Na úvodní stránku





Vítězi pražského přeboru družstev starších žáků v 1. třídě Sportovní Jižní Město

Fuček Miloslav

2014-11-08

Žáci

Přečteno: 435

Komentářů: 0


V 1. třídě starších žáků vyhrálo Sportovní Jižní Město. V druhé třídě své skupiny vyhrálo TTC Praha a Slavoj Praha A.


V 1. třídě hrálo šest týmů, ale ve druhé třídě se sešlo týmů 11 a tak se hrála druhá třída ve dvou skupinách. Vše nasvědčuje tomu, že v 2. zimním kole bude 2. třída rozdělena na 2. a 3. třídu. Naši hráči si vítězstvím ve skupině zajistili účast v 2. třídě.

 

1. třída

 

Sportovní JM A – Loko Vršovice A 3:0

Průša D. - Krameš 3:0(4,7,7), Dvořák P. - Knobloch 3:0(6,6,9), Daníček – Veselý 3:0(3,8,6)

Sparta Praha A – Slavoj Praha A 1:3

Skopec – Kulveit 3:2(7,-7,8,-6,7), Fales – Šebl 1:3(-9,11,-3,-5), Suk – Pašek 0:3(-9,-3,-6), Skopec – Šebl 1:3(-3,-5,9,-6), Fales – Kulveit 0:3(-10,-6,-3)

Kotlářka B – Kotlářka A 0:3

Beran T. - Dvořák J. 1:3(13,-9,-9,-11), Beran M. - Přída 0:3(-8,-10,-5), Brož – Kaucký 1:3(10,-8,-4,-5)

Loko Vršovice A – Kotlářka A 1:3

Knobloch – Přída 1:3(-9,-11,7,-8), Krameš – Kaucký 1:3(-4,-3,7,-2), Havránek – Ezr F. 3:2(-6,-8,10,8,9), Knobloch – Kaucký 2:3(-5,-3,6,4,-7)

Slavoj Praha A – Kotlářka B 3:0

Šebl – Beran M. 3:1(7,-8,4,10), Kulveit – Beran T. 3:2(9,8,-7,-9,8), Pašek – Náhlik 3:2(-8,5,-10,4,9)

Sportovní JM A – Sparta Praha A 3:1

Daníček – Fales 3:0(6,5,5), Dvořák P. - Skopec 2:3(-9,7,6,-9,-7), Průša D. - Suk 3:0(6,5,5), Daníček – Skopec 3:0(7,10,6), Dvořák P. - Fales 3:0(7,5,2)

Sparta Praha A – Loko Vršovice A 3:1

Skopec – Knobloch 3:1(9,-7,9,7), Suk – Krameš 0:3(-5,-10,-9), Fales – Veselý 3:1(6,-10,11,9), Skopec – Havránek 3:0(7,6,6)

Kotlářka B – Sportovní JM A 0:3

Beran T. - Průša D. 2:3(12,-7,-4,8,-3), Brož – Daníček 0:3(-5,-7,-10), Beran M. - Dvořák P. 0:3(-9,-9,-8)

Kotlářka A – Slavoj Praha A 1:3

Dvořák J. - Kulveit 0:3(-7,-8,-8), Přída – Šebl 0:3(-8,-7,-8), Kaucký – Pašek 3:0(4,7,11), Dvořák J. - Šebl 0:3(-7,-5,-6)

Loko Vršovice A – Slavoj Praha A 0:3

Knobloch – Kulveit 1:3(-1,-10,1,-8), Havránek – Šebl 0:3(-2,-2,-10), Veselý – Pašek 0:3(-10,-13,-7)

Sportovní JM A – Kotlářka A 3:0

Průša D. - Dvořák J. 3:1(8,-5,12,5), Dvořák P. - Přída 3:2(4,-8,5,-3,10), Daníček – Kaucký 3:0(7,9,5)

Sparta Praha A – Kotlářka B 0:3

Skopec – Beran M. 1:3(5,-7,-9,-9), Fales – Beran T. 0:3(-5,-10,-6), Suk – Náhlik 0:3(-10,-8,-10)

Kotlářka B – Loko Vršovice A 3:0

Beran T. - Havránek 3:2(8,6,-11,-9,10), Beran M. - Knobloch 3:1(6,-5,5,7), Brož – Veselý 3:2(-8,7,-11,8,6)

Kotlářka A – Sparta Praha A 3:0

Kaucký – Fales 3:0(4,6,5), Dvořák J.- Skopec 3:1(5,-10,2,6), Přída – Suk 3:0(8,5,8)

Slavoj Praha A – Sportovní JM A 1:3

Šebl – Dvořák P. 2:3(10,-8,-4,8,-10), Kulveit – Průša D. 3:2(-8,9,-7,9,5), Pašek – Daníček 0:3(-5,-3,-8), Šebl – Průša D. 1:3(-3,9,-9,-10)

 

Pořadí 1. třídy starších žáků

1. Sportovní JM A 15, 2. Slavoj Praha A 13, 3. Kotlářka A 11, 4. Kotlářka B 9, 5. Sparta Praha A 7, 6. Loko Vršovice 5

 

2. třída

 

Skupina A

Kotlářka D – Slovan Bohnice A 0:3

Mallarino – Čáha 0:3(-4,-7,-8), Kubelka – Cihlář 0:3(-7,-7,-7), Kaplan – Šimpach 0:3(-7,-6,-6)

ZŠ Lužiny B – TJ Radlice A 3:1

Poncar – Junek 3:1(-9,4,7,9), Merta – Svoboda 0:3(-8,-8,-9), Šícha – Peterka 3:2(5,-5,-8,8,8), Poncar – Svoboda 3:0(9,7,9)

Slovan Bohnice A – ZŠ Lužiny B 3:0

Čáha – Šícha 3:0(10,10,8), Cihlář – Poncar 3:1(-11,8,8,9), Šimpach – Merta 3:0(6,6,6)

TTC Praha A – Kotlářka D 3:1

Sedláček – Kubelka 1:3(-7,9,-13,-9), Petr – Mallarino 3:2(8,-11,-7,5,6), Podrazil Vojtěch – Kaplan 3:0(10,12,8), Sedláček – Mallarino 3:0(11,4,2)

ZŠ Lužiny B – TTC Praha A 0:3

Poncar – Petr 0:3(-7,-8,-7), Šícha – Sedláček 2:3(10,7,-5,-2,-7), Merta – Podrazil Vojtěch 0:3(-4,-4,-4)

TJ Radlice A – Slovan Bohnice A 0:3

Junek – Cihlář 2:3(-8,7,-9,8,-1), Peterka – Čáha 0:3(-6,-8,-8), Svoboda – Šimpach 0:3(-8,-7,-9)

TTC Praha A – TJ Radlice A 3:0

Sedláček – Junek 3:0(8,7,6), Petr – Svoboda 3:0(7,13,8), Podrazil Vojtěch – Peterka 3:1(-10,2,8,6)

Kotlářka D – ZŠ Lužiny B 3:1

Kubelka – Merta 3:0(10,10,6), Mallarino – Poncar 3:1(-9,8,6,8), Kaplan – Šícha 2:3(7,-8,-8,7,-6), Kubelka – Poncar 3:1(-10,5,6,7)

TJ Radlice A – Kotlářka D 0:3

Svoboda – Kubelka 0:3(-6,-5,-4), Peterka – Mallarino 0:3(-7,-6,-8), Junek – Kaplan 0:3(-7,-8,-9)

Slovan Bohnice A – TTC Praha A 1:3

Čáha – Petr 2:3(4,-8,11,-11,-8), Cihlář – Sedláček 2:3(6,6,-6,-6,-10), Šimpach – Podrazil Vojtěch 3:2(-6,6,6,-6,6), Čáha – Sedláček 1:3(-12,-6,8,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. TTC Praha A 12, 2. Slovan Bohnice A 10, 3. Kotlářka D 8, 4. ZŠ Lužiny B 6, 5. TJ Radlice A 4

 

Skupina B

TTC Klánovice A – ABC Braník A 3:0

Zoulík – Helík 3:0(6,4,5), Sajdl – Zmeškal 3:1(-8,6,6,6), Černý – Páleník 3:0(5,4,3)

ZŠ Lužiny A – Slavoj Praha B 0:3

Hlaváč – Vaněk 0:3(-8,-4,-6), Šrenk – Buček 0:3(-7,-6,-0), Jílek – Vodička 1:3(4,-9,-8,-7)

Kotlářka E – Kotlářka C 0:3

Voskovec – Luxemburk 0:3(-8,-8,-9), Šíp – Kopecký 0:3(-6,-4,-6), Kukla – Němec 0:3(-9,-5,-4)

ABC Braník A – Kotlářka C 0:3

Zmeškal – Luxemburk 0:3(-4,-2,-4), Helík – Kopecký 0:3(-0,-5,-4), Páleník – Němec 0:3(-8,-7,-8)

Slavoj Praha B – Kotlářka E 3:0

Vaněk – Šíp 3:0(11,6,3), Buček – Lanžhotský 3:0(8,5,4), Vodička – Kukla 3:0(3,9,4)

TTC Klánovice A – ZŠ Lužiny A 3:1

Zoulík – Jílek 3:0(9,10,9), Sajdl – Hlaváč 0:3(-9,-11,-7), Černý – Šrenk 3:1(-8,12,7,8), Zoulík – Hlaváč 3:2(-8,8,10,-8,11), Sajdl – Jílek 0:3(-6,-7,-7)

ZŠ Lužiny A – ABC Braník A 3:0

Hlaváč – Zmeškal 3:0(8,7,6), Jílek – Helík 3:1(7,-9,7,6), Šrenk – Páleník 3:0(7,8,7)

Kotlářka E – TTC Klánovice A 0:3

Šíp – Černý 0:3(-6,-5,-6), Lanžhotský – Zoulík 0:3(-3,-6,-7), Voskovec – Sajdl 0:3(-1,-3,-3)

Kotlářka C – Slavoj Praha B 1:3

Kopecký – Buček 0:3(-4,-10,-9), Luxemburk – Vaněk 0:3(-9,-4,-5), Němec – Vodička 3:2(-11,-9,1,7,6), Kopecký – Vaněk 1:3(-4,8,-7,-12), Luxemburk – Buček 0:3(-2,-9,-9)

ABC Braník A – Slavoj Praha B 0:3

Helík – Vaněk 0:3(-6,-7,-5), Zmeškal – Buček 0:3(-3,-6,-4), Páleník – Vodička 0:3(-4,-4,-8)

TTC Klánovice A – Kotlářka C 2:3

Zoulík – Luxemburk 3:1(-3,7,2,8), Černý – Kopecký 1:3(4,-8,-7,-6), Sajdl – Němec 0:3(-8,-8,-9), Zoulík – Kopecký 3:0(0,8,7), Černý – Luxemburk 2:3(-12,9,-7,7,-10)

ZŠ Lužiny A – Kotlářka E 3:0

Hlaváč – Voskovec 3:0(5,4,5), Jílek – Lanžhotský 3:0(6,6,9), Šrenk – Kukla 3:0(7,2,9)

Kotlářka E – ABC Braník A 3:2

Voskovec – Zmeškal 1:3(9,-10,-10,-4), Šíp – Páleník 2:3(7,-8,-7,5,-7), Lanžhotský – Helík 3:2(-9,9,-7,8,5), Voskovec – Páleník 3:0(9,9,10), Šíp – Zmeškal 3:2(9,7,-13,-4,7)

Kotlářka C – ZŠ Lužiny A 0:3

Luxemburk – Jílek 1:3(-4,9,-7,-6), Kopecký – Hlaváč 1:3(-4,-5,9,-12), Němec – Šrenk 1:3(-9,10,-8,-10)

Slavoj Praha B – TTC Klánovice A 3:2

Vaněk – Černý 3:1(3,8,-11,5), Buček – Zoulík 3:1(9,-9,10,9), Vodička – Sajdl 0:3(-4,-5,-9), Vaněk – Zoulík 0:3(-5,-3,-7), Buček – Černý 3:0(9,4,8)

 

Pořadí skupiny B

1. Slavoj Praha B 15, 2. ZŠ Lužiny A 11(4:3), 3. TTC Klánovice A 11(5:4), 4. Kotlářka C 11(3:5), 5. Kotlářka E 7, 6. ABC Braník A 5

 

Druhá třída se tedy bude v lednu hrát nejpravděpodobněji ve složení TTC Praha A, Slovan Bohnice A, Kotlářka D, Slavoj Praha B, ZŠ Lužiny A a TTC Klánovice A (samozřejmě po korekci týmů Kotlářky, jjeíž D tým nemůže hrát vyšší třídu než C tým). Ostatní týmy plus případně nově přihlášené by měly hrát 3. třídu. Za těchto okolností budeme zvažovat postavení TTC Praha B do 3. třídy, pokud by měli zájem hrát Vojta Hes, Bart Srb, Vašek Podrazil, popř. Honza Rousek. To vše samozřejmě za předpokladu, že budeme mít k dospozici stejné hráče do A týmu jako dnes.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
27.04.2018