Na úvodní stránku





Neutrální bilance týmů TTC Praha v 4. kole pražského přeboru

Fuček Miloslav

2014-10-26

Pražský přebor

Přečteno: 508

Komentářů: 0


Bez výsledku týmu H, který nebyl týmem Hradčan včas zveřejněn (4 dny po utkání), je bilance našich týmů zcela neutrální – 4 vítězství, jedna remíza a 4 porážky.


TTC Praha A – TJ Střížkov C 7:10

Remunda, Chlumský – Milek, Kočvara 0:3(-7,-9,-8), Barcal, Ševčík – Kolda, Obraz 3:0(9,8,6), Remunda – Milek 0:3(-19,-6,-11), Barcal – Kočvara 1:3(-5,7,-7,-8), Chlumský – Obraz 3:1(7,-2,9,7), Ševčík – Kolda 3:0(7,5,5), Barcal – Milek 0:3(-2,-5,-9), Chlumský – Kočvara 3:1(-8,14,5,7), Ševčík – Obraz 2:3(-10,9,-9,6,-10), Remunda – Kolda 2:3(4,-7,9,-10,-8), Chlumský – Milek 2:3(9,-8,-8,8,-6), Ševčík – Kočvara 2:3(9,-8,-3,8,-8), Remunda – Obraz 3:0(7,3,10), Jelínek – Kolda 3:0(8,6,6), Ševčík – Milek 0:3(-9,-10,-8), Remunda – Kočvara 3:1(9,-10,4,7), Jelínek – Obraz 0:3(-6,-7,-9)

Body domácích: Remunda 2, Chlumský 2, Ševčík 1,5, Jelínek 1, Barcal 0,5

Body hostů: Milek 4,5, Kočvara 2,5, Obraz 2, Kolda 1

Soutěž: 2. třída B

Hráno: PinecAréna 23. 10. 2014

 

TTC Praha B – TJ Sokol Petrovice D 10:8

Remunda, Zahradníček – Novotný, Matuška 3:2(-9,3,9,-9,11), Houček, Fejks – Zajíček, Marek 3:2(-6,10,7,-3,7), Houček – Marek 1:3(-6,6,-9,-6), Zahradníček – Novotný 3:1(-8,2,1,8), Fejks – Matuška 0:3(-8,-5,-9), Remunda – Zajíček 3:0(9,7,11), Zahradníček – Marek 0:3(-8,-7,-9), Fejks – Novotný 0:3(-5,-8,-9), Remunda – Matuška 3:1(6,12,-6,12), Houček – Zajíček 1:3(9,-5,-11,-4), Fejks – Marek 0:3(-8,-12,-7), Remunda – Novotný 3:0(10,10,9), Houček – Matuška 1:3(8,-7,-6,-1), Zahradníček – Zajíček 3:1(-12,3,7,5), Remunda – Marek 0:3(-8,-10,-5), Houček – Novotný 3:1(-9,11,11,6), Zahradníček – Matuška 3:1(-9,5,8,11), Fejks – Zajíček 3:2(-2,-6,8,11,6)

Body domácích: Remunda 3,5, Zahradníček 3,5, Houček 1,5, Fejks 1,5

Body hostů: Marek 4, Matuška 2, Novotný 1, Zajíček 1

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 22. 10. 2014

 

AC Sparta Praha I – TTC Praha C 10:5

Kroupa, Honč – Szilágyi, Zahradník 3:1(-7,6,7,6), Kubišta, Skopec – Fejks, Jansa 0:3(-8,-9,-10), Kroupa – Jansa 1:3(-7,-6,8,-9), Skopec – Fejks 3:2(12,-8,2,-13,13), Kubišta – Szilágyi 3:0(1,9,8), Honč – Zahradník 3:0(5,4,3), Skopec – Jansa 3:1(9,8,-7,9), Kubiška – Fejks 3:1(-6,9,2,7), Honč – Szilágyi 3:2(5,4,-5,-7,6), Kroupa – Zahradník 0:3(-7,-6,-7), Kubiška – Jansa 2:3(10,-3,-6,7,-9), Honč – Fejks 3:1(7,-11,9,6), Kroupa – Szilágyi 1:3(5,-7,-6,-8), Skopec – Zahradník 3:2(-10,9,8,-7,5), Honč – Jansa 3:2(10,10,-8,-8,6)

Body domácích: Honč 4,5, Skopec 3, Kubišta 2, Kroupa 0,5

Body hostů: Jansa 2,5, Zahradník 1, Szilágyi 1, Fejks 0,5

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Sparta aréna Podvinný mlýn 21. 10. 2014

 

TTC Praha D – TJ Sokol Stodůlky F 4:10

Zahradník, Monyč – Gargulák, Šimek 1:3(-8,-3,7,-4), Fiala, Váňa – Krupa, Svatoš 0:3(-9,-1,-9), Monyč – Gargulák 0:3(-3,-9,-8), Váňa – Svatoš 0:3(-8,-5,-9), Zahradník – Krupa 3:1(9,9,-8,3), Fiala – Šimek 1:3(-9,7,-6,-6), Váňa – Gargulák 0:3(-5,-10,-7), Zahradník – Svatoš 1:3(9,-8,-10,-5), Fiala – Krupa 3:1(9,-5,7,2), Monyč – Šimek 1:3(-3,13,-9,-10), Zahradník – Gargulák 3:2(-6,7,5,-7,6), Fiala – Svatoš 3:2(9,-7,-8,9,9), Monyč – Krupa 1:3(4,-7,-7,-9), Váňa – Šimek 0:3(-13,-7,-7)

Body domácích: Zahradník 2, Fiala 2, Váňa 0, Monyč 0

Body hostů: Šimek 3,5, Gargulák 2,5, Svatoš 2,5, Krupa 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 23. 10. 2014

 

TJ Lokomotiva Vršovice F – TTC Praha E 9:9

Hanek, Nosál – Moravec, Smíšek Jaroslav 0:3(-1,-8,-11), Mládek, Frolík – Haba, Fuček 3:1(6,-9,9,6), Hanek – Moravec 0:3(-5,-5,-6), Frolík – Smíšek Jaroslav 0:3(-6,-10,-7), Mládek – Fuček 3:1(-5,4,8,4), Nosál – Haba 0:3(-5,-3,-10), Frolík – Moravec 3:0(7,3,3), Mládek – Smíšek Jaroslav 1:3(-9,13,-8,-7), Nosál – Fuček 3:0(6,0,0), Hanek – Haba 3:1(7,-9,8,8), Mládek – Moravec 2:3(-7,12,-6,10,-11), Nosál – Smíšek Jaroslav 3:0(6,1,1), Hanek – Fuček 3:0(6,5,6), Frolík – Haba 3:0(7,7,4), Nosál – Moravec 0:3(-12,-6,-2), Hanek – Smíšek Jaroslav 0:3(-2,-7,-11), Frolík – Fuček 3:0(15,5,4), Mládek – Haba 1:3(-10,-12,10,-10)

Body domácích: Frolík 3,5, Hanek 2, Nosál 2, Mládek 1,5

Body hostů: Moravec 3,5, Smíšek Jaroslav 3,5, Haba 2, Fuček 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Loko Vršovice 23. 10. 2014

 

TJ Sokol Běchovice D – TTC Praha F 10:7

Rezek st., Rezek ml. - Paroubek J., Paroubek P. 3:1(7,-6,7,7), Hobík, Brůček – Havlíček, Mutl 2:3(4,-9,9,-11,-4), Hobík – Havlíček 3:1(9,9,-7,4), Rezek st. - Paroubek J. 3:1(-6,3,6,6), Brůček – Paroubek P. 3:1(7,7,-5,5), Rezek ml. - Mutl 1:3(-10,5,-6,-7), Rezek st. - Havlíček 3:0(11,7,9), Brůček – Paroubek J. 3:1(7,9,-7,5), Rezek ml. - Paroubek P. 1:3(-9,10-3,-3), Hobík – Mutl 1:3(-9,-7,5,-9), Brůček – Havlíček 0:3(-7,-6,-7), Rezek ml. - Paroubek J. 3:0(8,9,6), Hobík – Paroubek P. 1:3(-6,6,-7,-5), Rezek st. - Mutl 1:3(-5,7,-11,-5), Rezek ml. - Havlíček 3:0(4,8,10), Hobík – Paroubek J. 3:1(4,-9,5,6), Rezek st. - Paroubek P.3:2(-9,9,-14,10,10)

Body domácích: Rezek st. 3,5, Rezek ml. 2,5, Hobík 2, Brůček 2

Body hostů: Mutl 3,5, Paroubek P. 2, Havlíček 1,5, Paroubek J. 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Běchovice 20. 10. 2014

 

TTC Praha G – AC Sparta Praha J 10:2

Smíšek Jan, Váňa – Fales, Fritsch 3:1(8,-4,9,6), Fuček, Antošová – Melíšek, Suk 3:1(10,3,-7,4), Váňa – Fales 1:3(-6,-7,7,-8), Smíšek Jan – Fritsch 3:1(5,-4,5,6), Antošová – Suk 3:2(-10,-8,9,9,8), Fuček – Melíšek 3:0(9,7,5), Smíšek Jan – Fales 3:2(10,-8,13,-10,10), Antošová – Fritsch 3:0(7,9,8), Fuček – Suk 3:0(5,4,9), Váňa – Melíšek 3:0(1,2,4), Antošová – Fales 0:3(-9,-6,-6), Fuček – Fritsch 3:0(9,11,5), Váňa – Suk 3:0(7,9,6)

Body domácích: Fuček 3,5, Antošová 2,5, Smíšek Jan 2,5, Váňa 1,5

Body hostů: Fales 2, ostatní 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 24. 10. 2014

 

TJ Sokol Břevnov Hradčany D – TTC Praha H

Soutěž: 7. třída

Hráno:Hradčany 22. 10. 2014

Výsledek nebyl do dnešního dne zveřejněn.

 

SF SKK El Nino Praha M – TTC Praha I 3:10

Štefan, Wichterle F. - Kelbl, Sedláček 1:3(-12,6,-9,-9), Niederle, Bartoš – Trmota, Podrazil J. 0:3(-5,-7,-10), Niederle – Trmota 3:2(-5,-8,9,7,9), Wichterle F. - Podrazil J. 3:0(6,7,7), Bartoš – Sedláček 0:3(-4,-5,-5), Štefan – Kelbl 3:2(8,9,-8,-8,6), Wichterle F. - Trmota 1:3(8,-5,-8,-7), Bartoš – Podrazil J. 0:3(-12,-5,-3), Štefan – Sedláček 1:3(-5,7,-5,-11), Niederle – Kelbl 0:3(-8,-5,-9), Bartoš – Trmota 2:3(-7,-3,9,5,-6), Štefan – Podrazil J. 1:3(5,-8,-11,-10), Niederle – Sedláček 2:3(-6,7,5,-9,-7), Wichterle F. - Kelbl 3:0(7,8,5)

Body domácích: Štefan 1, Wichterle F. 1, Niederle 1, Bartoš 0

Body hostů: Sedláček 3,5, Trmota 2,5, Podrazil J. 2,5, Kelbl 1,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Kotlářka 20. 10. 2014

 

AC Sparta Praha A – TTC Praha A 4:6

Junková, Šamšová – Bláhová, Malá 1:3(-7,8,-9,-10), Hojdová – Bláhová 0:3(-7,-8,-9), Junková – Malá 0:3(-8,-6,-9), Šamšová – Antošová 3:0 w.o., Junková – Bláhová 0:3(-7,-8,-9), Hojdová – Antošová 3:0 w.o., Šamšová – Malá 0:3(-8,-9,-10), Junková – Antošová 3:0 w.o., Šamšová – Bláhová 0:3(-7,-6,-5), Hojdová – Malá 3:0(4,7,8)

Body domácích: Hojdová 1, Junková 0, Šamšová 0, w.o 3

Body hostů: Bláhová 3,5, Malá 2,5

Soutěž: 1. třída řen

Hráno: Sparta aréna 20. 10. 2014

 

V příštím týdnu se kvůli podzimním prázdninám pražský přebor nehraje.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
23.07.2018