Na úvodní stránku





Dvě vítězství a remíza v 17. kole pražského přeboru

Fuček Miloslav

2016-02-15

Pražský přebor

Přečteno: 546

Komentářů: 0


V 17. kole máme dvě vítězství a jednu remízu, přičemž F tým má odložené utkání, ve kterém je favoritem. Bohužel naše ženy nedokázaly porazit Zelenou Lišku, která proti nim nastoupila pouze ve dvou. První vítězství zaznamenal E tým.


TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 Ulita - TTC Praha A 10:6

Flekač, Forgáč - Remunda, Vokurka 3:1, Kutil, Černý - Zahradníček, Chlumský 3:2, Duchoslav - Remunda 1:3, Flekač - Chlumský 2:3, Černý - Zahradníček 1:3, Kutil - Vokurka 3:1, Flekač - Remunda 1:3, Černý - Chlumský 3:2, Kutil - Zahradníček 3:0, Duchoslav - Vokurka 3:1, Černý - Remunda 3:2, Kutil - Chlumský 3:0, Duchoslav - Zahradníček 2:3, Flekač - Vokurka 3:1, Kutil - Remunda 1:3, Duchoslav - Chlumský 3:1

Body domácích: Kutil 3,5, Duchoslav 2,5, Černý 2,5, Flekač 1,5

Body hostů: Remunda 3, Zahradníček 2, Chlumský 1, Vokurka 0

Soutěž: 1. třída A

Hráno: DDM Ulita 10. 2. 2016

 

TJ Sokol Nusle Praha E - TTC Praha B 10:0

Pastír, Beneš - Zahradník, Haba 3:0, Pluska, Svoboda - Fejks, Szilágyi 3:0, Beneš - Fejks 3:1, Pluska - Szilágyi 3:0, Svoboda - Haba 3:0, Pastír - Zahradník 3:0, Pluska - Fejks 3:2, Svoboda - Szilágyi 3:0, Pastír - Haba 3:0, Beneš - Zahradník 3:0

Body domácích: Pastír 2,5, Beneš 2,5, Pluska 2,5, Svoboda 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 4. třída B

Hráno: Sokol Nusle 10. 2. 2016

 

TTC Praha C - Slovan KST Bohnice H 6:10

Mutl, Moravec - Chaloupek, Bednárik 0:3(-7,-8,-7), Fiala, Filip - Cihlář, Kouba 0:3(-3,-10,-8), Mutl - Cihlář 1:3(-6,9,-3,-8), Filip - Kouba 1:3(-11,7,-8,-5), Fiala - Bednárik 3:1(-13,1,9,9), Moravec - Chaloupek 3:1(6,4,-3,6), Filip - Cihlář 0:3(-5,-11,-6), Fiala - Kouba 3:1(9,9,-7,8), Moravec - Bednárik 3:0(6,6,9), Mutl - Chaloupek 0:3(-7,-6,-11), Fiala - Cihlář 1:3(-2,-2,8,-8), Moravec - Kouba 3:2(9,-8,-6,2,10), Mutl - Bednárik 3:0(9,8,6), Filip - Chaloupek 1:3(-6,9,-4,-10), Moravec - Cihlář 2:3(-6,-7,10,9,-6), Mutl - Kouba 1:3(11,-3,-5,-9), Filip - Bednárik 3:0(10,7,9)

Body domácích: Moravec 3, Fiala 2, Mutl 1, Filip 0

Body hostů: Cihlář 4,5, Kouba 2,5, Chaloupek 2,5, Bednárik 0,5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: PinecAréna 10. 2. 2016

 

TJ Sokol Běchovice D - TTC Praha D 9:9

Dvořák, Brůček - Zahradník, Bárta 1:3(11,-3,-8,-6), Rezek ml., Rezek st. - Sedláček, Smíšek 3:0(3,8,10), Dvořák - Sedláček 2:3(-5,-7,6,6,-7), Rezek ml. - Smíšek 3:0(10,4,7), Brůček - Bárta 1:3(-12,5,-5,-5), Rezek st. - Váňa 3:2(8,-7,6,-10,6), Rezek ml. - Sedláček 2:3(-7,6,10,-8,-3), Brůček - Smíšek 3:2(-5,-12,8,8,4), Rezek st. - Bárta 2:3(12,8,-8,-6,-9), Dvořák - Zahradník 2:3(-9,5,-2,11,-8), Brůček - Sedláček 1:3(8,-5,-7,-5), Rezek st. - Smíšek 0:3(-7,-5,-7), Dvořák - Bárta 3:0(8,5,5), Rezek ml. - Zahradník 3:0(4,9,6), Rezek st. - Sedláček 3:2(-7,-7,8,13,10), Dvořák - Smíšek 3:2(-9,4,-5,6,12), Rezek ml. - Bárta 3:1(7,-5,9,9), Brůček - Zahradník 1:3(8,-8,-6,-9)

Body domácích: Rezek ml. 3,5, Rezek st. 2,5, Dvořák 2, Brůček 1

Body hostů: Sedláček 3, Bárta 2,5, Zahradník 2, Smíšek 1, Váňa 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Běchovice 8. 2. 2016

 

TTC Praha E - SK Slivenec D 10:7

Poulíček, Paroubek P. - Kop, Vobruba 2:3(6,-6,8,-10,-5), Havlíček, Paroubek J. - Svoboda, Ondráček 3:0 w.o., Havlíček - Svoboda 3:0(4,6,7), Paroubek P. - Vobruba 3:1(10,9,-8,7), Paroubek P. - Kop 0:3(-6,-3,-6), Poulíček - Ondráček 3:0(3,4,8), Paroubek P. - Svoboda 3:1(8,11,-6,10), Paroubek J. - Vobruba 0:3(-6,-11,-7), Poulíček - Kop 0:3(-8,-3,-7), Havlíček - Ondráček 3:0(5,8,7), Paroubek J. - Svoboda 0:3(-2,-11,-9), Poulíček - Vobruba 3:2(-10,6,-11,4,5), Havlíček - Kop 0:3(-6,-4,-10), Paroubek P. - Ondráček 3:0(3,9,10), Poulíček - Svoboda 3:1(6,6,-9,4), Havlíček - Vobruba 0:3(-6,-8,-3), Paroubek P. - Kop 3:1(6,-8,8,9), Paroubek J. - Ondráček 3:1(-7,6,8,9)

Body domácích: Paroubek P. 4, Poulíček 3, Havlíček 2, Paroubek J. 0, w.o. 1

Body hostů: Kop 3,5, Vobruba 2,5, Svoboda 1, Ondráček 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 11. 2. 2016

 

TTC Praha F - KST OBO Praha

Odloženo na březen 2016

 

AC Sparta Praha K - TTC Praha H 1:10

Šusta, Josef - Podrazil V., Podrazil V. 0:3( -4,-11,-6), Hofman, Rubáš - Podrazil J., Petr 0:3(-4,-7,-8), Rubáš - Petr 1:3(-9,8,-12,-7), Josef - Podrazil Václav 2:3(-6,6,8,-9,-4), Hofman - Podrazil Vojtěch 0:3(-2,-6,-8), Šusta - Podrazil J. 0:3(-10,-6,-9), Josef - Petr 0:3(-7,-8,-9), Hofman - Podrazil Václav 1:3(-7,-9,12,-8), Šusta - Podrazil Vojtěch 3:2(-6,5,-9,11,5), Rubáš - Podrazil J. 0:3(-8,-6,-5), Hofman - Petr 1:3(-5,9,-8,-8), Šusta - Podrazil Václav 2:3(12,-6,9,-9,-9), Rubáš - Podrazil Vojtěch 1:3(11,-10,-12,-12)

Body domácích: Šusta 1, ostatní 0

Body hostů: Petr 3,5, Podrazil Václav 2,5, Podrazil J. 2,5, Podrazil Vojtěch 1,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Arena Sparta - Podvinný mlýn 12. 2. 2016

 

TJ Zelená Liška B - TTC Praha A

Kriegerová, Füri - Bláhová, Otrusinová 3:1, Kriegerová - Malá 3:0, Füri - Otrusinová 1:3, Bláhová 0:3 w.o., Füri - Malá 3:2, Kriegerová - Bláhová 3:2, Otrusinová 0:3 w.o., Füri - Bláhová 3:1, Malá 0:3 w.o., Kriegerová - Otrusinová 3:0

Body domácích: Kriegerová 3,5, Füri 2,5

Body hostů: Otrusinová 1, Bláhová 0, Malá 0, w.o. 3

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Dáblice 10. 2. 2016


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
20.07.2018