Na úvodní stránku

Víkend bez turnajů

O tomto víkendu turnaje pro veřejnost v Centru zábavy nejsou. Vynahradíme si to ale příští víkend a v následujících týdnech.

Fuček Miloslav

17.03.2014

Pozvánky

Přečteno: 470

Komentářů: 0

Pozvánka na dva víkendové turnaje

V tomto týdnu vás po delší odmlce zveme na dva víkendové turnaje. Tím sobotním současně slavíme výročí pěti let Centra zábavy.

13.01.2014

Pozvánky

Přečteno: 469

Nábor do oddílu mládeže stolního tenisu TTC Praha

S novým pololetím školního roku provádí oddíl mládeže TTC Praha opět nábor nových členů.

28.01.2014

Pozvánky

Přečteno: 468

Pozvánka na Červencový turnaj dvouher stolního tenisu

V sobotu 13. 7. 2013 vás zveme do Centra zábavy Karlín na Červencový turnaj dvouher stolního tenisu, který jakožto prověrka pro účastníky předchozího skupinového tréninku stolního tenisu, bude pro účastníky celého cyklu cenově zvýhodněn.

08.07.2013

Pozvánky

Ani v 13. kole se nám v pražském přeboru nedařilo

Bilancí 13. kola, které bylo poslední v Centru zábavy Karlín. je 3 vítězství a 7 porážek. Do kladné bilance se nedostaneme ani s čtyřmi předehrávkami, jejichž bilance byla 3 vítězství a jedna porážka. Celkem tedy v minulém týdnu 6:8.

23.01.2015

Pražský přebor

Přečteno: 467

Pozitivní rozloučení se starým rokem

V 11. kole, které je posledním kolem pražského přeboru družstev dospělých hraným v roce 2014, máme vysoce pozitivní bilanci. Není dosud zádán výsledek utkání žen, ale ani ten nemůže zvrátit vítězný poměr 7:2.