Na úvodní stránku





I v 10. kole pražského přeboru záporná bilance týmů dospělých

Fuček Miloslav

2014-12-13

Pražský přebor

Přečteno: 487

Komentářů: 0


V 10. kole byla jedna předehrávka a jeden výsledek dosud neznáme. I bez tohoto výsledku ale máme 5 porážek a pouhé 3 vítězství a k tomu 1 remízu.


TJ Orion Praha A – TTC Praha A 10:7

Dušek, Šilhánek – Chlumský, Zahradníček 2:3(4,-7,-13,7,-10), Matoušek, Maleček – Ševčík, Barcal 1:3(-7,9,-9,-9), Šilhánek – Chlumský 3:0(8,10,8), Maleček – Barcal 1:3(-10,-12,14,-10), Matoušek – Zahradníček 0:3(-2,-6,-5), Dušek – Ševčík 3:2(10,-8,-9,6,6), Maleček – Chlumský 0:3(-5,-6,-4), Matoušek – Barcal 3:2(11,8,-7,-4,6), Dušek – Zahradníček 3:0(9,7,11), Šilhánek – Ševčík 3:0(7,7,2), Matoušek – Chlumský 1:3(-2,-7,12,-2), Dušek – Barcal 3:2(7,-9,-6,3,6), Šilhánek – Zahradníček 3:0(8,4,10), Maleček – Ševčík 3:1(7,-3,8,8), Dušek – Chlumský 2:3(10,-8,-7,10,-8), Šilhánek – Barcal 3:0(10,5,5), Maleček – Zahradníček 3:1(7,-6,7,7)

Body domácích: Šilhánek 4, Dušek 3, Maleček 2, Matoušek 1

Body hostů: Chlumský 3,5, Barcal 1,5, Zahradníček 1,5, Ševčík 0,5

Soutěž: 2. třída B

Hráno: Modřany 8. 12. 2014

 

TTC Praha B – TTC Klánovice D 9:9

Houček, Szilágyi – Michálek, Hájek st. 3:0(11,12,3), Fejks, Pouč – Hrdlic, Nový 3:0(12,7,10), Pouč – Hájek st. 2:3(-6,-6,3,10,-9), Fejks – Michálek 1:3(-10,-12,10,-6), Szilágyi – Hrdlic 1:3(-8,-12,7,-10), Houček – Nový 3:2(1,3,-6,-10,9), Fejks – Hájek st. 1:3(12,-6,-8,-7), Szilágyi – Michálek 1:3(-6,-9,6,-10), Houček - Hrdlic 2:3(-6,5,-8,4,-9), Pouč – Nový 3:2(9,-7,-5,9,9), Szilágyi – Hájek st. 1:3(-6,-6,8,-10), Houček – Michálek 3:1(3,10,-8,8), Pouč – Hrdlic 0:3(-8,-9,-11), Fejks – Nový 3:1(10,-8,5,6), Houček – Hájek st. 3:1(-9,10,6,9), Pouč – Michálek 3:1(9,-4,7,11), Fejks – Hrdlic 1:3(-5,9,-13,-8), Szilágyi – Nový 3:1(6,-5,6,9)

Body domácích: Houček 3,5, Pouč 2,5, Fejks 1,5, Szilágyi 1,5

Body hostů: Hrdlic 4, Hájek st. 3, Michálek 2, Nový 0

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 10. 12. 2014

 

SK Vršovice A – TTC Praha C

Výsledek není dosud znám.

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Vršovice 12. 12. 2014

 

TTC Praha D – PSK Olymp D 10:8

Zahradník, Bárta – Martykiewiecz, Vágner 3:0(8,5,6), Farkaš, Malát – Pocz, Pozníček 0:3(-8,-8,-9), Zahradník – Pocz 0:3(-4,-6,-4), Malát – Martykiewiecz 3:0(4,5,6), Bárta – Pozníček 0:3(-5,-8,-6), Farkaš – Vágner 3:0(4,7,5), Malát – Pocz 0:3(-11,-8,-5), Bárta – Martykiewiecz 1:3(-7,7,-6,-7), Farkaš – Pozníček 3:1(5,9,-11,7), Zahradník – Vágner 3:0(5,3,6), Bárta – Pocz 0:3(-5,-8,-7), Farkaš – Martykiewiecz 3:0(9,8,9), Zahradník – Pozníček 3:1(9,-9,9,11), Malát – Vágner 3:0(4,8,5), Farkaš – Pocz 0:3(-12,-7,-7), Zahradník – Martykiewiecz 1:3(-9,-7,10,-8), Malát – Pozníček 3:2(6,-7,-4,9,8), Bárta – Vágner 3:0(6,7,8)

Body domácích: Farkaš 3, Malát 3, Zahradník 2,5, Bárta 1,5

Body hostů: Pocz 4,5, Martykiewiecz 2, Pozníček 1,5, Vágner 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 11. 12. 2014

 

TTC Praha E – TJ Sokol Nové Vysočany D 10:4

Smíšek Jaroslav, Nedvěd – Erben, Litomický 2:3(-6,7,-7,6,-6), Haba, Fuček – Jonák, Fišera 3:1(-8,6,10,9), Haba – Litomiský 3:2(-8,4,7,-7,8), Smíšek Jaroslav – Jonák 3:1(2,9,-9,8), Nedvěd – Erben 0:3(-6,-4,-5), Fuček – Fišera 1:3(-5,10,-7,-4), Smíšek Jaroslav – Litomický 3:0(6,9,7), Nedvěd – Jonák 3:2(8,1,-4,-4,12), Smíšek Jan – Erben 3:1(7,-8,11,9), Haba – Fišera 3:2(-8,-6,1,8,8), Nedvěd – Litomický 0:3(-7,-3,-7), Smíšek Jan – Jonák 3:2(-9,13,6,-7,10), Haba – Erben 3:2(9,6,-8,-7,4), Smíšek Jaroslav – Fišera 3:0(6,8,9)

Body domácích: Haba 3,5, Smíšek Jaroslav 3, Smíšek Jan 2, Nedvěd 1, Fuček 0,5

Body hostů: Erben 1,5, Litomiský 1,5, Fišera 1, Jonák 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 12. 12. 2014

 

SK Slivenec D – TTC Praha F 10:7

Vobruba, Arsenjev – Mutl, Havlíček 3:1, Čítek, Hrbek – Poulíček, Paroubek P. 3:0, Čítek – Mutl 2:3, Arsenjev – Paroubek P. 1:3, Vobruba – Poulíček 0:3, Hrbek – Havlíček 3:0, Arsenjev – Mutl 2:3, Vobruba – Paroubek P. 0:3, Hrbek – Poulíček 3:0, Čítek – Havlíček 3:1, Vobruba – Mutl 0:3, Hrbek – Paroubek P. 3:0, Čítek – Poulíček 3:1, Arsenjev – Havlíček 3:0, Hrbek – Mutl 0:3, Čítek – Paroubek P. 3:0, Arsenjev – Poulíček 3:2, Vobruba – Havlíček 0:3

Body domácích: Hrbek 3,5, Čítek 3,5, Arsenjev 2,5, Vobruba 0,5

Body hostů: Mutl 4, Paroubek P. 2, Poulíček 1, Havlíček 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Slivenec 9. 12. 2014

 

TJ Sokol Břevnov Hradčany D – TTC Praha G 10:3

Popelka, Ptáček – Váňa, Antošová 3:1(7,8,-10,3), Mervart, Zábranský – Haba, Fuček 3:0(8,8,7), Popelka – Haba 3:1(8,-4,8,6), Ptáček – Váňa 3:1(4,8,-4,3), Mervart – Fuček 3:0(9,3,8), Brož – Antošová 3:2(-10,-10,12,6,9), Ptáček – Haba 3:0(7,7,7), Mervart – Váňa 3:2(-9,5,-8,9,5), Brož – Fuček 3:0(2,2,4), Zábranský – Antošová 0:3(-9,-7,-6), Mervart – Haba 1:3(7,-9,-9,-3), Brož – Váňa 2:3(6,-5,6,-10,-5), Zábranský – Fuček 3:2(-5,-10,9,8,4)

Body domácích: Ptáček 2,5, Mervart 2,5, Brož 2,5, Popelka 1,5, Zábranský 1

Body hostů: Haba 1, Váňa 1, Antošová 1, Fuček 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Hradčany 10. 12. 2014

 

TTC Praha I – TTC Praha H 10:3

Předehráno

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín

 

TTC Praha A – TJ Lokomotiva Vršovice B 1:10

Bláhová,. Mamchur – Závodská, Zýková 2:3(10,-5,-3,8,-3), Antošová – Adamová 0:3(-5,-3,-3), Bláhová – Zýková 2:3(-5,4,-6,8,-7), Mamchur – Závodská 0:3(-1,-3,-12), Bláhová – Adamová 0:3(-5,-6,-8), Antošová – Závodská 3:2(-12,13,7,-9,8), Mamchur – Zýková 2:3(11,7,-5,-6,-10), Bláhová – Závodská 2:3(-16,-8,8,7,-7), Mamchur – Adamová 0:3(-3,-7,-2), Antošová – Zýková 1:3(-12,7,-10,-7)

Body domácích: Antošová 1, Bláhová 0, Mamchur 0

Body hostů: Zýková 3,5, Adamová 3, Závodská 2,5


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
25.04.2018