Na úvodní stránku





Vítězi Májového turnaje se stali Čejka, Gajda a Vícha

Turnaj začal v devět hodin kategoriem nejmladšího žactva a společnou kategorií staršího žactva dorostu. Ani tentokrát žádný dorostenec nedorazil. V kategorii nejmladšího žactva se sešlo pouze devět hráčů, což ale zapříčinilo to, že někteří z pravidelných účastníků byli na škole v přírodě. V kategorii staršího žactva hrálo 13 hráčů.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Vlasák - Svoboda S. 0:3(-3,-3,-7), Martinek -Chrást 3:2(-7,8,-3,9,8), Svoboda S. - Martinek 3:0(4,4,6), Čejka - Vlasák 3:0(5,3,3), Martinek - Čejka 0:3(-4,-7,-3), Chrást - Svoboda 0:3(-3,-8,-6), Čejka - Chrást 3:0(2,0,8), Vlasák - Martinek 3:0(5,10,15), Chrást - Vlasák 0:3(-12,-7,-12), Svoboda S. - Čejka 0:3(-5,-9,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 8, 2. Sebastian Svoboda - Kotlářka 7, 3. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 6, 4. Lukáš Martinek - TTC Praha 5, 5. Jan Chrást - TJ Střížkov 4

 

Skupina B

Svoboda P. - Kozák 3:0(5,2,5), Andera - Jandus 0:3(-1,-4,-2), Kozák - Jandus 0:3(-9,-5,-5), Svoboda P. - Andera 3:0(3,2,4), Andera - Kozák 0:3(-10,-5,-5), Jandus - Svoboda P. 3:0(8,8,10)

 

Pořadí skupiny B

1. Martin Jandus - TTC Klánovice 6, 2. Patrik Svoboda - TTC Praha 5, 3. Jakub Andera - Kotlářka 4, 4. Martin Kozák - TJ Střížkov 3

 

Čtvrtfinále

Čejka - bay, Svoboda P. - Vlasák 3:0(3,6,4), Svoboda S. - Andera 3:0(0,2,4), Jandus - bay

 

Semifinále

Čejka - Svoboda P. 3:1(3,3,-7,6), Svoboda S. - Jansus 2:3(-1,-4,4,8,-4)

 

Finále

Čejka - Jandus 3:0(7,5,8)

 

O 3. místo

Svoboda P. - Svoboda S. 1:3(7,-5,-6,-4)

 

O 5. místo

Vlasák - Andera 0:3 w.o.

 

O 7. až 9. místo

Martinek - bay, Chrást - Kozák 1:3(8,-14,-7,-7)

 

O 7. místo

Martinek - Kozák 3:2(-6,9,-9,9,6)

 

Pořadí dvouhry

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L., 2. Martin Jandus - TTC Klánovice, 3. Sebastian Svoboda . Kotlářka, 4. Patrik Svoboda - TTC Praha, 5. Jan Andrea - Kotlářka, 6. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice, 7. Lukáš Martinek - TTC Praha, 8. Martin Kozák - TJ Střížkov, 9. Jan Chrást - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Svoboda P., Jandus - Kozák, Vlasák 3:0(4,5,9), Andera, Martinek - Čejka, Svoboda S. 0:3(-4,-5,-0)

 

Finále

Svoboda P., Jandus - Čejka, Svoboda S. 0:3(-5,-6,-7)

 

O 3. místo

Kozák, Vlasák - Andera, Martinek 2:3(6,2,-11,-10,-8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Marek Čejka (Sokol Lysá n. L.) a Sebastian Svoboda (Kotlářka), 2. Patrik Svoboda (TTC Praha) a Martin Jandus (TTC Klánovice), 3. Jakub Andera (Kotlářka) a Lukáš Martinek (TTC Praha), 4.Martin Kozák (TJ Střížkov) a Viktor Vlasák (Slovan Bohnice)

 

Celkové pořadí dvouher po 6. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 9600, 2. Martin Jandus - TTC Klánovice 8900, 3. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 7900, 4. Patrik Svoboda - TTC Praha 7000, 5. Martin Kozák - TJ Střížkov 5300, 6. - 7. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice a Jáchym Juppa - Slovan Bohnice oba 4800, 8 - 9. Anežka Zuzáková a Ondřej Šimek - oba Slovan Bohnice 4600, 10. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 4200, 11. Matěj Bednář - SK Vršovice 3200, 12. Lukáš Martinek - TTC Praha 2700, 13. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 2401, 14. - 15. Jiří Votruba - TTC Praha a Ondřej Šťastný - TJ Neratovice oba 2100, 16. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 2000, 17. - 19. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech, Jakub Bíža a Svoboda Sebastian všichni 1800, 20. Jakub Andera - Kotlářka 1600, 21. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1500, 22. - 23. Vojtěch Bíža a Pavel Beneš - TJ Neratovice oba 1300, 24. - 25. Valerie Skoumalová - SK Vršovice a Vratislav Válek oba 1200, 26. Adam Kabát - SK Vršovice 1100, 27. Lukáš Kundrát TJ Neratovice 1000, 28 - 29. Anna Hánová - SK Vršovice a Jan Chrást - TJ Střížkov oba 951. 30. Patrik Pischnot - TTC Praha 950, 31. Nicolas Urban - TJ Neratovice 900, 32. Antonín Vlasák - TTC Praha 700

 

Celkové konečné pořadí čtyřher po 6. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 10000, 2. Martin Jandus - TTC Klánovice 9200, 3. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 7900, 4. Patrik Svoboda - TTC Praha 7400, 5. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 5600, 6. Martin Kozák - TJ Střížkov 5201, 7. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 5100, 8. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 3701, 9. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 3601, 10. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 3401, 11. Jiří Votruba - TTC Praha 2001, 12. - 14. Tadeáš Auf, Jiří Kuchta - oba SK Viktoria Ořech a Sebastián Svoboda - Kotlářka všichni 2000, 15. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1900, 16. Lukáš Martinek - TTC Praha 1801

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra

Skupina A

Garček - Diviš 3:0(6,8,3), Waldmann - Halouzka 3:0(10,12,8), Diviš - Halouzka 0:3(-4,-8,-2), Garček - Waldmann 0:3(-2,-5,-12), Waldmann - Diviš 3:0(3,4,4), Halouzka - Garček 0:3(-10,-9,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Martin Waldmann - Kotlářka 6, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 5, Jan Halouzka - Sparta Praha 4 4. František Diviš- TJ Střížkov 3

 

Skupina B

Vaca - Nedělka 3:1(9,-9,6,10), Antoš - Kricner 3:0(3,4,5), Nedělka - Kricner 3:0(9,3,6), Vaca - Antoš 1:3(-2,-15,13,-7), Antoš - Nedělka 3:0(3,5,8), Kricner - Vaca 0:3(-5,-5,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Vojtěch Antoš - Kotlářka 6, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5, 3. Petr Nedělka - Sparta Praha 4, 4. Adam Kricner - TTC Praha 3

 

Skupina C

Vícha - Košacký 3:0(8,3,1), Rabiencny - Hozda 0:3(-5,-4,-3), Košacký - Rabiencny 3:0(7,6,2), Závodný - Vícha 0:3(-3,-5,-3), Rabiencny - Závodný 0:3(-8,-4,-8), Hozda - Košacký 1:3(7,-6,-7,-11), Závodný - Hozda 3:0(7,4,7), Vícha - Rabiencny 3:0(6,2,4), Hozda - Vícha 0:3(-1,-3,-5), Košacký - Závodný 3:1(-5,5,10,6)

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Vícha - Kotlářka 8, 2. Adam Košacký - Slovan Bohnice 7, 3. Dominik Závodný - TJ Střížkov, 4. Tomáš Hozda - Kotlářka, 5. Daniel Rabiencny - Sparta Praha 4

 

Předkolo

Nedělka - Závodný 1:3(-8,6,-9,-4)

 

Čtvrtfinále

Waldmann - Košacký 3:0(7,5,6), Vaca - Závodný 3:2(-6,-10,8,8,4), Vícha - Garček 3:1(1,-8,7,5), Halouzka - Antoš 0:3(-5,-5,-7)

Semifinále

Waldmann - Vaca 3:0(8,4,5), Vícha - Antoš 3:1(8,6,-9,2)

 

Finále

Waldmann - Vícha 2:3(8,-6,-10,8,-9)

 

O 3. místo

Vaca - Antoš 3:2(11,-6,10,-9,10)

 

O 5. až 8. místo

Košacký - Závodný 3:1(5,-7,6,9), Garček - Halouzka 3:0 w.o.

 

O 5. místo

Košacký - Garček 0:3(-6,-4,-9)

 

O 7. místo

Závodný - Halouzka 3:0 w.o.

 

O 7. až 13. místo

Diviš - bay, Nedělka - Rabiencny 3:0(8,7,7), Hozda - bay, Kricner - bay

 

O 7. až 12. místo

Diviš - Nedělka 0:3(-4,-8,-8), Hozda - Kricner 3:0(6,4,12)

 

O 7. místo

Nedělka - Hozda 0:3(-7,-4,-6)

 

O 9. místo

Diviš - Kricner 3:2(-11,8,3,-7,9)

 

Pořadí dvouher

1. Matěj Vícha - Kotlářka, 2. Martin Waldmann - Kotlářka, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 4. Vojtěch Antoš - Kotlářka, 5. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 6. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 7. Dominik Závodný - TJ Střížkov, 8. Jan Halouzka - Sparta Praha, 9. Tomáš Hozda - Kotlářka, 10. Petr Nedělka - Sparta Praha, 11. František Diviš - TJ Střížkov, 12. Adam Kricner - TTC Praha, 13. Daniel Rabiencny - Sparta Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Garček, Vaca - bay, Košacký, Nedělka - Hozda, Antoš 0:3(-7,-9,-10), Závodný, Diviš - Rabiencny. Halouzka 3:1(5,5,-7,9), Vícha, Waldmann - bay

 

Semifinále

Garček, Vaca - Hozda, Antoš 3:1(7,9,-10,9), Závodný, Diviš - Vícha, Waldmann 0:3(-6,-6,-2)

 

Finále

Garček, Vaca - Vícha, Waldmann 0:3(-7,-8,-11)

 

O 3. místo

Hozda, Antoš - Závodný, Diviš 3:0(6,6,7)

 

O 5. místo

Košacký, Nedělka - Rabiencny, Halouzka 3:0(8,9,4)

 

Pořadí čtyřhry:

1. Matěj Vícha a Martin Waldmann - oba Kotlářka, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice a Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 3. Tomáš Hozda a Vojtěch Antoš - oba Kotlářka, 4. Domink Závodný a František Diviš - oba TJ Střížkov, 5. Adam Košacký - Slovan Bohnice a Petr Nedělka - Sparta Praha, 6. Daniel Rabiencny a Jan Halouzka - oba Sparta Praha

 

Celkové pořadí dvouher dorostu po 5. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 8700, 3. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 5900, 4. - 6. Dominik Závodný - TJ Střížkov, Tomáš Rein - ZŠ Lužiny a Lukáš Macek - SK Vršovice oba 5400, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 3400, 8. - 9. Adam Steiner a Michal Barták - oba Slovan Bohnice oba 3200, 10. Miroslav Horský - TTC Praha 2600, 11. - 12. Martin Bruk - SK Hamr a Matěj Vícha - Kotlářka oba 2000, 13.- 14. Petr Adam - TTC Praha a Martin Waldmann - Kotlářka oba 1900, 15. Vojtěch Antoš - Kotlářka - 1700, 16. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1601, 17. Lukáš Kolanda - Sparta Praha 1600, 18. - 19. Daniel Bátrla - TJ Střížkov a Adam Košacký - Slovan Bohnice oba 1500, 20. - 21. Roman Lukáš - SK Vršovice a Václav Melichar - Sparta Praha oba 1400, 22. - 25. Petr Burian - TTC Praha, Petr Skala - Slovan Bohnice, Tadeáš Janoušek a Jan Halouzka - oba Sparta Praha všichni 1300, 26. - 28. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, Lukáš Tuček - SK Vršovice a Tomáš Hozda - Kotlářka všichni 1200, 29. Petr Nedělka - Sparta Praha 1100, 30. František Diviš - TJ Střížkov 1001, 31. - 33. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Adam Kricner - TTC Praha a Daniel Rabiencny - Sparta Praha všichni 1

 

Celkové konečné pořadí čtyřher dorostu po 5. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9600, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 9400, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 5600, 6. Dominik Závodný - TJ Střížkov 5301, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice oba 3800, 8 Miroslav Horský - TTC Praha 3700, 9. Michal Barták - Slovan Bohnice 3600, 10. František Diviš - TJ Střížkov 3500, 11. Adam Steiner - Slavan Bohnice 3400, 12. - 14. Roman Lukáš - SK Vršovice, Matěj Vícha a Martin Waldmann - oba Kotlářka všichni 2000, 15. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 16. - 19. Petr Adam - TTC Praha, Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Tomáš Hazda a Vojtěch Antoš - oba Kotlářka všichni 1800, 20. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1701, 21. - 22. Tadeáš Janoušek - Sparta Praha a Václav Melichar - Sparta Praha všichni 1700, 23. - 25. Petr Skala a Adam Košacký - oba Slovan Bohnice a Petr Nedělka - Sparta Praha oba 1600

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 5. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 8700, 3. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 5900, 4. - 6. Dominik Závodný - TJ Střížkov, Tomáš Rein - ZŠ Lužiny a Lukáš Macek - SK Vršovice oba 5400, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 3400, 8. - 9. Adam Steiner a Michal Barták - oba Slovan Bohnice oba 3200, 10. Miroslav Horský - TTC Praha 2600, 11. - 12. Martin Bruk - SK Hamr a Matěj Vícha - Kotlářka oba 2000, 13.- 14. Petr Adam - TTC Praha a Martin Waldmann - Kotlářka oba 1900, 15. Vojtěch Antoš - Kotlářka - 1700, 16. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1601, 17. Lukáš Kolanda - Sparta Praha 1600, 18. - 19. Daniel Bátrla - TJ Střížkov a Adam Košacký - Slovan Bohnice oba 1500, 20. - 21. Roman Lukáš - SK Vršovice a Václav Melichar - Sparta Praha oba 1400, 22. - 25. Petr Burian - TTC Praha, Petr Skala - Slovan Bohnice, Tadeáš Janoušek a Jan Halouzka - oba Sparta Praha všichni 1300, 26. - 28. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, Lukáš Tuček - SK Vršovice a Tomáš Hozda - Kotlářka všichni 1200, 29. Petr Nedělka - Sparta Praha 1100, 30. František Diviš - TJ Střížkov 1001, 31. - 33. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Adam Kricner - TTC Praha a Daniel Rabiencny - Sparta Praha všichni 1

 

Celkové konečné pořadí čtyřher staršího žactva po 5. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9600, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 9400, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 5600, 6. Dominik Závodný - TJ Střížkov 5301, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice oba 3800, 8 Miroslav Horský - TTC Praha 3700, 9. Michal Barták - Slovan Bohnice 3600, 10. František Diviš - TJ Střížkov 3500, 11. Adam Steiner - Slavan Bohnice 3400, 12. - 14. Roman Lukáš - SK Vršovice, Matěj Vícha a Martin Waldmann - oba Kotlářka všichni 2000, 15. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 16. - 19. Petr Adam - TTC Praha, Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Tomáš Hazda a Vojtěch Antoš - oba Kotlářka všichni 1800, 20. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1701, 21. - 22. Tadeáš Janoušek - Sparta Praha a Václav Melichar - Sparta Praha všichni 1700, 23. - 25. Petr Skala a Adam Košacký - oba Slovan Bohnice a Petr Nedělka - Sparta Praha oba 1600

 

Protože obě kategorie budou na TOP16 hrány opět společně, bude určeno 16 postupujících hráčů a náhradníci, aby byly spravedlivým průnikem obou kategorií.

 

V odpolední kategorii mladšího žactva se sešlo devět hráčů.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Košacký - Brodský 0:3(-7,-12,-10), Pavlíček - Lhotka 3:2(10,12,-8,-10,9), Brodský - Pavlíček 3:0(4,7,5), Gajda - Košacký 3:0(10,4,7), Pavlíček - Gajda 0:3(-2,-6,-4), Lhotka - Brodský 0:3(-4,-10,-7), Gajda - Lhotka 3:0(3,1,4), Košacký - Pavlíček 1:3(-11,5,-9,-10), Lhotka - Košacký 2:3(14,-6,-6,5,-4), Brodský - Gajda 0:3(-3,-7,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Jonáš Gajda - Kotlářka 8, 2. Adam Brodský - TTC Praha 7, 3. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 6, 4. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 5. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice

 

Skupina B

Garček - Filip 3:0(6,3,5), Čejka - Kuchta 3:0(6,7,4), Filip - Kuchta 0:3(-5,-7,-5), Garček - Čejka 3:1(-5,5,8,9), Čejka - Filip 3:0(4,3,5), Kuchta - Garček 1:3(-6,-8,7,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 6, 2. Marek Čejka - TJ Sokol Lysá n. L. 5, 3. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 4, 4. Jan Filip - Kotlářka 4

 

Čtvrtfinále

Gajda - bay, Čejka - Pavlíček 3:0(7,5,5), Brodský - Kuchta 1:3(-7,-9,1,-8), Garček - bay

 

Semifinále

Gajda - Čejka 3:0(4,5,4), Kuchta - Garček 0:3(-8,-6,-8)

 

Finále

Gajda - Garček 3:0(6,4,3)

 

O 3. místo

Čejka - Kuchta 3:0(4,5,2)

 

O 5. místo

Pavlíček - Brodský 0:3(-10,-4,-9)

 

O 7. až 9. místo

Lhotka - Filip 2:3(-7,8,-5,8,-7), Košacký - Lhotka 3:2 - započteno z 1. stupně, Filip - Košacký 0:3(-9,-7,-10)

 

Pořadí o 7. až 9. místo

7. Adam Košacký - Slovan Bohnice 4, 8. Jan Filip - Kotlářka 3, 9. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 2

 

Pořadí dvouher

1. Jonáš Gajda - Kotlářka, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Marek Čejka - TJ Sokol Lysá n. L., 4. Jiří Kuchta - SK Viktorie Ořech, 5. Adam Brodský - TTC Praha, 6. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, 7. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 8. Jan Filip - Kotlářka, 9. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Brodský, Garček - Lhotka, Pavlíček 3:0(7,8,7), Gajda, Filip - Čejka, Košacký 0:3(-7,-5,-5)

 

Finále

Brodský, Garček - Čejka, Košacký 2:3(-9,4,-3,8,-8)

 

O 3. místo

Gajda, Filip - Lhotka, Pavlíček 3:0(10,4,8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Marek Čejka (TJ Sokol Lysá n. L.) a Adam Košacký (Slovan Bohnice), 2. Adam Brodský (TTC Praha) a Tomáš Garček (TTC Klánovice), 3. Jonáš Gajda a Jan Filip (oba Kotlářka), 4. Ondřej Lhotka a Matyáš Pavlíček (oba TTC Klánovice)

 

Celkové pořadí dvouher po 6. turnaji(započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9400, 2. Adam Brodský - TTC Praha 8700, 3. - 4. Adam Košacký - Slovan Bohnice a Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 7800, 5. - 6. Petr Havel - Sokol Černošice a Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice oba 6200, 7. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 6000, 8. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 5500, 9. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 4500, 10. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov a Matheos Remunda - TTC Elizza oba 3900, 12. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 3500, 13. Don Berger - SK Vršovice 2800, 14. Jan Příbramský - SK Vršovice 2400, 15. Matěj Hejný - TJ Střížkov 2201, 16. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 2101, 17. - 18. Matěj Mikula a Barbora Hánová - oba SK Vršoviceoba 2100, 19. - 20. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice a Jonáš Gajda - Kotlářka 2000, 21. - 22. Jan Majer a Matěj Rzepecki - oba TTC Praha oba 1800, 23. Amálie Bendlová - Sokol Nusle 1400, 24. - 26. Jan Kroidlo - TJ Neratovice, Jan Slavíček - Slavoj Praha a Jan Filip - Kotlářka všichni 1300, 27. Samuel Žitník - TJ Neratovice 1100, 28. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1000, 29. Šimon Špírek - TTC Praha 901, 30. Lhavga Erdenebayar SK Vršovice 900, 31. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 800, 32. Daniel Štibr - SK Vršovice 600, 33. - 34. Alex Román - TJ Střížkov a Martin Prokeš - Slovan Bohnice oba 1

 

Celkové konečné pořadí čtyřher po 6. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9600, 2. Adam Brodský - TTC Praha 9400, 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 8850, 4. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 7400, 5. Petr Havel - Sokol Černošice 6701, 6. - 7. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 8. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 5101, 9. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 5100, 10. Matheos Remunda - TTC Elizza 3900, 11. - 12. Jan Majer - TTC Praha a Tomáš Kovařík - TJ Neratovice oba 3600, 13. Don Berger - SK Vršovice 3400, 14. - 15. Matěj Hejný - TJ Střížkov a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice oba 3201, 16. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 3200, 17. Šimon Špírek - TTC Praha 3150, 18. Amálie Bendová - Sokol Nusle 2000, 19. - 20. Jan Slavíček - Slavoj Praha a Martin Prokeš - Slovan Bohnice oba 1900, 21. Matěj Mikula SK Vršovice 1801, 22. - 23. Jonáš Gajda a Jan Filip - oba Kotlářka oba 1800, 24. Matěj Rzepecki - TTC Praha 1701, 25. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1700, 26. Barboha Hánová - SK Vršovice 1602, 27 Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 1600, 28. Jan Příbramský - SK Vršovice 1501, 29. - 30. Samuel Žitník a Jan Kroidlo - oba TJ Neratovice oba 1450

 

Během příštího týdne budou vydány propozice pro finálový turnaj TOP 16 včetně seznamu nominovaných hráčů a náhradníků v jednotlivých kategoriích. Příští týden budou také zvěřejněny žebříčky po 6. turnaji, který zakončil základní sérii turnajů.



Přidání komentáře k článku Vítězi Májového turnaje se stali Čejka, Gajda a Vícha



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.10.2018