Na úvodní stránku





Vítězem Grand Prix TTC Praha se stal Adam Suchý

Fuček Miloslav

2014-11-16

Žáci

Přečteno: 518

Komentářů: 0


Adam Suchý ze Sokola Stodůlek vyhrál v Grand Prix TTC Praha dvouhru a se svým oddílovým kolegou Filipem Havlišem, který skončil ve dvouhrách třetí, i čtyřhru.


Při účasti 14 hráčů, což je oproti úvodnímu turnaji, na kterém byli čtyři hráči, výrazné zlepšení, se hrálo ve třech skupinách s postupem prvních dvou do finálové skupiny, v níž se započítávaly vzájemné zápasy ze skupin. Útěcha se hrála vylučovacím systémem s dohráváním o konečné pořadí. KO systémem se hrála i čtyřhra, která se ale o pořadí nedohrávala.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Havliš – Kučera 3:0(3,9,2), Chudáček – Frank 3:0(3,2,4), Kučera – Chudáček 1:3(-5,8,-4,-7), Podrazil Václav – Havliš 3:2(-5,4,-7,6,9), Chudáček – Podrazil Václav 0:3(-4,-5,-9), Frank – Kučera 0:3(-4,-9,-3), Podrazil Václav – Frank 3:0(1,4,1), Havliš – Chudáček 3:0(4,3,2), Frank – Havliš 0:3(-6,-1,-5), Kučera – Podrazil Václav 0:3(-2,-1,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Filip Havliš – Sokol Stodůlky, 3. Adam Chudáček, 4. Prokop Kučera, 5. Andrej Frank

 

Skupina B

Suchý – Šíma 3:0(2,3,4), Šebánek – Sedlecký R. 3:2(12,-6,9,-10,8), Šíma – Šebánek 3:1(7,-5,7,7), Malůšková – Suchý 0:3(-2,-0,-2), Šebánek – Malůšková 1:3(-9,8,-3,-9), Sedlecký R. - Šíma 3:0(8,7,7), Malůšková – Sedlecký R. 3:1(1,-8,5,7), Suchý – Šebánek 3:0(4,4,2), Sedlecký R. - Suchý 0:3(-3,-7,-5), Šíma – Malůšková 1:3(-3,-1,9,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Suchý – Sokol Stodůlky 8, 2. Helena Malůšková – Sparta Praha 7, 3. Richard Sedlecký – TTC Praha 5(5:3), 4. Robert Šebánek 5(4:5), 5. Filip Šíma – TTC Praha 5(3:4)

 

Skupina C

Rulc – Hájek J. 0:3(-6,-8,-5), Bareš – Sedlecký P. 3:0, Hájek J. - Sedlecký P. 3:0, Rulc – Bareš 0:3, Bareš – Hájek J. 3:1(8,9,-5,4), Sedlecký P. - Rulc 0:3(-6,-5,-6)

 

Pořadí skupiny C

1. Patrik Bareš – Sparta Praha, 2. Jiří Hájek – SK Hamr, 3. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky, 4. Patrik Sedlecký – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Bareš, Podrazil Václav – bye, Suchý, Havliš – Sedlecký R., Šíma 3:0(3,3,6), Malůšková, Sedlecký P. - Šebánek, Chudáček 1:3(-3,8,-10,-6), Kučera, Frank – Rulc, Hájek 0:3(-5,-5,-7),

 

Semifinále

Bareš, Podrazil Václav – Suchý, Havliš 1:3(-7,4,-6,-5), Šebánek, Chudáček – Rulc, Hájek J. 0:3

 

Finále

Suchý, Havliš – Rulc, Hájek 3:0

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Finálová skupina o 1. až 6. místo

Havliš – Hájek 3:0(3,5,8), Malůšková – Bareš 1:3(-8,10,-6,-10), Podrazil Václav – Suchý 1:3(-7,-8,6,-7), Suchý – Havliš 3:2(11,-9,5,-7,11), Bareš – Podrazil Václav 0:3(-3,-7,-11), Hájek – Malůšková 3:1(6,-10,7,6), Havliš – Malůšková 3:0(4,2,3), Podrazil Václav – Hájek 3:1(6,4,-9,3), Suchý – Bareš 3:0(4,5,4), Bareš – Havliš 0:3(-6,-6,-12), Hájek J. - Suchý 1:3(-4,-6,12,-0), Malůšková – Podrazil Václav 0:3(-4,-6,-3)

Výsledky vzájemných zápasů ze skupin se započítávaly.

 

Čtvrtfinále – o 7. až 14. místo

Chudáček – Šíma 3:0(5,7,9), Šebánek – Sedlecký P. 3:0(9,4,12), Sedlecký R. - Frank 3:0(6,3,1), Rulc – Kučera 3:0

 

Semifinále – o 7. až 10. místo

Chudáček – Šebánek 3:1(8,9,-7,7), Sedlecký R. - Rulc 0:3(-2,-5,-5)

 

Finále – o 7. místo

Chudáček – Rulc 1:3

 

O 9. místo

Šebánek – Sedlecký 0:3(-12,-2,-5)

 

O 11. až 14. místo

Šíma – Sedlecký P. 3:0(7,8,8), Frank – Kučera 0:3(-3,-4,-2)

 

O 11. místo

Šíma – Kučera 0:3(-4,-8,-9)

 

O 13. místo

Sedlecký P. - Frank 3:0(5,2,14)

 

Pořadí dvouher

1. Adam Suchý – Sokol Stodůlky, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Filip Havliš – Sokol Stodůlky, 4. Patrik Bareš – Sparta Praha, 5. Jiří Hájek – SK Hamr, 6. Helena Malůšková – Sparta Praha, 7. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky, 8. Adam Chudáček, 9. Richard Sedlecký – TTC Praha, 10. Robert Šebánek, 11. Prokop Kučera, 12. Filip Šíma – TTC Praha, 13. Patrik Sedlecký – TTC Praha, 14. Andrej Frank

 

Pořadí čtyřher

1. Adam Suchý a Filip Havliš (oba Sokol Stodůlky), 2. Lukáš Rulc (Sokol Stodůlky) a Jiří Hájek (SK Hamr), 3. Patrik Bareš (Sparta Praha) a Václav Podrazil (TTC Praha) a Robert Šebánek a Adam Chudáček

 

Mezipořadí douher po 2. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 3800, 2. - 3. Vojtěch Podrazil – TTC Praha a Adam Suchý – Sokol Stodůlky oba 2000, 4. - 5. Martin Mužík – SK Vršovice a Filip Havliš – Sokol Stodůlky oba 1800, 6. Patrik Bareš – Sparta Praha 1700, 7. Jiří Hájek – SK Hamr 1600, 8. Helena Malůšková – Sparta Praha 1500, 9. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky 1400, 10. Adam Chudáček 1300, 11. Richard Sedlecký – TTC Praha 1200, 12. Robert Šebánek 1100, 13. Prokop Kučera 1000, 14. Filip Šíma – TTC Praha 900, 15. Patrik Sedlecký – TTC Praha 800, 16. - 17. Bartoloměj Srb – TTC Praha a Andrej Frank oba 1 bod

 

Mezipořadí čtyřher po 2. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 2001, 2. - 4. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, Adam Suchý – Sokol Stodůlky a Filip Havliš – Sokol Stodůlky všichni 2000, 5. - 6. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky a Jiří Hájek – SK Hamr oba 1900, 7. - 8. Robert Šebánek a Adam Chudáček oba 1800, 9. až 14. Martin Mužík – SK Vršovice, Bartoloměj Srb – TTC Praha, Helena Malůšková – Sparta Praha, Patrik Sedlecký – TTC Praha, Richard Sedlecký – TTC Praha a Filip Šíma – TTC Praha všichni 1 bod

 

Všichni zúčastnění hráči také získávají body do pomocného žebříčku, jehož důležitost je umosněna tím, že tentokrát z přítomných hráčů byli na pražském žebříčku pouze dva hráči, takže zejnména čtyřhry nebylo podle čeho nasazovat.

 

Pomocný žebříček po 2. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 21,6, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha 12,3, 3. Martin Mužík – SK Vršovice, 4. Adam Suchý – Sokol Stodůlky 10,4, 5. Filip Havliš – Sokol Stodůlky 9,4, 6. Patrik Bareš – Sparta Praha 8,9, 7. Jiří Hájek – SK Hamr 8,3, 8. Helena Malůšková – Sparta Praha 7,8, 9. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky 7,3, 10. Adam Chudáček 6,8, 11. Richard Sedlecký – TTC Praha 6,3, 12. Robert Šebánek 5,7, 13. Prokop Kučera 5,2, 14. Filip Šíma – TTC Praha 4,7, 15. Patrik Sedlecký – TTC Praha 4,2, 16. - 17. Andrej Frank a Bartoloměj Srb – TTC Praha oba 0

 

Připomínám, že na turnaje se nasazuje přednostně podle republikového žebříčku, dále v pořadí podle pražského žebříčku, kde se nasazení zvyšuje o 100 a až v třetí řadě podle našeho pomocného žebříčku, kde se nasazení zvyšuje o 200. Podle pražského žebříčku jsou nasazováni ti, kteří nejsou na republikovém žebříčku (což je drtivá většina), podle našeho pomocného žebříčku jsou nasazováni ti, kdo nejsou na republikovém ani pražském žebříčku ani na jiném oblastním žebříčku.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
17.07.2018