Na úvodní stránku





V 19. kole pražského přeboru těsně pasivní bilance

TTC Praha A – TJ Lokomotiva Vršovice C 10:2

Chlumský, Zahradníček – Blažek, Jaroš 1:3(5,-7,-9,-9), Remunda, Vokurka – Krameš st., Šobáň 3:2(8,-6,-8,10,5), Zahradníček – Krameš st. 3:1(7,9,-8,9), Chlumský – Šobáň 3:1(-8,3,9,6), Vokurka – Matějka 3:2(-9,2,2,-9,9), Remunda – Jaroš 3:0(8,9,6), Chlumský – Krameš st. 3:1(8,8,-9,7), Vokurka – Šobáň 3:1(-9,9,7,7), Remunda – Matějka 2:3(7,-9,-8,8,-8), Zahradníček – Jaroš 3:1(4,5,-8,12), Vokurka – Blažek 3:0(9,9,7), Remunda – Šobáň 3:2(-9,9,6,-8,6)

Body domácích: Vokurka 3,5, Remunda 2,5, Zahradníček 2, Chlumský 2

Body hostů: Matějka 1, Blažek 0,5, Jaroš 0,5, Krameš 0, Šobáň 0

Soutěž: 2. třída A

Hráno: CST Ďáblice 9. 3. 2017

 

TTC Praha B – SK Hamr B 5:10

Filip, Zahradník – Doležel, Šinákl 1:3(-7,5,-8,-11), Fejks, Remunda – Maršíková, Joska 3:2(6,-6,-8,9,9), Fejks – Šinákl 2:3(7,-8,9,-3,-4), Zahradník – Doležel 3:1(9,6,-5,9), Filip – Joska 1:3(-2,9,-9,-7), Remunda – Maršíková 3:1(6,-7,4,9), Zahradník – Šinákl 2:3(-6,3,2,-9,-3), Filip – Doležel 2:3(8,-8,9,-5,-7), Remunda – Joska 1:3(-3,7,-3,-5), Fejks – Maršíková 3:2(9,7,-9,-5,1), Filip – Šinákl 1:3(-7,7,-14,-7), Remunda – Doležel 1:3(-7,7,-6,-6), Fejks – Joska 0:3(-7,-9,-8), Zahradník – Maršíková 3:1(5,-8,4,8), Remunda – Šinákl 0:3(-2,-7,-3)

Body domácích: Zahradník 2, Remunda 1,5, Fejks 1,5, Filip 0

Body hostů: Šinákl 4,5, Joska 3, Doležel 2,5, Maršíková 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: CST Ďáblice 8. 3. 2017

 

TTC Elizza Praha J – TTC Praha C 9:9

Groh, Špinar – Bárta, Brýna 2:3(9,9,-7,-2,-1), Sloup, Kratochvíl – Buriánek, Listík 3:0(9,9,7), Kratochvíl – Brýna 0:3(-9,-8,-8), Sloup -Bárta 3:1(11,-9,3,9), Špinar – Buriánek 1:3(-14,-5,3,-9), Groh – Listík 3:0(8,3,6), Sloup – Brýna 0:3(-3,-5,-4), Špinar – Bárta 0:3(-5,-8,-4), Groh – Buriánek 3:2(-6,-7,6,10,8), Kratochvíl – Listík 3:0(8,12,3), Špinar – Brýna 0:3(-2,-2,-4), Groh – Bárta 3:0(10,11,8), Kratochvíl – Buriánek 3:1(8,-8,4,6), Sloup – Listík 3:0(5,1,6), Groh – Brýna 0:3(-6,-7,-7), Kratochvíl – Bárta 2:3(-3,-9,7,8,-7), Sloup – Buriánek 3:0(7,3,6), Špinar – Listík 2:3(-15,7,13,-7,-8)

Body domácích: Sloup 3,5, Groh 3, Kratochvíl 2,5, Špinar 0

Body hostů: Brýna 4,5, Bárta 2,5, Buriánek 1, Listík 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Elizza 10. 3. 2017

 

SK Slivenec C – TTC Praha D 6:10

Kop, Vobruba – Smíšek, Filip 3:2(-10,-7,8,8,9), Hrbek, Svoboda – Ruzha, Fiala 1:3(-8,-8,8,-9), Svoboda – Ruzha 0:3(-5,-5,-9), Vobruba – Fiala 0:3(-8,-7,-8), Hrbek – Filip 0:3(-8,-14,-7), Kop – Smíšek 3:1(-7,4,3,4), Vobruba – Ruzha 2:3(-2,12,-5,7,-10), Hrbek – Fiala 2:3(-12,7,8,-8,-8), Kop – Filip 3:0(8,8,9), Svoboda – Smíšek 1:3(-8,9,-9,-7), Hrbek – Ruzha 3:1(10,-7,6,3,), Kop – Fiala 3:1(11,6,-6,9), Svoboda – Filip 1:3(-9,-1,14,-9), Vobruba – Smíšek 1:3(-3,-9,7,-8), Kop – Ruzha 3:2(8,-8,7,-9,9), Svoboda – Fiala 0:3(-6,-9,-9)

Body domácích: Kop 4,5, Hrbek 1, Vobruba 0,5, Svoboda 0

Body hostů: Fiala 3,5, Ruzha 2,5, Filip 2, Smíšek 2

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Slivenec 10. 3. 2017

 

TTC Praha F – SF SKK El Niňo Praha O 6:10

Poulíček, Paroubek J. - Filípek, Štefan 1:3(6,-6,-9,-6), Buriánek, Havlíček – Kořének, Nogoev 3:1(7,8,-8,8), Poulíček – Štefan 3:1(7,-7,3,9), Havlíček – Filípek 0:3(-4,-7,-8), Paroubek J. - Kořének 3:1(9,-8,8,5), Buriánek – Nogoev 3:0(9,7,7), Havlíček – Štefan 2:3(6,-9,2,-6,-9), Paroubek J. - Filípek 1:3(-7,6,-9,-9), Buriánek – Kořének 1:3(6,-14,-6,-9), Poulíček – Nogoev 3:1(-6,5,3,10), Paroubek J. - Štefan 1:3(-8,11,-7,-6), Buriánek – Filípek 0:3(-12,-12,-7), Poulíček – Kořének 2:3(10,-7,6,-9,-8), Havlíček – Nogoev 3:2(8,-11,-5,3,10), Buriánek – Štefan 1:3(-9,-8,5,-6), Poulíček – Filípek 0:3(-3,-9,-7)

Body domácích: Poulíček 2, Buriánek 1,5, Havlíček 1,5, Paroubek J. 1

Body hostů: Filípek 4,5, Štefan 3,5, Kořének 2, Nogoev 0

Soutěž: 7. třída B

Hráno: CST Ďáblice 9. 3. 2017

 

TJ Lokomotiva Vršovice B – TTC Praha 10:0

Kačírková, Krylová – Hanzlíčková, Maláková 3:0(3,4,1), Blažková – Hanzlíčková 3:0(7,4,4), Kačírková – Maláková 3:0(7,0,7), Krylová 3:0 w.o., Kačírková – Hanzlíčková 3:0(4,6,8), Blažková 3:0 w.o., Krylová – Maláková 3:0(4,6,5), Kačírková 3:0 w.o., Krylová – Hanzlíčková 3:0(7,8,6), Blažková – Maláková 3:0(7,8,6)

Body domácích: Kačírková 2,5, Krylová 2,5, Blažková 2, W.O. 3

Body hostů: nikdo

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Loko Vršovice 7. 3. 2017



Přidání komentáře k článku V 19. kole pražského přeboru těsně pasivní bilance



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.12.2018