Na úvodní stránku





Petr Dvořák zopakoval na Podzimní ceně TTC Praha své vítězství

Fuček Miloslav

2014-10-18

Žáci

Přečteno: 571

Komentářů: 0


Na Podzimní ceně TTC Praha, turnaji ze seriál Grand Prix starších žáků pořádaným Pražským svazem stolního tenisu, se v Centru zábavy Karlín sešlo 42 hráčů.


Turnaj se hrál celkem ve dvanácti skupinách. TTC Praha zde měla zastoupení v podobě dvou hráčů – Tomáše Sedláčka a Adama Petra. Tomáš postoupil do šestnáctky, Adam sice také postoupil ze skupiny, ale do šestnáctky se neprobojoval. Skončil na druhém místě v soutěži útěchy.

 

Skupina A

Kulveit – Strnad 3:0(2,3,5), Veverka – Hájek A. 1:3(-6,-12,9,-3), Strnad – Hájek A. 0:3(-2,-4,-1), Kulveit – Veverka 3:0(8,8,11), Veverka – Strnad 3:0(4,6,7), Hájek A. - Kulveit 0:3(-4,-8,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Alexander Hájek – Avia Čakovice, 3. Václav Veverka – SK Ořech, 4. Filip Strnad – Sparta Praha

 

Skupina B

Šebl – Rosová 3:0(3,2,1), Buchtová – Veselý 0:3(-10,-6,-8), Rosová – Veselý 0:3(-7,-4,-5), Šebl – Buchtová 3:0(0,4,8), Buchtová – Rosová 3:0(5,5,8), Veselý – Šebl 1:3(-8,-6,9,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Filip Veselý – Loko Vršovice, 3. Tereza Buchtová – Kotlářka, 4. Kateřina Rosová – SK Hamr

 

Skupina C

Dvořák – Kostelecký 3:0(3,5,4), Mallaríno – Vaněk 0:3(-5,-8,-4), Kostelecký – Vaněk 0:3(-2,-3,-8), Dvořák – Mallaríno 3:0(2,5,4), Mallaríno – Kostelecký 3:0(8,11,2), Vaněk – Dvořák 0:3(-4,-7,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Petr Dvořák – Sportovní JM, 2. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 3. Marko Mallaríno – Kotlářka, 4. David Kostelecký – Sparta Praha

 

Skupina D

Přída – Hájek J. 3:0(2,4,5), Fales – Slezáková 3:0(8,3,4), Hájek J. - Slezáková 0:3(-6,-3,-3), Přída – Fales 3:0(3,5,6), Fales – Hájek J. 3:05,4,5), Slezáková – Přída 1:3(-4,-9,9,-10)

 

Pořadí skupiny D

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Matyáš Fales – Sparta Praha, 3. Hana Slezáková – Slovan Bohnice, 4. Jiří Hájek – SK Hamr

 

Skupina E

Marat F. - Suk 3:0(7,7,8), Němec – Cafourek 1:3(9,-5,-2,-8), Suk – Cafourek 1:3(8,-9,-6,-8), Marat F. - Němec 3:0(5,6,7), Němec – Suk 0:3(-7,-4,-4), Cafourek – Marat F. 1:3(9,-9,-11, -15)

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Tomáš Cafourek – SK Ořech, 3. Matouš Suk – Sparta Praha, 4. Filip Němec – Kotlářka

 

Skupina F

Kohlmanová – Brož 3:2, Šrenk – Cihlář 3:1, Brož – Cihlář 0:3, Kohlmanová – Šrenk 3:2, Šrenk – Brož 2:3, Cihlář – Kohlmanová 0:3

 

Pořadí skupiny F

1. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha 6, 2. Matěj Cihlář 2(4:3), 3. Štěpán Šrenk – ZŠ Lužiny 2 (5:4), 4. Patrik Brož – Kotlářka 2(3:5)

 

Skupina G

Voskovec – Buček 0:3(-5,-4,-6), Dvořáková – Voskovec 3:0(8,2,2), Buček – Dvořáková 1:3(-9,7,-11,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 3. Tomáš Voskovec – Kotlářka

 

Skupina H

Kubelka – Zoulík 1:3(7,-5,-9,-9), Skopec – Kubelka 3:1(5,-7,6,6), Zoulík – Skopec 1:3(-3,9,-3,-2)

 

Pořadí skupiny H

1. Daniel Skopec – Sparta Praha, 2. Jonáš Zoulík – TTC Klánovice, 3. Martin Kubelka – Kotlářka

 

Skupina I

Sloup – Hlaváč 1:3(-0,-3,9,-5), Balák – Sloup 3:1(5,-7,3,3), Hlaváč – Balák 1:3(-6,-8,8,-10)

 

Pořadí skupiny I

1. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 2. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 3. Richard Sloup – Sportovní JM

 

Skupina J

Hodáč – Sedláček 2:3(-8,-8,10,12,-9), Pašek – Hodáč 3:0(2,7,1), Sedláček -Pašek 0:3(-8,-6,-9)

 

Pořadí skupiny J

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 3. Michal Hodáč – SK Měcholupy

 

Skupina K

Čadil – Beran T. 0:3(-2,-4,-6), Mitka – Čadil 3:1(-10,6,5,9), Beran T. - Mitka 3:1(-10,8,11,5)

 

Pořadí skupiny K

1. Tomáš Beran – Kotlářka, 2. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 3. Petr Čadil – SK Měcholupy

 

Skupina L

Kůst – Petr 0:3(-5,-4,-11), Beran M. - Kůst 3:0(8,2,3), Petr – Beran M. 0:3(-8,-7,-8)

 

Pořadí skupiny L

1. Matěj Beran – Kotlářka, 2. Adam Petr – TTC Praha, 3. Roman Kůst – Loko Vršovice

 

Předkolo

Balák – Cafourek 3:1(8,-7,7,7), Pašek – Cihlář 3:0(6,5,9), Beran M. - Fales 3:0(10,8,4), Beran T. - Hájek A. 3:0(2,2,5), Mitka – Vaněk 1:3(-10,-12,9,-2), Petr – Veselý 2:3(3,-6,-8,6,-5), Sedláček – Buček 3:2(-8,-8,9,5,4), Hlaváč – Zoulík 3:0(5,11,9)

 

Osmifinále

Kulveit – Sedláček 3:0(6,8,4), Beran M. - Marat F. 0:3(-9,-5,-8), Skopec – Balák 3:1(9,-8,7,6), Vaněk – Přída 1:3(-8,9,-7,-6), Dvořák – Veselý 3:0(5,7,5), Pašek – Kohlmanová 3:1(6,-9,5,7), Dvořáková – Beran T. 0:3(-7,-9,-4), Hlaváč – Šebl 0:3(-8,-7,-6)

 

Čtvrtfinále

Kulveit – Marat F. 3:1(7,8,-9,7), Skopec – Přída 3:0(8,9,7), Dvořák – Pašek 3:1(-5,6,7,5), Beran T. - Šebl 0:3(-7,-7,-8)

 

Semifinále

Kulveit – Skopec 3:1(8,-8,7,9), Dvořák P. - Šebl 3:1(7,7,8)

 

Finále

Kulveit – Dvořák 0:3(-8,-9,-8)

 

O 3. místo

Skopec – Šebl 0:3(-8,-8,-8)

 

O 5. až 8. místo

Marat F. - Přída 0:3(-7,-5,-6), Pašek – Beran T. 1:3(9,-9,-8,-8)

 

O 5. místo

Přída – Beran T. 3:1(-9,8,7,7)

 

O 7. místo

Marat F. - Pašek 0:3(-8,-8,-7)

 

O 9. až 16. místo

Sedláček – Beran M. 0:3(-8,-8,-6), Balák – Vaněk 3:0(4,10,6), Veselý – Kohlmanová 2:3(-9,5,-10,9,-11), Dvořáková – Hlaváč 3:2(6,-5,9,-7,8)

 

O 9. až 12. místo

Beran M. - Balák 2:3(-9,10,4,-7,-8), Kohlmanová – Dvořáková 3:0(8,5,6)

 

O 9. místo

Balák – Kohlmanová 3:0(6,4,5)

 

O 11. místo

Beran M. - Dvořáková 3:0(8,4,3)

 

O 13. až 16. místo

Sedláček – Vaněk 1:3(7,-6,-4,-6), Veselý – Hlaváč 1:3(6,-7,-7,-4)

 

O 13. místo

???

 

O 15. místo

Sedláček – Veselý 0:3(-5,-6,-5)

 

Pořadí dvouher

a1. Petr Dvořák – Sportovní JM, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 4. Daniel Skopec – Sparta Praha, 5. Kryštof Přída – Sparta Praha, 6. Tomáš Beran – Kotlářka, 7. Adam Pašek – Slavoj Praha, 8. Filip Marat – Sportovní JM, 9. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 10. Anna Kohlmanová – Sparta Praha, 11. Matěj Beran – Kotlářka, 12. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 13. - 14. Petr Vaněk – Slavoj Praha a Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 15. Filip Veselý – Loko Vršovice, 16. Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Hodáč – Brož 3:1(6,-8,8,8), Mallaríno – Kůst 3:2(10,-8,-7,5,9), Šrenk – Veverka 3:1, Suk – Kubelka 3:1(7,-10,5,6)

 

Osmifinále

Cafourek – Hodáč 3:1, Veverka – Hájek A. 1:3(9,-9,-7,-4), Petr – Mallaríno 3:0(5,8,4), Němec – Cihlář 0:3(-7,-7,-8), Fales – Slezáková 3:0(4,5,4), Šrenk – Buček 1:3(-9,8,-5,-5), Zoulík – Buchtová 0:3 w.o., Suk – Mitka 0:3(-6,-9,-4)

 

Čtvrtfinále

Cafourek – Hájek A. 1:3, Petr – Cihlář 3:1(8,-7,9,10), Fales – Buček 3:0(5,9,6), Buchtová – Mitka 0:3(-6,-9,-4)

 

Semifinále

Hájek A. – Petr 1:3, Fales – Mitka 3:2(-8,7,6,-10,19)

 

Finále

Petr – Fales 1:3(-9,-9,6,-4)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Matyáš Fales – Sparta Praha, 2. Adam Petr – TTC Praha, 3. Alexander Hájek – Avia Čakovice a Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L.

 

Čtyřhra

 

Předkolo – hráči TTC Praha

Hájek J., Rosová (oba SK Hamr) – Sedláček (TTC Praha), Fales (Sparta Praha) 0:3(-3,-9,-4)

 

Osmifinále – hráči TTC Praha

Dvořák (Sportovní JM), Vaněk (Slavoj Praha) – Sedláček (TTC Praha), Fales (Sparta Praha) 3:0(11,11,4), Petr (TTC Praha), Voskovec (Kotlářka) – Dvořáková, Hájek (oba Avia Čakovice) 1:3(-5,8,-1,-3)

 

Semifinále

Kulveit, Šebl (oba Slavoj Praha) – Balák, Mitka (oba TTC Brandýs n. L.) 3:0, Dvořáková, Hájek (oba Avia Čakovice) – Přída, Brož (oba Kotlářka) 2:3(8,-9,6,-6,-8)

 

Finále

Kulveit, Šebl (oba Slavoj Praha) – Přída, Brož (oba Kotlářka) 3:2

 

Pořadí čtyřher

1. Jonáš Kulveit a Jácham Šebl (oba Slavoj Praha), 2. Kryštof Přída a Patrik Brož (oba Kotlářka), 3. Anna Dvořáková a Alexander Hájek (oba Avia Čakovice) a Kryštof Balák a Kryštof Mitka (oba TTC Brandýs n. L.)

 

V neděli pokračuje Podzimní cena TTC Praha kategorií dorostu.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
11.12.2018