Na úvodní stránku

Mistrovství TTC Praha pokračovalo slabší kategorií dvouher

Slabší B kategorie Mistrovství TTC Praha dvouher rekreačního oddílu se zúčastnilo šest hráčů z původních osmi prezentovaných.

Fuček Miloslav

05.03.2014

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 544

Komentářů: 0

Vítězem druhého kontrolního turnaje mládeže se stal Jirka Kelbl

Ve středu byl v rámci tréninku mládeže druhý kontrolní turnaj, který při účasti sedmi hráčů vyhrál Jiří Kelbl.

23.01.2014

Žáci

Tabulky Ligy TTC Praha po 9. kole

Po 9. kole před dohrávkovým hracím dnem vypadaji tabulky ligy TTC Praha takto. Sami vidíte, kolik zápasů komu chybí.

17.01.2014

Liga TTC Praha

I v třetím týdnu v září pokračujeme dvěma turnaji

I v tomto zářijovém týdnu pro vás máme v Centru zábavy připravené dva turnaje stolního tenisu pro veřejnost.

16.09.2013

Pozvánky

Pozvánka na dva turnaje v začátku prázdnin

V prvním prázdninovém týdnu vás zveme na dva turnaje ve stolním tenisu pro veřejnost.

01.07.2013

Pozvánky

Přečteno: 543

Pozvánka tentokrát na dva turnaje

V tomto týdnu vás zveme do Centra zábavy na dva turnaje dvouher stolního tenisu pro veřejnost.