Na úvodní stránku





Mladší žáci TTC Praha vítězi 4. třídy

Fuček Miloslav

2016-01-09

Žáci

Přečteno: 458

Komentářů: 0


Naši mladší žáci měli dnes premiéru na pražských přeborech družstev. Protože na podzim jsme se neúčastnili, hráli jsme 4. třídu, kterou jsme vyhráli. Hráči našeho týmu trénují od září, týmová dvojka Patrik až od října.


Pražských přeborů mladšího žactva se dnes zúčastnilo 24 týmů ve čtyřech třídách. V 1. třídě, která vznikla v září kavlifikací, se výsledky obou kol sčítají. Druhá až čtvrtá třída vznikly z podzimní 2. třídy, přičemž 4. třída byla rozšířena o nově přihlášené týmy, které se do přeborů zapojily až dnes zimním kolem.

 

1. třída

 

SK Kotlářka A - SK Kotlářka B 3:0

Kaucký J. - Kelnárová 3:0, Stach - Luxemburk 3:0, Lebeda - Šíp 3:2, Stach - Kelnárová 3:0

SK Kotlářka C - Elizza Praha A 1:3

Gajda - Bendzák 2:3, Lanžhotský - Sloup 3:2, Knop - Kadlec 0:3, Lanžhotský - Bendzák 1:3

Sparta Praha B - Sparta Praha A 1:3

Melíšek - Šmíd 0:3, Šusta - Podrazil Václav 3:1, Josef - Podrazil Vojtěch 0:3, Šusta - Šmíd 0:3

SK Kotlářka B - Sparta Praha A 1:3

Cmíralová - Šmíd 0:3, Kelnárová - Podrazil Vojtěch 2:3, Šíp - Podrazil Václav 3:2, Kelnmárová - Šmíd 0:3

Elizza Praha A - Sparta Praha B 3:0

Sloup - Šusta 3:2, Kadlec - Melíšek 3:0, Bendzák - Josef 3:0

SK Kotlářka A - SK Kotlářka C 3:0

Kaucký J. - Gajda 3:1, Stach - Lanžhotský 3:0, Kopecký - Knop 3:0

SK Kotlářka C - SK Kotlářka B 2:3

Gajda - Kelnárová 2:3, Lanžhotský - Šíp 3:2, Knop - Luxemburk 0:3, Lanžhotský - Klenárová 3:2, Gajda - Cmíralová 0:3

Sparta Praha B - SK Kotlářka A 0:3

Josef - Stach 0:3, Šusta - Kaucký J. 0:3, Melíšek - Kopecký 0:3

Sparta Praha A - Elizza Praha A 3:2

Podrazil Václav - Kadlec 2:3, Šmíd - Bendzák 3:0, Podrazil Vojtěch - Sloup 1:3, Šmiíd - Kadlec 3:0, Podrazil Václav - Bendzák 3:1

SK Kotlářka B - Elizza Praha A 2:3

Kelnárová - Sloup 3:2, Cmíralová - Kadlec 0:3, Šíp - Bendzák 3:1, Cmíralová - Sloup 0:3, Kelnárová - Kadlec 1:3

SK Kolářka A - Sparta Praha A 3:0

Stach - Šmíd 3:0, Kaucký - Podrazil Vojtěch 3:0, Kopecký - Podrazil Václav 3:2, Kaucký - Šmíd 3:1

SK Kotlářka C - Sparta Praha B 3:1

Gajda - Šusta 2:3, Lanžhotský - Josef 3:2, Knop - Melíšek 3:2, Lanžhotský - Šusta 3:2

Sparta Praha B - SK Kotlářka B 0:3

Melíšek -Kelnárová 0:3, Šusta - Šíp 0:3, Josef - Luxemburk 1:3, Šusta - Kelnárová 1:3, Melíšek - Šíp 0:3

Sparta Praha A - SK Kotlářka C 3:0

Podrazil Vojtěch - Lanžhotský 3:1, Šmíd - Gajda 3:0, Podrazil Václav - Knop 3:0

Elizza Praha A - SK Kotlářka A 0:3

Kadlec -Kaucký J. 0:3, Bendzák - Kopecký 0:3, Sloup - Lebeda 0:3

 

Konečné pořadí 1. třídy

1. SK Kotlářka A 30, 2. Sparta Praha A 26, 3. SK Kotlářka B 20 (5:4), 4. Elizza Praha A 20 (4:5), 5. Sparta Praha B 12 (4:4,20:14), 6. SK Kotlářka C (4:4,14:20)

 

2. třída

 

Slavoj Praha A - Slavoj Praha B 1:3, SK Kotlářka D - TTC Klánovice A 3:1, Loko Vršovice A - ZŠ Lužiny A 1:3

Slavoj Praha B - ZŠ Lužiny A 3:1, TTC Klánovice A - Loko Vršovice A 3:0, Slavoj Praha A - SK Kotlářka D 3:0

SK Kotlářka D - Slavoj Praha B 0:3, Loko Vršovice A - Slavoj Praha A 1:3, ZŠ Lužiny A - TTC Praha A 1:3

Slavoj Praha B - TTC Klánovice A 3:2, Slavoj Praha A - ZŠ Lužiny A 3:0, SK Kotlářka D - Loko Vršovice 3:2

Loko Vršovice A - Slavoj Praha B 0:3, ZŠ Lužiny A - SK Kotlářka D 3:1, TTC Klánovice A - Slavoj Praha A 2:3

 

Pořadí 2. třídy

1. Slavoj Praha B (Nádvorník, Gräf, Brada) 15

2. Slavoj Prasha A ( Mašek, Pfleger, Michlík) 13

3. SK Kotlářka D (Cziviš, Kromka, Juřík) 9 (4:4, 15:13)

4. ZŠ Lužiny A (Nesvačil, Zacharda, Hudák) 9 (4:4, 17:16)

5. TTC Klánovice A (Grisa, Garček, Hodík) 9 (4:4, 13:16)

6. Loko Vršovice A (Ruis, Havlík, Horká) 5

 

3. třída

 

Slovan Bohnice A - SK Vršovice A 1:3, SK Kotlářka E - ZŠ Lužiny B 2:3, Slavoj Praha C - TJ ABC Braník A 1:3

SK Vršovice A - TJ ABC Braník A 1:3, ZŠ Lužiny B - Slavoj Praha C 3:0, Slovan Bohnice A - SK Kotlářka E 3:2

SK Kotlářka E - SK Vršovice A 0:3, Slavoj Praha C - Slovan Bohnice A 1:3, TJ ABC Braník A - ZŠ Lužiny B 3:0

SK Vršovice A - ZŠ Lužiny B 3:0, Slovan Bohnice A - TJ ABC Braník A 0:3, SK Kotlářka E - Slavoj Praha C 3:1

Slavoj Praha C - SK Vršovice A 2:3, TJ ABC Braník A - SK Kotlářka E 3:0, ZŠ Lužiny B - Slovan Bohnice A 3:2

 

Pořadí 3. třídy

1. TJ ABC Braník A (Helík, Staněk, Popelka) 15

2. SK Vršovice A (Mužík, Macek, Mikula) 13

3. ZŠ Lužiny B (Vejvodová, Rek, Ohera, Plaček) 11

4. Slovan Bohnice A (Kadavý, Šimpach A., Skala) 9

5. SK Kotlářka E (Kačerovský, Bartho, Dvořáček) 7

6. Slavoj Praha C (Jedlička, Slavíček, Polidar) 5

 

4. třída

 

Loko Vršovice B - Loko Vršovice C 3:1

Nasli - Kadlecová 3:2, Kokoška - Rakušanová 2:3, Sviták - Kadlecová 3:1, Nasli - Dufek 3:0

Slavoj Praha D - SK Vršovice B 1:3

Sládek - Zahálka 3:1, Satoranský - Hánová 1:3, Kabát 0:3 w.o., Sládek - Hánová 1:3

TTC Praha A - SK Kotlářka F 3:2

Brodský - Jelínková 3:0(2,4,2), Svoboda - Havlíček 0:3(-9,-9,-4), Burian - Kaucký F. 3:0(3,4,3), Brodský - Havlíček 1:3(-7,-8,4,-7), Svoboda - Jelínková 3:0(2,3,3)

Loko Vršovice C - SK Kotlářka F 1:3

Rakušanová - Kaucký F. 3:0, Kadlecová R. - Havlíček 0:3, Kadlecová L. - Jelínková 2:3, Rajkušanová - Havlíček 0:3

SK Vršovice B - TTC Praha A 0:3

Hánová - Svoboda 0:3(-6,-6,-5), Kabát - Brodský 0:3(-1,-2,-3), Zahálka - Burian 0:3(-7,-4,-7)

Loko Vršovice B - Slavoj Praha D 3:1

Kokoška - Sládek 3:0, Sviták - Satoranský 2:3, Nasli 3:0 w.o., Kokoška - Satoranský 3:0

Slavoj Praha D - Loko Vršovice C 3:2

Sládek - Dufek 3:1, Satoranský - Kadlecová R. 2:3, Kadlecová L. 0:3 w.o., Sládek - Kadlecová R. 3:1, Satoranský - Dufek 3:1

TTC Praha A - Loko Vršovice B 3:1

Brodský - Nasli 3:2(9,-7,8,-6,9), Svoboda - Kokoška 1:3(-7,-5,6,-8), Burian - Sviták 3:0(8,3,5), Brodský - Kokoška 3:0(7,8,3)

SK Kotlářka F - SK Vršovice B 3:1

Havlíček - Zahálka 3:0, Jelínková - Hánová 1:3, Kaucký F. - Kabát 3:0, Havlíček - Hánová 3:0

Loko Vršovice C - SK Vršovice B 3:1

Rakušanová - Zahálka 3:0, Kadlecová L. - Hánová 0:3, Dufek - Kabát 3:0, Rakušanová - Hánová 3:1

Loko Vršovice B - SK Kotlářka F 1:3

Nasli - Kaucký F. 3:0, Kokoška - Havlíček 0:3, Sviták - Jelínková 0:3, Nasli - Havlíček 0:3

Slavoj Praha D - TTC Praha A 0:3

Sládek - Svoboda 1:3(9,-5,-8,-11), Satoranský - Brodský 0:3(-3,-6,-1), Burian 0:3 w.o.

TTC Praha A - Loko Vršovice C 3:0

Brodský - Rakušanová 3:0(6,9,7), Burian - Kadlecová L. 3:0(2,6,7), Svoboda - Dufek 3:0(3,4,4)

SK Kotlářka F - Slavoj Praha D 3:1

Havlíček - Satoranský 3:1, Kaucký F. - Sládek 0:3, Jelínková 3:0 w.o., Havlíček - Sládek 3:0

SK Vršovice B - Loko Vršovice B 0:3

Zahálka - Kokoška 0:3, Kabát - Sviták 1:3, Hánová - Nasli 1:3

 

Pořadí 4. třídy

1. TTC Praha A 15, 2. SF Kotlářka F 13, 3. Loko Vršovice B 11, 4. Loko Vršovice C 7 (5:4), 5. SK Vršovice B 7 (4:4), 6. Slavoj Praha D 7 (4:5)

 

Zítra pokračují přebory soutěží staršího žactva, kde náš tým budou reprezentovat Filip Šíma, Adam Brodský a Patrik Svoboda. Budou hrát v 3. třídě, kde to budou mít těžší, než dnes, tak jim držme palce.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
20.09.2018