Na úvodní stránku

Výrazně aktivní bilance 21. kola

V 21. kole pražského přeboru se našim týmům dařilo. Vybojovali jsme šest vítězství, jednou jsme remízovali a jednou prohráli.

Fuček Miloslav

04.04.2014

Pražský přebor

Přečteno: 508

Komentářů: 0

Velkou cenu Prahy 6 starších žáků vyhrál David Průša

Velká cena Prahy 6 starších žáků se včera hrála v herně stolního tenisu na Julisce v počtu 33 žáků.

09.03.2014

Žáci

Pozvánka na Svobodný turnaj dvouher stolního tenisu pro veřejnost

Zveme vás na již 5. ročník tradičního turnaje dvouher stolního tenisu pro veřejnost ve třech výkonnostních kategoriích.

11.11.2013

Pozvánky

I v druhém týdnu září další dva turnaje

Školní rok pokračuje druhým týdnem a opět vás zveme do Centra zábavy na dva turnaje dvouher stolního tenisu pro veřejnost.

09.09.2013

Pozvánky

Žebříčky ATTP TTC Praha k 7. 1. 2014

Přinášíme vám žebříčky dvouher rekreačního oddílu po dalším kole Ligy TTC Praha.

11.01.2014

Žebříčky rekreačního oddílu

Přečteno: 507

Tabulky Ligy TTC Praha po neúplném 5. kole

Jak vypadají tabulky Ligy TTC Praha před první pohárovou přestávkou?

15.11.2013

Liga TTC Praha

Tabulky Ligy TTC Praha po 9. kole

Po 9. kole před dohrávkovým hracím dnem vypadaji tabulky ligy TTC Praha takto. Sami vidíte, kolik zápasů komu chybí.

17.01.2014

Přečteno: 506

Vítězi Velikonočního poháru TTC Praha čtyřher se stali Jansa s Fučkem

22. ročník Velikonočního poháru TTC Praha zahájil v pondělí čtyřhrami. Za účasti šesti párů vyhráli se ztrátou jediného setu Jiří Jansa a Miloslav Fuček.