Na úvodní stránku





Podzimní pohár TTC Praha v režii René Junga a Karla Pešaty s Jiřím Sýkorou

Fuček Miloslav

2014-11-26

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 546

Komentářů: 0


V listopadu proběhl v rekreačním oddílu po jediném hracím dnu zaměřeným na Ligu TTC Praha 22. ročník Podzimního poháru TTC Praha čtyřher a dvouher.


Čtyřhry

 

Tomášková, Šedivý – Bárta, Fuček 0:3(-6,-9,-3), Mikšátko, Remšík – Malá, Sedlecký 3:0(8,9,8), Pešata, Sýkora – Páleník, Tkadlec 3:0(0,6,4), Bárta, Fuček – Páleník, Tkadlec 3:0(1,2,5), Malá, Sedlecký – Pešata, Sýkora 1:3(-5,6,-4,-7), Tomášková, Šedivý – Mikšátko, Remšík 0:3 (nevyplněny sety, výsledek nezapočten do žebříčku), Mikšátko, Remšík – Bárta, Fuček 0:3(-5,-6,-9), Pešata, Sýkora – Tomášková, Šedivý 3:0(6,3,6), Páleník, Tkadlec – Malá, Sedlecký 0:3(-7,-5,-8), Bárta, Fuček – Malá, Sedlecký 3:0(5,3,9), Tomášková, Šedivý – Páleník, Tkadlec 3:1(-10,10,7,5), Mikšátko, Remšík – Pešata, Sýkora 2:3(10,-9,9,-3,-8), Bárta, Fuček – Pešata, Sýkora 1:3(7,-5,-9,-4), Mikšátko, Remšík – Páleník, Tkadlec 3:0(5,10,10), Malá, Sedlecký – Tomášková, Šedivý 3:0(4,9,7)

 

Pořadí čtřyher

1. Karel Pešata a Jiří Sýkora, 2. Vít Bárta a Miloslav Fuček, 3. Miroslav Mikšátko a Jan Remšík, 4. Božena Malá a Robert Sedlecký, 5. Martina Tomášková a Pavel Šedivý, 6. Richard Páleník a Eva Tkadlec

 

Dvouhry

 

Skupina A

Kvasnička – Otrusinová 3:0(8,4,8), Jung – Kvasnička 3:0(9,3,5), Sýkora – Tkadlec 3:0(1,3,4), Jung – Otrusinová 3:0(5,2,1), Kvasnička – Tkadlec 3:0(4,8,6), Tkadlec – Otrusinová 0:3(-3,-5,-0), Jung – Tkadlec 3:0(6,6,5), Sýkora – Fuček 3:1(7,-6,9,1), Jung – Sýkora 3:0(6,5,6), Tkadlec – Fuček 0:3(-5,-1,-1), Otrusinová – Sýkora 0:3(-9,-8,-6), Jung – Fuček 3:0(2,6,9), Fuček – Otrusinová 3:2(10,-8,7,-6,7), Fuček – Kvasnička 0:3 w.o.

 

Pořadí skupiny A

1. René Jung, 2. Libor Kvasnička, 3. Jiří Sýkora, 4. Miloslav Fuček, 5. Jitka Otrusinová, 6. Eva Tkadlec

 

Skupina B

Oberhofer – Wichs 3:2(-6,10,-7,7,7), Padrtka – Váňa 1:3(-7,-10,19,-8), Šedivý – Padrtka 0:3(-7,-9,-2), Wichs – Šedivý 3:0(9,7,9), Pešata – Padrtka 3:1(8,5,-8,8), Padrtka – Šedivý 3:0(12,10,9), Wichs – Padrtka 1:3(-5,7,-8,-8), Váňa – Oberhofer 3:1(7,6,-7,11), Oberhofer – Šedivý 3:0(6,3,3), Pešata – Wichs 3:0(7,3,7), Oberhofer – Padrtka 3:2(5,-10,4,-3,6), Váňa – Šedivý 3:0(4,6,7), Váňa – Wichs 3:0(6,7,6), Kvasnička – Sýkora 3:2(10,-7,-7,7,6), Oberhofer – Pešata 0:3(-9,-4,-7)Pešata – Váňa 1:3(-10,5,-9,-6)

 

Pořadí skupiny B

1. Petr Váňa, 2. Karel Pešata, 3. Pavel Oberhofer, 4. Ladislav Padrtka, 5. Saša Wichs, 6. Pavel Šedivý

 

Soutěž útěchy – semifinále

Otrusinová – Šedivý 0?3 w.o., Wichs – Tkadlec 3:0 w.o.

 

Soutěž útěchy – finále

Šedivý – Wichs 3:0 w.o.

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Pavel Šedivý, 2. Saša Wichs, 3. Jitka Otrusinová a Eva Tkadlec

 

Čtvrtfinále

Kvasnička – Oberhofer 3:1(-10,3,8,9), Pešata – Sýkora 3:1(9,-9,9,8), Jung – Padrtka 3:0(8,3,0), Váňa – Fuček 3:0 w.o.

 

Semifinále

Kvasnička – Váňa 3:2(1,-8,1,-8,1), Jung – Pešata 3:2(10,-8,-8,9,5)

 

Finále

Kung – Kvasnička 3:0(6,6,3)

 

Pořadí dvouher

1. René Jung, 2. Libor Kvasnička, 3. Karel Pešata a Petr Váňa

 

Příští pondělí je na pořadi 6. kolo Ligy TTC Praha a současně průběžný dohrávkový hrací den. Protože chybějících zápasů je hodně, počítejte s rozložením od 17.30 až do 20.30 hodin.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
16.12.2018