Na úvodní stránku





Nejcennější medaile si rozdělili bratři Podrazilovi

Fuček Miloslav

2015-06-08

Žáci

Přečteno: 529

Komentářů: 0


Letní turnaj včera skončil kategorií mladšího žactva v které vyhrál Václav Podrazil před svým bratem Vojtou a společně vyhráli čtyřhru.


Na turnaji se v kategorie mladšího žactva sešlo sedm hráčů. Hrálo se ve dvou skupinách s postupem prvních dvou do finálové skupiny, kam se započítaly výsledky vzájemných zápasů ze skupin 1. stupně. Zbylí hráči hráli soutěž útěchy, kde se opět přenesly výsledky ze základních skupin 1. stupně. Na závěr se hrály čtyřhry systémem každý s každým.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Podrazil Václav – Hruška 3:0(6,1,1), Šíma – Macek 0:3(-1,-8,-5), Hruška – Macek 0:23(-4,-5,-10), Podrazil Václav – Šíma 3:0(4,5,7), Šíma – Hruška 3:2(3,-3,-7,4,6), Macek – Podrazil Václav 3:0(11,6,12)

 

Pořadí skupiny A

1. Lukáš Macek – SK Vršovice, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Filip Šíma – TTC Praha, 4. Adam Hruška

 

Skupina B

Mana – Šusta 0:3(-5,-4,-10), Podrazil Vojtěch – Mana 3:0(5,3,3), Šusta – Podrazil Vojtěch 0:3(-4,-4,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 2. Petr Šusta – Sparta Praha, 3. Vojtěch Mana – TTC Praha

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Skupina o 1. až 4. místo

Macek – Podrazil Vojtěch 0:3(-4,-8,-9), Podrazil Václav – Šusta 3:1(7,10,-7,7), Podrazil Václav – Podrazil Vojtěch 3:1(-9,2,4,10), Šusta – Macek 3:0(6,8,7)

 

Skupina o 5. až 7. místo

Šíma – Mana 3:0(9,5,5), Hruška – Mana 2:3(-7,6,6,-11,-5)

 

Pořadí dvouher

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 3. Petr Šusta – Sparta Praha, 4. Lukáš Macek – SK Vršovice, 5. Filip Šíma – ttc Praha, 6. Vojtěch Mana – TTC Praha, 7. Adam Hruška

 

Čtyřhra

 

Šusta, Mana – Macek, Hruška 2:3(-8,8,-7,-9,3), Podrazil, Podrazil – Šusta, Mana 3:0(7,8,9), Macek, Hruška - Podrazil, Podrazil 0:3(-6,-6,-6)

 

Pořadí čtyhry

1. Václav a Vojtěch Podrazilovi – TTC Praha, 2. Petr Šusta – Sparta Praha a Vojtěch Mana – TTC Praha, 3. Lukáš Macek – SK Vršovice a Adam Hruška

 

Mezipořadí dvouher Velké ceny CZ Karlín po 6. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 7600, 2. Lukáš Macek – SK Vršovice 7000, 3. Petr Šusta – Sparta Praha 5800 (2 vítězství), 4. Vojtěch Podrazil – TTC Praha 5800 (1 vítězství), 5. Filip Šíma – TTC Praha 5501, 6. Jiří Hájek – SK Hamr 1900, 7. Martin Mužík – SK Vršovice 3400, 8. Vojtěch Mana – TTC Praha 2900, 9. Richard Sedlecký – TTC Praha 2600, 10. - 11. Adam Suchý – Sokol Stodůlky a Jakub Havránek – Loko Vršovice oba 2000, 12. - 13. Matěj Šimpach – Slovan Bohnice a Tomáš Josef – Sparta Praha oba 1900, 14. Filip Havliš – Sokol Stodůlky 1800, 15. - 16. Patrik Bareš a Jan Hofman – oba Sparta Praha oba 1700, 17. Matyáš Vostřák – Sparta Praha 1600, 18. - 19. Helena Malůšková – Sparta Praha a Albert Šimpach – Slovan Bohnice oba 1500, 20. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky 1400, 21. Adam Chudáček 1300, 22. Robert Šebánek 1100, 23. Prokop Kučera 1000, 24. Patrik Sedlecký – TTC Praha 800, 25. - 29. Bartoloměj Srb – TTC Praha, Andrej Frank, Jakub Hausner – SK Vršovice, Jakub Šálek – SK Vršovice a Adam hruška všichni 1

 

Z těchto hráčů prvních 16 postupuje do turnaje TOP 16, který se bude konat v neděli 21. 6. 2015, na který je potřeba se přihlásit nejpozději do 17. 6. 2015. Do stejného termínu je potřeba, aby hráči, kteří jsou v celkové série na medailových pozicích, pokud se finálového turnaje bezúčastní, si domluvili převzetí ceny, kterou je nutno převzít nejpozději do 29. 6. 2015, protože poukazy na zboží od sponzora turnaje STEN marketing mají platnost pouze do 30. 6. 2015. Pokud hráč převzetí ceny v daném termínu nepotvrdí, bude vyřazen z celkového pořadí a cena připadne v pořadí dalšímu hráči, který bude na finalovém turnaji přítomen, nebo který si v termínu převzetí ceny domluví.

 

Konečné pořadí čtyřher Velké ceny CZ Karlín

1. Václav Podrazil – TTC Praha 5901, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha 5900, 3. Jiří Hájek – SK Hamr 5700, 4. Lukáš Macek – SK Vršovice 4002, 5. Petr Šusta – Sparta Praha 3801, 6. Vojtěch Mana – TTC Praha 3700, 7. Martin Mužík – SK Vršovice 2001, 8. - 12. Adam Suchý – Sokol Stodůlky, Filip Havliš – Sokol Stodůlky, Jakub Havránek – Loko Vršovice, Tomáš Josef – Sparta Praha a Matyáš Vostřák – Sparta Praha všichni 2000, 13. - 14. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky a Jan Hofman – Sparta Praha oba 1900, 15. Filip Šíma – TTC Praha 1803, 16. - 19. Robert Šebánek, Adam Chudáček, Matěj Šimpach – Slovan Bohnice a Albert Šimpach – Slovan Bohnice všichni 1800, 20. Richard Sedlecký – TTC Praha 2, 21. - 25. Bartoloměj Srb – TTC Praha, Helena Malůšková – Sparta Praha, Patrik Sedlecký – TTC Praha, Jakub Hausner – SK Vršovice a Adam Hruška všichni 1

 

Hráči na prvních třech místech ve čtyřhře dostanou na závěr finálového turnaje medaile a diplomy a hráči na 1. místě poukázky na 200,-- Kč a hráč na 2. místě poukázku na 100,-- kč od sponzora turnaje STEN marketing.

 

Místo konání finalového turnaje TOP 16 bude stanoveno nejpozději do 14. 6. 2015 a finální verze propozic bude rozeslána na pražské kluby a vyvěšena na www stránce Pinec v Praze. Předběžné propozice budou zveřejněny v příštím týdnu.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
19.10.2018