Na úvodní stránku





Z víkendových přeborů jednotlivců mládeže máme pět medailí

Fuček Miloslav

2015-02-04

Žáci

Přečteno: 614

Komentářů: 0


Naši nejmladší a mladší žáci vezou z přeborů pět medailí, z toho jednu stříbrnou a čtyři bronzové. Ve starších žácích jsme se dostali nejdál do osmifinále a v dorostu jsme neměli zastoupení.


Naši nejsilnější věkovou kategorií byly díky Vaškovi Podrazilovi nejmladší žáci. Zde vybojoval Vašek tři medaile (střbrnou v mixu a dvě bronzové – v dvouhře a čtyřhře). Další dvě medaile potom vybojovali bratři Podrazilovi Vašek s Vojtou ve čtyřhře mladších žáků. V dvouhrách skončili oba krůček před branami semifinále.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra žáků

 

Skupina A

Kopecký – Votava 3:0(4,7,5), Benák – Matej 1:3(-10,3,-6,-6), Votava – Matej 1:3(-6,-5,8,-4), Kopecký – Benák 3:0(3,3,6), Benák – Votava 3:1(6,8,-8,4), Matej – Kopecký 0:3(-5,-5,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Michal Kopecký – Kotlářka, 2. Daniel Matej – Loko Vršovice, 3. Jan Benák – Sportovní JM, 4. Radim Votava – SK Hamr

 

Skupina B

Podrazil – Zelený 3:0(2,6,1), Kukla – Kadlec 0:3(-5,-5,-10), Zelený – Kadlec 0:3(-3,-5,-3), Podrazil – Kukla 3:0(4,10,3), Kukla – Zelený 0:3(-2,-3,-2), Kadlec - Podrazil 2:3(-9,6,-3,8,-7)

 

Pořadí skupiny B

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Vít Kadlec – Sportovní JM, 3. Jonáš Zelený – Kotlářka, 4. Štěpán Klukla – Kotlářka

 

Skupina C

Koběrský – Šimpach A. 3:0(9,9,8), Rochowanski – Sedláček 3:1(8,10,-9,6), Šimpach A. - Sedláček 1:3(8,-10,-9,-10), Koběrský – Rochowanski 3:0(4,6,8), Rochowanski – Šimpach A. 3:1(-10,11,5,8), Sedláček – Koběrský

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 3. Lukáš Sedláček – Slavoj Praha, 4. Albert Šimpach – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Melíšek – Šedivý 3:0(6,3,2), Mašek – Šíp 1:3(9,-12,-9,-3), Šedivý – Šíp 0:3(-1,-2,-1), Melíšek – Mašek 3:0(4,3,9), Mašek – Šedivý 3:0(6,2,5), Šíp – Melíšek 1:3(-5,9,-7,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 2. Martin Šíp – Kotlářka, 3. Milan Mašek – Slavoj Praha, 4. Ondřej Šedivý – Sportovní JM

 

Skupina E

Sochor - Hejný 3:0(4,3,4), Benák. – Gajda 1:3(-10,-10,9,-4), Hejný – Gajda 1:3(-6,-4,8,-6), Sochor – Benák 3:0(9,4,11), Benák – Hejný 3:0(3,1,4), Gajda – Sochor 3:1(-7,6,5,10)

 

Pořadí skupiny E

1. Jonáš Gajda – Kotlářka, 2. David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 3. Vít Benák – Sportovní JM, 4. Matěj Hejný – TJ Střížkov

 

Osmifinále

Kopecký – bye, Kadlec – bye, Gajda – Rochowanski 3:2(-8,8,8,-6,6), Melíšek – bye, Koběrský – bye, Matej – Sochor 3:2(-8,10,4,-7,6), Šíp – bye, Podrazil – bye

 

Čtvrtfinále

Kopecký – Kadlec 3:0(9,5,3), Gajda – Melíšek 3:0(6,7,7), Koběrský – Matej 3:0(8,3,1), Šíp – Podrazil 1:3(8,-2,-9,-9)

 

Semifinále

Kopecký – Gajda 3:0(9,6,8), Koběrský – Podrazil 3:0(9,9,11)

 

Finále

Kopecký – Koběrský 3:0(8,7,9)

 

Pořadí dvouher

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Václav Podrazil – TTC Praha a Jonáš Gajda – Koltářka

 

Dvouhra žákyň – pořadí (hráno systémem každá s každou)

1. Helena Sommerová – Kotlářka, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 4. Kateřina Vejvodová – ZŠ Lužiny, 5. Tereza Urbanová – Slavoj Praha, 6. Nela Horká – Loko Vršovice

 

Čtyřhra nejmladších žáků

 

Čtvrtfinále

Kopecký, Koběrský – Šedivý, Votava 3:0(5,3,3), Gajda, Zelený – Kadlec, Rochowanski 3:1(6,-9,9,8), Melíšek, Sedláček – Šíp, Kukla 3:0(10,5,3), Benák J., Benák V. - Podrazil, Sochor 0:3(-3,-4,-3)

 

Semifinále

Kopecký, Koběrský – Kadlec, Rochowanski 3:1(5,5,-9,8), Melíšek, Sedláček – Podrazil, Sochor 3:2(6,-9,-8,6,5)

 

Finále

Kopecký, Koběrský – Melíšek, Sedláček 3:0(3,4,4)

 

Pořadí čtyřhry

1. Michael Kopecký a Matěj Koběrský – oba Kotlářka, 2. Ondřej Melíšek – Sparta Praha a Lukáš Sedláček – Slavoj Praha, 3. Václav Podrazil – TTC Praha a David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita a Vít Kadlec a Jan Rochowanski – oba Sportovní JM

 

Smíšená čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Koběrský, Sommerová – bye, Melíšek, Vejvodová – Mašek, Urbanová 3:1(9-8,9,-7,4), Podrazil, Kelnárová – bye, Kopecký, Handlová – bye

 

Semifinále

Koběrský, Sommerová – Melíšek, Vejvodová 3:0(4,3,2), Podrazil, Klenárová – Kopecký, Handlová 3:2(7,-6,-14,14,8)

 

Finále

Koběrský, Sommerová – Podrazil, Kelnárová 3:0(6,4,3)

 

Pořadí smíšené čtyřhry

1. Matěj Koběrský a Helena Sommerová – oba Kotlářka, 2. Václav Podrazil – TTC Praha a Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Ondřej Melíšek – Sparta Praha a Kateřina Vejvodová – ZŠ Lužiny a Michael Kopecký – Kotlářkas a Natálie Handlová – Slovan Bohnice

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra mladších žáků

 

Skupina A

Josef – Kratochvíl 1:3(-9,9,-11,-5), Přída – Josef 3:0(7,2,5), Kratochvíl – Přída 0:3(-4,-5,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. David Kratochvíl – Sportovní JM, 3. Josef Tomáš – Sparta Praha

 

Skupina B

Krameš – Nesvačil 3:0(3,3,3), Šimpach A. - Podrazil Václav 0:3(-2,-6,-8), Nesvačil – Podrazil Václav 1:3(9,-6,-6,-3), Krameš – Šimpach A. 3:0(2,2,2), Šimpach A. - Nesvačil 3:1(-9,5,7,7), Podrazil Václav – Krameš 0:3(-1,-0,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Albert Šimpach – Slovan Bohnice, 4. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny

 

Skupina C

Marat – Vostřák 3:0(7,5,9), Lanžhotský – Podrazil Vojtěch 1:3(-4,8,-9,-8), Vostřák – Podrazil Vojtěch 2:3(9,6,-2,-4,-4), Marat – Lanžhotský 3:0(3,7,7), Lanžhotský – Vostřák 3:0(10,10,4), Podrazil Vojtěch – Marat 0:3(0:3(-10,-9,-10)

 

Pořadí skupiny C

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 3. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka, 4. Josef Matyáš Vostřák – Sparta Praha

 

Skupina D

Kaucký – Kuchta 3:0(2,3,1), Pfleger – Sloup 3:2(-9,7,-9,11,10), Kuchta – Sloup 0:3(-3,-2,-3), Kaucký – Pfleger 3:0(3,11,3), Pfleger – Kuchta 3:0(5,2,12), Sloup – Kaucký 0:3(-5,-3,-4)

 

Pořadí skupiny D

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 3. Richard Sloup – Sportovní JM, 4. Michal Kuchta – ZŠ Lužiny

 

Skupina E

Knobloch – Rulc 3:0(5,2,5), Šusta – Šimpach M. 0:3(-8,-8,-8), Rulc – Šimpach M. 2:3(-6,10,11,-6,-4), Knobloch – Šusta 3:0(6,3,4), Šusta – Rulc 3:0(0,3,4), Šimpach M. - Knobloch 0:3(-4,-8,-2)

 

Pořadí skupiny E

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Matěj Šimpach – Slovan Bohnice, 3. Petr Šusta – Sparta Praha, 4. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky

 

Skupina F

Havránek – Svoboda 3:2(8,-9,4,-9,4), Soukup – Melíšek 1:3(-2,8,-4,-8), Svoboda – Melíšek 3:1(6,-7,4,7), Havránek – Soukup 3:0(5,8,6), Soukup – Svoboda 0:3(-7,-10,-9), Melíšek – Havránek 0:3(-4,-6,-3)

 

Pořadí skupiny F

1. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 2. Maxim Svoboda – Kotlářka, 3. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 4. Vojtěch Soukup – ZŠ Lužiny

 

Osmifinále

Přída – bye, Pfleger – Knobloch 0:3(-4,-7,-1), Svoboda – Podrazil Václav 2:3(-11,9,1,-11,-9), Marat – bye, Kaucký – bye, Kratochvíl – Havránek 0:3(-8,-2,-3), Podrazil Vojtěch – Šimpach M. 3:1(-9,8,9,9), Krameš – bye

 

Čtvrtfinále

Přída – Knobloch 3:0(7,3,7), Podrazil Václav – Marat 0:3(-3,-1,-2), Kaucký – Havránek 3:0(7,5,5), Podrazil Vojtěch – Krameš 0:3(-4,-3,-1)

 

Semifinále

Přída – Marat 3:1(9,-10,9,9), Kaucký – Krameš 3:0(9,7,9)

 

Finále

Přída – Krameš 3:2(6,-5,10,-7,8)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Filip Marat – Sportovní JM a Jakun Kaucký – Kotlářka

 

Dvouhra mladších žákyn – pořadí

1. Helena Sommerová – Koltářka, 2. Anna Blažková – Loko Vršovice, 3. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha a Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice

 

Čryřhra mladších žáků

 

Předkolo

Kratochvíl, Sloup – Kuchta, Nesvačil 3:0(9,4,4)

 

Čtvrtfinále

Přída, Kaucký – Josef, Vostřák 3:0(8,8,9), Melíšek, Šusta – Marat, Havránek 1:3(-3,8,-7,-3), Podrazil, Podrazil – Lanžhotský, Svoboda 3:0(9,9,10), Kratochvíl Sloup – Krameš, Knobloch 0:3(-9,-7,-9)

 

Semifinále

Přída, Kaucký – Marat, Havránek 3:0(8,9,6), Podrazil, Podrazil – Krameš, Knobloch 1:3(9,-1,-6,-1)

 

Finále

Přída, Kaucký – Krameš, Knobloch 3:1(9,-8,7,7)

 

Pořadí čtyřher

1. Kryštof Přída a Jakub Kaucký – oba Kotlářka, 2. Jan Krameš a Miroslav Knobloch – oba Loko Vršovice, 3. Vojtěch Podrazil a Václav Podrazil – oba TTC Praha a Filip Marat – Sportovní JM a Jakub Havránek – Loko Vršovice

 

Čtyřhra mladších žákyň – pořadí

1. Helena Sommerová – Kotlářka a Anna Blažková – Loko Vršovice, 2. Kateřina Lorencová a Veronika Šimůnková – obě Slavoj Praha, 3. Tereza Bartoňová a Natálie Handlová – obě Slovan Bohnice

 

Smíšená čtyřhra – pořadí

1. Jan Krameš – Loko Vršovice a Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Kryštof Přída a Helena Sommerová – oba Kotlářka, 3. Filip Marat – Sportovní JM a Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice a Miroslav Knobloch a Anežka Blažková – Loko Vršovice

 

Starší žactvo

 

Dvouhra starších žáků

 

Skupina A

Veselý – Beran T. 0:3(-5,-2,-0), Černota – Veselý 3:0(8,12,7), Beran T. - Černota 1:3(-7,10,-11,-12)

 

Pořadí skupiny A

1. Filip Černota – Sparta Praha, 2. Tomáš Beran – Kotlářka, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina B

Dvořák P. - Ezr F. 3:1(9,-8,5,9), Cihlář – Krameš 0:3(-9,-7,-7), Ezr F. - Krameš 0:3(-10,-8,-8), Dvořák P. - Cihlář 3:0(5,9,4), Cihlář – Ezr F. 3:1(-9,10,7,6), Krameš – Dvořák P. 3:2(7,-6,-10,10,10)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Petr Dvořák – Sportovní JM, 3. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 4. František Ezr – Kotlářka

 

Skupina C

Šebl – Šimpach M. 3:1(5,7,-9,7), Kaucký – Petr 3:0(8,8,3), Šimpach M. - Petr 0:3(-5,-10,-10), Šebl – Kaucký 3:1(7,3,-7,6), Kaucký – Šimpach M. 3:0(8,4,5), Petr – Šebl 0:3(-8,-7,-6)

 

Pořadí skupiny C

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Adam Petr – TTC Praha, 4. Matěj Šimpach – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Kulveit – Jílek 3:0(7,8,5), Kubelka – Sedláček 1:3(-8,8,-11,-5), Jílek – Sedláček 0:3(-3,-9,-8), Kulveit – Kubelka 3:0(3,7,3), Kubelka – Jílek 3:0(9,4,7), Sedláček – Kulveit 1:3(5,-9,-7,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 3. Martin Kubelka – Kotlářka, 4. Tomáš Jílek – ZŠ Lužiny

 

Skupina E

Dvořák J. - Kopecký 3:0(7,9,9), Fales – Knobloch 1:3(-8,6,-9,-10), Kopecký – Knobloch 0:3(-6,-8,-3), Dvořák J. - Fales 3:0(4,5,10), Fales – Kopecký 3:2(8,-10,4,-7,12), Knobloch – Dvořák J. 1:3(-5,6,-3,-8)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Dvořák – Kotlářka, 2. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 3. Matyáš Fales – Sparta Praha, 4. Michael Kopecký – Kotlářka

 

Skupina F

Přída – Kozák 3:0(6,4,6), Čáha – Chrástek 3:0(4,8,6), Kozák – Chrástek 0:3(-4,-8,-3), Přída – Čáha 3:0(1,6,8), Čáha – Kozák 3:0(7,3,10), Chrástek – Přída 0:3(-2,-3,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Jiří Čáha – Slovan Bohnice, 3. Martin Chrástek – Sportovní JM, 4. Vojtěch Kozák – Sokol Stodůlky

 

Skupina G

Daníček – Koběrský 3:0(3,8,1), Havránek – Skopec 0:3(-9,-9,-2), Koběrský – Skopec 3:0(8,10,16), Daníček – Havránek 3:0(4,6,8), Havránek – Koběrský 3:0(12,7,5), Skopec – Daníček 1:3(8,-8,-9,-4)

 

Pořadí skupiny G

1. Adam Daníček – Sportovní JM 6, 2. Daniel Skopec – Sparta Praha 4 (3:3,67:61), 3. Jakub Havránek – Loko Vršovice 4(3:3,56:57), 4. Matěj Koběrský – Kotlářka 4(3:3,65:70)

 

Skupina H

Marat – Poncar 3:0(7,7,9), Vaněk – Beran M. 0:3(-9,-5,-8), Poncar – Beran M. 0:3(-7,-3,-9), Marat – Vaněk 3:0(7,4,12), Vaněk – Poncar 3:1(9,-6,9,10), Beran M. - Marat 2:3(11,-7,-7,12,-7)

 

Pořadí skupiny H

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Matěj Beran - Kotlářka, 3. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 4. Karel Poncar – ZŠ Lužiny

 

Osmifinále

Černota – Kaucký 3:0(8,4,7), Knobloch – Marat 3:2(-10,5,-17,10,11), Přída – Dvořák P. 0:3(-9,-3,-5), Skopec – Kulveit 3:1(3,-5,8,7), Dvořák J. - Čáha 3:0(8,2,4), Beran M. - Daníček 2:3(7,-5,8,-6,-8), Krameš – Beran T. 3:0(8,9,10), Sedláček – Šebl 0:3(-5,-7,-8)

 

Čtvrtfinále

Černota – Knobloch 3:0(7,8,5), Dvořák P. - Skopec 3:1(5,5,-4,2), Dvořák J. - Daníček 1:3(-10,-11,11,-5), Krameš – Šebl 1:3(4,-11,-12,-7)

 

Semifinále

Černota – Dvořák P. 3:1(7,-9,7,9), Daníček – Šebl 1:3(7,-9,-13,-10)

 

Finále

Černota – Šebl 3:1(9,5,-5,6)

 

Pořadí dvouher starších žáků

1. Filip Černota – Sparta Praha, 2. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 3. Petr Dvořák – Sportovní JM a Adam Daníček – Sportovní JM

 

Dvouhra starších žákyň – pořadí

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 3. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha a Helena Sommerová – Kotlářka

 

Čtyřhra starších žáků

 

Předkolo

Kubelka, Gajda – Čáha, Cihlář 0:3(-7,-8,-9), Petr, Sedláček – Veselý, Havránek 2:3(9,-5,-3,4,-3), Kaucký, Ezr F. - Marat, Vaněk 3:0(7,7,8), Skopec, Fales – Jílek, Poncar 3:2(-13,-8,4,7,4)

 

Čtvrtfinále

Dvořák, Daníček – Čáha, Cihlář 3:0(8,10,5), Veselý, Havránek - Beran M., Beran T. 1:3(-4,8,-12,-7), Krameš, Knobloch – Kaucký, Ezr F. 3:1(8,-9,13,8), Skopec, Fales – Dvořák J., Přída 0:3(-9,-7,-8)

 

Semifinále

Dvořák, Daníček – Beran M., Beran T. 3:0(7,9,6), Krameš, Knobloch – Dvořák J., Přída 1:3(10,-5,-10,-6)

 

Finále

Dvořák P., Daníček – Dvořák J., Přída 3:2(-6,-6,4,4,7)

 

Pořadí čtyřhry starších žáků

1. Petr Dvořák a Adam Daníček – oba Sportovní JM, 2. Jan Dvořák a Kryštof Přída – oba Kotlářka, 3. Matěj Beran a Tomáš Beran – oba Kotlářka a Jan Krsameš a Miroslav Knobloch – oba Loko Vršovice

 

Čtyřhra starších žákyň - pořadí

1. Veronika Šimůnková a Kateřina Lorencová – obě Slavoj Praha, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice a Anežka Blažková – Loko Vršovice, 3. Hana Slezáková a Tereza Bartoňová – obě Slovan Bohnice a Antonie Kelnárová a Kateřina vejvodová – obě ZŠ Lužiny

 

Smíšená čtyřhra staršího žactva – pořadí

1. Filip Černota a Aneta Kohlmanová – oba Sparta Praha, 2. Jonáš Kulveit a Veronika Šimůnková – oba Slavoj Praha, 3. Filip Marat – Sportovní JM a Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice a Petr Dvořák – Sportovní JM a Anna Dvořáková – Avia Čakovice

 

Dorostenci

 

Dvouhra dorostenců

 

Skupina A

Marat – Pour T. 3:0, Přída – Žiačik 0:3, Pour T. - Žiačik 0:3, Marat P. - Přída 3:1, Přída – Pour T. 3:1, Žiačik – Marat P. 2:3

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Jan Žiačik – Slovan Bohnice, 3. Kryštof Přída – Kotlářka, 4. Tomáš Pour – TJ Střížkov

 

Skupina B

Fausek – Franc 3:0, Komín – Zeidler 0:3, Franc – Zeidler 2:3, Fausek – Komín 3:0, Komín – Franc 3:0, Zeidler – Fausek 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Matěj Fausek – Sportovní JM, 2. Michal Zeidler – Slavoj Praha, 3. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 4. Michal Franc – Sportovní JM

 

Skupina C

Škarban – Cihlář 3:0, Dvořák P. - Kubát 3:0, Cihlář – Kubát 0:3, Škarban – Dvořák P. 3:1, Dvořák P. - Cihlář 3:1, Kubát – Škarban 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Škarban – Slavoj Praha, 2. Petr Dvořák – Sportovní JM, 3. Petr Kubát – Kotlářka, 4. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Slobodzian – Beran M. 3:0, Černota – Šebl 3:0, Beran M. - Šebl 0:3, Slobodzian – Černota 3:1, Černota – Beran M. 3:0, Šebl – Slobodzian 2:3

 

Pořadí skupiny D

a1. Adam Slobodzian – Sportovní JM, 2. Filip Černota – Sparta Praha, 3. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 4. Matěj Beran - Kotlářka

 

Skupina E

Truc – Kubelka 3:0, Kušta – Kulveit 0:3, Kubelka – Kulveit 1:3, Truc – Kušta 3:0, Kušta – Kubelka 2:3, Kulveit – Truc 1:3

 

Pořadí skupiny E

1. Petr Truc – Sportovní JM, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Martin Kubelka – Kotlářka, 4. Petr Kušta – TJ Střížkov

 

Skupina F

Šimůnek – Beran T. 3:2, Tichý – Marat F. 3:0, Beran T. - Marat F. 3:0, Šimůnek – Tichý 3:1, Tichý – Beran T. 1:3, Marat – Šimůnek 3:1

 

Pořadí skupiny F

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha 5, 2. Tomáš Beran – Kotlářka 5, 3. Dominik Tichý – Sokol Nusle 4, 4. Filip Marat – Sportovní JM 4

 

Skupina G

Bialas – Olšák 3:0, Novák – Daníček 1:3, Olšák – Daníček 1:3, Bialas – Novák 2:3, Novák – Olšák 3:0, Daníček – Bialas 0:3

 

Pořadí skupiny G

1. Filip Bialas – Sportovní JM A 5(5:3), 2. Oskar Novák – Slavoj Praha 5(4:5), 3. Adam Daníček – Sportovní JM 5(3:4), 4. Radek Olšák – ZŠ Lužiny 3

 

Osmifinále

Marat P. - bye, Novák – Beran T. 3:1, Dvořák P. - Zeidler 3:0, Kulveit – Slobodzian 0:3, Škarban – Bialas 3:1, Černota – Truc 3:1, Šimůnek – Žiačik 0:3, Fausek – bye

 

Čtvrtfinále

Marat P. – Novák 3:1, Dvořák P. - Slobodzian 1:3, Škarban – Černota 0:3, Žiačik – Fausek 3:0

 

Semifinále

Marat P. - Slobodzian 3:0, Černota – Žiačik 3:1

 

Finále

Marat P. - Černota 3:1(5,-14,7,10)

 

Pořadí dvouher dorostu

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Filip Černota – Sparta Praha, 3. Adam Slobodzian – Sportovní JM a Jan Žiačik – Slovan Bohnice

 

Dvouhra dorostenek – pořadí

1. Veronika Luňová – Sportovní JM, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 3. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha a Helena Sommerová – Kotlářka

 

Čtyřhra dorostenců – pořadí

1. Petr Marat a Matěj Fausek – oba Sportovní JM, 2. Adam Slobodzian – Sportovní JM a Petr Kubát – Kotlářka, 3. Filip Bialas – Sportovní JM a Jan Žiačik – Slovan Bohnice a Jan Škarban a Ondřej Šimůnek – oba Slavoj Praha

 

Čtyřhra dorostenek – pořadí

1. Anna Dvořáková – Avia Čakovice a Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 2. Veronika Luňová a Iveta Melicharová – obě Sportovní JM, 3. Hana Slezáková a Jana Maršíková – obě Slovan Bohnice

 

Smíšená čtyřhra – pořadí

1. Petr Marat a Veronika Luňová – oba Sportovní JM, 2. Matěj Fausek a Iveta Melicharová – oba Sportovní JM, 3. Filip Černota a Aneta Kohlmanová – oba Sparta Praha a Jáchym Šebl a Kateřina Lorencová – oba Slavoj Praha


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
11.12.2018