Na úvodní stránku

Konference Pražského svazu stolního tenisu

Fuček Miloslav

2015-06-05

Informace

Přečteno: 519

Komentářů: 0


Včera se konala konference PSST. Jednání trvalo přes tři hodiny. Zde je z něj to nejdůležitější, co se nás týká.


Začnu nejdůležitějším bodem, kterým bylo hlasování o tom, čím se budou v sezóně 2015 – 2016 hrát pražské soutěže. K původním návrhům a) pouze plastovými míčky a b) míčky schválenými ITTF plastovými i celuloidovými, přibyl návrh c) divize a 1. třída mužů plastovými míčky a ostatní soutěže míčky schválenými ITTF plastovými i celuloidovými. Hlasování dopadlo takto: a) 2 hlasy, b) 22 hlasů a c) 2 hlasy. Takže pro nadcházející sezónu platí stejná pravidla, jako byla v uplynulé, každý může hrát čím chce, plastové míčky zatím povinné nejsou.

 

Žebříčky mládeže budou hotové na začátku příštího týdne, žebříčky dospělých v průběhu příštího týdne.

 

Další informací je, že přihlášky do soutěží se musí podat do 15. 7. 2015. Do téhož termínu se platí i vklady do soutěží (startovné za jednotlivé týmy), z čehož plyne, že spěchá vybírání členských příspěvků ve výši 800,-- Kč, z nichž je hráčům nejenom prodlužována evidence (200,-- Kč), ale též jsou z nich placeny tyto startovné, které v našem případě činí za A tým 800,-- Kč, za B až I týmy mužů 8 x 600,-- Kč a za tým žen 600,-- Kč, což je celkem 5.300,-- Kč. Protože registrovanému oddílu žádné peníze z z uplynulé sezóny nezbyly (hráči si už i hradí své tréninky), je jasné, že pokud se nevyberou členské příspěvky včas, nebudeme schopni po prodloužení evidence hráčům, kteří zaplatí do 15. 6. 2015, uhradit startovné za všechny týmy.

 

Pro zajímavost, pro rok 2016 bude Praha evropským městem sportu. Stolní tenis má nejvíce národních asociací a to 222. Pouze 4 státy na světě nemají svoji asociaci stolního tenisu.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
18.01.2019