Na úvodní stránku





Hodně vyrovnaná, ale přeci mírně záporná bilance předposledního kola pražského přeboru

Fuček Miloslav

2015-03-29

Pražský přebor

Přečteno: 486

Komentářů: 0


V 21. kole pražského přeboru vybojovaly naše týmy tři vítězství, tři remízy a čtyřikrát prohrály.


TTC Praha A – TJ Orion Praha A 10:8

Remunda, Chlumský – Šilhánek, Dušek 3:2(-5,-9,10,6,8), Jelínek, Ševčík – Matoušek, Bláha 0:3(-8,-17,-7), Remunda – Šilhánek 3:2(-9,5,7,-6,6), Chlumský – Dušek 3:0(7,6,7), Jelínek – Matoušek 2:3(9,-12,-6,8,-10), Ševčík – Bláha 3:1(8,-8,6,9), Chlumský – Šilhánek 2:3(-5,8,-8,11,-6), Jelínek – Dušek 3:0(8,10,12), Ševčík – Matoušek 1:3(-7,9,-10,-6), Remunda – Bláha 3:0(5,6,5), Jelínek – Šilhánek 1:3(-13,4,-6,-10), Ševčík – Dušek 1:3(-7,6,-7,-5), Remunda – Matoušek 2:3(8,10,-8,-10,-9), Chlumský – Bláha 3:0(6,6,3), Ševčík – Šilhánek 1:3(-10,10,-9,-9), Remunda – Dušek 3:2(-8,-6,6,3,6), Chlumský – Matoušek 3:0(8,5,4), Jelínek – Bláha 3:2

Body domácích: Remunda 3,5, Chlumský 3,5, Jelínek 2, Ševčík 1

Body hostů: Matoušek 3,5, Šilhánek 3, Dušek 1, Bláha 0,5

Soutěž: 2. třída B

Hráno: PinecAréna 26. 3. 2015

 

TTC Klánovice D – TTC Praha B 10:4

Podrobný výsledek dosud nezadán.

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Klánovice 25. 3. 2015

 

TTC Praha C – SK Vršovice A 10:8

Pouč, Szilágyi – Dunder, Jantač 2:3(10,-6,10,-8,-11), Jansa, Fejks – Dvořák ml., Dvořák st. 0:3(-3,-6,-9), Pouč – Dunder 2:3(-1,10,6,-9,-5), Szilágyi – Dvořák ml. 3:2(10,6,-10,-9,8), Jansa – Jantač 1:3(10,-9,-11,-8), Fejks – Dvořák st. 3:1(8,-8,9,10), Szilágyi – Dunder 3:1(-9,5,6,7), Jansa – Dvořák ml. 3:2(-9,-7,7,9,4), Fejks – Jantač 3:2(-3,-6,9,5,7), Pouč – Dvořák st. 3:1(-8,6,6,8), Jansa – Dunder 1:3(12,-5,-6,-4), Fejks – Dvořák ml. 3:2(5,-4,-6,7,7), Pouč – Jantač 3:0(5,3,10), Szilágyi – Dvořák st. 3:2(-3,10,-5,3,8), Fejks – Dunder 1:3(4,-6,-8,-8), Pouč – Dvořák ml. 2:3(-4,8,-5,6,-4), Szilágyi – Jantač 0:3(-12,-7,-10), Jansa – Dvořák st. 3:0(4,10,9)

Body domácích: Fejks 3, Szilágyi 3, Pouč 2, Jansa 2

Body hostů: Dunder 3,5, Jantač 2,5, Dvořák ml. 1,5, Dvořák st. 0,5

Soutěž: 5. třída B

Hráno: PinecAréna 23. 3. 2015

 

PSK Olymp Praha D – TTC Praha D 10:7

Pocz, Pozníček – Buriánek, Váňa 3:0(10,7,8), Šindelář, Martykiewiecz – Bárta, Fiala 0:3(-8,-10,-2), Martykiewiecz – Fiala 3:2(-7,2,-11,9,7), Šindelář – Bárta 1:3(-7,6,-8,-4), Pozníček – Váňa 1:3(6,-7,-7,-9), Forejt – Buriánek 3:0(7,9,3), Šindelář – Fiala 0:3(-4,-5,-11), Pozníček – Bárta 3:0(5,3,2), Forejt – Váňa 3:0(3,16,4), Martykiewiecz – Buriánek 3:1(-6,11,2,4), Pozníček – Fiala 1:3(4,-5,-5,-7), Forejt – Bárta 1:3(8,-9,-8,-1), Martykiewiecz – Váňa 3:2(8,5,-7,-5,4), Šindelář – Buriánek 3:1(-6,11,2,4), Forejt – Fiala 1:3(9,-8,-9,-9), Martykiewiecz – Bárta 3:0(6,9,3), Šindelář – Váňa 3:2(4,8,-13,-6,6), Pozníček – Buriánek 3:1(1,11,-10,2)

Body domácích: Martykiewiecz 4, Forejt 2, Šindelář 2, Pozníček 1,5, Pocz 0,5

Body hostů: Fiala 3,5, Bárta 2,5, Váňa 1, Buriánek 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Olymp 24. 3. 2015

 

TJ Sokol Nové Vysočany D – TTC Praha E 10:8

Nováček, Erben – Moravec, Nedvěd 2:3(4,-4,8,-7,-7), Jonák, Černý – Haba, Fuček 2:3(3,-9,-8,7,-2), Nováček – Moravec 1:3(8,-6,-6,-5), Erben – Nedvěd 3:2(-8,10,9,7,10), Černý – Haba 0:3(-9,-9,-6), Jonák – Fuček 3:0(4,8,2), Erben – Moravec 3:2(-8,7,-11,11,5), Černý – Nedvěd 0:3(-3,-6,-3), Jonák – Haba 3:2(-13,7,-5,9,5), Nováček – Fuček 3:0(4,4,7), Černý – Moravec 1:3(8,-6,-1,-2), Jonák – Nedvěd 3:1(5,-8,9,13), Nováček – Haba 3:0(6,4,10), Erben – Fuček 3:0(1,7,1), Jonák – Moravec 1:3(-7,7,-3,-8), Nováček – Smíšek Jan 3:0(4,4,6), Erben – Haba 2:3(9,-9,4,-11,-7), Černý – Fuček 3:0(9,2,5)

Body domácích: Jonák 3, Nováček 3, Erben 3, Černý 1

Body hostů: Moravec 3,5, Haba 2,5, Nedvěd 1,5, Fuček 0,5, Smíšek Jan 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Nové Vysočany 25. 3. 2015

 

TTC Praha F – SK Slivenec D 9:9

Mutl, Havlíček – Urban, Maršálek 3:2(9,-8,10,-7,12), Poulíček, Paroubek P. - Čítek, Kop 1:3(7,-9,-10,-12), Poulíček – Čítek 3:2(6,-5,10,-9,8), Paroubek P. - Kop 1:3(-4,12,-7,-6), Havlíček – Urban 0:3(-3,-6,-12), Mutl – Maršálek 3:0(9,11,10), Paroubek P. - Čítek 1:3(3,-8,-10,-5), Havlíček – Kop 0:3(-12,-9,-7), Mutl – Urban 3:2(6,9,-12,-7,14), Poulíček – Maršálek 3:1(8,7,-6,15), Havlíček – Čítek 1:3(-9,-4,9,-10), Mutl – Kop 3:2(-6,-10,12,9,9), Poulíček – Urban 2:3(8,8,-9,-10,-9), Paroubek P. - Maršálek 3:2(6,-6,12,-10,11), Mutl – Čítek 2:3(5,18,-12,-9,-6), Poulíček – Kop 2:3(-6,-9,10,8,-9), Paroubek P. - Urban 3:1(10,-5,9,7), Havlíček – Maršálek 3:2(10,-6,5,-5,9)

Body domácích: Mutl 3,5, Poulíček 2, Paroubek P. 2, Havlíček 1,5

Body hostů: Čítek 3,5, Kop 3,5, Urban 2, Maršálek 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Harlequin 26. 3. 2015

 

TTC Praha G – TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:3

Haba, Fuček – Zücker, Margaritov 3:1(-9,8,7,9), Váňa, Antošová – Brož, Zábranský 2:3(9,-7,12,-10,-11), Haba – Brož 3:2(9,10,-7,-8,12), Antošová – Zábranský 3:2(8,-10,9,-7,9), Smíšek Jan – Zücker 3:1(8,-10,7,10), Váňa – Margaritov 3:0(8,7,6), Antošová – Brož 2:3(9,-7,10,-8,-9), Smíšek Jan – Zábranský 3:2(-6,8,10,8,7), Váňa – Zücker 3:1(-8,7,9,11), Haba – Margaritov 3:0(7,5,8), Smíšek Jan – Brož 0:3(-5,-7,-6), Váňa – Zábranský 3:2(9,-7,-8,10,5), Haba – Zücker 3:1(7,-9,8,6)

Body domácích: Haba 3,5, Váňa 3, Smíšek Jan 2, Antošová 1, Fuček 0,5

Body hostů: Brož 2,5, Zábranský 0,5, Zücker 0, Margaritov 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Harlequine 27. 3. 2015

 

TTC Praha H – TTC Praha I 9:9

Předehráno

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 29. 9. 2014

 

TJ Loko Vršovice B – TTC Praha A 10:0

Adamová, Závodská – Malá, Mamchur 3:0(8,5,4), Krylová - Otrusinová 3:0(9,1,4), Adamová – Malá 3:0(7,4,7), Závodská – Mamchur 3:0(7,7,7), Adamová – Otrusinová 3:0(1,2,6), Krylová – Mamchur 3:1(-11,4,6,4), Závodská – Malá 3:1(7,9,-7,9), Adamová – Mamchur 3:0(5,5,5), Závodská – Otrusinová 3:1(9,-6,7,4), Krylová – Malá 3:1(2,7,-14,8)

Body domácích: Adamová 3,5, Závodská 3,5, Krylová 3

Body hostů: nikdo

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Loko Vršovice 26. 3. 2015

 

Dohrávka

 

TTC Praha I – TJ Loko Vršovice G 2:10

Podrazil Vojtěch, Kelbl – Knobloch, Blažková 3:2(7,-9,-6,6,10), Podrazil J., Mamchur – Krameš st., Havránek 0:3(-3,-5,-1), Kelbl – Krameš st. 0:3(-6,-1,-6), Mamchur – Blažková 0:3(-3,-4,-9), Podrazil J.- Havránek 3:0(10,6,5), Podrazil Vojtěch – Knobloch 0:3(-6,-1,-3), Mamchur – Krameš st. 0:3(-3,-6,-3), Podrazil J. - Blažková 0:3(-5,-2,-9), Podrazil Vojtěch – Havránek 0:3(-5,-7,-8), Kelbl – Knobloch 0:3(-9,-7,-13), Podrazil J. - Krameš 0:3(-6,-7,-5), Podrazil Vojtěch – Blažková 0:3(-9,-7,-13), Kelbl – Havránek 0:3(-6,-7,-5)

Body domácích: Podrazil J. 1, Podrazil Vojtěch 0,5, Kelbl 0,5, Mamchur 0

Body hostů: Krameš 3,5, Blažková 3, Knobloch 2, Havránek 1,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Loko Vršovice 27. 3. 2015


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
25.09.2018