Na úvodní stránku





Vítězi CZ Cupu se stali Remunda, Grisa a Bruk

Dopoledne se začínalo kategoriemi nejmladšího žactva, staršího žactva a dorostu. Protože nedorazil žádný dorostenec, byla kategorie staršího žactva a dorostu totožná a hráči si za jedno startovné odnesli dvě medaile a dvě ceny.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Hánová - Kabát 3:0(4,5,9), Hejný - Svoboda 0:3(-2,-2,-4), Kabát - Hejný 3:0(6,5,6), Garček - Hánová 3:0(3,3,3), Hejný - Garček 0:3(-4,-0,-0), Svoboda - Kabát 3:0(3,9,3), Garček - Svoboda 3:0(8,6,10), Hánová - Hejný 3:0(5,5,3), Svoboda - Hánová 3:1(9,-10,6,5), Kabát - Garček 0:3(-5,-3,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 8, 2. Patrik Svoboda - TTC Praha 7, 3. Barbora Hánová - SK Vršovice, 4. Adam Kabát - SK Vršovice, 5. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov

 

Skupina B

Remunda - Zahálka 3:0(3,9,9), Berger - Burian 3:0(7,7,5), Zahálka - Burian 0:3(-3,-6,-3), Remunda - Berger 3:0(5,6,6), Berger - Zahálka 3:2(7,-10,-8,7,12), Burian - Remunda 0:3(-4,-5,-7)

 

Pořadí skupiny B

1. Matheos Remunda - Sparta Praha 6, 2. Don Berger - SK Vršovice 5, 3. Petr Burian - TTC Praha 4. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 4

 

Dvouhra - 2. stupeň

 

Semifinále

Garček - Berger 3:0(3,9,4), Remunda - Svoboda 3:0(5,7,9)

 

Finále

Garček - Remunda 2:3(-4,8,5,-9,-7)

 

O 3. místo

Berger - Svoboda 0:3(-12,-4,-7)

 

O 5. až 8. místo

Hánová - Zahálka 3:1(-7,1,6,11), Burian - Kabát 3:0(1,9,8),

 

O 5. místo

Hánová - Burian 3:0(9,4,7)

 

O 7. místo

Zahálka - Kabát 3:0(9,5,6)

 

Hejný se z 2. stupně dvouher odhlásil

 

Celkové pořadí dvouher

1. Remunda Matheos - Sparta Praha, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Patrik Svoboda – TTC Praha, 4. Don Berger - SK Vršovice, 5. Barbora Hánová – SK Vršovice, 6. 2. Petr Burian – TTC Praha, 7. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice, 8. Adam Kabát - SK Vršovice, 9. Matěj Hejný - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

 

Burian, Svoboda - Garček, Remunda 2:3(-9,10,9,-8,-8), Berger, Zahálka - Hánová, Kabát 3:1(6,9,-10,5), Garček, Remunda - Hánová, Kabát 3:0(6,6,5), Burian, Svoboda - Berger, Zahálka 3:2(3,11,-11,-6,6), Berger, Zahálka - Garček, Remunda 2:3(-6,9,-7,6,-2), Hánová, Kabát - Burian, Svoboda 1:3(-12,-6,5,-9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Tomáš Garček (TTC Klánovice) a Matheos Remunda (Sparta Praha) 6, 2. Petr Burian a Patrik Svoboda (oba TTC Praha) 5, 3. Don Berger a Tobiáš Zahálka (oba SK Vršovice) 4, 4. Barbora Hánová a Adam Kabát (oba SK Vršovice) 3

 

Pořadí dvouher Velké ceny CST Ďáblice po základní části - nominace do TOP 16

1. Petr Burian - TTC Praha 8800, 2. Matheos Remunda - Sparta Praha 8000, 3. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 6600, 4. Don Berger - SK Vršovice 4800, 5. Adam Kabát - SK Vršovice 4500, 6. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3900, 7. Patrik Svoboda - TTC Praha 3700, 8. Barbora Hánová - SK Vršovice 3400, 9. Patrik Pischnoth - TTC Praha 3200, 10. Patrik Vosátka - SKST Vlašim 2000, 11. - 12. Matěj Mikula - SK Vršovice a Martin Kozák - TJ Střížkov oba 1900, 13. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1800, 14. Lucie Brožková - TTC Praha 1600, 15. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov

 

Do turnaje TOP 16 je jedno volné místo, na který se může přihlásit libovolný hráč, splňující podmínky kategorie nejmladšího žactva (rok narození 2005 a mladší), další hráči s emohou hlásit jako náhradníci.

 

Pořadí čtyřher Velké ceny CST Ďáblice

1. Petr Burian - TTC Praha 9800, 2. Matheos Remunda - Sparta Praha 7800, 3. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 7500, 4. Don Berger - SK Vršovice 5500, 5. Patrik Svoboda - TTC Praha 3900, 6. Patrik Pischnoth - TTC Praha 3800, 7. Barbora Hánová - SK Vršovice 3700, 8. Richard Palička - TTC Praha 3600, 9. Adam Kabát - SK Vršovice 3500, 10. - 11. Patrik Vosátka - SKST Vlašim a Tomáš Garček - TTC Klánovice oba 2000, 12. Matěj Mikula - SK Vršovice 1900, 13. Lucie Brožková - TTC Praha 1800

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Brodský - Macek 0:3(-7,-2,-8), Molitoris - Příbramský 0:3(-7,-3,-7), Macek - Molitoris 3:0(2,10,3), Veselý - Brodský 3:0(3,3,9), Molitoris - Veselý 0:3(-3,-3,-3), Příbramský - Macek 0:3(-5,-5,-3), Veselý - Příbramský 3:0(2,1,1), Brodský - Molitoris 3:0(2,4,7), Příbramský - Brodský 0:3(-7,-4,-3), Macek - Veselý 0:3(-3,-5,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 8, 2. Lukáš Macek - SK Vršovice 7, 3. Adam Brodský - TTC Praha 6, 4. Jan Příbramský - SK Vršovice 5, 5. Tobiáš Molitoris - Slovan Bohnice 4

 

Skupina B

Erdenebayar - Grisa 0:3(-2,-3,-2), Ivanco - Lukáš 0:3(-4,-9,-8), Grisa - Ivanco 3:0(2,4,0), Bruk - Erdenebayar 3:0(3,4,2), Ivanco - Bruk 0:3(-6,-2,-4), Lukáš - Grisa 0:3(-5,-7,-3), Bruk - LUkáš 3:0(2,3,1), Erdenebayar - Ivanco 0:3(-7,-6,-6), Lukáš - Erdenebayar 3:1(6,7,-6,9), Grisa - Bruk 0:3(-6,-6,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Martin Bruk - SK Hamr 8, 2. Daniel Grisa - TTC Klánovice 7, 3. Roman Lukáš - SK Vršovice 6, 4. Jan Ivanco - Slovan Bohnice 5, 5. Riči Erdenebayar - SK Vršovice 4

 

Dvouhra - 2. stupeň

 

Čtvrtfinále

Veselý - bye, Grisa - Brodský 3:1(4,-10,5,3), Bruk - bye, Macek - Lukáš 3:0(2,8,6)

 

Semifinále

Veselý - Grisa 3:2(3,-9,-6,9,5), Bruk - Macek 3:0(5,5,4)

 

Finále

Veselý - Bruk 0:3(-8,-8,-10)

 

O 3. místo

Grisa - Macek 3:0(3,9,5)

 

O 5. místo

Brodský - Lukáš 3:0(3,7,2)

 

O 7. až 10. místo

Příbramský - Erdenebayar 3:0(12,9,7), Ivanco - Molitoris 3:0(11,3,3)

 

O 7. místo

Příbramský - Ivanco 3:0(7,6,8)

 

O 9. místo

Erdenebayar - Molitaris 3:1(4,-7,10,9)

 

Pořadí dvouhry

1. Martin Bruk - SK Hamr, 2. Filip Veselý – Loko Vršovice, 3. Daniel Grisa - TTC Klánovice, 4. Lukáš Macek – SK Vršovice, 5. Adam Brodský – TTC Praha, 6. Roman Lukáš - SK Vršovice, 7. Jan Příbramský - SK Vršovice, 8. Jan Ivanco - Slovan Bohnice, 9. Riči Erdenebayar - SK Vršovice, 10. Tobiáš Molitaris - Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

 

Ivanco, Molitoris - Grisa, Bruk 0:3(-2,-4,-5), Macek, Příbramský - Erdenebayar, Lukáš 3:1(1,8,-13,5), Grisa, Bruk - Macek, Příbramský 3:0(8,7,7), Veseký, Brodský - Ivanco, Molitoris 3:0(4,3,7), Macek, Příbramský - Veselý, Brodský 0:3(-6,-4,-5), Erdenebayar, Lukáš - Grisa, Bruk 0:3(-2,-3,-3), Veselý, Brodský - Erdenebayar, Lukáš 3:0(9,6,4), Ivanco, Molitoris - Macek, Příbramský 2:3(-7,-9,8,7,-9), Grisa, Bruk - Veselý, Brodský 3:1(3,-10,5,8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Daniel Grisa (TTC Klánovice) a Martin Bruk (SK Hamr) 8, 2. Filip Veselý (Loko Vršovice) a Adam Brodský (TTC Praha) 7, 3. Lukáš Macek a Jan Příbramský (oba SK Vršovice)6, 4. Jan Ivanco a Tobiáš Molitoris (oba Slovan Bohnice) 5, 5. Riči Erdenebayar a Roman Lukáš (oba SK Vršovice) 4

 

Pořadí dvouher staršího žactva Velké ceny CST Ďáblice po základní části - nominace do TOP 16

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 10000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 7400, 3. Adam Brodský - TTC Praha 5000, 4. Daniel Grisa - TTC Klánovice 3700, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 3600, 6. Martin Bruk - SK Hamr 2000, 7. Dorian Kratochvíl - TTC Praha 1900, 8. Martin Mužík - SK Vršovice 1800, 9. - 10. František Novotný - nereg. a Filip Šíma - TTC Praha oba 1700, 11. - 12. Michal Barták - Slovan Bohnice a Roman Lukáš - SK Vršovice oba 1500, 13. - 14. Adam Steiner - Slovan Bohnice a Jan Příbramský - SK Vršovice oba 1400, 15. - 16. Zuzana Kozáková - TJ Střížkov a Jan Ivanco - Slovan Bohnice oba 1300

Jako náhradníci jsou:

17. Riči Erdenebayar - SK Vršovice 1200 a 18. Tobiáš Molitaris - Slovan Bohnice 1

 

Pořadí čtyřher staršího žactva Velké ceny CST Ďáblice

1. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5902, 2. Filip Veselý - Loko Vršovice 5901, 3. Adam Brodský - TTC Praha 5700, 4. Daniel Grisa - TTC Klánovice 3900, 5. - 6. Dorian Kratochvíl - TTC Praha a Martin Bruk - SK Hamr oba 2000, 7. - 8. František Novotný - nereg. a Zuzana Kozáková - TJ Střížkov oba 1700, 9. Lukáš Macek - SK Vršovice 19001, 10. - 11. Filip Šíma - TTC Praha a Jan Příbramský - SK Vršovice oba 1800, 12. .- 15. Adam Streiner, Michal Barták, Jan Ivanco a Tobiáš Molitaris (všichni Slovan Bohnice) všichni 1700, 16. - 17. Riči Erdenebayar a Roman Lukáš - oba SK Vršovice oba 1600, 18. Martin Mužík - SK Vršovice 1

 

Pořadí dvouher dorostu Velké ceny CST Ďáblice po základní části - nominace do TOP 16

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 10000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5500, 3. Lukáš Macek - SK Vršovice 3600, 4. Adam Brodský - TTC Praha 3300, 5. Martin Bruk - SK Hamr 2000, 6. - 8. Petr Adam a Dorian Kratochvíl - oba TTC Praha a Tomáš Runštuk - TJ Střížkov všichni 1900, 9. - 11. Petr Kušta - TJ Střížkov, Martin Mužík - SK Vršovice a Daniel Grisa - TTC Klánovice všichni 1800, 12. - 13. František Novotný - nereg. a Dan Bátrla - TJ Střížkov oba 1700, 14. Roman Lukáš - SK Vršovice 1500, 15. Jan Příbramský - SK Vršovice 1400, 16. Jan Ivanco - Slovan Bohnice 1300

Jako náhradníci jsou: 17. Riči Erdenebayar - SK Vršovice 1200, 18. Tobiáš Molitoris - Slovan Bohnice 1

 

Pořadí čtyřher dorostu Velké ceny CST Ďáblice

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 7901, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 3801, 3. Adam Brodský - TTC Praha 3800, 4. - 8. Adam Petr a Dorian Kratochvíl - oba TTC Praha, Dan Bátrla - TJ Střížkov, Daniel Grisa - TTC Klánovice a Martin Bruk - SK Hamr všichni 2000, 9. - 11. František Novotný - nereg., Petr Kušta a Tomáš Runštuk (oba TJ Střížkov) všichni 1900, 12. Lukáš Macek - SK Vršovice 1801, 13. Jan Příbramský - SK Vršovice 1801, 14. - 15. Jan Ivanco a Tobiáš Molitoris - oba Slovan Bohnice oba 1700, 16. - 17. Riči Erdenebayar a Roman Lukáš - oba SK Vršovice oba 1600

 

Odpoledne s půlhodinovým zpožděním se hrála kategorie mladšího žactvav níž bylo semd hráčů, kteří hráli dopoledne v kategorii staršího žactva a dorostu. Mezi dopoledníma a odpoledníma kategoriema byla přestávka 45 minut.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Skokan - Remunda 0:3(-4,-7,-7), Příbramský - Erdenebayar 3:0(8,5,6), Remunda - Příbramský 3:0(8,8,4), Grisa - Skokan 3:0(0,0,2), Příbramský - Grisa 0:3(-4,-1,-4), Erdenebayar - Remunda 1:3(9,-8,-9,-12), Grisa - Erdenebayar 3:0(7,3,1), Skokan - Příbramský 0:3(-1,-2,-1), Erdenebayar - Skokan 3:0(3,4,9), Remunda - Grisa 0:3(-2,-5,-10)

 

Pořadí skupiny A

1. Daniel Grisa - TTC Klánovice 8, 2. Matheos Remunda - Sparta Praha 7, 3. Jan Příbramský - SK Vršovice 6, 4. Riči Erdenebayar - SK Vršovice 5, Jindřich Skokan - TTC Praha 4

 

Skupina B

Macek - Garček 3:0(10,8,12), Brodský - Hejný 3:0(5,9,4), Garček - Hejný 3:0(4,9,9), Macek - Brodský 3:0(5,3,6), Brodský - Garček 2:3(6,-6,8,-6,-7), Hejný - Macek 0:3(-5,-7,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Lukáš Macek - SK Vršovice 6, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 5, 3. Adam Brodský - TTC Praha 4, 4. Matěj Hejný - TJ Střížkov 3

 

Dvouhra - 2. stupeň

 

Semifinále

Grisa - Garček 3:2(-11,8,8,-10,8), Remunda - Macek 0:3(-4,-10,-8)

 

Finále

Grisa - Macek 3:1(-6,8,4,6)

 

O 3. místo

Garček - Remunda 3:1(-10,8,9,8)

 

O 5. až 9. místo - předkolo

Hejný - Skokan 3:1(7,8,-8,6)

 

O 5. až 8. místo

Příbramský - Hejný 3:0(6,4,6), Erdenebayar - Brodský 1:3(-3,8,-8,-5),

 

O 5. místo

Příbramský - Brodský 2:3(-3,10,4,-6,-9)

 

O 7. místo

Hejný - Erdenebayar 3:2(7,-8,9,-8,7)

 

Celkové pořadí dvouher

1. Daniel Grisa - TTC Klánovice, 2. Lukáš Macek - SK Vršovice, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 4. Remunda Matheos - Sparta Praha, 5. Adam Brodský – TTC Praha, 6. Jan Příbramský - SK Vršovice, 7. Matěj Hejný - TJ Střížkov, 8. Riči Erdenebayar - SK Vršovice, 9. Jindřich Skokan - TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Macek, Erdenebayar - Příbramský, Skokan 3:0(5,2,3), Grisa, Garček - Remunda, Brodský 3:1(4,-9,10,5), Příbramský, Skokan - Remunda, Brodský 0:3(-6,-7,-6), Macek, Erdenebayar - Grisa, Garček 0:3(-8,-3,-8), Grisa, Garček - Příbramský, Skokan 3:0(3,1,2), Remunda, Brodský - Macek, Erdenebayar 3:2(-8,4,-7,5,9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Daniel Grisa a Tomáš Garček - oba TTC Klánovice 6, 2. Matheos Remunda - Sparta Praha a Adam Brodský - TTC Praha 5, 3. Lukáš Macek a Riči Erdenebayar - oba SK Vršovice 4, 4. Jan Příbramský - SK Vršovice a Jindřich Skokan - TTC Praha 3

 

Pořadí dvouher mladšího žactva Velké ceny CST Ďáblice po základní části - nominace do TOP 16

1. Adam Brodský - TTC Praha 9300, 2. - 3. Lukáš Macek - SK Vršovice a Daniel Grisa - TTC Klánovice oba 5900, 4. Matheos Remunda - Sparta Praha 5500, 5. Petr Burian - TTC Praha 5100, 6. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3700, 7. Vojtěch Vacek - nereg. 3500, 8. Adam Steiner - Slovan Bohnice 3300, 9. Michal Barták - Slovan Bohnice 3050, 10. Martin Mužík - SK Vršovice 1800, 11. - 12. Martin Kozák - TJ Střížkov a Jan Příbramský - SK Vršovice oba 1500, 13. - 14. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice a Matěj Hejný - TJ Střížkov oba 1400, 15. Patrik Svoboda - TTC Praha 1350, 16. Riči Erdenebayar - SK Vršovice 1300

Jako náhradníci jsou: 17. - 18. Richard Plaička a Jindřich Skokan - oba TTC Praha oba 1

 

Pořadí čtyřher mladšího žactva Velké ceny CST Ďáblice

1. Adam Brodský - TTC Praha 7500, 2. Daniel Grisa - TTC Klánovice 5900, 3. Lukáš Macek - SK Vršovice 5800, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice 4000, 5. - 6. Adam Steiner a Michal Barták - oba Slovan Bohnice oba 3700, 7. Matheos Remunda - Sparta Praha 3600, 8. - 9. Petr Burian - TTC Praha a Martin Mužík - SK Vršovice oba 2000, 10. Vojtěch Vacek - nereg. 1900, 11. - 12. Martin Kozák - TJ Střížkov a Riči Erdenebayar - SK Vršovice oba 1800, 13. - 15. Richard Palička a Jindřich Skokan - oba TTC Praha a Jan Příbramský - SK Vršovice všichni 1700

 

Celá série Velké ceny CST Ďáblice bude zakončena v sobotu 7. 5. 2016 finálovým turnajem TOP 16, po měmž budou rozdány medaiel a ceny za čtyřhru, která je již uzavřena a poháry a ceny za dvouhry. Pořadím dvouher zamíchá právě finálový turnaj, který má navíc vyšší bodové hodnocení.



Přidání komentáře k článku Vítězi CZ Cupu se stali Remunda, Grisa a Bruk



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
20.01.2018