Na úvodní stránku





První pohár pro TTC Praha přivezl Vašek Podrazil

Fuček Miloslav

2014-12-11

Žáci

Přečteno: 511

Komentářů: 0


Na nedělním Memoriálu Jana Kalibery nejmladšího žactva se Václav Podrazil konečně probojoval do sefiminále a vybojoval pohár za 4- místo ve dvouhře. Spolu s ním si odvezl zlatou medaili za čtyřhru, kterou hrál s Janem Pisárem, který memoriál vyhrál.


Memoriál Jana Kalibery se hraje tradičně v herně ABC Braník. V kategorii nejmladšího žactva se zde v neděli sešlo 41 hráčů. Hrálo se v osmi skupinách s postupem prvních dvou.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Pisár – Knop 3:0(4,4,4), Bareš – Kelnárová 2:3(5,-5,-10,8,-3), Rochowanski – Urbanová 3:0(6,8,9), Knop – Urbanová 3:2(6,-7,19,-9,3), Kelnárová – Rochowanski 3:0(8,9,7), Pisár – Bareš 3:0(3,2,1), Bareš – Knop 3:1(-5,8,6,6), Rochowanski – Pisár 0:3(-0,-8,-7), Urbanová – Kelnárová 0:3(-6,-12,-10), Knop – Klenárová 0:3(-4,-3,-4), Pisár – Urbanová 3:0(4,2,4), Bareš – Rochowanski 2:3(7,9,-11,-5,-8), Rochowanski – Knop 3:0(9,8,6), Urbanová – Bareš 0:3(-10,-5,-10), Kelnárová – Pisár 0:3(-8,-8,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 4. Patrik Bareš – Sparta Praha, 5. Jiří Knop – Kotlářka, 6. Tereza Urbanová – Slavoj Praha

 

Skupina B

Mikula – Jaroňová 3:0(2,8,6), Benák – Matej 3:1(10,-4,12,11), Jaroňová – Benák 0:3(-5,-3,-2), Chadima – Mikula 3:0(2,4,3), Benák – Chadima 0:3(-7,-6,-7), Matej – Jaroňová 3:0(3,2,3), Chadima – Matej 3:1(4,-5,9,3), Mikula – Benák 0:3(-5,-4,-1), Matej – Mikula 3:0(5,7,3), Jaroňová – Chadima 0:3(-1,-1,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Chadima – STC Slaný, 2. Jan Benák – Sportovní JM, 3. Daniel Matej – Loko Vršovice, 4. Matěj Mikula – SK Vršovice, 5. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby

 

Skupina C

Hánová – Sochor 0:3(-4,-1,-1), Bučková – Šíp 1:3(-3,-6,9,-6), Sochor – Bučková 3:0(3,3,5), Sláčal – Hánová 3:0(1,3,8), Bučková – Sláčal 0:3(-2,-2,-4), Šíp – Sochor 1:3(7,-7,-8,-6), Sláčal – Šíp 3:0(8,6,2), Hánová – Bučková 0:3(-6,-2,-3), Šíp – Hánová 3:0(6,4,1), Sochor – Sláčal 2:3(9,-7,10,-4,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. David Sochor – Stadion Žižkov, 3. Martin Šíp – Kotlářka, 4. Gabriela Bučková – Slavoj Praha, 5. Barbora Hánová – SK Vršovice

 

Skupina D

Hruška – Gräf 1:3(-9,-6,6,-9), Rakušanová – Gajda 0:3(-0,-2,-3), Gräf – Rakušanová 3:0(3,10,2), Černý – Hruška 3:0(2,5,4), Rakušanová – Černý 0:3(-4,-0,-0), Gajda – Gräf 0:3(-8,-8,-8), Černý – Gajda 3:0(4,4,2), Hruška – Rakušanová 3:0(0,6,2), Gajda – Hruška 3:1(8,-10,5,8), Gräf – Černý 0:3(-9,-4,-0)

 

Pořadí skupiny D

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Adam Gräf – Slavoj Praha, 3. Jonáš Gajda – Kotlářka, 4. David Hruška – ZŠ Lužiny, 5. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice

 

Skupina E

Flandera – Kadlec 0:3(-5,-5,-5), Suchánek – Pisárová 3:0(6,4,8), Kadlec – Suchánek 1:3(-5,9,-12,-8), Kopecký – Flandera 3:0(3,7,0), Suchánek – Kopecký 0:3(-6,-6,-11), Pisárová – Kadlec 0:3(-9,-9,-5), Kopecký – Pisárová 3:0(6,7,5), Flandera – Suchánek 0:3(-7,-1,-6), Pisárová – Flandera 3:0(4,6,8), Kadlec – Kopecký 0:3(-5,-2,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Filip Suchánek – SKST Liberec, 3. Vít Kadlec – Sportovní JM, 4. Kateřina Pisárová n- KST Rakovník, 5. Lukáš Flandera – Sparta Praha

 

Skupina F

Mašek – Botková 2:3(-9,9,-9,12,-7), Benák – Klokočníková 0:3(-0,-4,-2), Botková – Benák 2:3(-8,-5,4,9,-10), Luxemburk – Mašek 3:0(6,6,8), Benák – Luxemburk 0:3(-7,-13,-10), Klokočníková - Botková 3:1(5,5,-6,4), Luxemburk – Klokočníková 3:0(2,7,5), Mašek – Benát 1:3(-6,-5,8,-5), Klokočníková – Mašek 3:2(6,-4,4,-6,4), Botková – Luxemburk 1:3(-7,11,-9,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 3. Vít Benák – Sportovní JM, 4. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 5. Milan Mašek – Slavoj Praha

 

Skupina G

Višna – Sedláček 0:3(-3,-4,-5), Hofman – Zlámal 3:1(-5,12,8,10), Sedláček – Hofman 0:3(-10,-6,-9), Podrazil – Višna 3:0(0,6,1), Hofman – Podrazil 0:3(-7,-6,-3), Zlámal – Sedláček 0:3(-7,-8,-5), Podrazil – Zlámal 3:0(4,11,2), Višna – Hofman 0:3(-3,-3,-6), Zlámal – Višna 3:0(4,6,7), Sedláček – Podrazil 0:3(-12,-6,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Jan Hofman – Sparta Praha, 3. Lukáš Sedláček – Slavoj Praha, 4. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 5. Johan Višna – Kotlářka

 

Skupina H

Vachulda – Melíšek 0:3(-3,-1,-1), Staněk – Pařízková 1:3(-4,-3,9,-6), Melíšek – Staněk 3:1(3,-9,8,4), Koběrský – Vachulda 3:0(4,2,1), Staněk – Koběrský 0:3(-2,-12,-11), Pařízková – Melíšek 0:3(-9,-4,-8), Koběrský – Pařízková 3:0(4,4,7), Vachulda – Staněk 0:3(-6,-5,-5), Pařízková – Vachulda 3:0(7,0,1), Melíšek – Koběrský 0:3(-6,-8,-9)

 

Pořadí skupiny H

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 3. Monika Pařízková – SKST Liberec, 4. Tomáš Staněk – ABC Braník, 5. Matyáš Vachulda – Sparta Praha

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Osmifinále

Pisár – Melíšek 3:0(7,3,6), Hofman – Kopecký 0:3(-9,-6,-1), Luxemburk - Benák 3:0(5,8,6), Sochor – Černý 0:3(-2,-7,-3), Sláčal – Klokočníková 3:0(7,4,4), Suchánek – Podrazil 0:3(-8,-6,-2), Koběrský – Kelnárová 3:0(9,5,6), Gräf – Chadima 3:2(5,10,-7,-9,7)

 

Čtvrtfinále

Pisár – Kopecký 3:0(5,1,5), Luxemburk – Černý 3:0(9,9,9), Sláčal – Podrazil 0:3(-8,-9,-4), Koběrský – Gräf 3:0(3,6,2)

 

Semifinále

Pisár – Luxemburk 3:0(7,9,8), Podrazil – Koběrský 0:3(-8,-6,-4)

 

Finále

Pisár – Koběrský 3:0(9,9,6)

 

O 3. místo

Luxemburk – Podrazil 3:1(-3,9,9,7)

 

O 5. až 8. místo

Kopecký – Černý 3:2(-5,6,-6,9,5), Sláčal – Gräf 3:0(7,6,8)

 

O 5. místo

Kopecký – Sláčal 0:3(-1,-7,-7)

 

O 7. místo

Černý – Gräf 3:0(2,7,4)

 

O 9. až 16. místo

Melíšek – Hofman 3:0(9,11,7), Benák – Sochor 0:3(-9,-9,-9), Klokočníková – Suchánek 0:3(-6,-5,-5), Kelnárová – Chadima 3:0(9,9,9)

 

O 9. až 12. místo

Melíšek – Sochor 0:3(-4,-12,-6), Suchánek – Kelnárová 3:0(3,8,13)

 

O 9. místo

Sochor – Suchánek 3:1(4,-7,12,5)

 

O 11. místo

Mělíšek – Kelnárová 3:1(8,11,-8,7)

 

O 13. až 16. místo

Hofman – Benák 3:0(9,9,9), Klokočníková – Chadima 2:3(-6,9,2,-6,-7)

 

O 13. místo

Hofman – Chadima 0:3(-5,-6,-7)

 

O 15. místo

Benák – Klokočníková 0:3(-9,-9,-9)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Matěj Koběrský – Kotlářka, 3. Filip Luxemburk – Kotlářks, 4. Václav Podrazil – TTC Praha, 5. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 6. Michael Kopecký – Kotlářka, 7. Martin Černý – STC Slaný, 8. Adam Gräf – Slavoj Praha, 9. David Sochor – Stadion Žižkov, 10. Filip Suchánek – SKST Liberec, 11. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 12. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 13. Ondřej Chadima – STC Slaný, 14. Jan Hofman – Sparta Praha, 15. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 16. Jan Benák – Sportovní JM

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Mikula, Hánová – Hofman, Bareš 0:3(-9,-9,-9), Višna, Knop – Pařízková, Suchánek 0:3(-4,-7,-7), Matej, Hruška – Zlámal, Rochowanski 1:3(-9,8,-10,-8)

 

Osmifinále

Chadima, Černý – Hofman, Bareš 3:1(9,8,-7,9), Jaroňová, Rakušanová – Botková, Pisárová 0:3(-1,-0,-3), Sláčal, Rakušanová – Benák V., Benák J. 3:0(9,9,9), Urbanová, Mašek – Kopecký, Koběrský 0:3(-9,-9,-9), Luxemburk, Kadlec – Pařízková, Suchánek 3:0(8,5,4), Kelnárová, Bučková – Melíšek, Sochor 2:3(-5,9,9,-4,-9), Sedláček, Gräf – Šíp, Gajda 2:3(6,-4,5,-9,-13), Zlámal, Rochowanski – Pisár, Podrazil 0:3(-9,-9,-8)

 

Čtvrtfinále

Chadima, Černý – Botková, Pisárová 3:1(9,-9,9,9), Sláčal, Klokočníková – Kopecký, Koběrský 0:3(-4,-4,-4), Luxemburk, Kadlec – Melíšek, Sochor 3:0(4,9,5), Šíp, Gajda – Pisár, Podrazil 0:3(-9,-7,-6)

 

Semifinále

Chadima, Černý – Kopecký, Koběrský 1:3(-9,7,-6,-6), Luxemburk, Kadlec – Pisár, Podrazil 0:3(-5,-8,-10)

 

Finále

Kopecký, Koběrský – Pisár, Podrazil 1:3(-6,10,-8,-2)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Pisár (KST Rakovník) a Václav Podrazil (TTC Praha), 2. Michael Kopecký a Matěj Koběrský (oba Kotlářka), 3. Ondřej Chadima a Martin Černý (oba STC Slaný) a Filip Luxemburk (Kotlářka) a Vít Kadlec (Sportovní JM)

 

Soutěž útěchy

 

Čtvrtfinále

Mašek – Sedláček 0:3(-3,-9,-4), Pisárová – Šíp 1:3(10,-8,-8,-7), Gajda – Pařízková 0:3(-2,-4,-6), Kadlec – Botková 3:0(4,3,9)

 

Semifinále

Sedláček – Šíp 3:1(-7,10,6,5), Pařízková – Kadlec 0:3(-9,-7,-8)

 

Finále

Sedláček – Kadlec 1:3(-6,6,-7,-5)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Vít Kadlec – Sportovní JM, 2. Lukáš Sedláček – Slavoj Praha, 3. Martin Šíp – Kotlářka a Monika Pařízková – SKST Liberec


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
20.09.2018