Na úvodní stránku





Závěrečnou Grand Prix staršího žactva na Elizze vyhrál Jan Krameš

Fuček Miloslav

2015-04-12

Žáci

Přečteno: 443

Komentářů: 0


Vítězem šestého turnaje seriálu pražských Grand Prix staršího žactva se stal Jan Krameš. Z našich hráčů se Tomáš Sedláček umístil na 8. místě a Adamovi Petrovi se nedařilo a vypadl v 1. kole útěchy.


Rekordních padesát hráčů se sešlo včera na Elizze na Grand Prix starších žáků. Hrálo se v šestnácti skupinách.

 

Dvouhra 1. stupeň

 

Skupina A

Blažková – Buček 0:3(-4,-9,-6), Dvořák P. - Blažková 3:0(3,4,2), Buček – Dvořák P. 0:3(-5,-7,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Dvořák – Sportovní JM, 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 3. Anežka Blažková – Loko Vršovice

 

Skupina B

Lorencová – Hlaváč 2:3(6,-9,-7,9,-8), Dvořák J. - Lorencová 3:0(5,2,5), Hlaváč – Dvořák J. 0:3(-10,-7,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Dvořák – Kotlářka, 2. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 3. Katečina Lorencová – Slavoj Praha

 

Skupina C

Krupičková – Kubelka 0:3(-1,-5,-8), Kulveit – Krupičková 3:0(6,7,4), Kubelka – Kulveit 0:3(-3,-8,-6)

 

Pořadí skupiny C

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Martin Kubelka – Kotlářka, 3. Tereza Krupičková – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Voskovec - Bartoňová 0:3(-8,-3-2), Skopec – Voskovec 3:0(8,3,3), Bartoňová – Skopec 1:3(11,-8,-8,-9)

 

Pořadí skupiny D

1. Daniel Skopec – Sparta Praha, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Tomáš Voskovec – Kotlářka

 

Skupina E

Lebeda - Čáha 3:1(6,8,-5,11), Krameš – Čáha 3:0(3,8,5), Čáha – Krameš 0:3(-3,-8,-5)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Jiří Čáha – Slovan Bohnice

 

Skupina F

Sloup – Cihlář 1:3(5,-7,-10,-4), Přída – Sloup 3:0(3,5,7), Cihlář – Přída 0:3(-7,-8,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 3. Richard Sloup – Sportovní JM

 

Skupina G

Bendzák – Fales 1:3(6,-5,-11,-7), Šimůnková – Bendzák 3:0(7,3,6), Fales – Šimůnková 0:3(-3,-9,-8)

 

Pořadí skupiny G

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Matyáš Fales – Sparta Praha, 3. Jakub Bendzák – Sportovní JM

 

Skupina H

Bartoň – Mrázková 0:3(-7,-12,-7), Beran T. - Bartoň 3:0(5,3,9), Mrázková – Beran T. 0:3(-3,-7,-7)

 

Pořadí skupiny H

1. Tomáš Beran – Kotlářka, 2. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 3. Tomáš Bartoň – Sparta Praha

 

Skupina I

Němec – Petr 3:0(6,8,7), Marat – Němec 3:0(6,8,8), Petr – Marat 2:3(-7,8,9,-9,-6)

 

Pořadí skupiny I

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Filip Němec – Kotlářka, 3. Adam Petr – TTC Praha

 

Skupina J

Khalaila – Mitka 1:3(-10,-3,13,-6), Knobloch – Khalaila 3:0(5,4,7), Mitka – Knobloch 2:3(-8,6,-4,8,-9)

 

Pořadí skupiny J

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 3. Adam Khalaila – Kotlářka

 

Skupina K

Havlíček – Veselý 0:3(-7,-4,-6), Kaucký – Havlíček 3:0(3,5,3), Veselý – Kaucký 0:3(-4,-1,-6)

 

Pořadí skupiny K

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Filip Veselý – Loko Vršovice, 3. Matouš Havlíček – Sparta Praha

 

Skupina L

Žák – Vaněk 0:3(-2,-5,-5), Balák – Žák 3:0(4,6,4), Vaněk – Balák 0:3(-6,-7,-7)

 

Pořadí skupiny L

1. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 2. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 3. Marek Žák – Sparta Praha

 

Skupina M

Pašek – Sochor 3:0(5,7,8), Buchtová – Klika 3:0(5,2,6), Pašek – Buchtová 3:0(5,7,8), Sochor – Klika 3:0(3,3,1), Klika – Pašek 0:3(-2,-2,-3), Sochor – Buchtová 3:0(2,4,4)

 

Pořadí skupiny M

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 3. Tereza Buchotá – Kotlářka, 4. Matěj Klika – Sparta Praha

 

Skupina N

Šusta – Průša O. 1:3(-8,-7,6,-10), Beran M. - Šusta 3:0(6,7,6), Průša O. - Beran M. 2:3(9,9,-6,-4,-4)

 

Pořadí skupiny N

1. Matěj Beran – Kotlářka, 2. Ondřej Průša – Sportovní JM, 3. Petr Šusta – Sparta Praha

 

Skupina O

Kohlmanová - Havránek 3:2(12,12,-14,-8,8), Seidlová – Sysel 0:3(-7,-5,-5), Kohlmanová – Seidlová 3:0(8,2,2), Havránek – Sysel 0:3(-7,-3,-8), Sysel – Kohlmanová 1:3(-10,8,-10,-6), Havránek – Seidlová 3:0(4,8,7)

 

Pořadí skupiny O

1. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 2. Vojtěch Sysel – TTC Brandýs n. L., 3. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 4. Monika Seidlová – Kotlářka

 

Skupina P

Suk – Náhlik 0:3(-7,-4,-6), Sedláček – Suk 3:0(6,7,2), Náhlik – Sedláček 1:3(7,-13,-8,-12)

 

Pořadí skupiny P

1. Tomáš Sedláček TTC Praha, 2. Pavol Náhlik – Kotlářka, 3. Matouš Suk – Sparta Praha

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Šestnáctifinále

Dvořák P. - Mrázková 3:09,4,8), Mitka – Pašek 3:0(8,11,9), Sedláček – Němec 3:0(8,10,11), Kubelka – Šimůnková 0:3(-12,-3,-6), Krameš – Cihlář 3:0(4,6,6), Hlaváč – Kaucký 0:3(-8,-4,-6), Beran M. - Sysel 3:0(2,8,7), Vaněk – Skopec 0:3(-9,-7,-9), Kulveit – Bartoňová 3:0(2,8,4), Průša O. - Kolmanová 0:3(-6,-9,-4), Knobloch – Lebeda 3:2(-11,11,-12,7,7), Buček – Přída 0:3(-8,-9,-6), Beran T. - Fales 3:0(8,9,5), Veselý – Marat 2:3(-10,-8,5,7,-10), Balák – Náhlik 2:3(15,-7,-9,8,-9), Sochor – Dvořák J. 0:3(-5,-5,-9)

 

Osmifinále

Dvořák P. - Mitka 3:0(8,6,1), Sedláček – Šimůnková 3:1(-7,9,8,9), Krameš – Kaucký 3:1(-9,5,6,6), Beran M. - Skopec 2:3(8,10,-8,-9,-8), Kulveit – Kohlmanová 3:2(9,-8,7,-9,9), Knobloch – Přída 0:3(-7,-5,-6), Beran T. - Marat 3:2(8,9,-7,-8,5), Náhlik – Dvořák J. 0:3(-3,-11,-10)

 

Čtvrtfinále

Dvořák P. - Sedláček 3:1(10,-7,6,9), Krameš – Skopec 3:2(7,-11,7,-12,4), Kulveit – Přída 3:2(-6,7,-12,4,4), Beran T. - Dvořák J. 0:3(-9,-5,-5)

 

Semifinále

Dvořák P. - Krameš 2:3(6,2,-10,-7,-5), Kulveit – Dvořák J. 0:3(-11,-8,-8)

 

Finále

Krameš – Dvořák J. 3:1(-3,6,6,10)

 

O 3. místo

Dvořák P. - Kulveit 3:1(8,4,-9,9)

 

O 5. až 8. místo

Sedláček – Skopec 0:3(-5,-8,-8), Přída – Beran T. 3:0(8,11,9)

 

O 5. místo

Skopec – Přída 0:3(-2,-9,-8)

 

O 7. místo

Sedláček – Beran T. 0:3(-9,-1,-6)

 

O 9. až 16. místo

Mitka – Šimůnková 3:0(6,5,10), Kaucký – Beran M. 2:3(-9,5,9,-7,-6), Kohlmanová – Knobloch 3:2(10,-6,11,-13,7), Marat – Náhlik 3:1(-9,11,4,6)

 

O 9. až 12. místo

Mitka – Beran M. 0:3(-6,-10,-5), Kohlmanová – Marat 2:3(6,-9,-10,11,-11)

 

O 9. místo

Beran M. - Marat 3:0(8,6,4)

 

O 11. místo

Mitka – Kohlmanová 0:3(-7,-7,-12)

 

O 13. až 16. místo

Šimůnková – Kaucký 0:3(-7,-11,-7), Knobloch – Náhlik 2:2(-9,-4,6,5,-7)

 

O 13. místo

Kaucký – Náhlik 3:1(14,-9,12,7)

 

O 15. místo

Šimůnková – Knobloch 3:2(-5,8,9,-9,6)

 

Celkové pořadí dvouher

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Jan Dvořák – Kotlářka, 3. Petr Dvořák – Sportovní JM, 4. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 5. Kryštof Přífa – Kotlářka, 6. Daniel Skopec – Sparta Praha, 7. Tomáš Beran – Kotlářka, 8. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 9. Matěj Beran – Kotlářka, 10. Filip Marat – Sportovní JM, 11. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 12. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 13. Jakub Kaucký – Kotlářka, 14. Pavol Náhlik – Kotlářka, 15. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 16. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 17. až 32. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, Adam Pašek – Slavoj Praha, Filip Němec – Kotlářka, Martin Kubelka – Kotlářka, Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, Vojtěch Sysel – TTC Brandýs n. L., Petr Vaněk – Slavoj Praha, Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, Ondřej Průša – Sportovní JM, Josef Lebeda – Kotlářka, Tadeáš Buček – Slavoj Praha, Matyáš Fales – Sparta Praha, Filkip Veselý – Loko Vršovice, Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L. a Adam Sochor – Stadion Žižkov

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Sloup – Seidlová 3:0(6,8,8)

 

Osmifinále

Petr – Sloup 1:3(-10,-11,10,-8), Šusta – Lorencová 0:3(-5,-2,-9), Khaila – Žák 3:0 w.o., Havlíček – Buchtová 0:3 w.o., Havránek – Klika 3:0 w.o., Blažková – Bendzák 3:0(8,12,4), Suk – Krupičková 3:0(5,4,2), Bartoň – Čáha 0:3(-4,-7,-3)

 

Čtvrtfinále

Sloup – Lorencová 3:1(8,-10,15,7), Khalaila – Buchtová 3:1(4,7,-14,6), Havránek – Blažková 3:1(3,3,-5,7), Suk – Čáha 0:3(-6,-6,-9)

 

Semifinále

Sloup – Khalaila 3:0(8,7,6), Havránek – Čáha 3:1(6,7,-9,7)

 

Finále

Sloup – Havránek 1:3(-11,6,-6,-4)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 2. Richard Sloup – Sportovní JM, 3. Adam Khalaila – Kotlářka a Jiří Čáha – Slovan Bohnice

 

Čtyřhry

 

Šestnáctifinále

Dvořák J., Kulveit – bye, Šusta, Bartoň – Cihlář, Čáha 0:3(-6,-4,-5), Šimůnková, Lorenzová – Průša O., Bendzák 3:0(7,7,2), Buchtová, Seidlová – Sedláček, Hlaváč 0:3(-7,-6,-9), Balák, Mitka – bye, Bartoňová, Blažková – Veselý, Havránek 0:3(-8,-8,-5), Dvořák P., Sloup – Žák, Havlíček 3:0(6,4,3), Beran T., Beran M. - bye, Přída, Kaucký – bye, Petr, Sysel – Kohlmanová, Fales 0:3(-8,-4,-3), Marat, Sochor – Khalaila, Voskovec 3:0(4,2,7), Skopec, Vaněk – bye, Pašek, Buček – bye, Mrázková, Krupičková – Náhlik, Lebeda 0:3(-8,-5,-5), Kubelka, Němec – Suk, Klika 3:0(3,7,6), Krameš, Knobloch – bye

 

Osmifinále

Dvořák J., Kulveit – Cihlář, Čáha 3:2(-9,-9,8,5,5), Šimůnková, Lorencová – Sedláček, Hlaváč 3:2(4,-11,7,-10,8), Balák, Mitka – Veselý, Havránek 3:1(4,-8,11,7), Dvořák P., Sloup – Beran T., Beran M. 0:3(-8,-8,-11), Přída, Kaucký – Kohlmanová, Fales 3:2(6,-13,4,-12,3), Marat, Sochor – Skopec, Vaněk 3:0(9,5,1), Pašek, Buček – Náhlik, Lebeda 2:3(-5,9,9,-8,-4), Kubelka, Němec – Krameš, Knobloch 1:3(-6,8,-0,-10)

 

Čtvrtfinále

Dvořák J., Kulveit – Šimůnková, Lorencová 3:0(4,9,4), Balák, Mitka – Beran T., Beran M. 2:3(6,-7,10,-8,-7), Přída, Kaucký – Marat, Sochor 3:0(8,3,9), Náhlik, Lebeda – Krameš, Knobloch 0:3(-8,-9,-6)

 

Semifinále

Dvořák J., Kulveit – Beran T., Beran M. 1:3(-9,-4,10,-9), Přída, Kaucký – Krameš, Knobloch 3:0(11,12,4)

 

Finále

Dvořák J., Kulveit – Přída, Kaucký 3:1(6,14,-11,8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Dvořák – Kotlářka a Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Kryštof Přída a Jakub Kaucký – oba Kotlářka, 3. Tomáš Beran a Matěj Beran – oba Kotlářka a Jan Krameš a Miroslav Knobloch – oba Loko Vršovice

 

Dnes se hraje na Elizze Grand Prix dorostu, na které nemáme zastoupení našich hráčů.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.01.2018