Na úvodní stránku





Vítězi Jarního turnaje Čejka, Remunda a Garček

Ráno se hrály tradičně kategorie nejmladšího a staršího žactva. Starší žactvo bylo spojeno s dorostencem, dorostenec ale nebyl ani jeden, takže do obou kategorií se započítává stejné pořadí.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Kovařík - Martinek 3:0(5,10,10), Jandus - Kozák 3:0(4,4,6), Válek - Šimek 0:3(-3,-7,-3), Martinek - Šimek 0:3(-2,-4,-3), Kozák - Válek3:0(7,6,8), Kovařík - Jandus 3:0(6,8,10), Jandus - Martinek 3:0(3,5,4), Válek - Kovařík 0:3(-10,-8,-2), Šimek - Kozák 3:0(7,8,6), Martinek - Kozák 3:2(-5,-7,10,5,11), Kovařík - Šimek 3:1(-8,9,1,8), Jandus - Válek 3:0(4,4,3), Válek - Martinek 0:3(-6,-4,-6), Šimek - Jandus 1:3(-6,9,-10,-1), Kozák - Kovařík 0:3(-5,-7,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 10, 2. Martin Jandus - TTC Klánovice 9, 3. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 8, 4. Lukáš Martinek - TTC Praha 7, 5. Martin Kozák - TJ Střížkov 6, 6. Vratislav Válek 5

 

Skupina B

 

Čejka - Vlasák 3:0(6,4,4), Chrást - Juppa 0:3(-5,-3,-3), Šťastný - Hejný 0:3(-3,-7,-8), Vlasák - Hejný 3:0(6,8,6), Juppa - Šťastný 3:0(4,9,9), Čejka - Chrást 3:0(3,2,2), Chrást - Vlasák 0:3(-6,-7,-8), Šťastný - Čejka 0:3(-7,-2,-6), Hejný - Juppa 0:3(-2,-4,-4), Vlasák - Juppa 0:3(-4,-9,-2), Čejka - Hejný 3:0(3,0,2), Chrást - Šťastný 0:3(-8,-3,-13), Šťastný - Vlasák 0:3(-5,-5,-5), Hejný - Chrást 3:2(7,12,-2,-4,9), Juppa - Čejka 0:3(-7,-5,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Marek Čejka - Sokolo Lysá n. L. 10, 1. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 9, 3. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 8, 4. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 7, 5. Ondřej Šťastný - TJ Neratovice 6, 6. Jan Chrást - TJ Střížkov 5

 

Čtvrtfinále

Kovařík - bay, Juppa - Šimek 3:1(6,7,-8,3), Čejka - bay, Jandus - Vlasák 3:0(5,2,7)

 

Semifinále

Kovařík - Juppa 3:0(11,7,11), Čejka - Jandus 3:0(4,6,5)

 

Finále

Kovařík - Čejka 2:3(-12,-9,5,3,-9)

 

O 3. místo

Juppa - Jandus 2:3(-9,7,5,-11,-5)

 

O 7. až 12. místo

Martinek - bay, Šťastný - Válek 2:3(-8,11,-6,13,-7), Hejný - bay, Kozák - Chrást 3:0(6,7,9)

 

O 7. až 10. místo

Martinek - Válek 3:1(-7,7,6,6), Hejný - Kozák 1:3(-6,6,-7,-6)

 

O 7. místo

Martinek - Kozák 0:3(-7,-8,-6)

 

O 9.místo

Válek - Hejný 3:0(7,9,9)

 

O 11. místo

Šťastný - Chrást 3:1(-9,11,12,8)

 

Pořadí dvouhry

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L., 2. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice, 3. Martin Jandus - TTC Klánovice, 4. Jácham Juppa - Slovan Bohnice, 5. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice, 6. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice, 7. Martin Kozák - TJ Střížkov, 8. Lukáš Martinek - TTC Praha, 9. Vratislav Válek, 10. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov, 11. Ondřej Šťastný - TJ Neratovice, 12. Jan Chrást - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Kovařík, Čejka - bay, Jandus, Kozák - Šťastný, Vlasák 3:0(9,3,6), Juppa, Šimek - bay, Chrást, Hejný - Martinek, Válek 3:0(2,9,13)

 

Semifinále

Kovařík, Čejka - Jandus, Kozák 3:0(4,4,8), Juppa, Šimek - Chrást, Hejný 3:0(4,3,2)

 

Finále

Kovařík, Čejka - Juppa, Šimek 3:0(4,3,2)

 

O 3. místo

Jandus, Kozák - Chrást, Hejný 3:0(5,2,1)

 

O 5. místo

Šťastný, Vlasák - Martinek, Válek 3:0(10,4,9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Tomáš Kovařík (TJ Neratovice) a Marek Čejka (Sokol Lysá n. L.), 2. Jácham Juppa a Ondřej Šimek (oba Slovan Bohnice), 3. Martin Jandus (TTC Klánovice) a Martin Kozák (TJ Střížkov), 4. Jan Chrást a Vojtěch Hejný (oba TJ Střížkov), 5. Ondřej Šťastný (TJ Neratovice) a Viktor Vlasák (Slovan Bohnice), 6. Lukáš Martinek (TTC Praha) a Vratislav Válek

 

Celkové pořadí dvouher po 5. turnaji

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 7900, 2. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 7600, 3. Martin Jandus - TTC Klánovice 7000, 4. Patrik Svoboda - TTC Praha 5300, 5. - 6. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice a Jáchym Juppa - Slovan Bohnice oba 4800, 7 - 8. Anežka Zuzáková a Ondřej Šimek - oba Slovan Bohnice 4600, 9. Martin Kozák - TJ Střížkov 4000, 10. Matěj Bednář - SK Vršovice 3200, 11. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 2700, 12. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 2401, 14. - 15. Jiří Votruba - TTC Praha a Ondřej Šťastný - TJ Neratovice oba 2100, 15. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 2000, 16. - 17. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech a Jakub Bíža oba 1800, 18. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1500, 18. - 20. Vojtěch Bíža, Pavel Beneš - TJ Neratovice a Lukáš Martinek - TTC Praha všichni 1300, 22. - 23. Valerie Skoumalová - SK Vršovice a Vratislav Válek oba 1200, 23. - 24. Adam Kabát - SK Vršovice a Ondřej Šťastný - TJ Neratovice oba 1100, 25. Lukáš Kundrát TJ Neratovice 1000, 26. Anna Hánová - SK Vršovice 951. 27. - 38. Patrik Pischnot - TTC Praha a Jan Chrást - TJ Střížkov oba 950, 29. Nicolas Urban - TJ Neratovice 900, 30. Antonín Vlasák - TTC Praha 700

 

Celkové pořadí čtyřher po 5. turnaji

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 8000, 2. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 7900, 3. Martin Jandus - TTC Klánovice 7300, 4. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 5600, 5. Patrik Svoboda - TTC Praha 5500, 6. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 3701, 7. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 3601, 8. Martin Kozák - TJ Střížkov 3501, 9. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 3401, 10. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 3400, 11. Jiří Votruba - TTC Praha 2001, 12. - 13. Tadeáš Auf a Jiří Kuchta - oba SK Viktoria Ořech oba 2000, 14. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1900, 15. - 19. Valerie Skoumalová a Matěj Bednář - oba SK Vršovice, Viktor Vlasák - Slovan Bohnice, Jakub Bíža a Vojtěch Bíža, Pavel Beneš - TJ Neratovice všichni 1800, 20. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice 1701

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra

 

Skupina A

Kotrbáček - Janoušek 3:1(6,9,-10,7), Barták - Diviš 3:0(8,6,11), Janoušek - Barták 2:3(-7,9,-6,7,-4), Garček - Kotrbáček 3:0(5,7,9), Barták - Garček 0:3(-8,-5,-6), Diviš - Janoušek 0:3, Garček - Diviš 3:0(6,4,6), Kotrbáček - Barták 3:1(6,-9,3,4), Diviš - Kotrbáček 0:3(-3,-4,-4), Janoušek - Garček 0:3(-7,-4,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 8, 2. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 7, 3. Michal Barták - Slovan Bohnice 6, 4. Tadeáš Janoušek - Sparta Praha 5, 5. František Diviš - TJ Střížkov 4

 

Skupina B

Vaca - Melichar 3:0(2,5,8), Kolanda - Závodný 2:3(-8,6,8,-3,-4), Melichar - Závodný 0:3(-7,-8,-5), Vaca - Kolanda 3:0(9,4,8), Kolanda - Melichar 3:1(5,-7,10,10), Závodný - Vaca 0:3(-9,-3,-12)

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 6, 2. Dominik Závodný - TJ Střížkov 5, 3. Lukáš Kolanda - Sparta Praha 4, 4. Václav Melichar - Sparta Praha 3

 

Čtvrtfinále

Garček - bay, Závodný - Barták 2:3(-8,-5,9,7,-14), Vaca - bay, Kotrbáček - Kolanda 3:2(-7,5,-13,11,3)

 

Semifinále

Garček - Barták 3:0(4,3,7), Vaca - Kotrbáček 0:3(-9,-3,-9)

 

Finále

Garček - Kotrbáček 3:2(-8,8,-1,7,5)

 

O 3. místo

Barták - Vaca 2:3(-12,14,8,-7,-11)

 

O 5. místo

Závodný - KOlanda 0:3(-5,-10,-9)

 

O 7. až 10. místo

Diviš - Janoušek (výsledek z 1. stupně), Melichar - Diviš 3:1(-9,6,7,8), Janoušek - Melichar 1:3(-5,-9,9,-7)

 

Pořadí

7. Václav Melichar - Sparta Praha 4, Tadeáš Janoušek - Sparta Praha 3, František Diviš - TJ Střížkov 2

 

Pořadí dvouher

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 4. Michal Barták - Slovan Bohnice, 5.Lukáš Kolanda - Sparta Praha, 6 Dominik Závodný - TJ Střížkov, 7. Václav Melichar - Sparta Praha 4, Tadeáš Janoušek - Sparta Praha 3, František Diviš - TJ Střížkov 2

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Barták, Vaca - Janoušek, Melichar 3:0(4,8,6), Kotrbáček, Garček - Závodný, Diviš 3:0(3,8,7)

 

Finále

Barták, Vaca - Kotrbáček, Garček 1:3(10,-8,-5,-5)

 

O 3. místo

Janoušek, Melichar - Závodný, Diviš 2:3(-6,9,-10,5,-4)

 

Pořadí čtyřhry:

1. Matyáš Kotrbáček (Sokol Líbeznice) a Tomáš Garček (TTC Klánovice), 2. Michal Barták a Ondřej Vaca (oba Slovan Bohnice), 3. Dominik Závodný a František Diviš (oba TJ Střížkov), 4. tadeáš Janoušek a Václav Melichar (oba Sparta Praha)

 

Celkové pořadí dvouher po 5. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 8300, 3. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 5900, 4 - 5. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny a Lukáš Macek - SK Vršovice oba 5400, 6. Dominik Závodný - TJ Střížkov 4000, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 3400, 8. - 9. Adam Steiner a Michal Barták - oba Slovan Bohnice 3200, 10. Miroslav Horský - TTC Praha 2600, 11. Martin Bruk - SK Hamr 2000, 12. Petr Adam - TTC Praha 1900, 13. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1601, 14. Lukáš Kolanda - Sparta Praha 1600, 15. Daniel Bártla - TJ Střížkov 1500, 16. - 17. Roman Lukáš - SK Vršovice a Václav Melichar - Sparta Praha oba 1400, 18. - 20. Petr Burian - TTC Praha, Petr Skala - Slovan Bohnice a Tadeáš Janoušek - Sparta Praha všichni 1300, 21. - 22. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice a Lukáš Tuček - SK Vršovice oba 1200, 23. - 24. Matěj Bláha - Slovan Bohnice a František Diviš - TJ Střížkov oba 1

 

Celkové pořadí čtyřher po 5. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9500, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 9300, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 5600, 6. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 3800, 7. Miroslav Horský - TTC Praha 3700, 8. Dominik Závodný - TJ Střížkov 3601, 9. Michal Barták - Slovan Bohnice 3600, 10. Adam Steiner - Slavan Bohnice 3300, 11. Roman Lukáš - SK Vršovice 2000, 12. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 13. -15. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Adam Petr - TTC Praha a František Diviš - TJ Střížkov všichni 1800, 16. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1701, 17. - 18. Tadeáš Janoušek - Sparta Praha a Václav Melichar - Sparta Praha oba 1700, 19. Petr Skala - Slovan Bohnice 1600, 20. - 21. Petr Burian - TTC Praha a Lukáš Tuček - SK Vršovice oba 1

 

Krátce po 14. hodině byly zahájeny soutěže mladšího žactva nástupem, po němž následoval 1. stupeň dvouher.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Hejný - Kovařík 0:3(-2,-6,-8), Prokeš - Lhotka 1:3(3,-5,-6,-4), Kovařík - Prokeš 3:0(2,5,4), Remunda - Hejný 3:0(3,4,4), Prokeš - Remunda 0:3(-4,-6,-3), Lhotka - Kovařík 0:3(-8,-4,-9), Remunda - Lhotka 3:0(3,6,5), Hejný - Prokeš 3:1(7,7,-8,8), Lhotka - Hejný 3:0(8,5,7), Kovařík - Remunda 0:3(-2,-7,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Matheos Remunda - TTC Elizza Praha 8, 2. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 7, 3. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 6, 4. Matěj Hejný - TJ Střížkov, 5. Martin Prokeš - Slovan Bohnice

 

Skupina B

Garček - Kuchta 3:0(9,6,8), Román - Košacký 0:3(-5,-6,-1), Kuchta - Košacký 3:1(10,-10,8,8), Garček - Román 3:0(4,2,2), Román - Kuchta 0:3(-7,-3,-4), Košacký - Garček 0:3(-4,-6,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš garček - TTC Klánovice 6, 2. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 5, 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 4, 4. Alex Román - TJ Střížkov 4

 

Skupina C

Čejka - Havel 3:0(7,8,2), Bendová - Pavlíček 3:2(-5,9,7,-10,6), Havel - Pavlíček 1:3(-9,-9,13,-10), Čejka - Bendová 3:0(8,9,4), Bendová - Havel 2:3(8,-5,8,-8,-6), Pavlíček - Čejka 0:3(-5,-8,-1)

 

Pořadí skupiny C

1. Marek Čejka - TJ Sokol Lysá n. L. 6, 2. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 4 (5:4), 3. Amaláie Bendlová - Sokol Nusle 4 (5:5), 4. Petr Havel - Sokol Černošice 4 (4:5)

 

Předkolo

Košacký - Bendová 0:3(-6,-11,-8)

Poražený byl zařazen do soutěže útěchy - spodního pavouka.

 

Čtvrtfinále

Remunda - Bendová 3:0(6,5,9), Kuchta - Pavlíček 3:0(5,6,4), Čejka - Kovařík 1:3(9,-5,-7,-7), Lhotka - Garček 0:3(-5,-6,-3)

 

Semifinále

Remunda - Kuchta 3:0(5,3,11), Kovařík - Garček 3:2(9,-7,8,-8,10)

 

Finále

Remunda - Kovařík 3:1(1,1,-7,9)

 

O 3. místo

Kuchta - Garček 1:3(9,-8,-4,-5)

 

O 5. až 8. místo

Bendová - Pavlíček 1:3(-7,2,4,-12), Čejka - Lhotka 3:0(4,3,5)

 

O 5. místo

Pavlíček - Čejka 0:3(-9,-8,-9)

 

O 7. místo

Bendová - Lhotka 3:2(5,-12,7,-8,6)

 

O 9. až 13. místo

Hejný - bay, Havel Bay, Prokeš - Košacký 0:3(-4,-4,-1), Román - bay

 

O 9. až 12. místo

Hejný - Havel 0:3(-4,-10,-5), Košacký - Román 3:0(3,3,8)

 

O 9. místo

Havel - Košacký 0:3(-6,-9,-7)

 

O 11. místo

Hejný - Román 3:1(6,-10,6,6)

 

Pořadí dvouher

1. Matheos Remunda - TTC Klánovice, 2. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 4. Jiří Kuchta - SK Viktorie Ořech, 5. Marek Čejka - TJ Sokol Lysá n. L., 6. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, 7. Amálie Bendlová - Sokol Nusle, 9. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice, 10. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 11. Petr Havel - Sokol Černošice, 12. Matěj Hejný - TJ Střížkov, 13. Alec Román - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Čejka, Kovařík - bay, Bendová, Garček - Pavlíček, Lhotka 3:1(-7,5,9,6), Prokeš, Remunda - bay, Kuchta, Havel - Košacký, Hejný 3:0(8,5,5)

 

Semifinále

Čejka, Kovařík - Bendová, Garček 2:3(13,-10,7,-9,-9), Prokeš, Remunda - Kuchta, Havel 3:2(-3,8,-5,4,8)

 

Finále

Bendová, Garček - Prokeš, Remunda 3:2(7,10,-5,-9,7)

 

O 3. místo

Čejka, Kovařík - Kuchta, Havel 3:1(10,6,-8,8)

 

O 5. místo

Pavlíček, Lhotka - Košacký, Hekný 2:3(9,-13,-9,10,-11)

 

Pořadí čtyřhry

1. Amálie Bendová (Sokol Nusle) a Tomáš Garček (TTC Klánovice), 2. Martin prokeš (Slovan Bohnice) a Matheos Remunda (TTC Elizza), 3. Marek Čejka (TJ Sokol Lysá n. L.) a Tomáš Kovařík (TJ Neratovice) 4. Jiří Kuchta (SK Viktoria Ořech) a Petr Havel (Sokol Černošice), 5. Adam Košacký (Slovan Bohnice) a Matěj Hejný (TJ Střížkov) 6. Matyáš pavlíček a Ondřej Lhotka (oba TTC Klánovice)

 

Celkové pořadí dvouher po 5. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9200, 2. Adam Brodský - TTC Praha 7100, 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 6400, 4. Petr Havel - Sokol Černošice 6200, 5. - 6. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny a Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 6000, 7. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 5500, 8. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 4700, 9. - 10. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov a Matheos Remunda - TTC Elizza oba 3900,

11. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 3500, 12. - 13. Don Berger - SK Vršovice a Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech oba 2800, 14. Jan Příbramský - SK Vršovice 2400, 15. Matěj Hejný - TJ Střížkov 2201, 16. - 18. Matěj Mikula, Barbora Hánová - oba SK Vršovice a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice všichni 2100, 19. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 2000, 20. - 21. Jan Majer a Matěj Rzepecki - oba TTC Praha oba 1800, 22. Amálie Bendlová - Sokol Nusle 1400, 23. - 24. Jan Kroidlo - TJ Neratovice a Jan Slavíček - Slavoj Praha oba 1300, 25. Samuel Žitník - TJ Neratovice 1100, 26. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1000, 27. Šimon Špírek - TTC Praha 901, 28. Lhavga Erdenebayar SK Vršovice 900, 29. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 800, 30. Daniel Štibr - SK Vršovice 600, 31. - 32. Alex Román - TJ Střížkov a Martin prokeš - Slovan Bohnice oba 1

 

Celkové pořadí čtyřher po 5. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 7700, 2. Adam Brodský - TTC Praha 7500, 3. Petr Havel - Sokol Černošice 6701, 4. Adam Košacký - Slovan Bohnice 6550, 5. - 6. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 7. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L 5400, 8. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 5100, 9. Matheos Remunda - TTC Elizza 3900, 10. - 11. Jan Majer - TTC Praha a Tomáš Kovařík - TJ Neratovice oba 3600, 12. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 3401, 13. Don Berger - SK Vršovice 3400, 14. Matěj Hejný - TJ Střížkov 3201, 15. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 3200, 16. Šimon Špírek - TTC Praha 3150, 17. Amálie Bendová - Sokol Nusle 2000, 18. - 19. Jan Slavíček - Slavoj Praha a Martin Prokeš - Slovan Bohnice oba 1900, 20. Matěj Mikula SK Vršovice 1801, 21.. Matěj Rzepecki - TTC Praha 1701, 22. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1700, 23. Barboha Hánová - SK Vršovice 1602, 24 Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 1600, 25. - 26. Jan Příbramský - SK Vršovice a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice oba 1501, 27. - 28. Samuel Žitník a Jan Kroidlo - oba TJ Neratovice oba 1450

 

Velké cena CST Ďáblice bude pokračovat 6. turnajem 13. 5. 2017. Tento turnaj rozhodne o konečné pořadí čtyřher, které jsou o medaile a o tom, kdo postoupí ve dvouhrách do finálového turnaje TOP 16, který se bude hrát 3. 6. 2017 už pouze v kategorii dvouher, které se v celkové sérii hrají o poháry.



Přidání komentáře k článku Vítězi Jarního turnaje Čejka, Remunda a Garček



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.01.2018