Na úvodní stránku





V 10. kole pražského přeboru na 83%

TTCKlánovice B - TTC Praha A 5:10

Pospíšil, Raiser - Chlumský, Zahradníček 3:0(9,8,10), Hanzal, Červeňák - Remunda, Vokurka 3:1(10,-5,8,9), Červeňák - Remunda 1:3(-7,6,-3,-9), Raiser - Zahradníček 0:3(-8,-7,-6), Brothánek - Chlumský 1:3(-7,6,-9,-10), Hanzal - Vokurka 3:1(-7,10,9,6), Raiser - Remunda 2:3(9,9,-2,-5,-7), Brothánek - Zahradníček 1:3(-12,9,-8,-3), Hanzal - Chlumský 2:3(-7,6,-5,8,-8), Červeňák - Vokurka 3:2(-5,4,1,-4,7), Brothánek - Remunda 1:3(-10,-3,7,-6), Hanzal - Zahradníček 1:3(-6,7,-8,-7), Červeňák - Chlumský 1:3(-6,-7,8,-9), Pospíšil - Vokurka 3:1(5,-6,7,3), Hanzal - Remunda 0:3 w.o.

Body domácích: Červeňák 1,5, Hanzal 1,5, Pospíšil 1,5, Raiser 0,5, Brothánek 0

Body hostů: Remunda 3, Zahradníček 3, Chlumský 3, Vokurka 0, w.o. 1

Soutěž: 2. třída A

Hráno: Klánovice 5. 12. 2016

 

SF SKK El NIňo Praha K - TTC Praha B 7:10

Vyvadil, Khozeuly - Szilágyi, Houček 0:3(-5,-5,-9), Tkačík, Svoboda - Fejks, Filip 3:2(-8,4,-8,7,7), Tkačík - Fejks 3:0(3,5,10), Svoboda - Szilágyi 1:3(-7,8,-7,-10), Khozeuly - Filip 0:3(-12,-6,-3), Vyvadil - Houček 1:3(-12,3,-6,-5), Svoboda - Fejks 0:3(-8,-11,-10), Khozeuly - Szilágyi 2:3(-9,8,5,-10,-8), Vyvadil - Filip 2:3(7,-3,4,-9,-6), Tkačík - Houček 2:3(-11,5,5,6,-8), Khozeuly - Fejks 3:1(5,-8,12,6), Vyvadil - Szilágyi 3:1(8,-7,6,7), Tkačík - Filip 3:2(5,-10,8,-6,5), Svoboda - Houček 2:3(-12,-8,9,11,-9), Vyvadil - Fejks 3:0(3,4,8), Tkačík - Szilágyi 3:2(2,-7,4,-11,5), Svoboda - Filip 0:3(-5,-2,-6)

Body domácích: Tkačík 3,5, Vyvadil 2, Khozeuly 1, Svoboda 0,5

Body hostů: Houček 3,5, Filip 3, Suilágyi 2,5, Fejks 1

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Koltářka 6. 12. 2016

 

TTC Praha C - TJ Kyje D 10:1

Poulíček, Brýna - Fronk, Žerava 1:3(-10,-9,9,-6), Zahradník, MUtl - Kára, Baťka 3:0 w.o., Mutl - Žerava 3:0(9,7,8), Poulíček - Kára 3:1(6,7,-8,8), Brýna - Fronk 3:1(9,-9,7,5), Zahradník - Baťka 3:0 w.o., Poulíček - Žerava 3:2(-9,9,-10,10,8), Brýna - Kára 3:0(5,2,8), Zahradník - Fronk 3:0(5,4,6), Mutl - Baťka 3:0 w.o., Brýna - Žerava 3:1(7,-9,9,4)

Body domácích: Brýna 3, Poulíček 2, Zahradník 1, Mutl 1, w.o. 3

Body hostů: Fronk 0,5, Žerava 0,5, Kára 0, Baťka 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 7. 12. 2016

 

TTC Praha D - TJ Sokol Kbely C 10:5

Smíšek, Filip - Trnka, Klouček 3:0(8,9,12), Fiala, Jansa - Neskusil, Vrba 3:2(4,-11,-11,7,9), Smíšek - Trnka 2:3(-9,-4,7,8,-12), Filip - Klouček 0:3(-8,-6,-9), Jansa - Neskusil 3:2(-9,7,-8,9,7), Fiala - Vrba 3:0(4,6,8), Filip - Trnka 3:1(-9,6,9,7), Jansa - Klouček 0:3(-10,-12,-5), Fiala - Neskusil 1:3(10,-7,-9,-8), Smíšek - Vrba 3:1(1,11,-8,7), Jansa - Trnka 3:1(9,-7,8,6), Fiala - Klouček 3:2(-6,7,11,-6,7), Smíšek - Neskusil 1:3(-13,-6,4,-7), Filip - Vrba 3:0(6,12,9), Fiala - Trnka 3:2(-6,-5,10,8,8), Smíšek - Klouček 1:3(-7,-7,5,-7)

Body domácích: Fiala 3,5, Filip 2,5, Jansa 2,5, Smíšek 1,5

Body hostů: Klouček 2, Neskusil 2, Trnka 1, Neskusil 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 8. 12. 2016

 

KST OBO Praha - TTC Praha E

Odloženo na žádost domácích na leden 2017.

 

TTC Praha G - TJ Střížkov F 2:10

Petr, Hrneček - Kušta, Runštuk 1:3(-9,7,-8,-5), Váňa, Remunda M. - Hejný, Novák 2:3(8,-9,-6,10,-5), Remunda M. - Hejný 2:3(-5,8,14,-5,-8), Petr - Novák 1:3(8,-9,-9,-5), Hrneček - Kušta 0:3(-7,-3,-6), Váňa - Runštuk 3:0(10,4,5), Petr - Hejný 1:3(-8,-5,9,+-4), Hrneček - Novák 0:3(-3,-5,-3), Váňa - Kušta 3:1(4,7,-6,3), Remunda M. - Runštuk 2:3(6,-10,-7,3,-6), Hrneček - Hejný 0:3(-7,-4,-2), Váňa - Novák 1:3(-7,4,-7,-6), Remunda M. - Kušta 3:0(8,9,6), Petr - Runštuk 1:3(-7,-7,5,-8)

Body domácích: Váňa 2, ostatní nic

Body hostů: Hejný 3,5, Novák 3,5, Kušta 1,5, Runštuk 1,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 7. 12. 2016

 

TTC Praha - Slovan KST Bohnice D 7:3

Bláhová, Boegner - Mrázková, Maršíková 3:0(7,10,6), Malá - Krupičková 3:0(4,6,5), Bláhová - Mrázková 0:3(-11,-8,-8), Boegner - Maršíková 3:0(11,6,14), Bláhová - Krupičková 3:0(3,5,3), Malá - Maršíková 3:2(9,9,-5,-10,13), Boegner - Mrázková 2:3(-11,10,10,-6,-14), Bláhová - Maršíková 3:1(-3,11,3,9), Boegner - Krupičková 3:0(7,7,7), Malá - Mrázková 0:3(-7,-8,-9)

Body domácích: Bláhová 2,5, Boegner 2,5, Malá 2

Body hostů: Mrázková 3, Maršíková 0, Krupičková 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 8. 12. 2016



Přidání komentáře k článku V 10. kole pražského přeboru na 83%



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
15.12.2018