Na úvodní stránku





Mistrem TTC Praha rekreačního oddílu se stal Jaroslav Smíšek

Fuček Miloslav

2016-03-08

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 401

Komentářů: 0


Při účasti jedenácti hráčů se hrálo ve třech skupinách. Z každé skupiny postupovali první tři.


Mistrovství TTC Praha dvouher

 

Skupina A

Jung - Fuček 3:0(2,3,4), Benátská - Sumida 3:1(10,7,-9,18), Fuček - Benátská 3:0(3,5,6), Hrabáková - Jung 0:3(-4,-5,-3), Benátská - Hrabáková 3:0(8,4,9), Sumida - Fuček 0:3(-3,-1,-5), Hrabáková - Sumida 3:2(-9,9,9,9,9), Jung - Benátská 3:0(7,1,2), Sumida - Jung 0:3(-7,-2,-5), Fuček - Hrabáková 3:0(6,5,4)

 

Pořadí skupiny A

1. René Jung, 2. Miloslav Fuček, 3. Galina Benátská, 4. Dana Hrabáková, 5. Eiko Sumida

 

Skupina B

Smíšek - Suchá 3:0(3,8,10), Malá - Varaďa 3:0(5,5,6), Suchá - Varaďa 0:3(-12,-12,-8), Smíšek - Malá 3:0(8,8,6), Malá - Suchá 3:1(9,-6,6,8), Varaďa - Smíšek 0:3(-9,-8,-10)

 

Pořadí skupiny B

1. Jaroslav Smíšek, 2. Božena Malá, 3. Marcel Varaďa, 4. Hana Suchá

 

Skupina C

Váňa - Hudec 3:0(8,11,5), Otrusinová - Wichs 3:0(4,6,8), Hudec - Wichs 3:0(9,9,7), Váňa - Otrusinová 3:1(9,8,-11,8), Otrusinová - Hudec 3:1(4,4,-8,4), Wichs - Váňa 2:3(-8,9,10,-8,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. Petr Váňa, 2. Jitka Otrusinová, 3. Ondřej Hudec, 4. Saša Wichs

 

Předkolo

Benátská - Hudec 0:3(-4,-9,-7)

 

Čtvrtfinále

Jung - Varaďa 3:0(5,4,3), Malá - Otrusinová 2:23(7,8,-11,-3,-7), Váňa - Fuček 3:0(9,1,7), Hudec - Smíšek 0:3(-7,-10,-5)

 

Semifinále

Jung - Otrusinová 3:0(6,9,5), Váňa - Smíšek 0:3(-7,-11,-7)

 

Finále

Jung - Smíšek 2:3(-5,7,12,-6,-4)

 

Pořadí Mistrovství TTC Praha dvouher

1. Jaroslav Smíšek, 2. René Jung, 3. Jitka Otrusinová a Petr Váňa

 

Za týden pokračuje Mistrovství TTC Praha čtyřhrami.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
15.12.2018