Na úvodní stránku

I v 9. kole máme v pražském přeboru družstev zápornou bilanci

Bilance 9. kola pražského přeboru družstev dospělých je 4 vítězství a 6 porážek, tedy opět záporná. A tým ale prohrál těsně a smolně, když hrál v oslabené sestavě.

Fuček Miloslav

07.12.2014

Pražský přebor

Přečteno: 426

Komentářů: 0

V Muzeu hl. m. Praha

Druhý den příměstského tábora TTC Praha zaměřeného na stolní tenis měl jako doplňkováý program návštěvu Muzea hl. m. Prahy. Čas zbyl znova i na Osadníky.

19.08.2014

Různé

Rekreační oddíl pokračuje v pondělí Podzimním pohárem TTC Praha dvouher

Po odpadlém pondělním hracím dni na svátek 17. listopadu pokračje program rekreačního oddílu v pondělí 24. 11. Podzimním pohárem TTC Praha dvouher.

20.11.2014

Pozvánky

Přečteno: 425

Baráž Ligy TTC Praha

Přihlášky do letošní sezóny TTC Praha rekreačního oddílu byly uzavřeny a tak nic nebrání, aby se v ponělí odehrála baráž, která definitivně rozdělí hráče do 1. a 2. Ligy TTC Praha.

16.09.2014

Liga TTC Praha

Vítězem Velké ceny Modřan mladších žáků se stal Jan Krameš

Jan Krameš vyhrál dnes v Modřanech Velkou cenu Modřan mladších žáků. Naši hráči Vašek a Vojta Podrazilovi skončili v útěše na 2. a 4. místě.

02.11.2014

Žáci

Přečteno: 424

Prázdninové tréninky stolního tenisu

TTC Praha pořádá v herně stolního tenisu Centrum zábavy Karlín tréninky stolního tenisu pro veřejnost, které vedou trenéři licence C.

17.06.2014

Pozvánky

Červen začíná dvěma turnaji

I v červnu pokračuje nabídka Centra zábavy Karlín dvěma turnaji dvouher stolního tenisu pro veřejnost.

02.06.2014

Pozvánky

Přečteno: 422

Jan Pisár – opět plný počet bodů

Vítězem závěrečeného sedmého turnaje Grand Prix nejmladšího žactva se stal opět Jan Pisár. S Vaškem Podrazilem vyhráli i čtyřhru. Vašek Podrazil skončil na pěkném 4. místě.