Na úvodní stránku





I mladší žáci budou hrát v lednu 2. třídu

Fuček Miloslav

2014-11-18

Žáci

Přečteno: 422

Komentářů: 0


Rekordních 24 týmů se sešlo v pondělí na pražském přeboru družstev mladších žáků. V první třídě hrálo šest týmů, v druhé bylo zbylých 18 týmů, které hrály ve třech skupinách.


O 1. třídě pražského přeboru bylo rozhodnuto už po kvalifikaci. Zde hrálo šest týmů každý s každým v podzimním kole. V druhé třídě bylo 18 týmů, které hrály ve třech skupinách. Druhá třína se do zimního kola rozdělí na 2. až 4. třídu. Do druhé třídy se probojovaly týmy, které skončily ve skupinách na 1. a 2. místech. Třetí třídu budou hrát týmy, které skončily ve skupinách na 3. až 4. místech a 4. třídu budou hrát zbylé týmy (na 5. až 6. místě) spolu s případnými novými týmy.

 

1. třída

 

Loko Vršovice A – Slovan Bohnice A 3:0

Krameš – Mrázková 3:0(3,10,7), Knobloch – Bartoňová 3:0(8,5,5), Havránek – Šimpach 3:1(-7,6,5,4)

Sportovní JM A – Slavoj Praha A 0:3

Marat – Šimůnková 1:3(-6,6,-10,-5), Sloup – Pašek 0:3(-6,-7,-8), Kratochvál – Buček 0:3(-10,-4,-9)

Kotlářka B – Kotlářka A 0:3

Lebeda – Přída 1:3(-6,-10,10,-4), Brož – Sommerová 0:3(-2,-6,-6), Bartoš – Kaucký 0:3(-5,-5,-7)

Slovan Bohnice A – Kotlářka A 0:3

Mrázková – Přída 0:3(-5,-5,-7), Bartoňová – Sommerová 0:3(-15,-4,-9), Šimpach – Kaucký 0:3(-3,-3,-8)

Slavoj Praha A – Kotlářka B 3:0

Šimůnková – Lebeda 3:0(7,6,6), Buček – Brož 3:2(-11,-7,9,7,8), Pašek – Koběrský 3:0(5,7,8)

Loko Vršovice A – Sportovní JM A 3:2

Krameš – Sloup 3:0(5,3,6), Knobloch - Marat 1:3(-12,-8,7,-6), Havránek – Kratochvíl 3:0(3,8,8), Krameš – Marat 1:3(-13,-11,12,-7), Knobloch – Sloup 3:0(7,9,1)

Sportovní JM A – Slovan Bohnice A 3:1

Marat – Bartoňová 3:0(6,6,10), Kratochvíl – Mrázková 2:3(13,-6,-3,8,-4), Sloup – Šimpach 3:0(5,3,8), Marat – Mrázková 3:2(9,9,-9,-4,7)

Kotlářka B – Loko Vršovice A 0:3

Brož – Knobloch 1:3(-8,-6,10,-7), Lebeda – Krameš 1:3(-6,10,-1,-3), Bartoš – Havránek 2:3(2,8,-9,-5,-6)

Kotlářka A – Slavoj Praha A 0:3

Přída – Pašek 1:3(9,-9,-3,-7), Kaucký – Šimůnková 2:3(7,-13,-9,8,-6), Sommerová – Buček 0:3(-10,-10,-6)

Slovan Bohnice A – Slavoj Praha A 1:3

Bartoňová – Buček 3:2(-12,9,9,-14,11), Mrázková – Pašek 0:3(-7,-10,-7), Šimpach – Šimůnková 0:3(-3,-7,-3), Bartoňová – Pašek 0:3(-2,-4,-3)

Loko Vršovice A – Kotlářka A 2:3

Krameš – Sommerová 3:2(9,-5,9,-7,5), Knobloch – Přída 0:3(-9,-2,-3), Havránek – Kaucký 0:3(-8,-6,-8), Krameš – Přída 3:1(9,-8,3,9), Knobloch – Sommerová 0:3(-7,-4,-6)

Sportovní JM A – Kotlářka B 2:3

Marat – Lebeda 3:0(8,7,2), Sloup – Brož 2:3(-6,11,9,-7,-6), Kratochvíl – Koběrský 1:3(-4,5,-1,-10), Marat – Brož 3:0(8,7,6), Sloup – Lebeda 0:3(-9,-6,-14)

Kotlářka B – Slovan Bohnice A 3:0

Brož – Bartoňová 3:1(9,6,-7,9), Lebeda – Mrázková 3:2(-8,-13,3,5,7), Koběrský – Šimpach 3:0(4,9,13)

Kotlářka A – Sportovní JM A 3:0

Přída – Marat 3:1(6,-8,3,8), Kaucký – Kratochvíl 3:0(6,7,8), Sommerová – Sloup 3:2(10,-6,-5,6,7), Přída – Kratochvíl 3:0(6,7,6)

Slavoj Praha A – Loko Vršovice A 3:2

Pašek – Knobloch 3:0(10,5,9), Šimůnková – Krameš 1:3(-4,-6,8,-4), Buček – Havránek 3:2(8,-9,-8,6,2), Pašek – Krameš 2:3(11,3,-8,-8,-10), Šimůnková – Knobloch 3:1(5,7,-5,7)

 

Pořadí 1. třídy

1. Slavoj Praha A 15, 2. Kotlářka A 13, 3. Loko Vršovice A 11, 4. Kotlářka B 9, 5. Sportovní JM A 7, 6. Slovan Bohnice A 5

 

2. třída

 

Skupina A

 

Stadion Žižkov A – SK Hamr A 2:3

Sochor A – Bruk 3:0(6,3,9), Sochor D. - Doležal 2:3(-10,8,6,-5,-9), Hadrava – Hájek 2:3(-6,8,6,-5,-9), Sochor A – Doležal 3:1(1,-10,1,6), Sochor D. - Bruk 1:3(7,-5,-8,-5)

ZŠ Lužiny A – Sparta Praha A 3:1

Redlich – Hofman 3:0(5,6,6), Nesvačil – Melíšek 3:0(10,10,8), Kelnárová – Šusta 1:3(8,-10,-10,-6), Redlich – Melíšek 3:1(-8,4,0,4)

Kotlářka F – Kotlářka D 0:3

SK Hamr A – Kotlářka D 2:3

Bruk – Lanžhotský 3:1(11,-9,6,8), Doležal – Gajda 1:3(9,-9,-11,-11), Hájek – Zelený 3:2(9,7,-8,-11,9), Bruk – Gajda 2:3(7010,-13,-6,-9), Doležal – Lanžhotský 0:3(-7,-7,-8)

Sparta Praha A – Kotlářka F 3:0

Melíšek – Knop 3:0(2,5,8), Hofman – Bartoš J. 3:0(0,7,4), Šusta – Kromka 3:0(3,4,9)

Stadion Žižkov A – ZŠ Lužiny A 3:2

Sochor A . - Nesvačil 3:0(3,6,3), Sochor D. - Redlich 0:3(-10,-8,-7), Hadrava – Kelnárová 1:3(-4,-8,5,-9), Sochor A. - Redlich 3:0(4,8,5), Sochor D. - Nesvačil 3:0(5,6,8)

ZŠ Lužiny A – SK Hamr A 3:1

Redlich – Bruk 3:1(-14,10,5,6), Nesvačil – Doležal 2:3(6,-6,5,-8,-9), Kelnárová – Hájek 3:1(9,-10,10,12), Redlich – Doležal 3:0(6,3,7)

Kotlářka F – Stadion Žižkov A 0:3

Bartoš J. - Sochor D. 0:3(-6,-7,-6), Knop – Sochor A. 0:3(-4,-5,-3), Kromka – Hadrava 0:3(-4,-8,-7)

Kotlářka D – Sparta Praha A 2:3

Gajda – Melíšek 1:3(6,-7,-7,-8), Lanžhotský – Hofman 3:2(13,6,-9,-9,12), Zelený – Šusta 0:3(-10,-12,-9), Lanžhotský – Melíšek 0:3(-5,-8,-4)

SK Hamr A – Sparta Praha A 3:1

Hájek – Melíšek 0:3(-8,-7,-9), Bruk – Hofman 3:1(-12,11,11,11), Doležal – Šusta 3:0(8,8,8), Hájek – Hofman 3:2(9,8,-8,-3,6)

Stadion Žižkov A – Kotlářka D 3:0

Sochor A. - Lanžhotský 3:0(4,3,6), Sochor D. - Gajda 3:0(8,7,5), Hadrava – Zelený 3:1(-16,10,9,2)

ZŠ Lužiny A – Kotlářka F 3:0

Redlich – Knop 3:0(8,3,2), Nesvačil – Bartoš J. 3:1(9,6,-8,8), Kelnárová – Kromka 3:0(4,8,5)

SK Kotlářka F – SK Hamr A 0:3

Bartoš J. - Doležal 2:3(-6,-4,7,11,-7), Kromka – Bruk 0:3(-5,-2,-6), Knop – Hájek 2:3(10,-8,-9,9,-3)

Kotlářka D – ZŠ Lužiny A 0:3

Gajda – Nesvačil 1:3(9,-10,-7,-9), Lažhotský – Redlich 1:3(-7,6,-3,-4), Zelený – Kelnárová 0:3(-8,-5,-3)

Sparta Praha A – Stadion Žižkov A 0:3

Melíšek – Sochor D. 2:3(-4,8,-5,5,-11), Hofman – Sochor A 0:3(-5,-8,-2), Šusta – Hadrava 1:3(-1,-12,8,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Stadion Žižkov A 13, 2. ZŠ Lužiny A 13, 3. SK Hamr A 11, 4. Sparta Praha A 9, 5. Kotlářka D 9, 6. Kotlářka F 5

 

Skupina B

 

Loko Vršovice B – ZŠ Lužiny B 3:2

Blažková – Zacharda 3:0(4,2,3), Matej – Soukup 1:3(-5,-10,9,-7), Havlík – Vejvodová 2:3(-6,9,-10,17,-11), Blažková – Soukup 3:0(9,9,5), Matej – Zacharda 3:2(9,-7,-5,9,9)

SK Hamr C – Kotlářka C 0:3

Plevka – Koběrský 0:3(-3,-4,-4), Divoký – Luxemburk 0:3(-4,-6,-10), Němec – Mallarino 0:3(-5,-4,-7)

Stadion Žižkov B - Slavoj Praha C 1:3

Havlík – Michlík 1:3(-3,-2,-2), Burkert – Mašek 0:3(-11,-10,-10), Smejkal – Bučková 3:0(6,2,7), Havlík – Mašek 2:3(8,-5,-5,7,-2)

ZŠ Lužiny B – Slavoj Praha C 2:3

Soukup – Mašek 3:0(9,10,4), Zacharda – Michalík 1:3(7,-7,-6,-11), Plaček – Bučková 2:3(9,8,-9,-5,-5), Soukup – Michalík 3:0(1,10,6), Zacharda – Mašek 1:3(6,-9,-9,-10)

Kotlářka C – Stadion Žižkov B 3:0

Koběrský – Burkert 3:0(5,2,9), Luxemburk – Smejkal 3:0(4,8,3), Němec – Hadrava 3:0(6,6,4)

Loko Vršovice B – SK Hamr C 3:0

Blažková – Plevka 3:0(2,9,6), Matej – Divoký 3:2(-5,5,10,-9,5), Havlík – Němec 3:0(7,4,8)

SK Hamr C – ZŠ Lužiny B 2:3

Plevka – Vejvodová 3:0(9,11,6), Divoký – Soukup 0:3(-10,-5,-7), Němec – Plaček 3:0(6,6,5), Plevka – Soukup 0:3(-8,-11,-3), Divoký – Vejvodová 0:3(-9,-8,-10)

Stadion Žižkov B – Loko Vršovice B 0:3

Smejkal – Matej 1:3(-7,6,-5,-4), Burkert – Blažková 0:3(-6,-6,-4), Havlík F. - Havlík T. 0:3(-7,-5,-5)

Slavoj Praha C – Kotlářka C 0:3

Michalík – Koběrský 0:3(-0,-6,-4), Mašek – Luxemburk 1:3(-9,9,-2,-7), Bučková – Mallarino 0:3(-2,-2,-1)

ZŠ Lužiny B – Kotlářka C 0:3

Soukup – Koběrský 0:3(-9,-8,-8), Zacharda – Luxemburk 2:3(-7,6,-7,12,-7), Vejvodová – Němec 0:3(-4,-7,-5)

Loko Vršovice B – Slavoj Praha C 3:0

Blažková – Mašek 3:0(5,9,1), Matej – Michalík 3:0(13,4,7), Havlík – Bučková 3:1(-9,10,6,6)

SK Hamr C – Stadion Žižkov B 3:0

Plevka – Hadrava 3:0(6,3,2), Divoký – Smejkal 3:2(-8,5,-8,8,8), Němec – Havlík 3:2(9,5,-5,-7,11)

Stadion Žižkov B – ZŠ Lužiny B 3:1

Burkert – Zacharda 3:2(-10,9,11,-9,4), Smejkal – Vejvodová 3:2(3,-12,9,-7,4), Hadrava – Plaček 0:3(-5,-6,-10), Burkert – Vejvodová 3:0(7,6,3)

Slavoj Praha C – SK Hamr C 3:0

Michalík – Plevka 3:2(5,-8,9,-9,8), Mašek – Divoký 3:2(8,5,-9,-15,7), Bučková – Němec 3:1(8,-7,9,9)

Kotlářka C – Loko Vršovice B 3:0

Luxemburk – Matej 3:0(7,6,7), Mallarino – Blažková 3:1(-6,9,10,5), Němec – Havlík 3:0(5,1,5)

 

Pořadí skupiny B

1. Kotlářka C 15, 2. Loko Vršovice B 13, 3. Slavoj Praha C 11, 4. SK Hamr C 7, 5. ZŠ Lužiny B 7, 6. Stadion Žižkov B 7

 

Skupina C

 

TTC Praha A – TTC Klánovice A 3:1

Podrazil Vojtěch – Diepolt 3:1(15,-7,10,5), Podrazil Václav – Kuchař 3:0(4,4,8), Hodík 0:3 w.o., Podrazil Vojtěch – Kuchař 3:0(8,5,9)

SK Hamr B – Slavoj Praha B 0:3

Klásek – Pfleger 0:3(-7,-6,-9), Matouš – Lorencová 0:3(-5,-2,-2), Truksa – Gräf 0:3(-4,-11,-10)

Sportovní JM B – Kotlářka E 3:0

Kadlec – Karásková 3:0(3,3,0), Rochowanski – Svoboda 3:0(5,7,7), Zlámal – Kudrnová 3:0(7,6,6)

TTC Klánovice A – Kotlářka E 3:0

Diepolt – Karásková 3:0(2,1,1), Kuchař – Svoboda 3:0(2,3,2), Hodík – Kudrnová 3:0(2,3,2)

Slavoj Praha B – Sportovní JM B 3:2

Lorencová – Rochowanski 3:0(7,5,10), Pfleger – Kadlec 2:3(-10,9,9,-6,-8), Gräf – Zlámal 1:3(-3,4,-8,-6), Lorencová – Kadlec 3:0(7,5,5), Pfleger – Rochowanski 3:2(6,-8,-10,6,6)

TTC Praha A – SK Hamr B 3:1

Podrazil Vojtěch – Klásek 3:0(4,3,9), Podrazil Václav – Matouš 3:0(3,4,2), Truksa 0:3 w.o., Podrazil Vojtěch – Matouš 3:0(6,4,2)

SK Hamr B – TTC Klánovice A 0:3

Klásek – Diepolt 0:3(-7,-3,-5), Truksa – Kuchař 0:3(-7,-6,-4), Matouš – Hodík 0:3(-4,-2,-6)

Sportovní JM B – TTC Praha A 1:3

Kadlec – Podrazil Václav 1:3(-4,8,-6,-5), Zlámal – Podrazil Vojtěch 0:3(-2,-4,-8), Rochowanski 3:0 w.o., Kadlec – Podrazil Vojtěch 1:3(9,-14,-8,-3)

Kotlářka E – Slavoj Praha B 0:3

Svoboda – Pfleger 0:3(-7,-5,-6), Kudrnová – Lorencová 0:3(-1,-0,-1), Karásková – Gräf 0:3(-5,-6,-5)

TTC Klánovice A – Slavoj Praha B 2:3

Diepolt – Pfleger 2:3(6,-8,10,-11,-8), Kuchař – Lorencová 0:3(-7,-8,-3), Hodík – Gräf 3:0(12,8,1), Diepolt – Lorencová 3:1(-9,8,8,7), Kuchař – Pfleger 0:3(-5,-4,-10)

TTC Praha A – Kotlářka E 3:1

Podrazil Vojtěch – Svoboda 3:0(1,1,1), Podrazil Václav – Karásková 3:0(1,7,1), Kudrnová 0:3 w.o., Podrazil Vojtěch – Karásková 3:0(1,2,3)

SK Hamr B – Sportovní JM B 0:3

Truksa – Rochowanski 1:3(8,-10,-6,-9), Klásek – Zlámal 1:3(6,-7,-8,-8), Matouš - Kadlec 0:3(-9,-7,-12)

Sportovní JM B – TTC Klánovice A 2:3

Kadlec – Diepolt 2:3(-5,-6,-6), Rochowanski – Hodík 3:2(10,-8,-3,9,5), Zlámal – Kuchař 2:3(-10,8,-4,14,-9), Kadlec – Hodík 3:1(-8,4,2,4), Rochowanski – Diepolt 0:3(-4,-4,-6)

Kotlářka E – SK Hamr B 0:3

Svoboda – Matouš 1:3(-7,-9,10,-9), Kudrnová – Truksa 0:3(-5,-2,-5), Karásková – Klásek 0:3(-2,-0,-3)

Slavoj Praha B – TTC Praha A 3:0

Lorencová – Podrazil Vojtěch 3:2(-7,-7,9,9,3), Pfleger – Podrazil Václav 3:0(7,3,7), Gräf 3:0 w.o.

 

Pořadí skupiny C

1. Slavoj Praha B 15, 2. TTC Praha A 13, 3. TTC Klánovice A 11, 4. Sportovní JM B 9, 5. SK Hamr B 7, 6. Kotlářka E 5

 

Druhá třída se tímto turnajem rozdělila pro zimní kolo na 2. až 4. třídu takto:

2. třída

Stadion Žižkov A, ZŠ Lužiny A, Kotlářka C, Loko Vršovice B, Slavoj Praha B, TTC Praha A

3. třída

SK Hamr A, Sparta Praha A, Slavoj Praha C, SK Hamr C, TTC Klánovice A, Sportovní JM B

4. třída

Kotlářka D, Kotlářka F, ZŠ Lužiny B, Stadion Žižkov B, SK Hamr B, Kotlářka E

 

Samozřejmě bude muset dojít ke korekci mezi SK Hamr B a SK Hamrc C, protože C nemůže hrát ve vyšší třídě než B. Do 4. třídy mohou přibýt i nové týmy. My plánujeme v dorostu a starších žácích postavit B tým, ale v mladších není šance, že by se nám to mohlo povést taky, když ani do A týmu nemáme plný počet hráčů a hráli jsme jak na kvalifgikaci tak nyní v podzimním kole pouze ve dvou. Takže se spíš pokusíme sehnat třetího hráče do A týmu, když opakovaně zklamali Vojta Hes a Bart Srb. Šanci by mohl dostat Jan Rousek. Teoreticky bychom potom měli ještě tři slabší hráče do 4. třídy do B týmu - Richarda Sedleckého, Filipa Šímu a Patrika Šímu, kteří by myslím Kotlářku E a Kotlářku F porazit mohli. Pokud by se vzpamatoval Vojta Hes nebo Bart Srb, pak by mohl hrát Jan Rousek v B týmu a ten by byl na 4. třídu už celkem dost silný.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
19.06.2018