Na úvodní stránku

I další červnový týden pokračujeme dvěma turnaji.

I v třetím červnovém turnaji, kdy má počasí přát pingpongu více, protože se má ochladit, vás zveme do Centra zábavy Karlín na dva turnaje dvouher stolního tenisu pro veřejnost.

Fuček Miloslav

16.06.2014

Pozvánky

Přečteno: 459

Komentářů: 0

Začíná 12. série Grand Prix Centra zábavy

V tomto týdnu vás zveme na jediný turnaj, kterým je zahajovací turnaj 12. série Grand Prix Centra zábavy.

19.05.2014

Pozvánky

Úvodní kolo pražského přeboru se nám příliš nevydařilo

Bilancí 1. kola pražského přeborum jsou dvě vítězství, jedna remíza a 6 porážek. Týmy B a C ale prohrály nejtěsnějším poměrem 8:10. Cenné je vítězství F týmu v 7. třídě se silným Sokolem Podolí.

07.10.2015

Pražský přebor

Přečteno: 458

Pozvánka na závěr 13. série Grand Prix Centra zábavy

Zveme vás na turnaj dvouher stolního tenisu pro veřejnost, kterým je závěrečný čtvrtý turnaj 13. série Grand Prix Centra zábavy.

22.09.2014

Pozvánky

Blíží se začátek sezóny a s tím i splatnost oddílových příspěvků

Za pár dní nám začíná nová sezóna. Kdy začnopu jednotlivé oddíly hrát a do kdy je potřeba a v jaké výši zaplatit oddílový přípěvek?

25.08.2015

Informace

Přečteno: 457

Rodinný pohár TTC Praha

V sobotu 13. 12. 2014 vás odpoledne zveme na rodinný turnaj určený pro členy TTC Praha a jejich děti či rodiče.

09.12.2014

Pozvánky

Úvodní Grand Prix starších žáků vyhrál Petr Dvořák, náš Adam Petr vyhrál útěchu

Z úvodních Grand Prix mládeže jsem se v sobotu neúčastnili dorostu, na nedělním turnaji starších žáků byli Adam Petr a Tomáš Sedláček.