Na úvodní stránku





V druhém kole pražského přeboru neutrální bilance

TTC Praha A - TTC Elizza Praha G 10:5

Remunda, Chlumský - Bialas, Marat F. 3:1(9,8,-9,7), Jelínek, Zahradníček - Akopyan, Hampl 3:0(6,2,6), Chlumský - Bialas 1:3(-14,-9,7,-8), Zahradníček - Hampl 3:1(-8,8,9,6), Jelínek - Marat F. 2:3(-8,13,7,-8,-7), Remunda - Akopyan 3:0(9,8,6), Zahradníček - Bialas 3:2(7,-8,-7,5,13), Jelínek - Hampl 2:3(6,-8,-3,9,-6), Remunda - Marat F. 3:1(-1,3,6,9), Chlumský - Akopyan 3:2(5,-9,9,-9,10), Jelínek - Bialas 1:3(-7,6,-6,-7), Remunda - Hampl 3:0(2,4,6), Chlumský - Marat F. 3:0(7,15,9), Zahradníček - Akopyan 2:3(2,-9,8,-9,-12), Remunda - Bialas 3:1(-11,5,4,10)

Body domácích: Remunda 4,5, Chlumský 2,5, Zahradníček 2,5, Jelínek 0,5

Body hostů: Bialas 2, Hampl 1, Marat F. 1, Akopyan 1

Soutěž: 2. třída A

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 6. 10. 2016

 

TJ Lokomotiva Vršovice F - TTC Praha B 10:1

Knobloch, Veselý - Fejks, Fiala 3:1(7,-8,9,8), Havránek, Hlaváček - Moravec, Szilágyi 3:1(-8,6,9,6), Hlaváček - Moravec 3:2(3,10,-7,-6,9), Veselý - Szilágyi 3:0(9,10,4), Havránek - Fiala 3:0(5,4,8), Knobloch - Moravec 3:0(5,6,9), Veselý - Fejks 3:1(11,5,-10,9), Havránek - Szilágyi 3:2(8,-7,6,-8,13), Hlaváček - Fiala 2:3(-8,10,-2,10,-7), Veselý - Moravec 3:1(9,-7,5,6)

Body domácích: Veselý 3,5, Knobloch 2,5, Havránek 2,5, Hlaváček 1,5

Body hostů: Moravec 1, ostatní 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Loko Vršovice 3. 10. 2016

 

TTC Praha C - TJ Sokol Nové Vysočany D 9:9

Houček, Brýna - Erben. Litomiský 2:3(7,-8,10,-3,-6), Zahradník, Mutl - Černý, Nováček 3:2(-8,8,7,-8,6), Houček - Litomiský 1:3(6,-8,-8,-7), Mutl - Erben 1:3(-5,-11,11,-9), Brýna - Černý 0:3(-8,-9,-4), Zahradník - Nováček 3:0(10,4,5), Mutl - Litomiský 0:3(-5,-8,-7), Brýna - Erben 1:3(-8,7,-7,-11), Zahradník - Černý 3:0(3,2,2), Houček - Nováček 3:2(9,-9,7,8,-7), Brýna - Litomiský 2:3(5,-8,-7,8,-7), Zahradník - Erben 3:0(9,8,5), Houček - Černý 3:0(6,2,11), Mutl - Nováček 0:3(-7,-8,-7), Zahradník - Litomiský 3:2(3,-7,8,-9,6), Houček - Erben 3:0(4,5,14), Mutl - Černý 3:0(9,11,9), Brýna - Nováček 0:3(-6,-3,-6)

Body domácích: Zahradník 4,5, Houček 3, Mutl 1,5, Brýna 0

Body hostů: Litomiský 3,5, Erben 2,5, Nováček 2, Černý 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 5. 10. 2016

 

SF SKK El Niňo Praha M - TTC Praha D 6:10

Němec, ??? - Haba, Fiala 0:3(-10,-7,-10), Niederle, Luxemburk - Smíšek, Jansa 2:3(7,-8,7,-6,-5), ??? - Fiala 3:1(-7,6,8,9), Luxemburk - Smíšek 0:3(-2,-10,-6), Niederle - Jansa 2:3(10,8,-9,-7,-6), Němec - Haba 3:0(7,5,5), Luxemburk - Fiala 0:3(-10,-7,-9), Niederle - Smíšek 0:3(-8,-10,-8), Němec - Jansa 3:1(8,-9,8,4), ??? - Haba 1:3(7,-3,-6,-8), Niederle - Fiala 0:3(-4,-5,-2), Němec - Smíšek 3:0(4,3,1), ??? - Jansa 3:2(8,6,-1,-5,11), Luxemburk - Haba 3:0(9,9,2), Němec - Fiala 1:3(-9,3,-7,-9), ??? - Smíšek 2:3(-9,2,-9,8,-11)

Body domácích: Němec 3, ??? 2, Luxemburk 1, Niederle 0

Body hostů: Fiala 3,5, Smíšek 3,5, Jansa 1,5, Haba 1,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Kotlářka 7. 10. 2016

 

TTC Praha E - TTC Praha G 10:5

Filip, Haba - Wichs, Svoboda 3:0(2,6,4), Brýna, Fuček - Váňa. Petr 0:3 w.o., Fuček - Wichs 3:0(6,8,10), Haba - Váňa 3:1(-4,12,6,8), Brýna - Petr 0:3 w.o., Filip - Svoboda 3:1(2,6,-11,9), Haba - Wichs 3:0(8,11,8), Brýna - Váňa 0:3 w.o., Filip - Petr 3:1(5,-15,6,6), Fuček - Svoboda 3:0(6,5,5), Brýna - Wichs 0:3 w.o., Filip - Váňa 3:1(7,-10,9,7), Fuček - Petr 0:3(-7,-8,-9), Haba - Svoboda 3:0(5,4,8), Filip - Wichs 3:1(6,-7,9,8)

Body domácích: Filip 4,5, Haba 3,5, Fuček 2

Body hostů: Petr 1, Váňa 0, Wichs 0, Svoboda 0, w.o. 4

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 6. 10. 2016

 

TTC Praha F - AC Sparta Praha K 1:10

Paroubek J., Nedvěd - Zdeněk, Jedlička 2:3(5,-7,12,-8,-9), Poulíček, Paroubek P. - Klinander st., Šálek 0:3(-7,-5,-8), Paroubek J. - Šálek 1:3(8,-7,-8,-7), Poulíček - Jedlička 0:3(-11,-3,-7), Paroubek P. - Kleinander st. 1:3(8,-9,-8,-6), Nedvěd - Zdeněk 3:1(-10,5,6,11), Poulíček - Šálek 1:3(11,-4,-8,-5), Paroubek P. - Jedlička 1:3(-7,-9,8,-5), Nedvěd - Kleinander st. 2:3(6,5,-7,-12,-6), Paroubek J. - Zdeněk 0:3(-6,-1,-3), Paroubek P. - Šálek 1:3(7,-8,-7,-6), Nedvěd - Jedlička 3:2(-9,-8,5,10,12)

Body domácích: Nedvěd 1, ostatní 0

Body hostů: Šálek 3,5, Jedlička 2,5, Kleinander st. 2,5, Zdeněk 1,5

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 6. 10. 2016



Přidání komentáře k článku V druhém kole pražského přeboru neutrální bilance



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.07.2018