Na úvodní stránku





Dvořákovi se hatrick nepovedl

Fuček Miloslav

2014-11-29

Žáci

Přečteno: 414

Komentářů: 0


Petrovi Dvořákovi, který vyhrál dvě poslední Grand Prix starších žáků, se hatrick nepovedl a v dnešní Podzimní ceně Modřan podlehl ve finále Šeblovi 0:3.


Rekordních 53 hráčů se sešlo na Podzimní ceně Modřan staršího žactva. Hrálo se v devíti skupinách. Protože skupiny byly šestičlenné a pětičlenné a každá měla jenom jeden stůl, protáhl se turnaj až do večerních hodin.

 

Dvouhra

 

Skupina A

Brož – Kaucký 0:3(-3,-6,-5), Rosová – Čáha 0:3(-3,-5,-6), Kaucký – Rosová 3:0(5,2,4), Šebl – Brož 3:0(9,3,5), Rosová – Šebl 0:3(-2,-4,-2), Čáha – Kaucký 0:3(-8,-4,-1), Šebl – Čáha 3:0(7,3,9), Brož – Rosová 3:0(4,4,1), Čáha – Brož 3:1(4,-6,6,9), Kaucký – Šebl 0:3(-9,-2,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Jiří Čáha – Slovan Bohnice, 4. Patrik Brož – Kotlářka, 5. Kateřina Rosová – SK Hamr

 

Skupina B

Kulveit – Karo 3:0(3,3,5), Gaj – Cihlář 2:3(9,8,-5,-4,-8), Karo – Cihlář 0:3(-3,-4,-5), Beran T. - Gaj 3:0(8,7,5), Kulveit – Černý 3:0(7,5,12), Černý – Karo 3:0(5,3,3), Gaj – Kulveit 0:3(-6,-8,-10), Cihlář – Beran T. 0:3(-3,-9,-2)

 

Pořadí skupiny B

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Tomáš Beran – Kotlářka, 3. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 4. Stanislav Gaj – TSM Kladno, 5.Vojtěch Černý – TTC Klánovice, 6. Daniel Karo – SK Hamr

 

Skupina C

Dvořák P. - Brynda 3:0(7,6,4), Buček – Slezáková 3:0(4,8,1), Svoboda M. - Němec 3:2(10,-6,10,-11,7), Brynda – Němec 0:3(-9,-13,-12), Slezáková – Svoboda M. 3:2(-6,-6,8,9,8), Dvořák P. - Buček 3:0(6,4,5), Buček – Brynda 3:1(-9,7,8,12), Svoboda M. - Dvořák P. 1:3(-5,8,-5,-6), Němec – Slezáková 3:1(10,-10,10,9), Brynda – Slezáková 3:1(-11,8,9,3), Dvořák P. - Němec 3:0(7,11,4), Buček – Svoboda M. 3:2(8,8,-8,-8,8), Svoboda M. - Brynda 3:2(9,9,-9,-9,9), Němec – Buček 2:3(6,10,-4,-9,-9), Slezáková – Dvořák P. 0:3(-9,-8,-5)

 

Pořadí skupiny C

1. Petr Dvořák – Sportovní JM, 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 3. Maxim Svoboda – Kotlářka, 4. Filip Němec – Kotlářka, 5. Matyáš Brynda – TSM Kladno, 6. Hana Slezáková – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Dvořák J. - Koběrský 3:0(1,8,2), Vávra – Knobloch 0:3(-7,-6,-5), Suk – Jaroň 0:3(-6,-3,-9), Koběrský – Jaroň 0:3(-7,-5,-8), Knobloch – Suk 3:0(8,8,7), Dvořák J. - Vávra 3:0(3,7,3), Vávra – Koběrský 1:3(-4,5,-7,-9), Suk – Dvořák J. 0:3(-2,-1,-5), Jaroň – Knobloch 0:3(-4,-6,-9), Koběrský – Knobloch 0:3(-6,-10,-8), Dvořák J. - Jaroň 3:0(4,9,5), Vávra – Suk 0:3(-3,-12,-7), Suk – Koběrský 3:1(-9,12,16,15), Jaroň – Vávra 3:0(8,4,11), Knobloch – Dvořák J. 0:3(-5,-4,-5)

 

Pořadí skupiny D

1. Jan Dvořák – Kotlářka, 2. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 3. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 4. Matouš Suk – Sparta Praha, 5. Matěj Koběrský – Kotlářka, 6. Adam Vávra – Slavoj Praha

Skupina E

Přída – Zimmerman 3:0(5,7,4), Vodička – Sedláček 0:3(-10,-9,-11), Šrenk – Veselý 2:3(-4,3,-9,11,-4), Zimmerman – Veselý 0:3(-1,-4,-4), Sedláček – Šrenk 3:2(-9,-8,3,11,4), Přída – Vodička 3:0(5,4,5), Vodička – Zimmerman 3:0(2,3,6), Šrenk – Přída 0:3(-2,-4,-6), Veselý – Sedláček 0:3(-11,-5,-9), Zimmerman – Sedláček 0:3(-2,-5,-6), Přída – Veselý 3:0(5,6,7), Vodička – Šrenk 1:3(-9,-8,4,-7), Šrenk – Zimmerman 3:0(6,4,3), Veselý – Vodička 3:0(9,2,8), Sedláček – Přída 0:3(-1,-8,-5)

 

Pořadí skupiny E

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice, 4. Štěpán Šrenk – ZŠ Lužiny, 5. Michal Vodička – Slavoj Praha, 6. Michal Zimmerman – Sokol Stodůlky

 

Skupina F

Marat – Saidl 3:2(8,-6,-7,7,8), Bartoňová – Hlaváč 3:1(9,-5,12,7), Mallarino – Seidlová 3:0(6,13,9), Saidl – Seidlová 3:0(10,8,7), Hlaváč – Mallarino 3:0(6,5,6), Marat – Bartoňová 3:1(8,10,-3,9), Bartoňová – Saidl 2:3(10,-3,-7,7,-4), Mallarino – Marat 0:3(-15,-8,-8), Seidlová – Hlaváč 0:3(-5,-11,-7), Saidl – Hlaváč 1:3(-10,-6,9,-7), Marat – Seidlová 3:0(8,4,4), Bartoňová – Mallarino 3:1(7,7,-9,6), Mallarino – Saidl 0:3(-11,-11,-8), Seidlová – Bartoňová 0:3(-2,-2,-4), Hlaváč – Marat 2:3(8,8,-8,-8,-8)

 

Pořadí skupiny F

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 4. Petr Saidl – TTC Klánovice, 5. Marko Mallarino – Kotlářka, 6. Monika Seidlová – Kotlářka

 

Skupina G

Skopec – Nesvačil 3:0(4,4,2), Kubelka – Beran M. 1:3(-6,-5,8,-6), Suchý – Vaněk 1:3(-9,13,-5,-7), Nesvačil – Vaněk 0:3(-6,-9,+2), Beran M. - Suchý 3:2(2,5,6), Skopec – Kubelka 3:0(6,5,8), Kubelka – Nesvačil 3:0(3,9,8), Suchý – Skopec 0:3(-6,-5,-10), Vaněk – Beran M. 1:3(-5,11,-6,-6), Nesvačil – Beran M. 0:3(-5,-3,-4), Skopec – Vaněk 3:2(-14,8,-6,3,11), Kubelka – Suchý 3:0(10,10,10), Suchý – Nesvačil 3:1(3,-9,5,5), Vaněk – Kubelka 3:0(8,9,8), Beran M. - Skopec 2:3(-8,8,-4,6,-8)

 

Pořadí skupiny G

1. Daniel Skopec – Sparta Praha, 2. Matěj Beran – Kotlářka, 3. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 4. Martin Kubelka – Kotlářka, 5. Adam Suchý – Sokol Stodůlky, 6. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny

 

Skupina H

Kohlmanová – Havliš 3:0(8,8,9), Ferkl – Krameš 0:3(-1,-1,-2), Buchtová – Veverka 1:3(-7,-8,9,-7), Havliš – Veverka 0:3(-5,-4,-7), Krameš – Buchtová 3:0(1,1,1), Kohlmanová – Ferkl 3:0(6,5,1), Ferkl – Havliš 0:3(-6,-1,-1), Buchtová – Kohlmanová 0:3(-6,-9,-10), Veverka – Krameš 0:3(-2,-3,-5), Havliš – Krameš 0:3(-4,-1,-1), Kohlmanová – Veverka 3:0(7,9,8), Ferkl – Buchtová 0:3(-6,-11,-6), Buchtová – Havliš 2:3(-7,7,9,-5,-13), Veverka – Ferkl 3:0(5,8,8), Krameš – Kohlmanová 3:1(-5,9,3,11)

 

Pořadí skupiny H

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 3. Václav Veverka – SK Ořech, 4. Filip Havliš – Sokol Stodůlky, 5. Tereza Buchtová – Kotlářka, 6. Ondřej Ferkl – Slavoj Praha

 

Skupina I

Dvořáková A. - Kozák 3:0(2,3,5), Havránek – Pašek 0:3(-5,-5,-8), Khalaila – Lebeda 1:3(-13,-3,9,-10), Kozák – Lebeda 0:3(-9,-7,-9), Pašek – Khalaila 3:0(6,5,4), Dvořáková A. – Havránek 3:0(5,8,2), Havránek – Kozák 3:0(9,7,7), Khalaila – Dvořáková A. 0:3(-7,-8,-5), Lebeda – Pašek 1:3(-9,-10,5,-7), Kozák – Pašek 0:3(-1,-6,-7), Dvořáková A. - Lebeda 3:2(7,-11,4,-9,5), Havránek – Khalaila 3:1(11,9,-5,9), Khalaila – Kozák 3:1(-8,6,6,9), Lebeda – Havránek 0:3(-13,-6,-8), Pašek – Dvořáková A. 3:1(9,10,-4,5)

 

Pořadí skupiny I

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 3. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 4. Josef Lebeda – Kotlářka, 5. Adam Khalaila – Kotlářka, 6. Vojtěch Kozák – Sokol Stodůlky

 

Předkolo

Sedláček – Beran M. 0:3(-8,-8,-7), Kohlmanová - Dvořáková A. 1:3(10,-10,-5,-8)

 

Čtvrtfinále

Šebl – Beran M. 3:1(6,-2,4,5), Beran T. - Marat 1:3(10,-6,-9,-11), Krameš – Pašek 3:0(5,6,9), Buček – Dvořák J. 0:3(-3,-3,-8), Dvořák P. - Bartoňová 3:0(8,8,5), Kaucký – Skopec 3:2(12,-8,-9,6,4), Přída – Knobloch 3:0(3,6,2), Dvořáková A. - Kulveit 0:3(-7,-6,-6)

 

Semifinále

Šebl – Marat F. 3:0(6,10,7), Krameš – Dvořák J. 0:3(-10,-5,-13), Dvořák P. - Kaucký 3:1(8,9,-7,9), Přída – Kulveit 2:3(-4,10,3,-9,-9)

 

Semifinále

Šebl – Dvořák J. 3:1(9,8,-5,4), Dvořák P. - Kulveit 3:2(-3,-7,8,8,8)

 

Finále

Šebl – Dvořák P. 3:0(8,5,2)

 

O 3. místo

Dvořák J. - Kulveit 3:1(8,2,-11,8)

 

O 5. až 8. místo

Marat – Krameš 0:3(-2,-10,-11), Kaucký – Přída 2:3(-9,9,6,-4,-4)

 

O 5. místo

Krameš – Přída 1:3(-9,6,-7,-11)

 

O 7. místo

Marat – Kaucký 3:2(-6,-8,5,8,10)

 

O 9. až 16. místo

Beran M. - Beran T. 3:1(5,-8,7,11), Pašek – Buček 3:2(7,-7,-8,7,9), Bartoňová – Skopec 1:3(-2,7,-5,-6), Knobloch – Dvořáková A. 3:1(6,5,-6,6)

 

O 9. až 12. místo

Beran T. - Pašek 3:1(6,-4,8,11), Skopec – Knobloch 3:1(-4,10,7,6)

 

O 9. místo

Beran T. - Skopec 3:0(12,7,3)

 

O 11. místo

Pašek – Knobloch 1:3(-8,-9,9,-10)

 

O 13. až 16. místo

Beran M. - Buček 3:0(3,6,1), Bartoňová – Dvořáková A. 0:3(-4,-7,-6)

 

O 13. místo

Beran M. - Dvořáková A. 3:1(-7,8,5,11)

 

O 15. místo

Buček – Bartoňová 2:3(8,-8,3,-8,-10)

 

O 17. místo

Sedláček – Kohlmanová 3:2(-10,-9,8,7,10)

 

Pořadí dvouher

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Petr Dvořák – Sportovní JM, 3. Jan Dvořák – Kotlářka, 4. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 5. Kryštof Přída – Kotlářka, 6. Jan Krameš – Loko Vršovice, 7. Filip Marat – Sportovní JM, 8. Jakub Kaucký – Koltářka, 9. Tomáš Beran – Kotlářka, 10. Daniel Skopec – Sparta Praha, 11. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 12. Adam Pašek – Slavoj Praha, 13. Matěj Beran – Kotlářka, 14. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 15. Tereza Bartoňová – Slavoj Praha, 16. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 17. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 18. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha

 

Soutěž útěchy

 

Šestnáctifinále

Cihlář – bye, Havliš – Němec 0:3(-10,-11,-8), Havránek – Zimmerman 3:0(1,5,2), Koběrský – Vaněk 0:3(-5,-9,-7), Veselý – Seidlová 3:1(-12,3,5,5), Vávra – Šrenk 1:3(-2,7,-6,-14), Brož – Brynda 3:0(7,10,7), Kozák – Jaroň 0:3(-7,-6,-3), Svoboda M. - Nesvačil 3:0(6,1,4), Lebeda – Gaj 3:1(6,-11,6,5), Slezáková – Hlaváč 1:3(-8,3,-9,-8), Mallarino – Veverka 1:3(-9,-9,8,-8), Buchtová – Vodička 0:3(-5,-8,-9), Ferkl – Kubelka 0:3(-3,-6,-5), Suk – Suchý 2:3(-8,7,6,-5,-13), Khalaila – Čáha 2:3(8,-5,10,-5,-9)

 

Osmifinále

Cihlář – Němec 3:0(8,10,8), Havránek – Vaněk 2:3(9,-11,-9,9,-5), Veselý – Šrenk 3:2(-9,4,7,-8,11), Brož – Jaroň 3:1(3,10,-12,6), Svoboda – Lebeda 0:3(-6,-11,-9), Hlaváč – Veverka 3:0(6,14,8), Vodička – Kubelka 1:3(5,-11,-5,-5), Suchý – Čáha 3:0(9,10,8)

 

Čtvrtfinále

Cihlář – Vaněk 1:3(7,-8,-11,-9), Veselý – Brož 3:2(6,8,-8,-8,10), Lebeda – Hlaváč 1:3(-8,11,-7,-8), Kubelka – Suchý 3:0(5,8,8)

 

Semifinále

Vaněk – Veselý 3:0(3,4,8), Hlaváč – Kubelka 3:0(7,2,10)

 

Finále

Vaněk – Hlaváč 0:3(-4,-8,-12)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 2. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice a Martin Kubelka – Kotlářka

 

Čtyřhra

 

Předkolo (hráči TTC Praha)

Gaj, Brynda (TSM Kladno) – Sedláček (TTC Praha), Veverka (SK Ořech) 3:2(-4,-7,7,9,9)

 

Čtvrtfinále

Šebl, Kulveit – Přída, Brož 3:1(8,7,-7,8), Krameš, Knobloch – Dvořák J., Kaucký 3:0(5,6,9), Skopec, Kohlmanová – Beran M., Beran T. 1:3(-6,-4,9,-7), Pašek, Buček – Dvořák P., Marat 0:3(-9,-9,-7)

 

Semifinále

Šebl, Kulveit – Krameš, Knobloch 3:1(8,-4,3,7), Beran M., Beran T. - Dvořák P., Marat 0:3(-9,-9,-9)

 

Finále

Šebl, Kulveit – Dvořák P., Marat 3:1(0,8,-9,5)

 

Pořadí čtyřher

1. Jáchym Šebl a Jonáš Kulveit (oba Slavoj Praha), 2. Petr Dvořák a Filip Marat (oba Sportovní JM), 3. Jan Krameš a Miroslav Knobloch (oba Loko Vršovice) a Matěj Beran a Tomáš Beran (oba Kotlářka)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.01.2018