Na úvodní stránku





Vítězem Masters staršího žactva se stal Jonáš Kulveit

Fuček Miloslav

2015-05-03

Žáci

Přečteno: 504

Komentářů: 0


Na Elizze v sobotu vyvrcholily turnaje Grand Prix staršího žactva závěrečným turnajem Masters. Vítězem se stal Jonáš Kulveit ze Slavoje Praha, celkovým vítězem celé série je Petr Dvořák ze Sportovní JM. Náš Tomáš Sedláček skončil v Masters na 13. místě a celkově patnáctý.


Turnaje se zúčastnilo 15 hráčů, omluvený byl Jáchym Šebl, za kterého nastoupil jako náhradník Miroslav Knobloch z Loko Vršovice a Daniel Skopec za Sparty Praha, za kterého náhradník nebyl.

 

Skupina A

Dvořák P. – Pašek 3:1(6,-8,8,3), Beran M. - Dvořák J. 2:3(3,-4,-4,8,-9), Beran T. - Balák 1:3(-9,-11,8,-8), Knobloch – Kohlmanová 0:3(-8,-12,-12),

Pašek – Kohlmanová 2:3(-11,9,9,-4,-8), Balák – Knobloch 3:1(2,6,-14,9), Dvořák J. - Beran T. 2:3(9,9,-5,-7,-7), Dvořák P. - Beran M. 3:1(-9,4,5,3),

Beran M. - Pašek 3:1(3,8,-7,5), Beran T. - Dvořák P. 1:3(-6,-6,9,-5), Knobloch – Dvořák J. 3:0(9,8,7), Kohlmanová – Balák 1:3(-4,-10,8,-7),

Pašek – Balák 0:3(-8,-7,-8), Dvořák J. - Kohlmanová 3:0(3,5,7), Dvořák P. - Knobloch 3:0(6,7,10), Beran M. - Beran T. 1:3(-9,9,-7,-8),

Beran T. - Pašek 3:1(3,-8,6,8), Knobloch – Beran M. 1:3(-4,-4,9,-9), Kohlmanová – Dvořák P. 1:3(-5,-6,9,-7), Balák – Dvořák J. 1:3(4,-9,-10,-9),

Pašek – Dvořák J. 1:3(8,-10,-11,-6), Dvořák P. - Balák 3:0(8,8,9), Beran M. - Kohlmanová 3:2(8,-6,8,-9,8), Beran T. - Knobloch 3:2(-8,6,4,-5,8),

Knobloch – Pašek 1:3(-9,6,-8,-4), Kohlmanová – Beran T. 0:3(-9,-7,-9), Balák – Beran M. 3:2(-9,9,6,-9,2), Dvořák J. - Dvořák P. 1:3(11,-3,-7,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Dvořák – Sportovní JM, 2. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 3. Tomáš Beran – Kotlářka, 4. Jan Dvořák – Kotlářka, 5. Matěj Beran – Kotlářka, 6. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 7. Adam Pašek – Slavoj Praha, 8. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice

 

Skupina B

Kulveit – Sedláček 3:1(-8,8,9,8), Mitka – Krameš 0:3(-3,-9,-5), Marat – Skopec 3:0 w.o., Kaucký – Přída 3:2(-15,10,6,-7,8),

Sedláček – Přída 1:3(9,-6,-6,-5), Skopec – Kaucký 0:3 w.o., Krameš – Marat 3:0(6,9,6), Kulveit – Mitka 3:1(7,-7,11,8),

Mitka – Sedláček 3:2(-8,9,9,-7,8), Marat – Kulveit 2:3(9,9,-8,-5,-7), Kaucký – Krameš 2:3(9,5,-5,-6,-9), Přída – Skopec 3:0 w.o.,

Sedláček – Skopec 3:0 w.o., Krameš – Přída 3:0(4,8,6), Kulveit – Kaucký 3:1(8,-5,4,7), Mitka – Marat 3:1(-8,15,9,10),

Marat – Sedláček 3:1(11,-4,9,5), Kaucký – Mitka 3:0(11,10,8), Přída – Kulveit 0:3(-6,-6,-9), Skopec – Krameš 0:3 w.o.,

Sedláček – Krameš 0:3(-4,-6,-6), Kulveit – Skopec 3:0 w.o., Mitka – Přída 0:3(-7,-6,-6), Marat – Kaucký 2:3(-13,10,10,-7,-9),

Kaucký – Sedláček 3:2(-6,5,18,-7,8), Přída – Marat 3:2(-9,10,-9,9,9), Skopec – Mitka 0:3 w.o., Krameš – Kulveit 1:3(-8,7,-7,-10)

 

Pořadí skupiny B

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Jan Krameš – Loko Vršovice, 3. Jakub Kaucký – Kotlářka, 4. Kryštof Přída – Kotlářka, 5. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 6. Filip Marat – Sportovní JM, 7. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 8. Daniel Skopec – Sparta Praha

 

O 1. až 4. místo

Dvořák P. - Krameš 1:3(-5,6,-9,-11), Balák – Kulveit 1:3(-7,-12,7,-7), Krameš – Kulveit 1:3, Dvořák P. - Balák 3:0, Balák – Krameš 0:3(-12,-8,-8), Kulveit – Dvořák 2:3(8,-6,-2,6,-3)

 

Pořadí

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha 5 (5:4), 2. Jan Krameš – Loko Vršovice 5 (4:4), 3. Petr Dvořák – Sportovní JM 5 (4:5),. 4. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L. 3

 

O 5. až 8. místo

Beran T. - Přída 1:3(-9,-10,9,-8), Dvořák J. - Kaucký 0:3(-6,-7,-4), Přída – Kaucký 2:3, Beran T. - Dvořák J. 3:2, Dvořák J. - Přída 0:3(-6,-7,-4), Kaucký – Beran T. 1:3(-8,8,-8,-8)

 

Pořadí

1. Kryštof Přída – Kotlářka 5 (5:4), 2. Tomáš Beran – Kotlářka 5 (4:4), 3. Jakub Kaucký – Kotlářka 5 (4:5), 4. Jan Dvořák – Kotlářka 3

 

O 9. až 12. místo

Beran M. - Marat 2:3(-7,4,5,-4,-8), Kohlmanová – Mitka 0:3(-8,-9,-12), Marat – Mitka 1:3, Beran M. - Kohlmanová 3:2, Kohlmanová – Marat 1:3(-5,-8,12,-8), Mitka – Beran M. 1:3(-5,5,-10,-8),

 

Pořadí

1. Matěj Beran – Kotlářka 5 (5:4), 2. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L. 5 (4:4), 3. Filip Marat – Sportovní JM 5 (4:5), 4. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha 3

 

O 13. až 15. místo

Knobloch – Sedláček 1:3(-4,-7,9,-8), Pašek – Knobloch 3:1, Sedláček – Pašek 3:2(9,-8,-7,9,10)

 

Pořadí

1. Tomáš Sedláček – TTC Praha 4, 2. Adam Pašek – Slavoj Praha 3, 3. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 2

 

Výsledky uvedené kurzívou bez míčků jsou výsledky, které byly započteny ze skupin A a B (1. stupně).

 

Pořadí dvouher

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Jan Krameš – Loko Vršovice, 3. Petr Dvořák – Sportovní JM, 4. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 5. Kryštof Přída – Kotlářka, 6. Tomáš Beran – Kotlářka, 7. Jakub Kaucký – Kotlářka, 8. Jan Dvořák – Kotlářka, 9. Matěj Beran – Kotlářka, 10. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 11. Filip Marat – Sportovní JM , 12. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 13. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 14. Adam Pašek – Slavoj Praha, 15. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice

 

Celkové pořadí série Grand Prix staršího žactva

a1. Petr Dvořák – Sportovní JM 8050, 2. Jonáš Kuveit – Slavoj Praha 7950, 3. Jáchym Šebl – Slavoj Praha 7430, 4. Jan Krameš – Loko Vršovice 7270, 5. Kryštof Přída – Kotlářka 6249, 6. Tomáš Beran – Kotlářka 6076, 7. Jakub Kaucký – Kotlářka 5704, 8. Daniel Skopec – Sparta Praha 5660, 9. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L. 5128, 10. Filip Marat – Sportovní JM 5001, 11. Jan Dvořák – Kotlářka 4933, 12. Adam Pašek – Slavoj Praha 4430, 13. Matěj Beran – Kotlářka 4273, 14. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L. 4034, 15. Tomáš Sedláček – TTC Praha 3863, 16. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha 3669, 17. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 3369, 18. Petr Vaněk – Slavoj Praha 3155, 19. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny 2640, 20. Filip Veselý – Loko Vršovice 2585, 21. Pavol Náhlik – Kotlářka 2430, 22. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice 2160, 23. Adam Sochor – Stadion Žižkov 1470, 24. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha 1395, 25. Anna Dvořáková – Avia Čakovice 1385, 26. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 1380, 27. Matyáš Fales – Sparta Praha 1260, 28. Josef Lebeda – Kotlářka 1215, 29. Tereza Bartpňová – Slovan Bohnice 1200, 30. Jan Kubelka – Kotlářka 961, 31. Tereza Buchtová – Kotlářka 840, 32. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby 840, 33. Adam Petr – TTC Praha 781, 34. Matouš Suk – Sparta Praha 780, 35. Anna Stránská – Viktorie Radim 770, 36. Filip Němec – Kotlářka 721, 37. Matěj Beránek – Kotlářka 721, 38. Michal Dobej – STC Slaný 690, 39. Jakub Havránek – Loko Vršovice 660, 40. František Ezr – Kotlářka 615. Celkově se zúčastnilo 95 hráčů.

 

Další teoretickou šancí se zúčastnit Masters má Václav Podrazil v Grand Prix mladšího žactva, kde je třetím náhradníkem. Toto Maters se bude hrát 8. 5. 2015 v Modřanech.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
20.07.2018