Na úvodní stránku





V 2. kole pražského přeboru vyhrál pouze A tým

Fuček Miloslav

2014-10-18

Pražský přebor

Přečteno: 562

Komentářů: 0


Bilance 2. kola pražského přeboru je zatím v historii TTC Praha nejpasivnější. Vyhrál pouze A tým. Ostatní týmy prohrály. Tým G má sice vítězství z předehrávky s týmem I, ale v předehrávce s Loko Vršovice G také v týdnu tohoto kola prohrál.


TTC Praha A – Avia Čakovice E 10:5

Barcal, Jelínek – Lomský, Žambokréthyová 3:2(-9,-4,4,6,8), Remunda, Chlumský – Hanzlík, Kašpar 3:0(10,8,6), Barcal – Lomský 3:2(6,-7,9,-7,2), Jelínek - Žambokréthyová 1:3(4,-8,-9,-9), Chlumský – Hanzlík 3:1(-9,5,9,7), Remunda – Kašpar 3:1(7,7,-9,3), Jelínek – Lomský 1:3(-7,-9,6,-7), Chlumský - Žambokréthyová 3:0(10,7,8), Remunda – Hanzlík 3:0(6,5,8), Barcal – Kašpar 3:0(6,10,11), Chlumský – Lomský 1:3(-8,10,-8,-11), Remunda - Žambokréthyová 2:3(7,-8,8,-10,-9), Barcal – Hanzlík 3:1(8,5,-7,6), Jelínek – Kašpar 0:3(-8,-4,-9), Remunda – Lomský 3:1(1,-8,9,3), Barcal - Žambokréthyová 2:3(-7,-8,5,7,-5)

Body domácích: Barcal 3,5, Remunda 3,5, Chlumský 2,5, Jelínek 0,5

Body hostů: Lomský 2, Žambokréthyová 2, Kašpar 1, Hanzlík 0

Soutěž: 2. třída B

Hráno: PinecAréna 9. 10. 2014

 

TTC Praha B – TJ Zelená Liška B 8:10

Houček, Szilágyi – Gerdžikov, Krieger 0:3(-12,-6,-6), Zahradníček, Fiala – Konopa, Lhoták 0:3(-10,-9,-6), Houček – Gerdžikov 0:3(-4,-8,-9), Szilágyi – Konopa 1:3(-9,-7,6,-8), Fiala – Krieger 1:3(-5,-7,9,-3), Zahradníček – Lhoták 3:2(6,7,-9,-3,7), Szilágyi – Gerdžikov 1:3(6,-6,-4,-8), Fiala – Konopa 3:2(-4,7,10,-10,6), Zahradníček – Krieger 3:0(7,10,8), Houček – Lhoták 3:2(6,5,-5,-7,7), Fiala – Gerdžikov 0:3(-12,-3,-6), Zahradníček – Konopa 2:3(-8,8,7,-8,-8), Houček – Krieger 3:0(7,7,3), Szilágyi – Lhoták 3:1(-5,9,6,9), Zahradníček – Gerdžikov 3:0(10,4,9), Houček – Konopa 3:0(10,11,8), Szilágyi – Krieger 0:3(-6,-8,-9), Fiala – Lhoták 0:3(-8,-8,-8)

Body domácích: Houček 3, Zharadníček 3, Szilágyi 1, Fiala 1

Body hostů: Gerdžikov 3,5, Konopa 2,5, Krieger 2,5, Lhoták 1,5

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 8. 10. 2014

 

TJ Sokol Nové Vysočany C – TTC Praha C 10:7

Černý, Pešek – Houček, Zahradníček 3:0(8,7,5), Adámek, Klindera – Fejks, Jansa 2:3(5,-9,-4,8,-9), Černý – Zahradníček 3:2(-10,7,7,-7,8), Klindera – Houček 3:2(-7,-9,9,6,7), Adámek – Jansa 2:3(4,-9,8,-2,-8), Pešek – Fejks 3:1(8,4,-6,9), Klindera – Zahradníček 3:2(9,-10,-8,15,6), Adámek – Houček 2:3(-5,-4,5,9,-8), Pešek – Jansa 3:1(8,-9,10,14), Černý – Fejks 0:3(-5,-3,-9), Adámek – Zahradníček 3:2(4,-7,10,-4,7), Pešek – Houček 0:3(-7,-6,-8), Černý – Jansa 3:0(7,7,9), Klindera – Fejks 0:3(-8,-8,-8), Pešek – Zahradníček 2:3(-8,9,6,-5,-8), Černý – Houček 3:2(6,-9,6,-5,7), Klindera – Jansa 3:1(-8,8,7,9)

Body domácích: Černý 3,5, Klindera 3, Pešek 2,5, Adámek 1

Body hostů: Fejks 2,5, Houček 2, Jansa 1,5, Zahradníček 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Nové Vysočany 9. 10. 2014

 

TTC Praha D – SF SKK El Nino Praha L 5:10

Monyč, Zahradník – Beran T., Beran M. 3:1(-9,3,13,5), Fiala, Váňa – Kaucký J., Ezr Fr. 1:3(11,-3,-10,-7), Zahradník – Beran T. 3:1(-6,3,7,6), Monyč – Beran M. 2:3(-9,4,-2,9,-5), Váňa – Kaucký J. 0:3(-8,-4,-2), Fiala – Ezr Fr. 3:0(11,8,7), Monyč – Beran T. 2:3(11,7,-4,-6,-9), Váňa – Beran M. 0:3(-8,-10,-10), Fiala – Kaucký J. 3:1(-8,5,4,5), Zahradník – Ezr Fr. 3:1(8,-9,9,11), Váňa – Beran T. 1:3(-8,10,-9,-12), Fiala – Beran M. 0:3(-8,-10,-10), Zahradník – Kaucký J. 2:3(-8,9,8,-8,-9), Monyč – Ezr Fr. 1:3(-5,10,-10,-9), Fiala – Beran T. 1:3(-5,-10,10,-11)

Body domácích: Zahradník 2,5, Fiala 2, Monyč 0,5, Váňa 0

Body hostů: Beran T. 3,5, Beran M. 3,5, Kaucký J. 2, Ezr Fr. 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 9. 10. 2014

 

TJ Sokol Běchovice D – TTC Praha E 10:4

Rezek ml., Farář – Smíšek Jaroslav, Moravec 3:0(10,6,3), Brůček, Štěrba – Haba, Nedvěd 3:1(2,-10,8,8), Brůček – Smíšek Jaroslav 2:3(9,6,-10,-8,-10), Štěrba – Moravec 3:1(6,10,-10,7), Rezek ml. - Haba 3:1(10,6,-8,13), Farář – Nedvěd 3:0(8,8,7), Štěrba – Smíšek Jaroslav 3:0(6,10,8), Rezek ml. - Moravec 2:3(12,7,-8,-12,-10), Farář – Haba 3:0(8,8,8), Brůček – Nedvěd 3:2(-9,-7,9,6,12), Rezek ml. - Smíšek Jaroslav 1:3(-9,7,-9,-7), Farář – Moravec 3:0(8,8,8), Brůček – Haba 0:3(-5,-8,-8), Štěrba – Nedvěd 3:2(-7,8,9,-8,9), Farář – Smíšek Jaroslav 3:0(5,2,5)

Body domácích: Štěrba 3,5, Farář 3,5, Brůček 1,5, Rezek ml. 1,5

Body hostů: Smíšek Jaroslav 2, Moravec 1, Haba 1, Nedvěd 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Běchovice 6. 10. 2014

 

TJ Sokol Žižkov C – TTC Praha F 10:1

Vláčil, Trejbal – Paroubek P., Paroubek J. 3:1, Ruml, Fišer – Mutl, Poulíček 3:0, Trejbal – Mutl 3:0, Fišer – Paroubek P. 3:0, Ruml – Poulíček 3:0, Vláčil – Paroubek J. 3:0, Fišer – Mutl 2:3, Ruml – Paroubek P. 3:0, Vláčil – Poulíček 3:0, Trejbal – Paroubek J. 3:0, Ruml – Mutl 3:0

Body domácích: Ruml 3,5, Vláčil 2,5, Trejbal 2,5, Fišer 1,5

Body hostů: Mutl 1, ostatní 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Žižkov 9. 10. 2014

 

TTC Praha G – TTC Praha I 10:2

Předehráno

Soutěž: 7. třída

 

TTC Praha G – TJ Lokomotiva Vršovice G 5:10

Smíšek Jan, Váňa – Krameš st., Havránek 0:3(-4,-7,-7), Haba, Fuček – Krameš ml., Knobloch 1:3(8,-10,-3,-7), Váňa – Krameš ml. 0:3(-7,-8,-7), Smíšek Jan – Knobloch 0:3(-7,-7,-4), Haba – Havránek 3:0(5,10,9), Fuček – Veselý 3:0(4,5,5), Smíšek Jan – Krameš ml. 0:3(-7,-1,-2), Haba – Knobloch 0:3(-9,-6,-8), Fuček – Havránek 2:3(14,-2,-3,5,-8), Váňa – Veselý 3:1(-10,10,5,3), Haba – Krameš ml. 0:3(-1,-9,-3), Fuček – Knobloch 1:3(12,-7,-4,-9), Váňa – Havránek 3:0(4,4,12), Smíšek Jan – Veselý 3:0(11,11,8), Fuček – Krameš ml. 0:3(-9,-3,-5)

Body domácích: Váňa 2, Smíšek Jan 1, Haba 1, Fuček 1

Body hostů: Krameš ml. 4,5, Knobloch 3,5, Havránek 1,5, Krameš st. 0,5, Veselý 0

Soutěž: 7. třída - předehrávka 6. kola

Hráno: Centrum zábavy Karlín 10. 10. 2014

 

TTC Praha H – TJ Sokol Žižkov D 2:10

Bárta, Havlíček – Elčkner, Olach 1:3(-9,-8,6,-4), Buriánek, Chládek – Hladík, Traxler 0:3(-7,-6,-5), Bárta – Hladík 0:3(-7,-5,-3), Havlíček – Traxler 3:1(-3,4,8,5), Chládek – Olach 0:3(-5,-8,-2), Buriánek – Elčkner 0:3(-12,-6,-5), Havlíček – Hladík 0:3(-4,-9,-8), Chládek – Traxler 1:3(-8,-12,9,-7), Buriánek – Olach 0:3(-2,-0,-4), Bárta – Krejčí 3:1(-8,7,5,8), Chládek – Hladík 0:3(-7,-4,-6), Buriánek – Traxler 1:3(5,-13,-7,-8), Bárta – Olach 1:3(-6,-8,9,-3)

Body domácích: Bárta 1, Havlíček 1, Buriánek 0, Chládek 0

Body hostů: Hladík 3,5, Traxler 2,5, Olach 2,5, Elčkner 1,5, Krejčí 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 9. 10. 2014

 

TJ Sokol Nusle – TTC Praha A 7:3

Hájková, Špicarová I. - Antošová, Malá 3:0(5,1,4), Špicarová I. - Antošová 3:1(-7,5,3,5), Špicarová V. - Hanzlíčková 1:3(-2,-6,7,-4), Reisnerová – Malá 3:0(10,5,5), Špicarová V. - Antošová 0:3(-1,-5,-3), Špicarová I. - Malá 3:0(1,3,1), Reisnerová - Hanzlíčková 3:0(7,7,3), Špicarová V. - Malá 0:3(-5,-0,-3), Reisnerová – Antošová 3:0(7,5,4), Špicarová I. - Hanzlíčková 3:0(3,3,6)

Body domácích: Špicarová I. 3,5, Reisnerová 3,5, Špicarová V. 0

Body hostů: Antošová 1, Malá 1, Hanzlíčková 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Soklol Nusle


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
25.09.2018