Na úvodní stránku





V 11. kole pražského přeboru na 86%

TTC Praha A - SF SKK El Niňo Praha I 10:2

Remunda, Vokurka - Zimčík, Ducháček 3:2(7,8,-7,-8,10), Chlumský, Zahradníček - Prokopenko, Khalaila 3:2(-9,7,4,-9,7), Zahradníček - Ducháček 3:1(-8,9,5,8), Chlumský - Zimčík 3:1(2,8,-9,7), Vokurka - Prokopenko 3:0(7,7,9), Remunda - Khalaila 3:1(8,9,-6,18), Chlumský - Ducháček 1:3(11,-11,-17,-5), Vokurka - Zimčík 2:3(-9,8,8,-8,-6), Remunda - Prokopenko 3:0(4,8,7), Zahradníček - Khalaila 3:1(9,-15,6,9), Vokurka - Ducháček 3:0(6,6,7), Remunda - Zimčík 3:1(7,-9,7,7)

Body domácích: Remunda3,5, Zahradníček 2,5, Vokurka 2,5, Chlumský 1,5

Body hostů: Ducháček 1, Zimčík 1, Prokopenko 0, Khalaila 0

Soutěž: 2. třída A

Hráno: CST Ďáblice 14. 12. 2016

 

TTC Praha B - TJ Stadion Žižkov Ulita D 7:10

Moravec, Szilágyi - Baxa, Dalešický 1:3(-7,-9,8,-9), Fejks, Filip - Ťuík, Šilar 2:3(-9,9,8,-6,-8), Fejks - Dalešický 0:3(-3,-7,-8), Szilágyi - Baxa 1:3(5,-8,-7,-8), Filip - Ťuík 3:2(-7,-8,7,8,12), Moravec - Šilar 3:1(-8,8,8,7), Szilágyi - Dalešický 3:0(8,7,9), Filip - Baxa 0:3(-11,-10,-9), Moravec - Ťuík 3:1(5,4,-10,9), Fejks - Šilar 1:3(-6,8,-7,-5), Filip - Dalešický 0:3(-4,-3,-4), Moravec - Baxa 3:0(4,5,4), Fejks - Ťuík 2:3(6,-11,-5,9,-8), Szilágyi - Šilar 3:2(8,12,-8,-9,-9), Moravec- Dalešický 0:3(-9,-3,-4), Fejks - Baxa 3:0(11,6,3), Szilágyi - Ťuík 2:3(8,-9,3,-10,-3)

Body domácích: Moravec 3, Szilágyi 2, Fejks 1, Filip 1

Body hostů: Dalešický 3,5, Baxa2,5, Ťuík 2,5, Šilar 1,5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: CST Ďáblice 14. 12. 2016

 

TJ Stadion Žižkov Ulita E - TTC Praha C 5:10

Krieger J., Sochor D. - Houček, Brýna 3:2, Vokál J., Vokál R. - Mutl, Zahradník 1:3, Vokál J. - Zahradník 0:3, Sochor D. - Brýna 1:3, Krieger J. - Mutl 3:0, Vokál J. - Houček 0:3, Sochor D. - Zahradník 0:3, Krieger J. - Brýna 0:3, Vokál R.- Mutl 3:0, Sochor D. - Houček 0:3, Kriger J. - Zahradník 0:3, Vokál R. - Brýna 3:1, Vokál J. - Mutl 3:0, Krieger J. - Houček 0:3, Vokál R. - Zahradník 0:3

Body domácích: Vokál R. 2, Krieger J. 1,5, Vokál J. 1, Sochor D. 0

Body domácích: Houček 4, Zahradník 3,5, Brýna 2, Mutl 0,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: DDM Ulita 12. 12. 2016

 

SK Vršovice B - TTC Praha D 2:10

Pospíšil, Jantačová - Fiala, Smíšek 1:3(-8,-5,11,-7), Polášek, Pocar - Podrazil J., Růzha 3:2(7,14,-9,-6,5), Jantačová - Fiala 0:3(-7,-5,-2), Pocar - Ruzha 0:3(-3,-8,-10), Pospíšil - Smíšek 1:3(-7,-10,7,-8), Polášek - Podrazil J. 3:0(13,11,6), Pocar - Fiala 0:3(-16,-4,-5), Pospíšil - Ruzha 0:3(-5,-2,-6), Polášek - Smíšek 1:3(-8,-8,8,-11), Jantačová - Podrazil J. 1:3(11,-8,-7,-7), Pospíšil - Fiala 0:3(-6,-4,-6), Polášek - Ruzha 1:3(-6,-1,4,-4)

Body domácích: Polášek 1,5, Pocar 0,5, Pospíšil 0, Jantačová 0

Body hostů: Fiala 3,5, Ruzha 3, Smíšek 2,5, Podrazil 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: ZŠ U Vršovického nádraží 16. 12. 2016

 

TTC Praha E - TJ Sokol Břevnov Hradčany C

Utkání odloženo na žádost hostů na 12. 1. 2017

Soutěž: 7. třída A

 

TTC Praha F - SK Vršovice C 10:0

Nedvěd, Buriánek - Příbramský, Matoušek 3:0(6,6,9), Havlíček, Poulíček - Pocar, Trojan 3:2(7,-8,-5,3,6), Poulíček - Pocar 3:1(6,7,-9,5), Nedvěd - Trojan 3:0(1,7,7), Buriánek - Matoušek 3:0(5,6,10), Havlíček - Příbramský 3:0(5,5,4), Nedvěd- Pocar 3:0(9,6,7), Buriánek - Trojan 3:1(7,3,-5,9), Havlíček - Matoušek 3:0(3,6,5), Poulíček - Příbramský 3:0(4,6,7), Buriánek - Pocar 3:0(6,3,6)

Body domácích: Poulíček 2,5, Nedvěd 2,5, Buriánek 2,5, Havlíček 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 7. třída B

Hráno: CST Ďáblice 15. 12. 2016

 

AC Sparta Praha L - TTC Praha G 3:10

Hofman, Rulc - Ruzha, Wichs 1:3(-6,8,-9,-9), Jungwirthová, Rubáš - Váňa, Petr 0:3(-8,-7,-4), Jungwirthová - Ruzha 0:3(-2,-3,-7), Rulc - Váňa 0:3(-6,-9,-9), Hofman - Wichs 3:0(3,6,9), Rulc - Ruzha 1:3(-4,-7,9,-3), Rubáš - Váňa 1:3(-9,4,-8,-9), Hofman - Petr 3:0(6,8,10), Jungwirthová - Wichs 3:0(3,8,7), Rubáš - Ruzha 0:3(-7,-5,-6), Hofman - Váňa 1:3(-4,-5,5,-6), Jungwirthová - Petr 2:3(8,-10,8,-7,-7), Rulc - Wichs 3:1(-8,2,3,10)

Body domácích: Hofman 2, Jungwirthová 1, Rulc 0, Rubáš 0

Body hostů: Ruzha 3,5, Váňa 3,5, Petr 2,5, Wichs 0,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Podvinný mlýn 12. 12. 2016

 

TJ Přední Kopanina - TTC Praha 4:6

Vrzalová, Portešová - Malá, Boegner 2:3(7,-7,-13,8,-9), Vrzalová - Malá 3:0(4,4,7), Portešová - Otrusinová 1:3(10,-3,-11,-6), Částková - Boegner 0:3(-2,-4,-4), Portešová - Malá 3:2(-8,8,-8,6,12), Vrzalová - Boegner 3:1(6,-8,10,4), Částková - Otrusinová 0:3(-8,-4,-7), Portešová - Boegner 1:3(8,-7,-11,-5), Částková - Malá 2:3(8,4,-5,-3,-6), Vrzalová - Otrusinová 3:0(2,10,5)

Body domácích: Vrzalová 3, Portešová 1, Částková 0

Body hostů: Otrusinová 2,5, Boegner 2,5, Malá 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Přední Kopanina 12. 12. 2016



Přidání komentáře k článku V 11. kole pražského přeboru na 86%



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.07.2018