Na úvodní stránku





V 19. kole pražského přeboru dvě vítězství

TTC Praha A - TJ Sokol Michle D 6:10

Remunda, Vokurka - Pištora, Hubinger 2:3(9,-9,-3,9,-8), Chlumský, Jelínek - Haralík, Votípka 3:2(-9,8,-8,9,8), Chlumský - Hubinger 3:1(-9,7,7,8), Vokurka - Haralík 0:3(-6,-9,-9), Jelínek - Pištora 2:3(-6,7,-7,8,-7), Remunda - Votípka 3:0(7,7,8), Vokurka - Hubinger 1:3(7,-8,-9,-5), Jelínek - Haralík 3:12(6,7,-9,-7,10), Remunda - Pištora 0:3(-6,-9,-9), Chlumský - Votípka 3:0(13,8,6), Jelínek - Hubinger 0:3(-6,-8,-3), Remunda - Haralík 3:0(3,10,5), Chlumský - Pištora 2:3(6,-13,10,-4,-10), Vokurka - Votípka 1:3(-10,-7,4,-6), Remunda - Hubinger 1:3(-10,-11,9,-7), Chlumský - Haralík 1:3(9,-7,-8,-9)

Body domácích: Chlumský 2,5, Remunda 2, Jelínek 1,5, Vokurka 0

Body hostů: Hubinger 3,5, Pištora 3,5, Haralík 2, Votípka 1

Soutěž: 1. třída A

Hráno: PinecAréna Karlín 25. 2. 2016

 

SK OAZA Praha C - TTC Praha B 10:1

Berný, Ulrych - Smíšek, Mutl 3:0, Stočes, Fabian - Jansa, Fejks 3:1, Berný - Fejks 2:3, Ulrych - Jansa 3:1, Stočes - Smíšek 3:0, Fabian - Mutl 3:0, Ulrych - Fejks 3:0, Stočes - Jansa 3:1, Fabian - Smíšek 3:0, Berný - Mutl 3:2, Stočes - Fejks 3:1

Body domácích: Stočes 3,5, Fabian 2,5, Ulrych 2,5, Berný 1,5

Body hostů: Fejks 1, ostatní 0

Soutěž: 4. třída B

Hráno: OAZA 22. 2. 2016

 

TTC Praha C - KK Konstruktiva Praha C 8:10

Mutl, Moravec - Ouroda, Matoušek 3:1(8,10,-6,5), Zahradník, Fiala - Tvrdík, Toman 3:1(12,7,-7,8), Fiala - Toman 1:3(-6,7,-9,-4), Mutl - Ouroda 0:3(-6,-6,-9), Zahradník - Tvrdík 3:1(5,-5,8,6), Moravec - Matoušek 3:0(3,8,6), Mutl - Toman 0:3(-5,-10,-6), Zahradník - Ouroda 1:3(5,-6,-7,-5), Moravec - Tvrdík 3:1(3,8,-6,7), Fiala - Matoušek 3:0(10,9,13), Zahradník - Toman 2:3(-10,10,-9,7,-10), Moravec - Ouroda 1:3(5,-10,-8,-8), Fiala - Tvrdík 2:3(6,-6,-7, 8,-7), Mutl - Matoušek 2:3(-7,6,-9,9,-10), Moravec - Toman 3:1(5,-7,8,9), Fiala - Ouroda 3:0(10,5,7), Mutl - Tvrdík 0:3(-8,-8,-8), Zahradník - Matoušek 1:3(-6,-7,9,-3)

Body domácích: Moravec 3,5, Fiala 2,5, Zahradník 1,5, Mutl 0,5

Body hostů: Toman 3, Ouroda 3, Tvrdík 2, Matoušek 2

Soutěž: 5. třída A

Hráno: PinecAréna Karlín 24. 2. 2016

 

TTC Praha D - VŠSK MFF Praha B 10:4

Filip, Bárta - Zelinka, Milota 3:1(7,5,-4,11), Haba. Zahradník - Winter, Vošický 3:1(-7,12,9,6), Haba - Winter 2:3(-10,3,4,-7,-9), Bárta - Vošický 2:3(-7,-9,9,1,-5), Váňa - Zelinka 2:3(-9,3,9,-9,-6), Filip - Milota 3:0(9,15,4), Bárta - Winter 3:0(10,8,4), Váňa - Vošický 3:0(4,10,5), Filip - Zelinka 3:2(-7,-11,6,7,6), Haba - Milota 3:1(-9,8,3,9), Váňa - Winter 0:3(-8,-6,-8), Filip - Vošický 3:1(8,-9,4,7), Haba - Zelinka 3:2(-9,8,-8,8,10), Bárta - Milota 3:1(-5,4,7,7)

Body domácích: Filip 3,5, Haba 2,5, Bárta 2,5, Váňa 1,5

Body hostů: Winter 2, Vošický 1, Zelinka 1, Milota 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 25. 2. 2016

 

KK Konstruktiva Praha C - TTC Praha E 10:2

Bukovský, Matoušek - Poulíček, Paroubek P. 3:0, Fleissig, Peller - Havlíček, Nedvěd 3:2, Fleissig - Havlíček 1:3, Peller - Poulíček 3:0, Bukovský - Paroubek P. 3:0, Matoušek - Nedvěd 3:0, Peller - Havlíček 3:0, Bukovský - Poulíček 3:0, Matoušek - Paroubek P. 3:0, Fleissig - Nedvěd 2:3, Bukovský - Havlíček 3:0, Matoušek - Poulíček 3:1, Fleissig - Paroubek P. 3:1

Body domácích: Matoušek 3,5, Bukovský 3,5, Peller 2,5, Fleissig 0,5

Body hostů: Havlíček 1, Nedvěd 1, Poulíček 0, Paroubek P. 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Konstruktiva 25. 2. 2016

 

SF SKK El Niňo Praha O - TTC Praha F 0:10

Seidlová, Buchtová - Filip, Bárta 0:3(-7,-3,-9), Niederle, Beránek - Haba, Fuček 1:3(-8,-7,5,-8), Beránek - Filip 0:3(-9,-3,-4), Seidlová - Haba 0:3(-5,-6,-8), Buchtová - Fuček 0:3(-3,-10,-9), Niederle - Bárta 1:23(-6,10,-4,-9), Seidlová - Filip 0:3(-5,-8,-5), Buchtová - Haba 0:3(-7,-10,-9), Niederle - Fuček 2:3(4,12,-7,-3,-8), Beránek - Bárta 0:3(-8,-7,-2)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Filip 2,5, Haba 2,5, Fuček 2,5, Bárta 2,5

Soutěž: 7. třída B

Hráno: CST Ďáblice 22. 2. 2016

 

TTC Praha G - TJ Kyje D 2:10

Chládek, Wichs - Traxler, Hořínek 0:3(-7,-1,-2), Buriánek, Trmota - Kučera, Rychtarik 3:0(10,16,5), Chládek - Traxler 0:3(-6,-4,-7), Wichs - Hořínek 0:3(-5,-8,-9), Trmota - Rychtarik 2:3(5,-6,-12,4,-9), Buriánek - Kučera 3:1(-3,5,2,6), Wichs - Traxler 0:3(-5,-10,-4), Trmota - Hořínek 1:3(-11,-8,9,-7), Buriánek - Rychtárik 0:3(-7,-7,-8), Chládek - Kučera 2:3(-4,9,-9,6,-4), Trmota - Traxler 0:3(-2,-3,-5), Buriánek - Hořínek 0:3(-6,-10,-4), Chládek - Rychtárik 2:3(10,7,-4,-3,-5)

Body domácích: Buriánek 1,5, Trmota 0, Wichs 0, Chládek 0

Body hostů: Traxler 3,5, Hořínek 3,5, Rychtarik 2, Kučera 1

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 25. 2. 2016

 

Slovan KST Bohnice C - TTC Praha A 8:2

Maršíková, Handlová - Malá, Bláhová 3:0(6,6,4), Maršíková - Otrusinová 3:1(10,-8,11,11), Handlová - Malá 3:0(14,9,7), Slezáková - Bláhová 1:3(-6,10,-4,-3), Handlová - Otrusinová 3:1(9,-6,8,10), Maršíková - Bláhová 3:1(9,3,-7,8), Slezáková - Malá 3:0(7,10,7), Handlová - Bláhová 3:1(-8,12,9,3), Slezáková - Otrusinová 0:3(-12,-2,-7), Maršíková - Malá 3:1(7,-7,12,9)

Body domácích: Maršíková 3,5, Handlová 3,5, Slezáková 1

Body hostů: Otrusinová 1, Bláhová 1, Malá 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 24. 2. 2016



Přidání komentáře k článku V 19. kole pražského přeboru dvě vítězství



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.10.2018