Na úvodní stránku





9. kolo s neutrální bilancí

TTC Praha A - Slovan KST Bohnice D 9:9

Jelínek, Chlumský - Radouš, Klouček 1:3(-6,-8,7,-7), Remunda, Vokurka - Balcar, Houška 3:2(-9,10,10,-8,9), Vokurka - Radouš 0:3(-6,-8,-9), Remunda - Houška 3:0(3,4,9), Chlumský - Klouček 3:1(8,-8,11,8), Jelínek - Balcar 2:3(6,7,-8,-14,-6), Remunda - Radouš 2:3(-4,6,-7,10,-8), Chlumský - Houška 3:0(9,4,9), Jelínek - Klouček 2:3, Vokurka - Balcar 2:3(7,7,-6,-5,-10), Chlumský - Radouš 3:0(9,8,10), Jelínek - Houška 0:3(-9,-5,-7), Vokurka - Klouček 1:3(-7,6,-9,-8), Remunda - Balcar 3:2(7,5,-6,-8,4), Jelínek - Radouš 0:3(-9,-7,-7), Remunda - Klouček 3:0(9,11,9), Chlumský - Balcar 3:1(6,-8,4,5)

Body domácích: Chlumský 4, Remunda 3,5, Vokurka 1,5, Jelínek 0

Body hostů: Radouš 3,5, Klouček 2,5, Balcar 2, Houška 1

Soutěž: 2. třída A

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 1. 12. 2016

 

TTC Praha B - TJ Sokol Kbely B 7:10

Fiala, Listík 3:0 w.o., Fejks, Szilágyi - Hanke, Kučera 0:3(-4,-9,-10), Szilágyi - Hanke 0:3(-12,-11,-8), Fiala - Kučera 3:2(-2,-7,10,9,11), Listík - Klouček 0:3(-2,-3,-4), Fejks - Kubáň 2:3(-7,5,-7,5,-4), Fiala - Hanke 1:3(-4,-2,8,-9), Listík - Kučera 0:3(-8,-3,-2), Fejks - Klouček 3:0(10,9,8), Szilágyi - Kubáň 2:3(-8,-12,5,7,-4), Listík - Hanke 0:3(-2,-1,-2), Fejks - Kučera 3:0(6,8,8), Szilágyi - Klouček 3:0(16,1,7), Fiala - Kubáň 3:2(-4,7,-8,4,7), Fejks - Hanke 1:3(13,-11,-2,-6), Szilágyi - Kučera 3:1(9,9,-2,12), Fiala - Klouček 1:3(5,-7,-8,-7), Listík - Kubáň 0:3(-4,-1,-14)

Body domácích: Fejks 2, Szilágyi 2, Fiala 2, w.o. 1

Body hostů: Hanke 4,5, Klouček 2, Kubáň 2, Kučera 1,5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 30. 11. 2016

 

SF SKK El Niňo Praha M - TTC Praha C 8:10

Šíp, Koběrský - Houček, Poulíček 3:1(13,8,-8,7), Tkačík, Gajda- Mutl, Zahradník 3:0(10,7,8), Šíp - Zahradník 0:3(-6,-4,-12), Koběrský - Houček 3:2(10,-7,13,-6,7), Gajda - Mutl 1:3(-9,-8,5,-7), Tkačík - Poulíček 3:0(2,3,3), Koběrský - Zahradník 1:3(9,-7,-4,-9), Gajda - Houček 0:3(-5,-9,-10), Tkačík - Mutl 3:0(10,6,9), Šíp - Poulíček 3:0(10,7,6), Gajda - Zahradník 0:3(-12,-9,-2), Tkačík - Houček 0:3(-10,-13,-10), Šíp - Mutl 3:2(-7,9,-8,1,4), Koběrský - Poulíček 1:3(-10,-9,3,-5), Tkačík - Zahradník 0:3(-5,-12,-6), Šíp - Houček 3:1(10,10,-10,5), Koběrský - Mutl 0:3(-1,-3,-9), Gajda - Poulíček 2:3(-9,12,3,-9,-8)

Body domácích: Šíp 3,5, Tkačík 2,5, Koběrský 1,5, Gajda 0,5

Body hostů: Zahradník 4,5, Houček 2,5, Mutl 2,5, Poulíček 2,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Kotlářka 2. 12. 2016

 

TJ Slovan Svoboda - TTC Praha D 9:9

Mička, Krupa - Filip, Haba 3:2(-10,9,8,-3,8), Čížek, Barbora - Smíšek, Remunda M. 3:1(8,-9,6,6), Krupa - Filip 0:3(-8,-4,-3), Mička - Smíšek 1:3(-8,7,-10,-9), Čížek - Haba 0:3(-7,-12,-8), Barbora - Remunda M. 3:2(6,-7,-5,6,10), Mička - Filip 1:3(6,-6,-6,-6), Čížek - Smíšek 3:1(7,-11,6,10), Barbora - Haba 0:3(-7,-13,-9), Krupa - Remunda M. 0:3(-6,-7,-6), Čížek - Filip 3:0(11,13,3), Barbora - Smíšek 3:0(8,8,8), Kruba - Haba 0:3(-7,-7,-2), Mička - Remunda M. 3:0(10,4,6), Barbora - Filip 1:3(9,-7,-7,-8), Krupa - Smíšek 0:3(-12,-4,-5), Čížek - Remunda M. 3:0(8,9,8)

Body domácích: Čížek 3,5, Mička 2,5, Barbora 2,5, Krupa 0,5

Body hostů: Filip 3, Haba 3, Smíšek 2, Remunda M. 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Spořilov 28. 11. 2016

 

TTC Praha E - SK Slivenec D 10:1

Filip, Bárta - Flodr, Ondráček 3:0(9,5,9), Haba, Fuček - Helcl, Žolnečík 3:1(-3,5,4,8), Haba - Flodr 3:0(3,6,3), Bárta - Ondráček 3:2(-8,9,5,-10,5), Filip - Helcl 3:2(6,-4,8,-9,7), Fuček - Žolnečík 3:1(8,4,-8,5), Bárta - Flodr 3:0(7,5,7), Filip - Ondráček 3:0(6,8,3), Fuček - Helcl 1:3(-2,9,-3,-4), Haba - Žolnerčík 3:0(5,8,3), Filip - Flodr 3:0(5,8,10)

Body domácích: Filip 3,5, Haba 2,5, Bárta 2,5, Fuček 1,5

Body hostů: Helcl 1, ostatní 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Centrum stolního tenisu Ďáblice 1. 12. 2016

 

SK Dolní Měcholupy C - TTC Praha G 10:8

Kácl, Zajíček - Ruzha, Wichs 3:2(-10,4,-9,5,8), Hodač, Čadil - Váňa, Petr 3:1(8,-8,5,5), Kácl - Ruzha 0:3(-8,-5,-9), Zajíček - Váňa 3:1(-8,6,7,4), Hodač - Petr 3:0(11,9,9), Čadil - Wichs 3:0(5,4,4), Zajíček - Ruzha 0:3(-4,-4,-4), Hodač - Váňa 0:3(-1,-7,-8), Čadil - Petr 2:3(12,-11,-9,10,-11), Kácl - Wichs 3:2(8,-7,7,-7,3), Hodač - Ruzha 0:3(-6,-8,-11), Čadil - Váňa 2:3(-9,-8,-5,8,-7), Kácl - Petr 3:0(9,9,5), Zajíček - Wichs 3:0(9,6,6), Čadil - Ruzha 0:3(-6,-6,-6), Kácl - Váňa 1:3(-8,-8,6,-5), Zajíček - Petr 3:1(8,-9,7,7), Hodač - Wichs 3:0(4,6,8)

Body domácích: Zajíček 3,5, Kácl 2,5, Hodač 2,5, Čadil 1,5

Body hostů: Ruzha 4, Váňa 3, Petr 1, Wichs 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Dolní Měcholupy 2. 12. 2016

 

TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Praha

Domácí dosud výsledek nezadali, výsledek zatím neznám.

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Vršovice 30. 11. 2016



Přidání komentáře k článku 9. kolo s neutrální bilancí



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.07.2018