Na úvodní stránku

V Centru zábavy pražské Grand Prix starších žáků a dorostu

Podzimní cena TTC Praha se jmenuje turnaj, který je součástí seriálů Grand Prix pořádaných Pražským svazem stolního tenisu v kategorii starších žáků a dorostu, na který jste zváni o nadcházejícím víkendu do Centra zábavy Karlín.

Fuček Miloslav

13.10.2014

Pozvánky

Přečteno: 447

Komentářů: 0

Ve středu 3. 2. 2016 obnovujeme provoz v Ďáblicích

Ve středu se vracíme po roční přestávce bez herny kde se konečně začalo topit a vše základní, co potřebujeme nutně ke hře tam již máme. Chybí ale topení v šatně žen a bojler pro teplou vodu. Dokážeem se na ně složit nebo na něbudeme čekat několik měsíců, než se na ně seženou peníze jiným způsobem?

02.02.2016

Informace

Přečteno: 446

Vítězi Zimního turnaj se stali Remunda, Macek a Veselý

Zimní turnaj, který je v pořadí druhým turnajem Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice se hrál v sobotu ve všech čtyřech věkových kategoriích, za účasti celkem pěti našich hráčů.

23.11.2015

Žáci

Organizační schůzka ke Sporťáčku.

I letos se účastníme Sporťáčku. Organizační schůzka proběhne v pátek od 15.00 hodin.

31.08.2015

Informace

Komentářů: 1

Liga TTC Praha uzavřena

Na dohrávkovém dni byly definitivně uzavřena Liga TTC Praha a rekreační oddíl se rozloučil s Centrem zábavy Karlín.

13.01.2015

Liga TTC Praha

Pozvánka na Rodinný pohár TTC Praha

Rozhodli jsme se uspořádat Rodinný pohár TTC Praha pro členy TTC Praha a jejich rodinné příslušníky. Půjde o turnaj dvougeneračních družstev.

26.10.2014

Pozvánky

Začátek školního roku s dvěma turnaji

V prvním týdnu nového školního roku vás zveme do Centra zábavy Karlín hned na dva turnaje stolního tenisu pro veřejnost.