Na úvodní stránku





Úvodní kolo pražského přeboru se nám příliš nevydařilo

Fuček Miloslav

2015-10-07

Pražský přebor

Přečteno: 427

Komentářů: 0


Bilancí 1. kola pražského přeborum jsou dvě vítězství, jedna remíza a 6 porážek. Týmy B a C ale prohrály nejtěsnějším poměrem 8:10. Cenné je vítězství F týmu v 7. třídě se silným Sokolem Podolí.


AC Sparta Praha F – TTC Praha A 10:6

Abdullin, Čevenka – Remunda, Vokurka 3:2(-15,-9,6,8,9), Bozděch, Schmidtmayer – Chlumský, Jelínek 2:3(-9,-8,8,8,-9), Schmidtmayer – Remunda 3:1(9,6,-8,11), Červenka – Chlumský 3:1(7,6,-3,9), Bozděch – Vokurka 2:3(6,-1,-9,8,-11), Abdullin – Jelínek 3:1(7,7,-5,5), Červenka – Remunda 2:3(-9,9,-8,8,-7), Bozděch – Chlumský 3:0(10,8,7), Abdullin – Vokurka 3:2(-1,11,-6,12,7), Schmidtmayer – Jelínek 1:3(-5,6,-9,-7), Martiška – Remunda 1:3(-11,-8,11,-2), Abdullin – Chlumský 23:0(5,12,9), Schmidtmayer – Vokurka 3:2(-9,10,-10,4,5), Červenka – Jelínek 3:0(6,8,12), Abdullin – Remunda 1:3(-3,-6,5,-9), Schmidtmayer – Chlumský 3:2(2,-7,-8,3,2)

Body domácích: Abdullin 3,5, Schmidtmayer 3, Červenka 2,5, Bozděch 1, Martiška 0

Body hostů: Remunda 3, Jelínek 1,5, Vokurka 1, Chlumský 0,5

Soutěž: 1. třída A

Hráno: Arena Sparta – Podvinný mlýn 29. 9. 2015

 

TTC Praha B – TJ Zelená Liška B 8:10

Zahradníček, Houček – Gerdžikov, Krieger 3:2(-8,5,4,-9,8), Fejks, Szilágyi – Lhoták, Žďárský 1:3(-7,-7,8,-5), Houček – Gerdžikov 0:3(-6,-8,-7), Fejks – Lhoták 1:3(8,-9,-11,-9), Szilágyi – Žďárský 2:3(9,-9,-8,5,-7), Zahradníček – Krieger 3:1(-9,7,5,4), Fejks – Gerdžikov 1:3(-7,8,-6,-8), Szilágyi – Lhoták 1:3(-22,-6,8,-3), Zahradníček – Žďárský 3:2(-9,1,-9,4,6), Houček – Krieger 3:2(-5,5,-7,4,8), Szilágyi – Gerdžikov 1:3(-8,-2,6,-7), Zahradníček – Lhoták 3:1(5,6,-12,6), Houček – Žďárský 3:1(-4,9,9,6), Fejks – Krieger 0:3(-4,-8,-7), Zahradníček – Gerdžikov 3:1(-13,3,8,8), Houček – Lhoták 3:2(-6,4,6,-4,9), Fejks – Žďárský 0:3(-12,-12,-9), Szilágyi – Krieger 1:3(-4,8,-9,-8)

Body domácích: Zahradníček 4,5, Houček 3,5, Fejks 0, Szilágyi 0

Body hostů: Gerdžikov 3, Ždárský 2,5, Lhoták 2,5, Krieger 2

Soutěž: 4. třída B

Hráno: PinecAréna 30. 9. 2015

 

SK Slivenec B – TTC Praha C 10:8

Přeučil, Hartmann – Moravec, Smíšek Jaroslav 1:3, Beneš, Jůzek – Mutl, Fiala 2:3, Jůzek – Moravec 2:3, Přeučil – Fiala 2:3, Hartmann - Mutl 3:0, Beneš – Smíšek Jaroslav 3:0, Přeučil – Moravec 3:2, Hartmann – Fiala 3:0, Beneš – Mutl 3:1, Jůzek – Smíšek Jaroslav 3:2, Hartmann – Moravec 3:0, Beneš – Fiala 3:1, Jůzek – Mutl 0:3, Přeučil – Smíšek Jaroslav 1:3, Beneš – Moravec 3:2, Jůzek – Fiala 1:3, Přeučil – Mutl 2:3, Hartmann – Smíšek Jaroslav 3:1

Body domácích: Beneš 4, Hartmann 4, Jůzek 1, Přeučil 1

Body hostů: Fiala 2,5, Mutl 2,5, Moravec 1,5, Smíšek Jaroslav 1,5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Slivenec 2. 10. 2015

 

TJ Sokol Břevnov Hradčany D – TTC Praha D 9:9

Zábranský, Brož – Farkaš, Váňa 3:0, Plošek, Pleticha – Smíšek Jaroslav, Zahradník 3:2, Zábranský – Farkaš 0:3, Brož – Váňa 3:1, Plošek – Zahradník 0:3, Pleticha – Smíšek Jaroslav 3:0, Brož – Farkaš 0:3, Plošek – Váňa 0:3, Pleticha – Zahradník 3:1, Zábranský – Smíšek Jaroslav 1:3, Plošek – Farkaš 0:3, Pleticha – Váňa 3:0, Zábranský – Zahradník 3:2, Brož – Smíšek Jaroslav 1:3, Pleticha – Farkaš 3:0, Zábranský – Váňa 3:2, Brož – Zahradník 1:3, Plošek – Smíšek Jaroslav 0:3

Body domácích: Pleticha 4,5, Zábranský 2,5, Brož 1,5, Plošek 0,5

Body hostů: Farkaš 3, Smíšek Jaroslav 3, Zahradník 2, Váňa 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Hradčany 30. 9. 2015

 

TTC Praha E – TJ Sokol Petrovice E 0:10

Havlíček, Paroubek J. - Blaho, Michálek 1:3(-5,-9,6,-6), Poulíček, Buriánek – Kuttler, Sutnar 0:3(-5,-5,-11), Havlíček – Michálek 1:3(-9,-8,8,-7), Paroubek J. - Kuttler 0:3(-4,-8,-11), Buriánek – Blaho 0:3(-6,-7,-5), Poulíček – Lodek 2:3(-5,8,9,-6,-7), Paroubek J. - Michálek 0:3(-8,-10,-4), Buriánek – Kuttler 2:3(6,8,-10,-13,-2), Poulíček – Blaho 0:3(-8,-7,-7), Havlíček – Lodek 0:3(-4,-6,-1)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Michálek 2,5, Kuttler 2,5, Blaho 2,5, Lodek 2,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 1. 10. 2015

 

TTC Praha F – TJ Sokol Praha Podolí B 10:7

Filip, Bárta – Makal, Zikl 3:1(-8,8,4,4), Haba, Fuček – Kulhánek, Klouda 3:0(9,7,7), Haba – Jirásek 3:2(-9,8,-7,11,11), Bárta – Makal 0:3(-5,-8,-8), Fuček – Kulhánek 3:0(12,11,10), Filip – Zikl 2:3(8,10,-3,-7,-13), Bárta – Jirásek 1:3(5,-4,-9,-10), Fuček – Makal 0:3(-10,-9,-15), Filip – Kulhánek 3:0(8,8,6), Haba – Zikl 3:0(6,8,12), Fuček – Jirásek 2:3(-6,6,-4,7,-6), Filip – Makal 0:3(-7,-8,-8), Haba – Klouda 3:1(7,-11,7,5), Bárta – Zikl 3:1(12,9,-9,3), Filip – Jirásek 3:0(7,6,7), Haba – Makal 0:3(-4,-6,-8), Bárta – Klouda 3:0(3,4,8), Fuček – Zikl 0:3(-4,-3,-6)

Body domácích: Haba 3,5, Filip 2,5, Bárta 2,5, Fuček 1,5

Body hostů: Makal 4, Jirásek 2, Zikl 1, Kulhánek 0, Klouda 0

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 1. 10. 2015

 

SK Vršovice C – TTC Praha G 4:10

Buřil, Šimdt K. - Trmota, Mamchur 2:3(-11,-8,10,9,-3), Bečkovský, Jantačová – Buriánek, Sobota 1:3(7,-5,-7,-9), Jantačová – Trmota 2:3(-6,10,4,-8,-5), Buřil – Buriánek 0:3(-8,-10,-9), Trojan – Mamchur 3:2(-7,-8,7,7,6), Macek – Sobota 3:1(9,7,-7,8), Buřil – Trmota 0:3(-10,-8,-4), Trojan – Buriánek 1:3(-8,9,-10,-7), Macek – Mamchur 3:0(7,3,10), Jantačová – Sobota 1:3(-9,10,-9,-7), Trojan – Trmota 1:3(-7,-5,10,-6), Bečkovský – Buriánek 3:1(10,-8,8,8), Jantačová – Mamchur 1:3(-8,-9,8,-9), Buřil – Sobota 0:3(-7,-8,-6)

Body domácích: Macek 2, Bečkovský 1, Trojan 1, Jantačová 0, Buřil 0, Šmidt K. 0

Body hostů: Trmota 3,5, Buriánek 2,5, Sobota 2,5, Mamchur 1,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Vršovice 2. 10. 2015

 

SK SKK El Niňo Praha N – TTC Praha H 10:2

Wichterle F., Pastorek – Podrazil Vojtěch, Podrazil Václav 3:2(7,-7,8,-5,12), Khalaila, Koběrský – Podrazil J., Kelbl 3:1(-7,5,6,8), Khalaila – Podrazil Václav 3:2(8,10,-8,-9,6), Wichterle F. - Podrazil Vojtěch 3:1(9,-7,10,3), Koběrský – Podrazil J. 3:2(11,-8,-7,9,7), Pastorek – Kelbl 3:1(4,7,-6,5), Wichterle F. - Podrazil Václav 2:3(12,-10,-13,6,-4), Koběrský – Podrazil Vojtěch 3:2(8,3,-8,-7,3), Pastorek – Podrazil J. 3:1(7,-7,4,7), Khalaila – Kelbl 0:3(-5,-9,-10), Koběrský – Podrazil Václav 3:0(4,3,12), Pastorek – Podrazil Vojtěch 3:0(8,1,6)

Body domácích: Pastorek 3,5, Koběrský 3,5, Khalaila 1,5, Wichterle F. 1,5

Body hostů: Podrazil Václav 1, Kelbl 1, Podrazil Vojtěch 0, Podrazil J. 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Kotlářka 2. 10. 2015

 

TTC Praha A – TJ Zelená Liška A 4:6

Bláhová, Mamchur – Hošková, Štanclová 0:3(-7,-4,-10), Bláhová – Vlachová 3:0(8,2,8), Malá – Hošková 0:3(-8,-3,-9), Mamchur – Štanclová 2:3(-5,-7,9,9,-8), Malá – Vlachová 3:1(7,-10,8,10), Bláhová – Štanclová 2:3(-5,-7,9,9,-8), Mamchur – Hošková 3:2(-6,3,9,-8,11), Malá – Štanclová 1:3(-6,8,-9,-5), Mamchur – Vlachová 3:0(10,8,19), Bláhová – Hošková 1:3(-7,4,-9,-8)

Body domácích: Mamchur 2, Bláhová 1, Malá 1

Body hostů: Štanclová 3,5, Hošková 2,5, Vlachová 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 1. 10. 2015


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.04.2018