Na úvodní stránku





Sedmé kolo přineslo kladnou bilanci v pražském přeboru dospělých

Fuček Miloslav

2014-11-22

Pražský přebor

Přečteno: 510

Komentářů: 0


V sedmém kole pražského přeboru družstev dospělých vybojovalo pět týmů vítězství, dva remízovaly a pouze tři prohrály. V tom je i jedna předehrávka mezi týmy G a H v 7. třídě.


TTC Praha A – TJ Sokol Michle E 10:2

Chlumský, Remunda – Urban, Seidl 3:2(8,-7,9,-7,6), Barcal, Ševčík – Motyčka, Radil 3:2(-11,6,11,-9,9), Barcal – Radil 3:2(-9,-9,3,6,10), Chlumský – Motyčka 3:0(7,7,16), Ševčík – Urban 0:3(-6,-6,-10), Remunda – Seidl 3:0(5,4,8), Chlumský – Radil 3:0(9,5,7), Ševčík – Motyčka 3:2(9,-6,7,-10,9), Remunda – Urban 3:2(-5,-8,8,10,9), Barcal – Seidl 3:0(4,2,6), Ševčík – Radil 1:3(3,-6,-8,-7), Remunda – Motyčka 3:1(8,9,-7,9)

Body domácích: Remunda 3,5, Chlumský 2,5, Barcal 2,5, Ševčík 1,5

Body hostů: Radil 1, Urban 1, Motyčka 0, Seidl 0

Soutěž: 2. třída B

Hráno: Michle 20. 11. 2014

 

TJ Sokol Nusle E – TTC Praha B 10:7

Gebauer, Pták – Smíšek Jaroslav, Szilágyi 2:3, Pluska, Adámek – Zahradníček, Houček 3:1, Pluska – Zahradníček 3:1, Gebauer – Houček 2:3, Pták – Szilágyi 1:3, Adámek – Smíšek Jaroslav 3:1, Gebauer – Zahradníček 0:3, Pták – Houček 3:2, Adámek – Szilágyi 3:1, Pluska – Smíšek Jaroslav 3:1, Pták – Zahradníček 0:3, Adámek – Houček 2:3, Pluska – Szilágyi 3:0, Gebauer – Smíšek Jaroslav 3:2, Adámek – Zahradníček 2:3, Pluska – Houček 3:0, Gebauer – Stilágyi 3:1

Body domácích: Pluska 4,5, Adámek 2,5, Gebauer 2, Pták 1

Body hostů: Zahradníček 3, Houček 2, Szilágyi 1,5, Smíšek Jaroslav 0,5

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Nusle 19. 11. 2014

 

TTC Praha C – VŠSK MFF Praha A 10:1

Fiala, Mutl 3:0 w.o., Pouč, Fejks – Beňovič, Veselý 3:0(4,4,8), Pouč – Beňovič 3:0(3,10,8), Fiala 3:0 w.o., Mutl – Patho G. 1:3(-5,9,-4,-7), Fejks – Veselý 3:0(3,4,9), Fiala – Beňovič 3:1(-7,6,8,7), Mutl 3:0 w.o., Fejks -Patho G. 3:0(9,2,6), Pouč – Veselý 3:0(1,10,8), Mutl – Beňovič 3:2(8,-3,9,-9,8)

Body domácích: Pouč 2,5, Fejks 2,5, Mutl 1, Fiala 1, W.O. 3

Body hostů: Patho G. 1, Beňovič 0, Veselý 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 19. 11. 2014

 

VŠSK MFF Praha B – TTC Praha D 9:9

Winter, Zelinka – Bárta, Váňa 3:2(-5,7,-9,5,6), Patho R., Helisová – Zahradník, Monyč 1:3(10,-10,-13,-8), Zelinka – Bárta 1:3(9,-3,-6,-6), Patho R. - Zahradník 0:3(-9,-9,-7), Helisová – Monyč 3:0(6,7,7), Winter – Váňa 3:2(-7,-9,10,7,6), Patho R.- Bárta 3:1(-9,7,8,4), Helisová – Zahradník 2:3(-6,-11,9,5,-8), Winter – Monyč 3:2(9,-9,4,-9,5), Zelinka – Váňa 0:3(-9,-5,-8), Helisová – Bárta 3:0(6,4,5), Winter – Zahradník 3:0(9,8,8), Zelinka – Monyč 1:3(-3,-6,9,-6), Patho R. - Váňa 1:3(9,-9,-9,-9), Winter – Bárta 1:3(-7,-5,8,-4), Zelinka – Zahradník 1:3(-9,9,-8,-6), Patho R. - Monyč 3:0(6,14,5), Helisová – Váňa 3:1(-7,8,6,3)

Body domácích: Winter 3,5, Helisová 3, Patho R. 2, Zelinka 0,5

Body hostů: Zahradník 3,5, Bárta 2, Váňa 2, Monyč 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Hostivař 19. 11. 2014

 

TTC Praha E – KK Konstruktiva D 10:6

Haba, Fuček – Nebeský, Hlaváč 2:3(10,-7,3,-5,-10), Moravec, Smíšek Jaroslav – Peller, Bauer 3:2(-10,-5,12,4,3), Haba – Peller 0:3(-8,-2,-9), Moravec – Bauer 3:0(6,9,4), Smíšek Jaroslav – Nebeský 3:0(8,4,8), Fuček – Hlaváč 3:0(14,3,8), Moravec – Peller 3:2(10,-4,2,-3,8), Smíšek Jaroslav – Bauer 3:0(9,9,6), Fuček – Nebeský 1:3(-12,6,-1,-4), Haba – Hlaváč 3:0(7,8,3), Smíšek Jaroslav – Peller 1:3(-7,8,-7,-8), Fuček – Bauer 2:3(12,-8,9,-4,-4), Haba – Nebeský 3:1(5,8,-7,9), Moravec – Hlaváč 3:0(8,9,10), Fuček – Peller 0:3(-2,-1,-4), Haba – Bauer 3:1(-11,9,8,6), Moravec – Nebeský 3:0(3,9,10)

Body domácích: Moravec 3,5, Haba 3, Smíšek Jaroslav 2,5, Fuček 1

Body hostů: Peller 3, Nebeský 1,5, Bauer 1, Hlaváč 0,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 21. 11. 2014

 

TTC Praha F – TJ Sokol Nusle G 2:10

Poulíček, Mutl – Vodička, Lamprecht 1:3(-4,8,-9,-3), Paroubek P., Paroubek J. - Bašta, Laube 1:3(-3,10,-11,-8), Paroubek P. - Lamprecht 1:3(-2,-7,-3), Poulíček – Vodička 2:3(7,-13,9,-5,-7), Paroubek J. - Bašta 0:3(-11,-4,-8), Mutl – Laube 3:1(-8,8,7,6), Poulíček – Lamprecht 0:3(-6,-5,-4), Paroubek J.- Vodička 0:3(-3,-4,-4), Mutl – Bašta 3:1(9,5,-7,8), Paroubek P. - Laube 0:3(-5,-6,-7), Paroubek J. - Lamprecht 0:3(-4,-7,-5), Mutl – Vodička 0:3(-10,-7,-2), Paroubek P. - Bašta 3:0(9,12,6)

Body domácích: Mutl 2, ostatní 0

Body hostů: Lamprecht 3,5, Vodička 3,5, Bašta 1,5, Laube 1,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 20. 11. 2014

 

TTC Praha H – TTC Praha G 2:10

Předehráno

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín

 

Sparta Praha J – TTC Praha I 0:10

Krejčíř, Kuba – Trmota, Malát 0:3(-7,-5,-5), Suk, Veselý – Sedláček, Podrazil J. 1:3(-7,-4,11,-6), Krejčíř – Trmota 0:3(-7,-4,-3), Kuba – Sedláček 1:3(-6,-7,6,-3), Veselý – Malát 1:3(-6,10,-4,-7), Suk – Podrazil J. 0:3(-9,-7,-8), Kuba – Trmota 2:3(8,-1,8,-2,-5), Veselý – Sedláček 0:3(-8,-11,-2), Suk – Malát 2:3(-8,-9,7,7,-7), Krejčíř – Podrazil J. 0:3(-2,-2,-3), Veselý – Trmota 0:3(-3,-1,-4)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Trmota 2,5, Sedláček 2,5, Malát 2,5, Podrazil J. 2,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Sparta 17. 11. 2014

 

TTC Praha A – TJ Slovan KST Bohnice D 5:5

Bláhová, Mamchur – Maršíková J., Procházková 3:2(-8,6,-4,9,12), Hanzlíčková – Slezáková 0:3(-8,-10,-6), Bláhová – Maršíková J. 3:0(9,9,8), Mamchur – Procházková 3:0(10,6,7), Bláhová - Slezáková 1:3(-9,8,-9,-9), Hanzlíčková – Procházková 0:3(-4,-6,-7), Mamchur – Maršíková J. 3:2(7,-9,-8,6,8), Bláhová – Procházková 3:0(9,7,5), Mamchur – Slezáková 1:3(9,-8,-9,-9), Hanzlíčková – Maršíková . 0:3(-6,-10,-9)

Body domácích: Bláhová 2,5, Mamchur 2,5, Hanzlíčková 0

Body hostů: Slezáková 3, Maršíková J. 1, Procházková 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum zábavy Karlín 21. 11. 2014


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
13.12.2018