Na úvodní stránku





V 4. kole jednoznačně aktivní bilance

TTC Praha A - TJ Pankrác C 10:3

Remunda, Chlumský - Kočvara, Holub 3:1(-9,9,8,7), Jelínek, Zahradníček - Satorie, Pacák 0:3(-9,-10,-5), Chlumský - Satorie 3:1(7,7,-5,8), Jelínek - Pacák 0:3(-10,-4,-3), Zahradníček - Kočvara 3:2(5,-7,-10,6,9), Remunda - Holub 3:1(12,3,-10,8), Jelínek - Satorie 0:3(-8,-7,-9), Zahradníček - Pacák 3:2(-8,7,9,-10,4), Remunda - Kočvara 3:1(9,5,-10,6), Chlumský - Holub 3:0(8,5,10), Zahradníček - Satorie 3:0(8,9,9), Remunda - Pacák 3:1(-10,7,9,1), Chlumský - Kočvara 3:0 w.o.

Body domácích: Remunda 3,5, Zahradníček 3, Chlumský 2,5, Jelínek 0, w.o. 1

Body hostů: Satorie 1,5, Pacák 1,5, Kočvara 0, Holub 0

Soutěž: 2. třída A

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 20. 10. 2016

 

TJ Sokol Běchovice C - TTC Praha B 1:10

Dvořák, Nagy - Jelínek, Moravec 1:3(9,-12,-15,-3), Sejpka, Rejent - Fejks, Szilágyi 0:3(-3,-8,-9), Dvořák - Jelínek 1:3(8,-12,-15,-8), Nagy - Moravec 3:1(-5,9,7,8), Sejpka - Fejks 1:3(6,-6,-4,-8), Rejent - Szilágyi 2:3(-7,-9,8,8,-2), Nagy - Jelínek 0:3(-6,-7,-8), Sejpka - Moravec 1:3(-5,-8,12,-9), Rejent - Fejks 0:3(-6,-5,-7), Dvořák - Szilágyi 2:3(6,-4,6,-9,-5), Sejpka - Jelínek 1:3(-4,-9,11,-9), Rejent - Moravec 0:3(-7,-9,-10)

Body domácích: Nagy 1, ostatní žádné

Body hostů: Jelínek 3,5, Fejks 2,5, Szilágyi 2,5, Moravec 1,5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Běchovice 17. 10. 2016

 

TTC Praha C - TJ Zelená Liška C 10:9

Brýna, Houček - Konopa, Pavlíček 0:3(-3,-9,-9), Mutl, Zahradník - Krieger, Holštejn 3:0(14,8,7), Houček - Konopa 1:3(-10,9,-7,-4), Mutl - Pavlíček 3:2(12,-5,7,-12,8), Brýna - Holštejn 2:3(-4,9,-4,-9,-8), Zahradník - Krieger 3:1(7,-7,5,5), Mutl - Konopa 3:2(3,8,-8,-1,8), Brýna - Pavlíček 2:3(9,-7,9,-7,-10), Zahradník - Holštejn 3:0(7,10,6), Houček - Krieger 3:0(7,8,6), Brýna - Konopa 0:3(-6,-9,-8), Zahradník - Pavlíček 3:1(-8,6,6,12), Houček - Kolštejn 3:0(7,8,9), Mutl - Krieger 0:3(-6,-8,-7), Zahradník - Konopa 3:0(11,3,5), Houček - Pavlíček 3:1(8,-9,4,1), Mutl - Holštejn 3:0(6,9,9)

Body domácích: Zahradník 4,5, Houček 3, Mutl 2,5, Brýna 0

Body hostů: Konopa 2,5, Pavlíček 1,5, Holštejn 1, Krieger 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 19. 10. 2016

 

KK Kontruktiva Praha C - TTC Praha D

Výsledek dosud nezadán

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Konstruktiva

 

TTC Praha E - SK Dolní Měcholupy C 10:3

Filip, Brýna - Chutný, Kácl J. 3:0(4,6,6), Haba, Fuček - Kácl D., Hodač 1:3(6,-5,-9,-10), Haba - Hodač 3:2(-8,-7,4,5,7), Brýna - Kácl D. 3:2(3,-9,-8,10,4), Filip - Chutný 3:0(7,13,13), Fuček - Kácl J. 0:3(-10,-4,-3), Brýna - Hodač 3:1(6,-8,3,13), Filip - Kácl D. 3:0(6,5,5), Fuček - Chutný 3:0(6,3,9), Haba - Kácl J. 3:0(13,5,6), Filip - Hodač 3:0(4,7,5), Fuček - Kácl D. 2:3(-4,10,-8,8,-5), Haba - Chutný 3:0(3,6,7)

Body domácích: Filip 3,5, Haba 3, Brýna 2,5, Fuček 1

Body hostů: Kácl D. 1,5, Kácl J. 1, Hodač 0,5, Chutný 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 20. 10. 2016

 

TTC Praha F - TJ Sokol Stodůlky G 6:10

Poulíček, Paroubek J. - Papoušek, Vrecion 3:0(6,8,3), Buriánek, Havlíček - Kozák, Suchý 3:1(-7,9,3,9), Poulíček - Suchý 0:3(-4,-6,-7), Paroubek J. - Kozák 0:3(-5,-3,-5), Havlíček - Papoušek 0:3(-3,-6,-10), Buriánek - Vrecion 3:0(4,11,7), Paroubek J. - Suchý 0:3(-9,-5,-8), Havlíček - Kozák 1:3(-8,15,-3,-3), Buriánek - Papoušek 3:1(-4,10,6,3), Poulíček - Vrecion 3:1(-6,5,9,6), Havlíček - Suchý 1:3(-9,5,-11,-6), Buriánek - Kozák 0:3(-9,-6,-7), Poulíček - Papoušek 0:3(-11,-5,-11), Paroubek J. - Vrecion 3:0(9,9,9), Buriánek - Suchý 1:3(-7,-7,6,-8), Poulíček - Kozák 1:3(-4,4,-5,-6)

Body domácích: Buriánek 2,5, Poulíček 1,5, Paroubek J. 1,5, Havlíček 0,5

Body hostů: Suchý 4, Kozák 4, Papoušek 2, Vrecion 0

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 20. 10. 2016

 

KST OBO Praha - TTC Praha G 3:10

Hronský, Kožený - Ruzha, Sobota 0:3(-5,-2,-7), Hausman, Teuchmann - Váňa, Petr 1:3(-8,7,8,-7), Kožený - Sobota 0:3(-10,-7,-9), Teuchmann - Váňa 0:3(-3,-9,-4), Hronský - Petr 3:2(-3,9,7,-4,9), Hausmann - Ruzha 2:3(8,-4,10,-5,-6), Teuchmann - Sobota 0:3(-7,-7,-3), Hronský - Váňa 1:3(-9,9,-7,-7), Hausmann - Petr 3:0(5,4,10), Kožený - Ruzha 0:3(-6,-2,-2), Hronský - Sobota 3:2(-6,10,-9,6,6), Hausmann - Váňa 0:3(-11,-7,-9), Kožený - Petr 2:3(-9,10,-8,5,-4)

Body domácích: Hronský 2, Hausmann 1, Kožený 0, Teuchmann 0

Body hostů: Váňa 3,5, Sobota 2,5, Ruzha 2,5, Petr 1,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Sportovní centrum Juliska 17. 10. 2016



Přidání komentáře k článku V 4. kole jednoznačně aktivní bilance



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
21.07.2018