Na úvodní stránku





V kvalifikaci naši mladší žáci na 8. místě

Fuček Miloslav

2014-10-07

Žáci

Přečteno: 529

Komentářů: 0


V kvalifikaci pražského přeboru mladších žáků družstev skončili naši mladší žáci v konkurenci čtrnácti týmů na 8. místě. V letošní sezóně budou hrát 2. třídu.


Čtrnáct týmů se sešlo na kvalifikaci družstev mladších žáků a bojovali o šest míst v 1. třídě. Naši hráči, kteří hráli bohužel pouze ve dvou, bojovali ve skupině A, z které postoupili z 3. místa do dalších bojů. Vítězné týmy ze skupin posotupily přímo do 1. třídy, týmy na 2. a 3. místěch ještě bojovaly o zbylá tři postupová místa.

 

Skupina A

 

1. kolo

 

Kotlářka D – Kotlářka B 0:3

Šíp – Brož 1:3, Gajda – Lebeda 0:3, Svoboda – Koběrský 2:3

TTC Klánovice A – TTC Praha A 1:3

Diepolt – Podrazil Václav 2:3(-7,5,-8,5,-11), Chromý – Podrazil Vojtěch 0:3(-2,-6,-6), Kuchař 3:0 w.o., Diepolt – Podrazil Vojtěch 0:3(-8,-8,-10)

 

2. kolo

 

Kotlářka B – TTC Klánovice A 3:0

Lebeda – Diepolt 3:1, Brož – Kuchař 3:0, Koběrský – Chromý 3:0

Loko Vršovice A – Kotlářka D 3:1

Knobloch – Gajda 3:0, Blažková – Svoboda 1:3, Havránek – Šíp 3:0, Knobloch – Svoboda 3:1, Blažková – Gajda 3:2

 

3. kolo

 

TTC Klánovice A – Loko Vršovice A 0:3

Diepolt – Havránek 0:3, Kuchař – Krameš 0:3, Chromý – Blašková 0:3, Diepolt – Krameš 0:3

TTC Praha A – Kotlářka Praha B 1:3

Podrazil Vojtěch – Lebeda 1:3(9,-4,-9,-7), Podrazil Václav – Brož 3:1(-12,10,6,12), Koběrský 0:3 w.o., Podrazil Vojtěch – Brož 1:3(-6,9,-9,-9)

 

4. kolo

 

Loko Vršovice A – TTC Praha A 3:0

Krameš – Podrazil Václav 3:0(3,2,4), Knobloch – Podrazil Vojtěch 3:0(7,4,5), Havránek 3:0 w.o.

Kotlářka D – TTC Klánovice A 3:1

Svoboda – Diepolt 3:0, Šíp – Kuchař 3:1, Gajda – Chromý 1:3, Svoboda – Kuchař 3:0

 

5. kolo

 

TTC Praha – Kotlářka D 3:2

Podrazil Václav – Šíp 3:0(8,5,2), Podrazil Vojtěch – Svoboda 3:1(6,5,-5,9), Gajda 0:3 w.o., Podrazil Václav – Svoboda 0:3(-4,-8,-6), Podrazil Vojtěch – Šíp 3:0(4,4,7)

Kotlářka B – Loko Vršovice A 1:3

Lebeda – Knobloch 0:3, Brož – Krameš 0:3, Koběrský – Havránek 3:2, Lebeda – Krameš 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Loko Vršovice A 12, 2. Kotlářka B 10, 3. TTC Praha A 8, 4. Kotlářka D 6, 5. TTC Klánovice A 4

 

Skupina B

 

1. kolo

Slavoj Praha A – Sparta Praha A 3:0

Šimůnková – Josef 3:0, Pašek – Vostřák 3:0, Buček – Melíšek 3:0

Kolářka C – Sportovní JM A 0:3

Kopecký – Sloup 2:3, Luxemburk – Marat 0:3, Řehák – Kratochvíl 2:3

 

2. kolo

Sportovní JM A – Sparta Praha A 3:0

Marat – Josef 3:0, Sloup – Melíšek 3:2, Kratochvíl – Vostřák 3:0

Slavoj Praha A – Kotlářka C 3:0

Pašek – Kopecký 3:0, Buček – Luxemburk 3:1, Šimůnková – Řehák 3:0

 

3. kolo

Kotlářka C – Sparta Praha A 3:0

Kopecký – Melíšek 3:0, Luxemburk – Josef 3:1, Řehák – Vostřák 3:0

Sportovní JM A – Slavoj Praha A 1:3

Marat – Buček 3:1, Sloup – Šimůnková 0:3, Kratochvíl – Pašek 0:3, Marat – Šimůnková 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Slavoj Praha A 9, 2. Sportovní JM A 7, 3. Kotlářka C 5, 4. Sparta Praha A 3

 

Skupina C

 

1. kolo

Kotlářka E – Slovan Bohnice A 1:3

Mallarino - Šimpach 3:0, Lanžhotský – Mrázková 0:3, Handlová 0:3, Mallarino – Mrázková 1:3

ZŠ Lužiny – Slavoj Praha B 0:3

Redlich – Pfleger 0:3, Nesvačil – Lorencová 0:3, Kelnárová – Urbanová 0:3

 

2. kolo

Slovan Bohnice A – ZŠ Lužiny A 3:2

Mrázková – Nesvačil 2:3, Handlová – Redlich 0:3, Šimpach – Kelnárová 3:0, Mrázková – Redlich 3:0, Handlová – Nesvačil 3:1

Kotlářka A – Kotlářka E 3:0

Sommerová – Mallarino 3:0? Kaucký – Lanžhotský 3:0, Přída 3:0 w.o.

 

3. kolo

ZŠ Lužiny – Kotlářka A 0:3

Redlich – Kaucký 0:3, Nesvačil – Sommerová 0:3, Kelnárová – Přída 0:3

Slavoj Praha B – Slovan Bohnice A 2:3

Lorencová – Šimpach 3:1, Pfleger – Mrázková 0:3, Urbanová – Handlová 0:3, Lorencová – Mrázková 3:2, Pfleger – Šimpach 0:3

 

4. kolo

Kotlářka A – Slavoj Praha B 3:0

Přída – Pfleger 3:1, Sommerová – Lorencová 3:0, Kaucký – Urbanová 3:0

Kotlářka E – ZŠ Lužiny A 1:3

Mallarino – Nesvačil 3:0, Lanžhotský – Redlich 0:3, Kelnárová 0:3 w.o., Mallarino – Redlich 1:3

 

5. kolo

Slavoj Praha B – Kotlářka E 3:0

Lorencová – Mallarino 3:0, Pfleger – Lanžhotský 3:0, Urbanová 3:0 w.o., Lorencová – Lanžhotský 3:0

Slovan Bohnice A – Kotlářka A 0:3

Mrázková – Kaucký 1:3, Šimpach – Přída 0:3, Handlová – Sommerová 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Kotlářka A 12, 2. Slovan Bohnice A 10, 3. Slavoj Praha B 8, 4. ZŠ Lužiny A 6, 5. Kotlářka E 4

 

Přímý postupup si vybojovaly týmy Loko Vršovice A, Slavoj Praha A a Koltářka A. O další tři posutpová místa s ehrálo v další šestičlenné skupině, v níž se započítávaly výsledky ze základních skupin.

 

1. kolo

Kotlářka B – TTC Praha A 3:1

Započten výsledek ze skupiny A

Slavoj Praha B – Slovan Bohnice 2:3

Započten výsledek ze skupiny C

Kotlářka C – Sportovní JM A 0:3

Započten výsledek ze skupiny B

 

2. kolo

TTC Praha A – Sportovní JM A 2:3

Podrazil Vojtěch – Marat 0:3(-8,-10,-9), Podrazil Václav – Kratochvíl 3:0(8,7,5), Sloup 0:3 w.o., Podrazil Vojtěch – Kratochvíl 3:2(9,6,-8,-8,6), Podrazil Václav – Marat 0:3(-2,-15,-10)

Slovan Bohnice A – Kotlářka C 1:3

Mrázková – Kopecký 3:2, Šimpach – Luxemburk 1:3, Handlová – Řehák 2:3, Mrázková – Luxemburk 0:3

Kotlářka B – Slavoj Praha B 3:0

Lebeda – Pfleger 3:0, Koběrský – Lorencová 3:1, Brož – Urbanová 3:0

 

3. kolo

Slavoj Praha B – TTC Praha A 1:3

Lorencová – Podrazil Václav 2:3(-11,-10,9,7,-16), Pfleger – Podrazil Vojtěch 1:3(-8,-9,10,-7), Urbanová 0:3 w.o., Lorencová – Podrazil Vojtěch 0:3(-4,-2,-6), Pfleger – Podrazil Václav 0:3(-4,-3,-2)

Kotlářka C – Kotlářka B 0:3

Řehák – Lebeda 2:3, Kopecký – Koběrský 1:3, Luxemburk – Brož 1:3

Sportovní JM A – Slovan Bohnice A 2:3

Marat – Šimpach 3:0, Sloup – Mrázková 0:3, Kratochvíl – Handlová 2:3, Marat – Mrázková 3:1, Sloup – Šimpach 2:3

 

4. kolo

TTC Praha A – Slovan Bohnice A 1:3

Podrazil Vojtěch – Šimpach 3:1(7,-8,9,8), Podrazil Václav – Mrázková 2:3(4,19,-7,-5,-4), Handlová 0:3 w.o., Podrazil Vojtěch – Mrázková 1:3(-9,-4,7,-7), Podrazil Václav – Šimpach 3:2(-8,2,-6,9,4)

Kotlářka B – Sportovní JM A 3:2

Lebeda – Sloup 3:1, Brož – Marat 2:3, Koběrský – Kratochvíl 3:0, Lebeda – Marat 2:3, Brož – Sloup 3:0

Slavoj Praha B – Kotlářka C 0:3

Lorencová – Luxemburk 0:3, Pfleger – Kopecký 2:3, Urbanová – Řehák 0:3

 

5. kolo

Kotlářka C – TTC Praha A 3:0 w.o.

Sportovní JM A – Slavoj Praha B 3:2

Marat – Urbanová 3:0, Sloup – Lorencová 0:3, Kratochvíl – Pfleger 1:3, Marat – Lorencová 3:1, Sloup – Urbanová 3:0

Slovan Bohnice A – Kotlářka B 1:3

Mrázková – Lebeda 3:2, Šimpach – Brož 0:3, Handlová – Koběrský 0:3, Mrázková – Brož 2:3, Šimpach – Lebeda 1:3

 

Pořadí skupiny o 4. až 9. místo

4. Kotlářka Praha B 15, 5. Sportovní JM A 11 (5:3), 6. Slovan Bohnice A 11 (4:5), 7. Kotlářka C 11 (3:4), 8. TTC Praha A 6, 9. Slavoj Praha B 5

 

Dalšími třemi posutpujícími týmy do 1. třídy jsou Kotlářka B, Sportovní JM A a Slovan Bohnice A. Pražský přebor mladších žáků družstev proběhne 16. nebo 17. 11. 2014. Termín bude upřesněn v nejbližší době. Zimní kolo přeboru bude 10. 1. 2015.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
16.07.2018