Na úvodní stránku





Novými přeborníky TTC Praha se stali Petr Chlumský a Tomáš Jelínek s Martinem Habou

Dvouhra

 

Skupina A

Remunda Š. - Wichs 3:0(7,3,8), Hrneček - Bárta 0:3(-8,-3,-11), Wichs - Bárta 0:3(-4,-4,5), Remunda Š. - Hrneček 3:0(0,0,6), Hrneček - Wichs 1:3(-4,8,-8,-5), Bárta - Remunda Š. 0:3(-5,-4,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Štěpán Remunda 6, 2. Vít Bárta 5, 3. Sáša Wichs 4, 4. Vojtěch Hrneček 3

 

Skupina B

Chlumský - Fuček 3:0(6,2,6), Haba - Brýna 0:3(-9,-3,-6), Fuček - Brýna 0:3(-8,-4,-6), Chlumský - Haba 3:0(10,12,9), Haba - Fuček 3:0(6,7,9), Brýna - Chlumský 0:3(-7,-4,-6)

 

Pořadí skupiny B

1. Petr Chlumský 6, 2. Karel Brýna 5, 3. Martin Haba 4, 4. Miloslav Fuček 6

 

Skupina C

Jelínek - Buriánek 3:0(3,6,5), Havlíček - Smíšek 0:3(-2,-3,-9), Buriánek - Smíšek 0:3(-3,-5,-6), Jelínek - Havlíček 3:0(9,8,3), Havlíček - Buriánek 1:3(-4,8,-9,-4), Smíšek - Jelínek 1:3(-9,15,-6,-5)

 

Pořadí skupiny C

1. Tomáš Jelínek 6, 2. Jaroslav Smíšek 5, 3. Václav Buriánek 4, Ladislav Havlíček 0

 

Skupina D

Remunda M. - Fejks 1:3(-9,9,-10,-6), Zahradník - Remunda M. 3:0(4,9,6), Fejks - Zahradník 3:2(10,-13,6,-8,8)

 

Pořadí skupiny D

1. Michal Fejks 4, 2. Václav Zahardník 3, 3. Matheos Remunda (hostování z TTC Elizza Praha) 2

 

Čtvrtfinále

Remnda Š. - Smíšek 3:1, Brýna - Fejks 3:0, Jelínek - B8rta 3:1, Zahradník - Chlumský 1:3

 

Semifinále

Remunda Š. - Brýna 3:0, Jelínek - Chlumský 0:3

 

Finále

Remunda Š. - Chlumský 0:3

 

O 3. místo

Brýna - Jelínek 0:3

 

Soutěž útěchy

 

Čtvrtfinále (o 9. až 15. místo)

Wichs - Havlíček 1:3, Fuček - Remunda M. 0:3 w.o., Buriánek - Hrneček 3:0, Haby - bay

 

Semifinále (o 9. až 12. místo)

Havlíček - Remunda M. 0:3, Buriánek - Haba 3:1

 

Finále (o 9. místo)

Remunda M. - Buriánek 3:0

 

O 11. místo

Havlíček - Haba 0:3

 

Celkové pořadí dvouher

1. Petr Chlumský, 2. Štěpán Remunda, 3. Tomáš Jelínek, 4. Karel Brýna, 5. až 8. Jaroslav Smíšek, Michal Fejks, Vít Bárta a Václav Zahradník, 9. Matheos Remunda, 10. Václav Buriánek, 11. Martin Haba, 12. Ladislav Havlíček, 13. - 15. Sáša Wichs, Miloslav Fuček a Vojtěch Hrneček

 

Čtyřhra

 

Skupina A

Chlumský, Fuček - Buriánek, Smíšek 2:0(8,7), Bárta, Brýna - Zahradník, Havlíček 1:2(-9,10,-9), Buriánek, Smíšek - Zahradník, Havlíček 3:0(8,8), Chlumský, Fuček - Bárta, Brýna 2:1(-6,11,7), Bárta, Brýna - Buriánek, Smíšek 1:2(2,-1,-7), Zahradník, Havlíček - Chlumský, Fuček 2:0(6,4)

 

Pořadí skupiny A

1. Václav Zahradník a Ladislav Havlíček 2 (2:2, 38:32), 2. Václav Buriánek a Jaroslav Smíšek 2 (2:2, 37:38), 3. Petr Chlumský a Miloslav Fuček 2 (2:2, 32:37), 4. Vít B8rta a Karel Brýna 3

 

Skupina B

Remunda Š., Remunda M. - Jelínek, Haba 2:1, 2. Remunda Š., Remunda M. - Fejks, Wichs 2:0, Fejks, Wichs - Jelínek, Haba 1:2

 

Pořadí skupiny B

1. Štěpán Remunda a Matheos Remunda 4, 2. Tomáš Jelínek a Martin Haba 3, 3. Michal Fejks a Sáša Wichs 2

 

Čtvrfinále

Zahradník, Havlíček - bay, Jelínek, Haba - Chlumský, Fuček 2:0, Burioánek, Smíšek - Fejks, Wichs 2:0 w.o., Býrta, Brýna - Remunda Š., Remunda M. 1:2

 

Semifinále

Zahradník, Havlíček - Jelínek, Haba 0:3, Buriánek, Smíšek - Remunda Š., Remunda M. 0:3

 

Finále

Jelínek, Haba - Remunda Š., Remunda M. 3:1

 

O 3. místo

Zahradník, Havlíček - Buriánek, Smíšek 2:3

 

Konečné pořadí čtyřhry

1. Tomáš Jelínek a Martin Haba, 2. Štěpán Remunda a Matheos Remunda, 3. Václav Buriánek a Jaroslav Smíšek, 4. Václav Zahradník a Ladislav Havlíček



Přidání komentáře k článku Novými přeborníky TTC Praha se stali Petr Chlumský a Tomáš Jelínek s Martinem Habou



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
18.01.2018