Na úvodní stránku





V 21. kole máme tři vítězství

TTC Praha A - Avia Čakovice C 0:10

Chlumský, Jelínek - Novotný, Šimáček 2:3, Remunda, Vokurka - Nejedlý, Novotná 1:3, Vokurka - Novotný 1:3, Chlumský - Šimáček 2:3, Jelínek - Nejedlý 1:3, Remunda - Novotná 0:3, Chlumský - Novotný 0:3, Jelínek - Šimáček 0:3, Remunda - Nejedlý 1:3, Vokurka - Novotná 0:3

Body domácích: nikdo

Body hostů: Novotný 2,5, Šimáček 2,5, Nejedlý 2,5, Novotná 2,5

Soutěž: 1. třída A

Hráno: PinecAréna 24. 3. 2016

 

TTC Klánovice D - TTC Praha B 10:4

Hájek, Michálek - Zahradníček, Fejks 1:3, Jiroš, Hrdlic 3:0 w.o., Jiroš - Zahradníček 1:3, Hájek - Fejks 3:0, Michálek - Podrazil J. 3:0, Hrdlic 3:0 w.o., Hájek - Zahradníček 2:3, Michálek - Fejks 3:0, Hrdlic - Podrazil J. 3:1, Jiroš 3:0 w.o., Michálek - Zahradníček 2:3, Hrdlic - Fejks 3:2, Jiroš - Podrazil J. 3:1, Hájek 3:0 w.o.

Body domácích: Hrdlic 2, Michálek 2, Jiroš 1, Hájek 1, w.o. 4

Body hostů: Zahradníček 3,5, Fejks 0,5, Podrazil J 0

Soutěž: 4. třída B

Hráno: Klánovice 21. 3. 2016

 

TTC Praha C - TJ Orion Praha C 10:7

Moravec, Smíšek - Svatoň, Marcinčik 3:0(4,9,7), Zahradník, Bárta - Hrubec, Krejsa 0:3(-11,-9,-5), Smíšek - Hrubec 1:3(-9,12,-4,-5), Zahradník - Krejsa 3:2(-9,-6,6,8,13), Bárta - Svatoň 3:1(4,-9,5,8), Moravec - Marčinčik 3:0(3,6,3), Zahradník - Hrubec 0:3(-7,-6,-12), Bárta - Krejsa 2:3(-4,9,-9,7,-7), Moravec - Svatoň 3:2(-8,5,8,-9,8), Smíšek - Marcinčik 3:0(9,8,9), Bárta - Hrubec 0:3(-7,-8,-4), Moravec - Krejsa 3:0(9,8,11), Smíšek - Svatoň 3:0(7,10,8), Zahradník - Marcinčik 3:0(9,8,3), Moravec - Hrubec 1:3(11,-9,-6,-10), Smíšek - Krejsa 2:2(10,-9,9,-4,-9), Zahradník - Svatoň 3:1(-9,5,11,7), Bárta - Marcinčik 3:1(3,6,-9,11)

Body domácích: Moravec 3,5, Zahradník 3, Smíšek 2,5, Bárta 1

Body hostů: Hrubec 4,5, Krejsa 2,5, Svatoň 0, Marcinčik 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: PinecAréna 23. 3. 2016

 

TTC Praha D - SK Start C 10:5

Filip, Smíšek - Bajtler, Trnovský 3:2(9,-12,9,9,3), Haba, Zahradník - Jeřábek, Botek 3:0(10,9,7), Filip - Botek 3:2(8,-8,8,-4,3), Haba - Trnovský 0:3(-7,-9,-7), Zahradník - Bajtler 1:3(5,-8,-5,-7), Smíšek - Jeřábek 3:1(5,-9,6,8), Haba - Botek 3:0(5,3,10), Zahradník - Trnovský 2:3(11,-9,4,-8,-9), Smíšek - Bajtler 2:3(8,8,-8,-9,-3), Filip - Jeřábek 3:0(3,1,3), Zahradník - Botek 3:0(3,3,7), Smíšek - Trnovský 3:0 w.o., Filip - Bajtler 1:3(-6,-12,9,-8), Haba - Jeřábek 3:0(4,11,9), Smíšek - Botek 3:0(5,7,6)

Body domácích: Smíšek 2,5, Filip 2,5, Haba 2,5, Zahradník 1,5, w.o. 1

Body hostů: Bajtler 3, Trnovský 2, Botek 0, Jeřábek 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 24. 3. 2016

 

PSK Olymp Praha D - TTC Praha E 10:1

Martykiewiecz, Kochflőffl - Paroubek J., Havlíček 3:1(-9,4,3,8), Pocz, Pozníček - Trmota, Buriánek 3:0(8,8,8), Martykiewiecz - Paroubek J. 3:0(8,1,4), Pozníček - Havlíček 3:2(1,7,-6,-5,9), Kochflőffl - Trmota 2:3(-6,-11,8,11,-7), Pocz - Buriánek 3:0(4,6,8), Pozníček - Paroubek J. 3:0(5,5,3), Kochflőffl - Havlíček 3:0(9,9,6), Pocz - Trmota 3:0(1,3,5), Martykiewiecz - Buriánek 3:0(4,5,3), Kochflőffl - Paroubek J. 3:0(6,5,9)

Body domácích: Pocz 2,5, Martykiewiecz 2,5, Pozníček 2,5, Kochflőffl 2,5

Body hostů: Trmota 1, ostatní nic

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Bubeneč 22. 3. 2016

 

TTC Praha G - TTC Elizza Praha J 4:10

Buriánek, Trmota - Špinar, Kratochvíl 3:2(-9,-7,11,9,6), Mamchur, Chládek - Průša P., Kadlec 1:3(-9,-5,9,-7), Buriánek - Průša O. 2:3(-9,-9,10,14,-9), Mamchur - Kadlec 0:3(-9,-2,-4), Chládek - Špinar 2:3(-7,8,-8,6,-10), Trmota - Kratochvíl 0:3(-11,-8,-12), Mamchur - Průša O. 3:1(-9,10,8,9), Chládek - Kadlec 0:3(-9,-4,-4), Trmota - Špinar 2:3(-8,6,6,-7,-11), Buriánek - Kratochvíl 3:2(-9,10,10,-8,8), Chládek - Průša O. 1:3(-9,12,-5,-8), Trmota - Kadlec 2:3(-8,3,7,-7,-5), Buriánek - Špinar 3:2(7,-5,-6,8,9), Mamchur - Kratochvíl 1:3(10,-7,-8,-6)

Body domácích:Buriánek 2,5, Mamchur 1, Trmota 0,5, Chládek 0

Body hostů: Kadlec 3,5, Průša O. 2,5, Špinar 2, Kratochvíl 2

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 24. 3. 2016

 

TTC Praha H - TJ Sokol Nové Vysočany D 7:10

Podrazil Voj., Podrazil Vác. - Erben, Litomiský 1:3(-16,-3,6,-7), Podrazil J., Petr - Jonák, Nováček 1:3(4,-7,-4,-9), Podrazil Vác. - Litomiský 3:2(-8,7,7,-4,6), Podrazil Voj. - Erben 3:1(-7,9,19,11), Podrazil J. - Nováček 2:3(-8,9,9,-9,-12), Petr - Jonák 0:3(-6,-5,-3), Podrazil Voj. - Litomiský 2:3(10,-7,-5,7,-9), Podrazil J. - Erben 0:3(-4,-10,-8), Petr - Nováček 0:3(-7,-4,-4), Podrazil Vác. - Jonák 3:2(9,-4,-9,6,7), Podrazil J. - Litomický 3:2(-9,-5,8,8,3), Petr - Erben 1:3(-8,-9,4,-8), Podrazil Vác. - Nováček 3:1(8,10,-3,9), Podrazil Voj. - Jonák 3:2(10,7,-6,-3,9), Petr - Litomiský 0:3(-7,-9,-3), Podrazil Vác. - Erben 3:0(8,10,6), Podrazil Voj. - Nováček 0:3(-6,-8,-8)

Body domácích: Podrazil Vác. 4, Podrazil Voj. 2, Podrazil J. 1. Petr 0

Body hostů:Nováček 3,5, Litomiský 2,5, Erben 2,5, Jonák 1,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 24. 3. 2016

 

TJ Přední Kopanina B - TTC Praha A 3:7

Kyselá, Kozáková - Malá, Bláhová 0:3(-8,-8,-7), Částková - Otrusinová 0:3(-7,-9,-8), Kyselá - Malá 0:3(-5,-10,-8), Kozáková - Bláhová 0:3(-3,-3,-5), Kyselá - Otrusinová 3:2(9,8,-8,-5,6), Částková - Bláhová 0:3(-8,-4,-2), Kozáková - Malá 1:3(10,-8,-4,-6), Kyselá - Bláhová 3:1(-5,7,5,11), Kozáková - Otrusinová 3:2(8,-5,-6,8,7), Částková - Malá 0:3(-11,-5,-3)

Body domácích: Kyselá 2, Kozáková 1, Částková 0

Body hostů: Malá 3,5, Bláhová 2,5, Otrusinová 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 23. 3. 2016



Přidání komentáře k článku V 21. kole máme tři vítězství



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.01.2018