Na úvodní stránku





Podzimní kolo první třídy mladšího žactva vyhrála TTC Elizza

První třída hrála od rána a skončila se zpožděním, takže druhá třída, na kterou jsme přijeli s dvěma družstvy, začala až kolem 14. hodiny. Díky tomu se hrála hodně rychlou metodou ve čtyřech skupinách, takže náš A tým, který byl v tříčlenné skupině odehrál pouze dvě utkání. Víc si zahrál B tým, který hrál až do 16 hodin.

 

2. třída mladšího žactva

 

Skupina A

 

TTC Praha A - Loko Vršovice B 3:0

Brodský - Kadlecová R. 3:0(5,5,10), Svoboda - Kadlecová L. 3:0(8,6,6), Rzepecki - Josefi 3:0(4,4,3)

 

SK DDM Kotlářka Praha B - TTC Praha A 3:1

Luxemburk - Svoboda 3:0(1,10,2), Knop - Brodský 1:3(-10,-6,8,-7), Višna - Rzepecki 3:0(6,2,7), Luxemburk - Brodský 3:0(9,6,6)

 

Loko Vršovice B - SK DDM Kotlářka Praha B 0:3

Kadlecová R. - Luxemburk 0:3(-4,-6,-8), Kadlecová - Knop 0:3(-4,-3,-4), Josefi - Višna 0:3(-8,-1,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. SK DDM Kotlářka Praha B 6, 2. TTC Praha A 4, 3. Loko Vršovice B 2

 

Skupina B

 

SK DDM Kotlářka Praha C - TTC Praha B 3:0

Dvořáček - Holl 3:0(5,5,5), Koňák - Majer 3:0(5,9,9), Dvořáček - Majer 3:0(6,3,3), Koňák - Holl 3:2(10,-8,6,-8,11)

 

Loko Vršovice B - Slavoj Praha C 0:3

Dufek - Sládek 2:3(-4,9,4,-8,-5), Anděl - Rek 0:3(-5,-4,-9), Horká - Polidar 2:3(-4,-8,3,4,-5)

 

TTC Praha B - Slavoj Praha C 0:3

Majer - Sládek 0:3(-5,-9,-6), Holl - Rek 0:3(-3,-4,-5), Polidar 0:3 w.o.

 

SK DDM Kotlářka Praha C - Loko Vršovice A 3:1

Dvořáček - Anděl 3:0(5,5,3), Koňák - Horká 3:0(8,8,4), Dufek 0:3 w.o., Dvořáček - Horká 3:2(11,-8,-10,4,8), Koňák - Anděl 3:0(5,6,4)

 

Loko Vršovice A - TTC Praha B 3:2

Dufek - Holl 3:0(10,2,7), Anděl - Majer 0:3(-3,-3,-5), Horká 3:0 w.o., Dufek - Majer 2:3(-7,-6,7,6,-5), Anděl - Holl 3:1(3,-14,5,8)

 

Slavoj Praha C - SK DDM Kotlářka C 2:3

Sládek - Dvořáček 0:3(-4,-6,-7), Rek - Koňák 3:1(12,8,-9,4), Polidar 3:0 w.o., Sládek - Koňák 0:3(-10,-4,-6), Rek - Dvořáček 0:3(-9,-10,-10)

 

Pořadí skupiny B

1. SK DDM Kotlářka Praha C 9, 2. Slavoj Praha C 7, 3. Loko Vršovice A 5, 4. TTC Praha B 3

 

 

Skupina C

 

Slavoj Praha B - TTC Klánovice A 3:2

Slavíček - Garček 1:3, Gräf - Hodík 3:2, Klain 3:0 w.o., Slavíček - Hodík 0:3, Gräf - Garček 3:1

 

ZŠ Lužiny B - SK DDM Kotlářka D 3:0

Rein - Svoboda S. 3:0, Trávníček - Svoboda O. 3:0, Ohera - Kaucký F. 3:0

 

TTC Klánovice A - SK DDM Kotlářka Praha D 3:1

Garček - Svoboda S. 3:0, Hodík - Svoboda O. 3:0, Kaucký F. 0:3 w.o., Garček - Svoboda O. 3:0

 

Slavoj Praha B - ZŠ Lužiny B 3:1

Gräf - Rein 2:3, Klein - Trávníček 3:1, Slavíček - Ohera 3:2, Gräf - Trávníček 3:0

 

ZŠ Lužiny B - TTC Klánovice A 3:1

Rein - Garček 2:3, Trávníček - Hodík 3:0, Ohera 3:0 w.o., Rein - Hodík 3:0

 

SK DDM Kotlářka Praha D - Slavoj Praha B 1:3

Svoboda S. - Slavíček 0:3, Svoboda O. - Klein 3:2, Kaucký F. - Gräf 0:3, Svoboda S. - Klein 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Slavoj Praha B 9, 2. ZŠ Lužiny B 7, 3. TTC Klánovice A 5, 4. SK DDM Kotlářka Praha D 3

 

Skupina D

 

TTC Elizza Praha C - Loko Vršovice C 3:0

Ošmera - Nasli 3:0, Vožický - Kokoška 3:0, Kadlec Vojtěch 3:0 w.o.

 

TJ ABC Braník - Slovan KST Bohnice A 3:0

Čermák - Zuzáková 3:1, Galbavý - Šimek 3:0, Bláha - Valenta 3:0

 

Loko Vršovice C - Slovan KST Bohnice A 0:3

Nasli - Šimek 0:3, Kokoška - Zuzáková 2:3, Valenta 0:3 w.o.

 

TTCElizza Praha C - TJ ABC Braník 3:0

Ošmera - Čermák 3:0, Vožický - Galbavý 3:0, Kadlec Vojtěch - Bláha 3:0

 

TJ ABC Braník - Loko Vršovice C 3:1

Galbavý - Nasli 0:3, Bláha - Kokoška 3:2, Čermák 3:0 w.o., Galbavý - Kokoška 3:1

 

Slovan KST Bohnice A - TTCElizza Praha C 0:3

Šimek - Ošmera 0:3, Valenta - Vožický 0:3, Zuzáková - Kadlec Vojtěch 0:3

 

Pořadí skupiny D

1. TTC Elizza Praha C 9, 2. TJ ABC Braník 7, 3. Slovan KST Bohnice A 5, 4. Loko Vršovice C 3

 

V lednovém kole, kdy bude nynější 2. třída rozdělena na 2. a 3. třídu bude toto složení:

2. třída: SK DDM Kotlářka Praha B, SK DDM Kotlářka Praha C, Slavoj Praha B, TTC Elizza Praha C, TTC Praha A, Slavoj Praha C, ZŠ Lužiny B a TJ ABC Braník

 

3. třída: Loko Vršovice B, Loko Vršovice A, TTC Klánovice A, Slovan KST Bohnice A, TTC Praha B, SK DDM Kotlářka Praha D a Loko Vršovice C

 

Pořadí 1. třídy mladšího žactva

 

1. TTC Elizza Praha A 15 (Kadlec V., Benák V., Benák J.)

2. SK DDM Kotlářka Praha A 13 (Kopecký, Gajda, Koběrský, Šíp)

3. AC Sparta Praha A 11 (Podrazil, Hofman, Melíšek)

4. TJ Slavoj Praha A 9 (Nádvorník, Brada, Gräf)

5. TTC Elizza Praha B 7 (Rochowanski, Remunda, Lamoš)

6. ZŠ Lužiny A 5 (Hudák, Rek, Zacharda)

 

Přebory družstev mladšího žactva budou pokračovat zimním kolem 14. 1. 2017.



Přidání komentáře k článku Podzimní kolo první třídy mladšího žactva vyhrála TTC Elizza



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
21.04.2018