Na úvodní stránku





Přeborníky TTC Praha Remunda a Zahradníček s Habou

Přebory TTC Praha začaly dvouhrami, které s ehrály ve čtyřech skuopinách s postupem prvních dvou. Horní i spodní pavouk se dohrávaly do konečného pořadí.

 

Dvouhra

 

Skupina A

Remunda - Zahradník 3:0(5,4,5), Bárta - Filip 0:3(-7,-4,-7), Zahradník - Filip 0:3(-12,-9,-6), Remunda - Bárta 3:0(1,7,4), Bárta - Zahradník 0:3(-8,-4,-7), Filip .- Remunda 1:3(-6,-6,7,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Štěpán Remunda 6, 2. Miroslav Filip 5, 3. Václav Zahradník 4, 4. Vít Bárta 3

 

Skupina B

Zahradníček - Chládek 3:0(6,5,5), Fuček - Smíšek 0:3(-6,-8,-4), Chládek - Smíšek 0:3(-6,-6,-5), Zahradníček - Fuček 3:0(5,5,10), Fuček - Chládek 1:3(7,-6,5,-3), Smíšek - Zahradníček 1:3(-6,10,-9,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Jakub Zahradníček 6, 2. Jaroslav Smíšek 5, 3. Jan Chládek 4, 4. Miloslav Fuček 3

 

Skupina C

Jelínek - Haba 3:0(8,8,10), Buriánek - Fejks 0:3(-3,-2,-9), Haba - Fejks 0:3(-6,-1,-8), Jelínek - Buriánek 3:0(9,4,6), Buriánek - Haba 1:3(5,-9,-8,-7), Fejks - Jelínek 3:1(7,9,-7,11)

 

Pořadí skupiny C

1. Michal Fejks 6, 2. Tomáš Jelínek 5, 3. Martin Haba 4, 4. Václav Buriánek 3

 

Skupina D

Havlíček - Vokurka 0:3(-4,-5,-8), Mutl - Trmota 3:2(6,-4,-7,3,5), Vokurka - Mutl 3:0(6,5,5), Chlumský - Havlíček 3:0(8,7,5), Mutl - Chlumský 0:3(-8,-9,-8), Trmota - Vokurka 0:3(-4,-4,-5), Chlumský - Trmota 3:0(8,6,6), Havlíček - Mutl 0:3(-4,-7,-3), Trmota - Havlíček 1:3(-10,10,-6,-10), Vokurka - Chlumský 0:3(-10,-7,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Petr Chlumský 8, 2. Miloslav Vokurka 7, 3. David Mutl 6, 4. Ladislav Havlíček 5, 5. Zdeněk Trmota 4

 

Čtvrtfinále

Remunda - Jelínek 3:1, Smíšek - Chlumský 0:3(-8,-7,-5), Fejks - Filip 1:3, Vokurka - Zahradníček 3:2

 

Semifinále

Remunda - Chlumský 3:2, Filip - Vokurka 1:3

 

Finále

Remunda - Vokurka 3:1

 

O 3. místo

Chlumský - Fuilip 3:0

 

O 5. až 8. místo

Jelínek - Smíšek 3:1, Fejks - Zahradníček 1:3

 

O 5. místo

Jelínek - Zahradníček 2:3

 

O 7. místo

Fejks - Smíšek 2:3

 

O 9. až 17. místo - předkolo

Trmota - Buriánek 2:3

 

O 9. až 16. místo

Zahradník - Buriánek 3:1, Fuček - Mutl 1:3(-6,-10,5,-5), Haba - Bárta 3:2, Havlíček - Chládek 3:0

 

O 9. až 12. místo

Zahradník - Mutl 3:0, Haba - Havlíček 3:0

 

O 9. místo

Zahradník - Haba 3:0

 

O 11. místo

Mutl - Havlíček 3:0

 

O 13. až 16. místo

Buriánek - Fuček 3:0 w.o., Bárta - Chládek 3:1

 

O 13. místo

Buriánek - Bárta 1:3

 

O 15. místo

Fuček - Chládek 0:3 w.o.

 

Pořadí dvouher

1. Štěpán Remunda, 2. Miloslav Vokurka, 3. Petr Chlumský, 4. Miroslav Filip, 5. Jakub Zahradníček, 6. Tomáš Jelínek, 7. Jaroslav Smíšek, 8. Michal Fejks, 9. Václav Zahradník, 10. Martin Haba, 11. David Mutl, 12. Ladislav Havlíček, 13. Vít Bárta, 14. Václav Buriánek, 15. Jan Chládek, 16. Miloslav Fuček, 17. Zdeněk Trmota

 

Čtyřhry se zúčastnilo sedm párů a tak s ehrála ve dvou skupinách s postupem prvních dvou do hroního pavouka.

 

Čtyřhra

 

Skupina A

Bárta, Filip - Fejks, Smíšek 1:3, Remunda, Buriánek - Bárta, Filip 0:3, Fejks, Smíšek Remunda, Buriánek 3:2

 

Pořadí skupiny A

1. Michal Fejks a Jaroslav Smíšek 4, 2. Vít Bárta a Miroslav Filip 3, 3. Štěpán Remunda a Václav Buriánek 2

 

Skupina B

Chlumský, Fuček - Vokurka, Chládek 3:2(-8,8,-12,1,12), Zahradník, Havlíček - Haba, Zahradníček 1:3, Vokurka, Chládek - Haba, Zahradníček 3:2, Chlumský, Fuček - Zahradník, Havlíček 3:2(6,-7,6,-2,7), Zahradník, Havlíček - Vokurka, Chládek 3:1, Haba, Zahradníček - Chlumský, Fuček 3:0(7,4,5)

 

Pořadí skupiny B

1. Martin Haba a Jakub Zahradníček 5, 2. Petr Chlumský a Miloslav Fuček 5, 3. Václav Zahradník a Ladislav Havlíček 4, 4. Miloslav Vokurka a Jan Chládek 4

 

Semifinále

Fejks, Smíšek - Chlumský, Fuček 1:3(-7,-8,2,-3), Haba, Zahradníček - Filip, Bárta 3:1

 

Finále

Chlumský, Fuček - Haba, Zahradníček 2:3(5,-5,-8,12,-7)

 

O 3. místo

Fejks, Smíšek - Filip, Bárta 2:3

 

O 5. až 7. místo

Remunda, Buriánek - Vokurka, Chládek 3:2, Zahradník, Havlíček - bye

 

O 5. místo

Remunda, Buriánek - Zahradník, Havlíček 3:1

 

Pořadí čtyřhry

1. Martin Haba a Jakub Zahradníček, 2. Petr Chlumský a Miloslav Fuček, 3. Miroslav Filip as Vít Bárta, 4. Michal Fejks a Jaroslav Smíšek, 5. Štěpán Remunda a Václav Buriánek, 6. Václav Zahradník a Ladislav Havlíček, 7. Miloslav Vokurka a Jan Chládek

 

Přebory trvaly čtyři hodiny, v dvouhrách i čtyřhrách byly velmi vyrovnané boje. Výsledky přinesly i překvapení proti papírovým předpokladům. V dvopuhrách byli do každé skupiny nasazeni dv a hráči, kteří svoji roli favoritů splnili a postoupili. Velkou neznámou byly čtyřhry, kde se nenasazovalo ale jenom losovalo. Nakonec se ukázala jako těžší skupna B, kde o vítězi rozhodoval vzájemný zápas a oba aktéři tohoto zápasu se potkali i ve finále v pětisetové bitvě.



Přidání komentáře k článku Přeborníky TTC Praha Remunda a Zahradníček s Habou



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
23.07.2018