Na úvodní stránku





Do nového roku třemi vítězstvími

Fuček Miloslav

2016-01-21

Pražský přebor

Přečteno: 397

Komentářů: 0


V 12. kole pražského přeboru družstev dospělých jsme zahájili druhou polovinu sezóny třemi vítězstvími a šesti porážkami.


TTC Praha A - Sparta Praha F 3:10

Vokurka, Jelínek - Lánský, Abdulin 1:3(-13,-5,10,-5), Chlumský, Zahradníček - Bozděch, Červenka 0:3(-8,-6,-8), Vokurka - Lánský 2:3(10,9,-5,-7,-2), Zahradníček - Abdulin 3:2(6,-7,-6,8,8), Jelínek - Bozděch 1:3(-4,10,-11,-8), Remunda - Červenka 0:3(-11,-8,-9), Zahradníček - Lánský 1:3(-8,9,-8,-8), Jelínek - Abdulin 3:2(-8,-7,4,5,9), Remunda - Bozděch 1:3(-8,9,-8,-10), Vokurka - Červenka 2:3(-7,-5,10,5,-10), Jelínek - Lánský 0:3(-9,-6,-6), Remunda - Abdulin 3:1(16,-8,7,7), Chlumský - Bozděch 0:3(-9,-9,-4)

Body domácích: Remunda 1, Zahradníček 1, Jelínek 1, Vokurka 0

Body hostů: Lánský 3,5, Bozděch 3,5, Červenka 2,5, Abdulin 0,5

Soutěž: 1. třída A

Hráno: PinecAréna Karlín 7. 1. 2016

 

TJ Zelená Liška B - TTC Praha B 10:6

Gerdžik, Krieger - Zahradníček, Fejks 1:3, Žďárský, Lhoták - Szilágyi, Moravec 1:3, Gerdžikov - Zahradníček 2:3, Lhoták - Fejks 3:1, Krieger - Szilágyi 0:3, Žďárský - Moravec 3:0, Lhoták - Zahradníček 2:3, Krieger - Fejks 3:0, Žďárský - Szilágyi 3:0, Gerdžikov - Moravec 3:0, Krieger - Zahradníček 0:3, Žďárský - Fejks 3:0, Gerdžikov - Szilágyi 3:0, Lhoták - Moravec 3:0, Žďárský - Zahradníček 3:1, Gerdžikov - Fejks 3:0

Body domácích: Žďárský 4, Gerdžikov 3, Lhoták 2, Krieger 1

Body hostů: Zahradníček 3,5, Szilágyi 1,5, Fejks 0,5, Moravec 0,5

Soutěž: 4. třída B

Hráno: Zelená Liška 4. 1. 2016

 

TTC Praha C - SK Slivenec B 10:4

Jansa, Moravec - Hartmann, Bratka 3:2(9,-7,7,-7,6), Mutl, Fiala 3:0 w.o., Fiala - Jůzek 3:2(-2,9,-6,8,9), Mutl - Bratka 0:3(-7,-6,-4), Jansa - Hartmann 3:2(-6,-7,9,8,6), Moravec 3:0 w.o., Mutl - Jůzek 0:3(-14,-7,-5), Jansa - Bratka 2:3(-5,9,-9,8,-6), Moravec - Hartmann 3:0(14,-8,9,-10,11), Fiala 3:0 w.o., Jansa - Jůzek 0:3(-4,-5,-7), Moravec - Bratka 3:2(-8,8,-6,10,7), Fiala - Hartmann 3:0(9,5,9), Mutl 3:0 w.o.

Body domácích: Moravec 2,5, Fiala 2, Jansa 1,5, Mutl 0, w.o. 4

Body hostů: Jůzek 2, Bratka 2, Hartmann 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: PinecAréna Karlín 6. 1. 2016

 

TTC Praha D - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 7:10

Filip, Bárta - Pleticha, Brož 2:3(9,-10,-11,6,-9), Haba, Váňa - Zücker, Holub 0:3(-1,-3,-6), Haba - Holub 1:3(-2,-5,6,-5), Váňa - Pleticha 0:3(-4,-6,-5), Bárta - Brož 3:1(-9,6,12,13), Filip - Zücker 3:2(-4,7,7,-9,6), Váňa - Holub 0:3(-5,-6,-5), Bárta - Pleticha 0:3(-8,-5,-9), Filip - Brož 3:1(4,2,-6,6), Haba - Zücker 3:0(3,8,6), Bárta - Holub 1:3(-3,-5,7,-5), Filip - Pleticha 3:0(9,10,8), Haba - Brož 3:2(-9,-9,4,2,5), Váňa - Zücker 3:1(-8,6,6,5), Filip - Holub 0:3(-9,-6,-4), Haba - Pleticha 0:3(-6,-7,-3), Váňa - Brož 0:3(-6,-6,-9)

Body domácích: Filip 3, Haba 2, Váňa 1, Bárta 1

Body hostů: Holub 4,5, Pleticha 3,5, Brož 1,5, Zücker 0,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: PinecAréna Karlín 11. 1. 2016

 

TJ Sokol Petrovice E - TTC Praha E 10:0

Blaho, Michálek - Poulíček, Paroubek J. 3:2(-9,6,13,6,3), Kuttler, Lodek - Havlíček, Buriánek 3:0(4,7,4), Michálek - Poulíček 3:0(8,5,3), Lodek - Havlíček 3:0(4,2,6), Kuttler - Buriánek 3:0(3,0,10), Sutnar - Paroubek J. 3:0(8,9,6), Lodek - Poulíček 3:0(9,5,5), Kuttler - Havlíček 3:0(7,7,5), Sutnar - Buriánek 3:1(9,-6,2,3), Michálek - Paroubek J. 3:0(9,3,2)

Body domácích: Sutnar 2,5, Michálek 2,5, Lodek 2,5, Kuttler 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Petrovice 8. 1. 2016

 

TJ Sokol Praha Podolí B - TTC Praha F 6:10

Zikl, Jirásek - Filip, Bárta 0:3(-3,-8,-5), Makal, Klouda - Haba, Fuček 3:1(10,2,-7,4), Makal - Filip 3:0(4,10,6), Klouda - Haba 1:3(-4,6,-6,-9), Jirásek - Bárta 2:3(8,-7,6,-7,-8), Zikl - Fuček 3:0(11,4,6), Dvořák - Filip 0:3(-6,-5,-9), Jirásek - Haba 3:1(8,-9,9,6), Zikl - Bárta 2:3(9,-5,7,-9,-7), Makal - Fuček 3:0(3,9,9), Jirásek - Filip 1:3(9,-8,-7,-6), Zikl - Haba 0:3(-11,-10,-5), Makal - Bárta 3:0(4,6,8), Dvořák - Fuček 0:3(-7,-6,-6), Zikl - Filip 0:3(-9,-3,-9), Makal - Haba 2:3(9,-7,13,-9,-9), Dvořák - Bárta 0:3(-9,-7,-4)

Body domácích: Makal 3,5, Jirásek 1, Zikl 1. Klouda 0,5, Dvořák 0

Body hostů: Filip 3,5, Haba 3, Bárta 2,5, Fuček 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Podolí 6. 1. 2016

 

TTC Praha G - SK Vršovice C 10:2

Buriánek, Chládek - Jantačová, Trojan 3:1(-8,9,8,9), Trmota, Dvořák - Mužík, Šmidt K. 3:0(7,6,6), Chládek - Jantačová 1:3(-7,9,-7,-6), Dvořák - Trojan 3:0(3,3,7), Trmota - Mužík 3:0(7,7,3), Buriánek - Šmidt K. 3:1(-6,6,8,10), Dvořák - Jantačová 3:0(6,8,8), Trmota - Trojan 3:1(-8,6,6,5), Buriánek - Mužík 3:0(7,1,2), Chládek - Šmidt K. 1:3(-4,-10,5,-9), Trmota - Jantačová 3:0(6,5,12), Buriánek - Trojan 3:0(8,4,4), Chládek - Mužík 3:0(5,6,6)

Body domácích: Buriánek 3,5, Trmota 3,5, Dvořák 2,5, Chládek 0,5

Body hostů: Jantačová 1, Šimdt K. 1, Trojan 0, Mužík 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: SC Juliska 7. 1. 2016

 

TTC Praha H - SK SKK El Niňo N 5:10

Podrazil Vojtěch, Podrazil Václav - Koběrský, Khalaila 0:3(-4,-2,-8), Wichterle F., Štefan 0:3 w.o., Podrazil Václav - Khalaila 0:3(-5,-8,-11), Podrazil Vojtěch - Koběrský 0:3(-4,-5,-10), Podrazil J. - Wichterle F. 3:0(5,3,12), Štefan 0:3 w.o., Podrazil Vojtěch - Khalaila 3:2(-8,-9,4,5,9), Podrazil J. - Koběrský 3:0(7,10,8), Wichterle F. 0:3 w.o., Podrazil Václav - Štefan 3:0(6,9,6), Podrazil J. - Khalaila 0:3(-8,-9,-9), Koběrský 0:3 w.o., Podrazil Václav - Wichterle F. 2:3(9,1,-9,-8,-8), Podrazil Vojtěch - Štefan 3:0(2,6,5), Khalaila 0:3 w.o.

Body domácích: Podrazil Vojtěch 2, Podrazil J. 2, Podrazil Václav 1

Body hostů: Khalaila 2,5, Koběrský 1,5, Wichterle 1, Štefan 0, w.o. 5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Kotlářka 7. 1. 2016

 

TJ Zelená Liška A - TTC Praha A 10:0 w.o.

Soutěž: 1. třída žen


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
16.07.2018