Na úvodní stránku





Po týdnu opět Jan Krameš, tentokrát v Modřanech na Grand Prix mladšího žactva

Fuček Miloslav

2015-04-18

Žáci

Přečteno: 566

Komentářů: 0


Vítězem dnešní Grand Prix mladšího žactva se dnes v Modřanech stal Jan Krameš. Ve velmi silné konkurenci bojovali naši dva hráči v útěše.


Při účasti 32 hráčů se hrálo v osmi skupinách a do konečného pořadí se dohrávala nejenom první šestnáctka, ale i útěcha.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Přída – Průša 3:0(8,8,8), Buček – Čipera 3:0(7,3,1), Průša – Čipera 3:0(8,6,8), Přída – Buček 3:0(6,5,9), Buček – Průša 3:2(8,14,-9,-9,11), Čipera – Přída 0:3(-9,-6,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 3. Ondřej Průša – Sportovní JM, 4. Martin Čipera – Sokol Netvořice

 

Skupina B

Krameš – Podrazil Václav 3:0(6,5,3), Lebeda – Handlová 3:2(4,-11,-8,6,6), Podrazil Václav – Handlová 3:0(3,11,7), Krameš – Lebeda 3:1(4,-9,9,2), Lebeda – Podrazil Václav 3:1(2,-5,5,5), Handlová – Krameš 0:3(-1,-3,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Václav Podrazil – TTC Praha, 4. Natálie Handlová – Slovan Bohnice

 

Skupina C

Kaucký – Podrazil Vojtěch 3:0(7,5,5), Blažková – Nesvačil 3:0(3,9,6), Podrazil Vojtěch – Nesvačil 3:0(2,6,4), Kaucký – Blažková 3:0(5,7,6), Blažková – Podrazil Vojtěch 3:2(8,-3,6,-13,5), Nesvačil – Kaucký 0:3(-7,-2,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 3. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 4. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny

 

Skupina D

Mitka – Kopecký 3:0(4,8,3), Havránek – Michlík 3:0(2,1,3), Kopecký – Michlík 3:1(5,3,-2,8), Mitka – Havránek 3:1(10,-8,3,8), Havránek – Kopecký 3:0(7,7,5), Michlík – Mitka 0:3(-9,-9,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. Michael Kopecký – Kotlářka, 4. Michal Michlík – Slavoj Praha

 

Skupina E

Marat – Pfleger 3:0(4,6,4), Bartoňová – Lanžhotský 3:0(5,5,8), Pfleger – Lanžhotský 3:1(7,6,-8,6), Marat – Bartoňová 3:1(-8,10,8,9), Bartoňová – Pfleger 3:0(7,6,8), Lanžhotský – Marat 0:3(-5,-6,-1)

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 4. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka

 

Skupina F

Pašek – Bendzák 3:0(5,5,4), Plachá – Redlich 2:3(-11,7,0,-7,-6), Bendzák – Redlich 3:1(6,-8,8,9), Pašek – Plachá 3:0(9,2,5), Plachá – Bendzák 3:0(10,13,8), Redlich – Pašek 0:3(-9,-2,-8)

 

Pořadí skupiny F

1. Adam Pašek – Slavoj Praha 6. 2. Liliana Plachá – TSM Kladno 4(5:3), 3. Michal Redlich – ZŠ Lužiny 4(4:5), 4. Jakub Bendzák – Sportovní JM 4(3:4)

 

Skupina G

Sochor – Lorencová 3:0(4,10,0), Šmíd – Svoboda 3:0(10,6,11), Lorencová – Svoboda 0:3(-8,-11,-4), Sochor – Šmíd 3:1(7,-10,9,10), Šmíd – Lorencová 3:1(7,-8,7,3), Svoboda – Sochor 0:3(-5,-10,-10)

 

Pořadí skupiny G

1. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 2. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 3. Maxim Svoboda – Kotlářka, 4. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha

 

Skupina H

Jaroň – Němec 3:2(7,-6,8,-9,5), Šimůnková – Šusta 3:0(2,4,4), Němec – Šusta 3:1(9,-7,8,6), Jaroň – Šimůnková 0:3(-12,-9,-7), Šimůnková – Němec 3:0(7,16,7), Šusta – Jaroň 0:3(-9,-5,-2)

 

Pořadí skupiny H

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 3. Filip Němec – Kotlářka, 4. Petr Šusta – Sparta Praha

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Osmifinále

Přída – Šmíd 3:0(7,3,9), Blažková – Pašek 0:3(-9,-5,-6), Marat – Jaroň 3:0(9,4,8), Lebeda – Mitka 2:3(10,6,-6,-5,-9), Kaucký – Havránek 3:1(10,2,-10,2), Plachá – Šimůnková 3:1(6,-6,7,8), Sochor – Bartoňová 3:1(11,-9,4,3), Buček – Krameš 0:3(-7,-5,-8)

 

Čtvrtfinále

Přída – Pašek 3:1(-10,3,6,9), Marat – Mitka 3:1(11,-9,10,7), Kaucký – Šimůnková 3:2(-8,6,-14,3,6), Sochor – Krameš 1:3(-7,-7,10,-6)

 

Semifinále

Přída – Marat 3:0(6,8,6), Kaucký – Krameš 2:3(-6,5,-5,8,-9)

 

Finále

Přída – Krameš 1:3(4,-3,-5,-4)

 

O 3. místo

Marat – Kaucký 3:1(5,5,-6,9)

 

O 5. až 8. místo

Pašek – Mitka 0:3(-5,-10,-9), Šimůnková – Sochor 3:1(3,-8,16,7)

 

O 5. místo

Mitka – Šimůnková 3:1(-14,4,6,12)

 

O 7. místo

Pašek – Sochor 2:3(-5,6,-9,7,-8)

 

O 9. až 16. místo

Šímd – Blažková 3:0(10,10,4), Jaroň – Lebeda 3:0(5,2,4), Havránek – Plachá 3:2(7,7,-8,-8,8), Bartoňová – Buček 0:3(-9,-6,-7)

 

O 9. až 12. místo

Šmíd – Jaroň 1:3(10,-6,-4,-7), Havránek – Buček 3:0(9,9,8)

 

O 9. místo

Jaroň – Havránek 3:0(5,8,6)

 

O 11. místo

Šmíd – Buček 3:0(7,6,3)

 

O 13. až 16.místo

Blažková – Lebeda 1:3(7,-8,-8,-9), Plachá – Bartoňová 3:0(9,7,5)

 

O 13. místo

Lebeda – Plachá 1:3(-9,9,-9,-9)

 

O 15. místo

Blažková – Bartoňová 3:2(9,9,-9,-9,9)

 

Útěcha

 

Osmifinále

Průša – Lanžhotský 3:1(8,6,-11,3), Handlová – Svoboda 0:3(-14,-9,-8), Němec – Michlík 3:0(2,3,4), Bendzák – Podrazil Vojtěch 3:0, Kopecký – Nesvačil 3:1(-6,8,6,7), Lorencová – Redlich 2:3(5,-10,8,-10,-7), Pfleger – Čipera 23:0(1,4,2), Šusta – Podrazil Václav 0:3(-3,-7,-7)

 

Čtvrtfinále

Průša – Svoboda 1:3(-8,-9,8,-10), Němec – Bendzák 3:2(9,-5,-9,8,10), Kopecký – Redlich 2:3(4,4,-6,-9,-6), Pfleger – Podrazil Václav 3:1

 

Semifinále

Svoboda – Němec 2:3(-11,-9,7,9,4), Redlich – Pfleger 0:3(-7,-8,-3)

 

Finále – o 17. místo

Němec – Pfleger 3:2(5,-9,0,-11,9)

 

O 19. místo

Svoboda – Redlich 3:0(8,9,7)

 

O 21. až 24. místo

Průša – Bendzák 3:0 w.o., Kopecký – Podrazil Václav 3:1(5,-9,2,6)

 

O 21. místo

Průša – Kopecký 3:2(9,9,12,-9,6)

 

O 23. místo

Bendzák – Podrazil Václav 0:3 w.o.

 

O 25. až 32. místo

Lanžhotský – Handlová 0:23(-7,-7,-6), Michlík – Podrazil Vojtěch 0:3(-4,-5,-8), Nesvačil – Lorencová 0:3(-5,-5,-6), Čipera – Šusta 0:3(-5,-7,-4)

 

O 25. až 28. místo

Handlová – Podrazil Vojtěch 1:3(-9,11,-5,-8), Lorencová – Šusta 3:0(9,5,6)

 

O 25. místo

Podrazil Vojtěch – Lorencová 3:1(8,-6,11,8)

 

O 27. místo

Handlová – Šusta 3:0(6,7,6)

 

O 29. až 32. místo

Lanžhotský – Michlík 1:3(-8,9,-12,-9), Nesvačil – Čipera 3:1(-9,7,7,7)

 

O 29. místo

Michlík – Nesvačil 2:3(7,5,-10,-7,-8)

 

O 31. místo

Lanžhotský – Čipera 3:0(9,9,9)

 

Pořadí dvouher

1. Jak Krameš – Loko Vršovice, 2. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Filip Marat – Sportovní JM, 4. Jakub Kautský – Kotlářka, 5. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 6. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 7. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 8. Adam Pašek – Slavoj Praha, 9. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 10. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 11. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 12. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 13. Liliana Plachá – TSM Kladno, 14. Josef Lebeda – Kotlářka, 15. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 16. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 17. Filip Němec – Kotlářka, 18. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 19. Maxim Svoboda – Kotlářka, 20. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 21. Ondřejk Průša – Sportovní JM, 22. Michael Kopecký – Kotlářka, 23. Václav Podrazil – TTC Praha, 24. Jakub Bendzák – Sportovní JM, 25. Vojtěch Podfrazil – TTC Praha, 26. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 27. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 28. Petr Šusta – Sparta Praha, 29. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 30. Michal Michlík – Slavoj Praha, 31. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka, 32. Martin Čipera – Sokol Netvořice

 

 

Čtyřhry

 

Osmifinále

Přída, Kuacký – Redlich, Nesvačil 3:0(10,5,8), Podrazil Václav, Podrazil Vojtěch – Šimůnková, Lorencová 1:3, Lebneda, Kopecký – Šmíd, Čipera 3:0(6,6,9), Pfleger, Michlík – Krameš, Havránek 0:3(-1,-4,-1), Mitka, Jaroň – Bartoňová, Handlová 3:0(13,6,4), Průša, Bendzák – Plachá, Němec 0:3(-8,-6,-9), Pašek, Buček – Blažková, Šusta 3:0, Svoboda, Lanžhotský – Marat, Sochor 0:3(-3,-3,-3)

 

Čtvrtfinále

Přída, Kaucký – Šimůnková, Lorencová 3:0(5,5,6), Lebeda, Kopecký – Krameš, Havránek 0:3(-5,-5,-5), Mitka, Jaroň – Plachá, Němec 3:1(8,8,-8,7), Pašek, Buček – Marat, Sochor 0:3(-4,-5,-3)

 

Semifinále

Přída, Kaucký – Krameš, Havránek 1:3(8,-6,-9,-5), Mitka, Jaroň - Marat, Sochor 3:0(8,9,11)

 

Finále

Krameš, Havránek – Mitka, Jaroň 3:1(-7,6,5,8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Krameš a Jakub Havránek – oba Loko Vršovice, 2. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L. a Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 3. Kryštof Přída a Jakub Kaucký – oba Kotlářka a Filip Marat – Sportovní JM a Adam Sochor – Stadion Žižkov

 

Zítra se hraje opět v Modřanech poslední Grand Prix této sezóny a to v kategorii nejmladšího žactva.

 

V pátek 8. 5. proběhne turnaj Masters v kategorii nejmladšího žactva. Jako 4. náhradník je do něj nominován Václav Podrazil a jako 6. náhradník Vojtěch Podrazil. Na dnešním turnaji bylo sice relativně málo hráčů, ale kvalita nahradila kvantitu. Turnaj byl mimořádně silně obsazen, z první šestnáctky pražských hráčů chyběli pouze Sommerová a Knobloch.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.10.2018