Na úvodní stránku





Aktivní bilance 3. kola pražského přeboru

TJ Sokol Michle Praha E - TTC Praha A 6:10

Votípka, Motyčka - Remunda, Chlumský 1:3(-9,9,6,9), Ambrož, Radil - Jelínek, Zahradníček 3:2(10-11,10,-9,6), Votípka - Remunda 0:3(-8,-7,-9), Ambrož - Chlumský 0:3(-9,-9,-8), Radil - Zahradníček 0:3(-9,-9,-9), Motyčka - Jelínek 3:0(6,10,5), Ambrož - Remunda 2:3(8,-9,-10,10,-6), Radil - Chlumský 1:3(-3,-10,7,-6), Motyčka - Zahradníček 0:3(-8,-6,-11), Votípka - Jelínek 3:0(1,2,9), Radil - Remunda 2:3(9,-10,8,-8,-10), Motyčka - Chlumský 3:1(9,9,-2,2), Votípka - Zahradníček 1:3(-3,7,-9,-9), Ambrož - Jelínek 3:2(-7,8,3,-8,7), Motyčka - Remunda 2:3(-7,2,-3,12,-9), Votípka - Chlumský 2:3(-9,6,10,-9,-9)

Body domácích: Motyčka 2,5, Votípka 1,5, Ambrož 1,5, Radil 0,5

Body hostů: Remunda 4, Chlumský 3, Zahradníček 3, Jelínek 0

Soutěž: 2. třída A

Hráno: SokolMichle 11. 10. 2016

 

TTC Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany 9:9

Moravec, Szilágyi - Adámek, Klindera 3:2(14,-6,12,-7,8), Fejks, Fiala - Černý O., Jonák 0:3(-7,-8,-3), Moravec - Černý O. 0:3(-6,-7,-8), Szilágyi - Klindera 1:3(7,-7,-8,-8), Fiala - Adámek 3:1(7,-9,6,6), Fejks - Jonák 1:3(7,-9,-10,-4), Szilágyi - Černý O. 0:3(-10,-4,-11), Fiala - Klindera 1:3(8,-3,-8,-10), Fejks - Adámek 3:1(-10,7,9,8), Moravec - Jonák 3:0(7,8,3), Jelínek - Černý O. 3:1(9,-9,10,7), Fejks - Klindera 1:3(9,-8,-5,-10), Moravec - Adámek 3:0(9,9,3), Szilágyi - Jonák 3:0(6,2,14), Fejks - Černý O. 2:3(-1,-6,10,9,-6), Moravec - Klindera 3:2(11,-9,8,-8,6), Szilágyi - Adámek 1:3(-10,8,-4,-8), Jelínek - Jonák 3:0(2,5,8)

Body domácích: Moravec 3,5, Jelínek 2, Szilágyi 1,5, Fiala 1, Fejks 1

Body hostů: Černý O. 3,5, Klindera 3, Jinák 1,5, Adámek 1

Soutěž: 5. třída A

Hráno: CST Ďáblice 11. 10. 2016

 

TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Praha C 2:10

Dušek, Pecháček - Zahradník, Mutl 0:3(-9,-10,-3), Mládek, Frolík - Brýna, Dvořák 3:2(-9,5,-10,7,9), Frolík - Zahradník 0:3(-6,-6,-8), Dušek - Dvořák 0:3(-6,-7,-7), Pecháček - Mutl 1:3(-8,-8,4,-8), Mládek - Brýna 1:3(7,-6,-7,-9), Dušek - Zahradník 0:3(-14,-9,-3), Pecháček - Dvořák 0:3(-7,-6,-7), Mládek - Mutl 3:1(-4,9,8,11), Frolík - Brýna 1:3(-14,-4,7,-6), Pecháček - Zahradník 0:3(-3,-7,-3), Mládek - Dvořák 2:3(-8,7,-10,6,-11)

Body domácích: Mládek 1,5, Frolík 0,5, Dušek 0, Pecháček 0

Body hostů: Zahradník 3,5, Dvořák 3, Brýna 2, Mutl 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Lokomotiva Vršovice 13. 10. 2016

 

TTC Praha D - VŠSK MFF Praha B 10:3

Smíšek, Jansa - Vošický, Milota 3:2(-11,6,-11,2,4), Fiala, Filip - Veselý, Hroch 3:1(10,4,-9,5), Filip - Vošický 2:3(8,-7,-9,9,-7), Fiala - Milota 3:0(1,7,7), Jansa - Veselý 2:3(6,7,-9,-6,-9), Smíšek - Hroch 3:0(4,2,1), Fiala - Vošický 3:0(7,3,3), Jansa - Milota 3:1(5,-9,10,9), Smíšek - Veselý 3:0(6,5,6), Filip - Hroch 3:0(9,8,4), Jansa - Vošický 1:3(-8,-9,8,-8), Smíšek - Milota 3:0(9,6,9), Filip - Veselý 3:1(-5,9,6,5), Fiala - Hroch 3:0(8,3,7)

Body domácích: Smíšek 3,5, Filip 2,5, Fiala 2,5, Jansa 1

Body hostů: Vošický 2, Veselý 1, Milota 0, Hroch 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 13. 10. 2016

 

TTC Praha G - SK Slivenec D 8:10

Wichs, Hrneček - Pátek, Helcl 0:3 w.o., Váňa, Petr - Svoboda, Ondráček 3:1(-4,6,6,11), Petr - Helc 2:3(-9,9,-7,5,-11), Wichs - Pátek 0:3 w.o., Hrneček - Svoboda 0:3(-7,-3,-3), Váňa - Ondráček 3:0(3,5,6), Wichs - Helcl 0:3 w.o., Hrneček - Pátek 0:3(-4,-5,-7), Váňa - Svoboda 3:2(-6,3,7,-9,4), Petr - Ondráček 3:0(6,9,6), Hrneček - Helcl 0:3(-9,-2,-4), Váňa - Pátek 3:0(7,5,6), Petr - Svoboda 3:1(13,-7,9,9), Wichs - Ondráček 0:3 w.o., Váňa - Helcl 3:0(6,7,8), Petr - Pátek 3:0(6,3,10), Wichs - Svoboda 0:3 w.o., Hrneček - Ondráček 0:3(-8,-6,-4)

Body domácích: Váňa 4,5, Petr 3,5, Hrneček 0

Body hostů: Helcl 2, Pátek 1, Svoboda 1, Ondráček 1, w.o. 5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 13. 10. 2016

 

TTC Praha - SF SKK El Niňo Praha D 5:5

Bláhová, Boegner - Seidlová, Buchotvá 1:3(-5,-7,7,-9), Malá - Kaucká 2:3(-9,8,9,-11,-2), Bláhová - Seidlová 3:0(4,4,7), Boegner - Buchtová 3:2(-6,-10,6,7,8), Bláhová - Kaucká 3:0(4,6,8), Malá - Buchtová 1:3(-11,-7,9,-8), Boegner - Seidlová 1:3(7,-8,-11,-5), Bláhová - Buchtová 3:2(-10,6,-8,3,5), Boegner - Kaucká 3:0(7,7,11), Malá - Seidlová 0:3(-6,-3,-8)

Body domácích: Bláhová 3, Boegner 2, Malá 0

Body hostů: Seidlová 2,5, Buchotvá 1,5, Kaucká 1

Soutěž: 1. třída žem

Hráno: CST Ďáblice 13. 10. 2016



Přidání komentáře k článku Aktivní bilance 3. kola pražského přeboru



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
25.04.2018