Na úvodní stránku





Vítězem dvouhry i čtyřhry Václav Podrazil

Fuček Miloslav

2014-11-23

Žáci

Přečteno: 524

Komentářů: 0


V druhém turnaji kategorie nejmladšího žactva Grand Prix TTC Praha vyhrál dvouhru i čtyřhru Václav Podrazil, který ve finále dvouhry porazil svého spoluhráče ze čtyhry Ondřeje Melíška.


Úroveň druhého turnaje Velké ceny Centra zábavy Karlín v kategorii nejmladšího žactva Grand Prix TTC Praha zvedli svou přítomností hráči na 6. a 8. místě pražského žebříčku Václav Podrazil a Ondřej Melíšek, kteří se dle očekávání utkali ve finále. Protože hráli spolu i čtyřhru, byli jednoznačnými favority.

 

Při účasti 14 hráčů se hrály dvouhry ve třech skupinách s postupem prvních tří. Ostatní hráči hráli o 7. až 14. místo. Horní i spodní pavouk se dohrávaly do konečného pořadí. Čtyřhry s ehrály vyřazovacím systémem bez dohrávání.

 

Dvouhry – 1. stupeň

 

Skupina A

Višna – Bareš 0:3(-7,-5,-8), Koutecká – Sedlecký 1:3(-6,9,-8,-5), Bareš – Koutecká 3:0(0,4,1), Melíšek – Višna 3:0(5,3,2), Koutecká – Melíšek 0:3(-1,-1,-3), Sedlecký – Bareš 0:3(-3,-4,-4), Melíšek – Sedlecký 3:0(4,2,2), Višna – Koutecká 3:0(1,2,4), Sedlecký – Višna 0:3(-6,-8,-13), Bareš – Melíšek 0:3(-5,-5,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 2. Patrik Bareš – Sparta Praha, 3. Johan Višna – Kotlářka, 4. Patrik Sedlecký – TTC Praha, 5. Anna Koutecká – SK Vršovice

 

Skupina B

Podrazil – Šálek 3:0(2,1,2), Shyrokoryadov – Remunda 2:3(-8,7,-7,10,-4), Šálek – Remunda 0:3(-7,-6,-8), Podrazil – Shyrokoryadov 3:0(6,4,1), Shyrokoryadov – Šálek 3:2(9,-9,9,-6,10), Remunda – Podrazil 0:3(-1,-0,-1)

 

Pořadí skupiny B

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Matheos Remunda – Sparta Praha, 3. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice, 4. Jakub Šálek – SK Vršovice

 

Skupina C

Rousek – Votava 2:3(8,-9,8,-7,-7), Mikula – Hánová 3:0(7,7,3), Votava – Mikula 3:0(1,2,3), Hofman – Rousek 3:0(9,5,7), Mikula – Hofman 0:3(-1,-2,-8), Hánová – Votava 0:3(-2,-2,-3), Hofman – Hánová 3:0(3,2,2), Rousek – Mikula 3:0(2,4,1), Hánová – Rousek 0:3(-4,-3,-3), Votava – Hofman 0:3(-5,-9,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Hofman – Sparta Praha, 2. Radim Votava – SK Hamr, 3. Jan Rousek – TTC Praha, 4. Matěj Mikula – SK Vršovice, 5. Barbora Hánová – SK Vršovice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Podrazil, Melíšek – bye, Votava, Hofman – Višna, Šálek 3:0(4,6,7), Mikula, Shyrokoryadov - Bareš, Remunda 2:3(-7,-6,7,7,-10), Rousek, Sedlecký – Hánová, Koutecká 3:0(3,2,1)

 

Semifinále

Podrazil, Melíšek – Votava, Hofman 3:0(5,7,4), Bareš, Remunda – Rousek, Sedlecký 3:1(11,-9,8,13)

 

Finále

Podrazil, Melíšek – Bareš, Remunda 3:0(2,6,3)

 

Pořadí čtyřher

1. Václav Podrazil – TTC Praha a Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 2. Patrik Bareš a Matheos Remunda – oba Sparta Praha, 3. Radim Votava – SK Hamr a Jan Hofman – Sparta Praha a Jan Rousek a Patrik Sedlecký (oba TTC Praha)

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Čtvrtfinále

Melíšek – bye, Remunda – Votava 0:3(-8,-4,-6), Podrazil – bye, Hofman – Bareš 3:0(3,5,10)

 

Semifinále

Melíšek – Votava 3:0(7,4,3), Podrazil – Hofman 3:0(8,8,7)

 

Finále

Melíšek – Podrazil 1:3(9,-7,-8,-6)

 

O 3. místo

Votava – Hofman 2:3(8,-4,-10,10,-7)

 

O 5. místo

Remunda – Bareš 0:3(-4,-10,-1)

 

O 7. až 14. místo

Višna – Hánová 3:0(3,5,4), Šálek – Mikula 2:3(8,-5,-9,6,-10), Shyrokoryadov – Koutecká 3:2(13,7,-13,-9,4), Rousek – Sedlecký 3:0(4,5,5)

 

O 7. až 10. místo

Višna – Mikula 3:0(6,4,7), Shyrokoryadov – Rousek 0:3(-6,-6,-6)

 

O 7. místo

Višna – Rousek 0:3(-7,-9,-12)

 

O 9.místo

Mikula – Shyrokoryadov 2:3(-11,13,-8,8,-8)

 

O 11. až 14. místo

Hánová – Šálek 0:3(-12,-8,-8), Koutecká – Sedlecký 0:3(-4,-0,-4)

 

O 11. místo

Šálek – Sedlecký 3:0(9,8,6)

 

O 13. místo

Hánová – Koutecká 3:1(-8,7,8,7)

 

Pořadí dvouher

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 3. Jan Hofman – Sparta Praha, 4. Radim Votava – SK Vršovice, 5. Patrik Bareš – Sparta Praha, 6. Matheos Remunda – Sparta Praha, 7. Jan Rousek – TTC Praha, 8. Johan Višna – Kotlářka, 9. Roman Shyrokoryadov, 10. Matěj Mikula – SK Vršovice, 11. Jakub Šálek – SK vršovice, 12. Patrik Sedlecký – TTC Praha, 13. Barbora Hánová – SK Vršovice, 14. Anna Koutecká – SK Vršovice

 

Pořadí série dvouher po 2. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 4000, 2. Jan Hofman – Sparta Praha 3700, 3. Radim Votava 3600, 4. Jan Rousek – TTC Praha 3000, 5 - 6. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice a Matheos Remunda – Sparta Praha oba 2700, 7. Matěj Mikula – SK Vršovice 2500, 8. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 1900, 9. Štěpán Kukla – Kotlářka 1700, 10. Patrik Bareš – Sparta Praha 1600, 11. - 12. Lukáš Flanderka – Sparta Praha a Johan Višna – Kotlářka oba 1300, 13. Lucie Kudrnová – Kotlářka 1100, 14. Jakub Šálek – SK Vršovice 1000, 15. Patrik Sedlecký – TTC Praha 901, 16. Barbora Hánová – SK Vršovice 800, 17. Anna Koutecká – SK Vršovice 1

 

Pořadí série čtyřher po 2. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 4000, 2. Radim Votava – SK Hamr 3800, 3. Jan Hofman – Sparta Praha 3700, 4. - 5. Jan Rousek a Patrik Sedlecký – oba TTC Praha oba 3600, 6. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 2000, 7. Matheos Remunda – Sparta Praha 1901, 8. - 9. Štěpán Kukla – Kotlářka a Patrik Bareš – Sparta Praha oba 1900, 10. - 11. Matěj Mikula a Roman Shyrokoryadov – oba SK Vršovice oba 2, 12. - 16. Johan Višna – Kotlářka, Jakub Šálek – SK Vršovice, Barbora Hánová – SK Vršovice a Anna Koutecká – SK Vršovice všichni 1

 

V pomocném žebříčku vypadá nyní pořadí takto: 1. Václav Podrazil – TTC Praha 25,7, 2. - 3. Radim Votava – SK Hamr a Jan Hofman – Sparta Praha oba 23,1, 4. Jan Rousek – TTC Praha 19,2, 5. Matheos Remunda – TTC Praha 17,5, 6. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice 17,3, 7. Matěj Mikula – SK Vršovice 16, 8. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 12,6, 9. - 10. Štěpán Kukla – Kotlářka a Patrik Bareš – Sparta Praha oba 10,6, 11. Johan Višna – Kotlářka 8,6, 12. Lukáš Flandera – Sparta Praha 8,1, 13. Lucie Kudrnová – Kotlářka 6,8, 14. Jakub Šálek – SK Vršovice 6,6, 15. Patrik Sedlecký – TTC Praha 6, 16. Barbora Hánová – TTC Praha 5,3 a 17. Anna Koutecká – SK Vršovice 0

 

Nejbližším turnajem Velké ceny Centra zábavy Karlín bude 13. 12. 2014 Grand Prix TTC Praha v kategorii dorostu a 3. turnaj v kategorii nejmladšího žactva bude až v roce 2015. Kvůli stěhování herny dojde pravděpodobně ke změně termínu z původního 18. 1. 2015 na jiný termín, který bude včas upřesněn.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
25.04.2018