G 6:10

Niederle, Šrytr – Haba, Váňa 3:1(9,-4,4,6), Kopecký, Bartoš – Nedvěd, Fuček 0:3(-6,-10,-5), Niederle – Nedvěd 0:3(-7,-4,-3), Kopecký – Haba 0:3(-8,-8,-10), Bartoš – Fuček 1:3(6,-4,-5,-9), Šrytr – Váňa 1:3(-9,-6,6,-9), Kopecký – Nedvěd 3:1(9,9,-2,11), Bartoš – Haba 2:3(-3,-7,4,12,-9), Šrytr – Fuček 3:0(8,1,3), Niederle – Váňa 3:1(-5,6,5,9), Bartoš – Nedvěd 0:3(-4,-4,-4), Šrytr - Haba 3:1(-9,10,6,9), Niederle – Fuček 0:3(-12,-7,-4), Kopecký – Váňa 0:3(-12,-5,-6), Šrytr – Nedvěd 3:0(8,11,8), Niederle – Haba 0:3(-3,-10,-6)

Body domácích: Šrytr 3,5, Niederle 1,5, Kopecký 1, Bartoš 0

Body hostů: Haba 3, Nedvěd 2,5, Fuček 2,5, Váňa 2

Soutěž: 7. třída

Hráno: Na Kotlářce 29. 9. 2014

 

AC Sparta Praha J – TTC Praha H 4:10

Fales, Fritsch – Bárta, Havlíček 2:3(-7,9,5,-9,-6), Veselý, Suk – Buriánek, Chládek 0:3(-7,-13,-14), Fritsch – Bárta 0:3(-1,-6,-6), Suk – Buriánek 3:2(-6,5,-10,9,8), Veselý – Chládek 0:3(-4,-1,-8), Fales – Havlíček 3:1(4,-9,6,8), Suk – Bárta 0:3(-6,-6,-3), Veselý – Buriánek 0:3(-10,-7,-4), Fales – Chládek 3:0(4,7,2), Fritsch – Havlíček 1:3(-5,-4,10,-2), Veselý – Bárta 0:3(-7,-7,-3), Fales – Buriánek 3:0(12,9,8), Fritsch – Chládek 0:3(-4,-3,-6), Suk – Havlíček 0:3(-2,-9,-8), Fales – Bárta 3:2(-7,6,-9,9,8)

Body domácích: Fales 3, Suk 1, Fritsch 0, Veselý 0

Body hostů: Bárta 3,5, Havlíček 2,5, Chládek 2,5, Buriánek 1,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Arena Sparta 29. 9. 2014

 

TTC Praha I – SK Vršovice C 9:9

Trmota, Malát – Pocar, Jantačová 3:1(6,9,-9,8), Podrazil J., Kelbl – Jantač, Klabeček 1:3(8,-4,-12,-4), Malát – Jantač 1:3(-8,-8,9,-1), Podrazil J. - Pospíšil 2:3(8,6,-2,-10,-7), Kelbl – Pocar 3:2(-8,6,10,-5,1), Trmota – Klabeček 3:1(4,-9,7,3), Podrazil J. - Jantač 0:3(-7,-11,-8), Kelbl – Pospíšil 1:3(-7,-6,2,-9), Trmota – Pocar 3:0(3,9,13), Malát – Jantačová 3:0(1,7,12), Kelbl – Jantač 0:3(-1,-6,-6), Trmota – Pospíšil 2:3(4,-6,3,-6,-8), Malát – Pocar 3:0(8,4,4), Podrazil J. – Jantačová 3:0(3,3,8), Trmota – Jantač 1:3(7,-3,-7,-7), Malát – Pospíšil 3:0(7,3,9), Podrazil J. - Pocar 3:2(-7,-8,5,10,6), Kelbl – Jantačová 1:3(-11,4,-12,-8)

Body domácích: Malát 3,5, Trmota 2,5, Podrazil J. 2, Kelbl 1

Body hostů: Jantač 4,5, Pospíšil 3, Jantačová 1, Klabeček 0,5, Pocar 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 2. 10. 2014

 

TTC Praha A – TJ Zelená Liška B 4:6

Otrusinová, Antošová – Štanclová, Hošková 3:1(12,-7,10,9), Otrusinová – Štanclová 2:3(11,9,-10,-8,-7), Antošová – Hošková 0:2(-9,-3,-9), Bláhová – Füri 2:3(-4,8,7,-7,-9), Antošová – Štanclová 3:0(8,12,10), Otrusinová – Füri 0:3(-10,-12,-7), Bláhová – Hošková 2:3(-3,1,12,-2,-5), Antošová – Füri 3:0(5,9,10), Bláhová – Štanclová 3:2(6,7,-9,-8,10), Otrusinová – Hošková 1:3(-8,10,-9,-3)

Body domácích: Antošová 2,5, Bláhová 1, Otrusinová 0,5

Body hostů: Hošková 2, Füri 2, Štanclová 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum zábavy Karlín 3. 10. 2014


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
26.04.2018