Na úvodní stránku





V 6. kole pražského přeboru lehce záporná bilance

Fuček Miloslav

2014-11-19

Pražský přebor

Přečteno: 488

Komentářů: 0


Bilancí 6. kola pražského přeboru dospělých jsou 3 vítězství, 2 remízy a 5 porážek (z toho jedna z předehrávky).


SF SKK El Nino Praha H – TTC Praha A 4:10

Suvorov, Kubát – Remunda, Chlumský 3:0(6,9,9), Zimčík, Navrátil – Barcal, Jelínek 1:3(5,-8,-4,-6), Suvorov – Remunda 2:3(8,-7,-7,8,-8), Navrátil – Barcal 0:3(-7,-7,-3), Kubát – Chlumský 2:3(13,-8,-4,8,-12), Zimčík – Jelínek 3:0(6,2,5), Navrátil – Remunda 2:3(8,-3,-8,5,-10), Kubát – Barcal 1:3(-8,-6,6,-8), Zimčík – Chlumský 2:3(-6,1,10,-10,-10), Suvorov – Jelínek 3:0(9,5,7), Kubát – Remunda 1:3(6,-6,-6,-5), Zimčík – Barcal 3:0(8,7,8), Suvorov – Chlumský 2:3(6,7,-8,-5,-7), Navrátil – Jelínek 2:3(11,9,-7,-10,-7)

Body domácích: Zimčík 2, Suvorov 1,5, Kubát 0,5, Navrátil 0

Body hostů: Remunda 3, Chlumský 3, Barcal 2,5, Jelínek 1,5

Soutěž: 2. třída B

Hráno: Kotlářka 13. 11. 2014

 

TTC Praha B – TJ Sokol Žižkov B 2:10

Fejks, Smíšek Jaroslav – Slováček, Vláčil 1:3(3,-9,-6,-5), Moravec. Zahradníček – Červeňák, Horčák 3:1(-4,6,8,12), Fejks – Vláčil 0:3(-9,-5,-12), Moravec – Slováček 0:3(-4,-9,-17), Smíšek Jaroslav – Červeňák 1:3(-2,-5,4,-7), Zahradníček – Horčák 3:0(5,8,6), Moravec – Vláčil 0:3(-10,-5,-6), Smíšek Jaroslav – Slováček 1:3(6,-5,-7,-5), Zahradníček – Červeňák 1:3(-5,5,-8,-8), Fejks – Horčák 0:3(-8,-6,-6), Smíšek – Jaroslav – Vláčil 0:3(-4,-2,-5), Zahradníček – Slováček 1:3(-8,7,-7,-7)

Body domácích: Zahradníček 1,5, Moravec 0, Fejks 0, Smíšek Jaroslav 0

Body hostů: Slováček 3,5, Vláčil 3,5, Červeňák 2, Horčák 1

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 12. 11. 2014

 

SK Slivenec C – TTC Praha C 8:10

Přeučil, Hartmann – Pouč, Houček 3:2, Jůzek, Beneš – Jansa, Fejks 2:3, Jůzek – Houček 3:2, Přeučil – Jansa 3:2, Hartmann – Fejks 1:3, Beneš – Pouč 1:3, Přeučil – Houček 3:1, Hartmann – Jansa 1:3, Beneš – Fejks 0:3, Jůzek – Pouč 3:1, Hartmann – Houček 2:3, Beneš – Jansa 3:1, Jůzek – Fejks 3:2, Přeučil – Pouč 2:3, Beneš – Houček 0:3, Jůzek – Jansa 3:0, Přeučil – Fejks 3:1, Hartmann – Pouč 3:1

Body domácích: Jůzek 4, Přeučil 3,5, Hartmann 1,5. Beneš 1

Body hostů: Fejks 2,5, Houček 2, Pouč 2, Jansa 1,5

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Slivenec 14. 11. 2014

 

TTC Praha D – SK Hamr B 10:8

Fiala, Váňa – Šinákl, Zahradnický 2:3(10,-8,9,-9,-10), Zahradník, Bárta – Dorko, Maňas 0:3(-8,-8,-10), Bárta – Maňas 0:3(-7,-6,-8), Zahradník – Zahradnický 3:0(10,6,4), Váňa – Šinákl 1:3(5,-7,-9,-11), Fiala – Dorko 3:0(6,6,6), Zahradník – Maňas 2:3(-9,-2,11,8,-6), Váňa – Zahradnický 3:0(7,7,11), Fiala – Šinákl 3:0(6,8,4), Bárta – Dorko 0:3(-3,-0,-10), Váňa – Maňas 1:3(-6,7,-8,-11), Fiala – Zahradnický 3:2(6,-9,-4,2,9), Bárta – Šinákl 3:2(-9,-9,3,12,5), Zahradník – Dorko 3:2(4,5,-7,-6,9), Fiala – Maňas 3:2(-8,-7,4,5,7), Bárta – Zahradnický 1:3(-6,4,-7,-4), Zahradník – Šinákl 3:0(10,4,8), Malát – Dorko 3:1(9,-8,8,5)

Body domácích: Fiala 4, Zahradník 3, Bárta 1, Váňa 1, Malát 1

Body hostů: Maňas 3,5, Zahradnický 1,5, Šinákl 1,5, Dorko 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 13. 11. 2014

 

TTC Elizza Praha K – TTC Praha E 10:0

Fausek J., Marat F. - Smíšek Jaroslav, Nedvěd 3:2(-12,12,5,-9,10), Kotlorz, Luňová – Smíšek Jan, Haba 3:0(7,9,6), Luňová – Smíšek Jaroslav 3:1(7,-9,9,6), Kotlorz – Haba 3:0(3,0,7), Marat F. - Smíšek Jan 3:1(9,9,-8,10), Fausek J. - Nedvěd 3:1(-5,9,6,13), Kotlorz – Smíšek Jaroslav 3:0(9,6,9), Marat F. - Haba 3:1(3,9,-11,5), Fausek J. - Smíšek Jan 3:1(7,4,-2,3), Marat F. - Smíšek Jaroslav 3:1(10,-7,3,3)

Body domácích: Fausek J. 2,5, Luňová 2,5, Kotlorz 2,5, Marat F. 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Elizza 10. 11. 2014

 

TJ Loko Vršovice F – TTC Praha F 10:6

Frolík, Mládek – Mutl, Pouč 0:3(-10,-8,-8), Hanek, Nosál – Havlíček, Poulíček 3:0(16,8,11), Frolík – Pouč 3:0(9,6,7), Nosál – Mutl 3:0(5,4,12), Mládek – Poulíček 2:3(4,11,-7,-9,-6), Hanek – Havlíček 3:0(8,8,5), Nosál – Pouč 3:0(5,6,8), Mládek – Mutl 0:3(-8,-9,-9), Hanek – Poulíček 3:1(12,-7,7,7), Frolík – Havlíček 3:0(4,9,9), Mládek – Pouč 0:3(-8,-9,-5), Hanek – Mutl 2:3(6,6,-8,-8,-6), Frolík – Poulíček 3:0(8,9,6), Nosál – Havlíček 3:0(9,6,6), Hanek – Pouč 0:3(-7,-8,-6), Frolík – Mutl 3:1(7,10,-7,9), Nosál – Poulíček 3:0(9,7,5)

Body domácích: Frolík 4, Nosál 3,5, Hanek 2,5, Mládek 0

Body hostů: Pouč 2,5, Mutl 2,5, Poulíček 1, Havlíček 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Vršovice 13. 11. 2014

 

TTC Praha G – TJ Loko Vršovice G 5:10

Předehráno 10. 10. 2014

Soutěž: 7. třída

 

SK Vršovice C – TTC Praha H 9:9

Jantač, Klabeček – Buriánek, Poulíček 3:0(5,10,6), Jantačová, Pospíšil – Bárta, Havlíček 1:3(-7,-4,10,-4), Jantačová – Bárta 0:3(-4,-10,-5), Klabeček – Poulíček 2:3(5,-9,13,-8,-8), Jantač – Buriánek 3:0(5,5,5), Pospíšil – Havlíček 0:3(-10,-4,-9), Klabeček – Bárta 1:3(-10,-7,9,-8), Jantač – Poulíček 3:1(-13,6,7,4), Pospíšil – Buriánek 0:3(-11,-10,-7), Jantačová – Havlíček 0:3(-2,-4,-5), Jantač – Bárta 3:1(9,-9,9,7), Pospíšil – Poulíček 3:2(-4,-6,15,7,9), Jantačová – Buriánek 3:2(12,-7,-9,7,3), Klabeček – Havlíček 3:1(9,6,-10,4), Pospíšil – Bárta 0:3(-7,-6,-8), Jantačová – Poulíček 0:3(-6,-6,-1), Klabeček – Buriánek 3:0(10,12,3), Jantač – Havlíček 3:0(4,4,9)

Body domácích: Jantač 4,5, Klabeček 2,5, Jantačová 1, Pospíšil 1

Body hostů: Bárta 3,5, Havlíček 2,5, Poulíček 2, Buriánek 1

Soutěž: 7. třída

Hráno: Vršovice 14. 11. 2014

 

TTC Praha I – SK Vršovice B 10:0

Trmota, Podrazil J. - Bečkovský, Trojan 3:2(-8,-8,8,4,5), Malát, Sedláček – Šmidt I., Mužík 3:0(6,6,6), Malát – Bečkovský 3:1(11,9,-10,8), Sedláček – Šmidt I. 3:0(8,8,3), Podrazil J. - Trojan 3:0(8,7,11), Trmota – Mužík 3:0(5,3,5), Sedláček – Bečkovský 3:0(8,8,9), Podrazil J. - Šmidt I. 3:0(8,4,3), Trmota – Trojan 3:0(5,7,10), Malát – Mužík 3:0(7,4,6)

Body domácích: Trmota 2,5, Malát 2,5, Sedláček 2,5, Podrazil J. 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 13. 11. 2014

 

TJ Slovan KST Bohnice E – TTC Praha A 5:5

Kadavá, Mrázková – Bláhová, Malá 1:3(-2,6,-4,-9), Mrázková – Otrusinová 3:2(-3,-12,9,1,9), Jarošová – Bláhová 0:3(-6,-7,-9), Bartoňová – Malá 3:1(-3,9,4,9), Jarošová – Otrusinová 3:0(12,9,6), Mrázková – Malá 3:0(2,9,9), Bartoňová – Bláhová 0:3(-9,-8,-8), Jarošová – Malá 1:3(-8,7,-8,-9), Bartoňová – Otrusinová 3:0(8,6,3), Mrázková – Bláhová 0:3(-7,-6,-6)

Body domácích: Bartoňová 2, Mrázková 2, Jarošová 1

Body hostů: Bláhová 3,5, Malá 1,5, Otrusinová 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Bohnice 12. 11. 2014


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
25.04.2018